Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
8. dub 2009

jo taky máme přes žaluzie závěsy a super,i ted když už tam pere slunko tak je tam krásně přítmí.

tevina
8. dub 2009

Akorát teda máme jenom tu jednoduchou garnýž,takže jsem musela sundat záclonu a ty závěsy tam pověsila místo ní.

valentynka
8. dub 2009

ahoj holky,
tak v 10 hodin si filípka vzala na procházku máminýho přítele dcera 🙂
no a já šla hrabat před barák trávu a jehličí, noo ale vedro už je teda fakt hnusný, jsem si teda dala 😠

ted peru plíny a odpo ve 3 jedem za tátovým bratrem ukázat mu Filípka

zajdla
8. dub 2009

Tevi my máme taky jen jednoduchou garnýž,tak jsem přemýšlela,jak to udělat.Protože malá tam chce záclonu s medvídkem pů.Tak asi budem muset koupit novou garnýž. ☹

zajdla
8. dub 2009

Val ono se to nezdá,ale to sluníčko už pěkně praží.Dneska tady trošku pofujuje,tak to není zase tak znát to hroko. 😀

nemo1985
8. dub 2009

Ahojky
ted jsem s malým přišla domů
je tam nádherně 🙂

Malej mi krásně venku spinkal.

Já jdu dělat karbanátky.

tevina
8. dub 2009

Hele Zajdi mě říkala pani v obchodě co jsem kupovala ten závěs že jde dokoupit ta druhá tyč na závěs a přidělat to tam.

tevina
8. dub 2009

jdeme pro tomíka a pak na písek do děkanky,to je taková zahrada s dětským hřištěm,je to hned vedle školky 🙂

tevina
8. dub 2009

Kremrolko Kubíček je hezonkej a pasu pasu....psa je dobrý 😀

kremrolka01
8. dub 2009

tevi díky 🙂

holky vy jste šikuly
já už vidím že tenhle týden ani ty okna nestihnu
já bych taky potřebovala někoho kdo by mi jezdil s kočárem
i když mi to sluníčko taky dělá dobře tak jsem zase na druhou stranu ráda že vypadnu
akorát doma je pořád bordel jak v tanku, dopoledne si s Kubulou hrajeme max. stihnu něco ukuchtit když na chvilku usne a odpo jsme venku a večer už je koupání, krmení, uspávání a jsem ráda když odpo něco vyžehlím

endlessblue
8. dub 2009

Kremrool...tak jsem ráda, že tu taky někdo nestíhá ranní úklid 😀
Já to tu pofackuju těsně než přijede manža... pak kolotoč večer kolem malé a večer už opravdu padám na znak.
Celý den překládám tu pitomou smlouvu ☹ Kdybysme nepotřebovali peníze, tak se na to vyfláknu.. páč to je záhul... a navíc malá mrzoutí,.. tak jen lítám mezi počítačem a postýlkou, nebo hrazdičkou..... chci se jí víc věnovat a né jí jen nohou houpat, když datluju na počítači...., ale už se to chýlí ke konci.. jupíí.. snad v pátek budu mít hotovo.. v pondělí to jen překontroluju a pošlu 😎

endlessblue
8. dub 2009

Okna jsem umyla jen v ložnici... a zbytek oken v baráku (a že jich je) je po zimě zaflákanejch, že je sotva vidět 🙂

valentynka
8. dub 2009

ahoj holky,
tak jsme zpět. Plíny pěkne uschly,tak jsme je sesbírala a ted kojíme.
venku se to nějak kaboní,asi bude pršet.

no docela to bylo fajn,že ta holčina si filípka vzala ted 2x na prochajdu,byla vždy na 1,5 hodinky,ale uteklo to jak voda.
pak jsme upekla štrůdly a vzala jsem sebou

endy,vydrž,aspon budou penízky.
co ten váš byt, pořád není kupec?

valentynka
8. dub 2009

holky, to je chudinka malá ☹ ☹ 😢

zajdla
8. dub 2009

Ahojky.

Val kdo je chudinka?

zajdla
8. dub 2009

Já jsem dnes koupila dnes Lucce už sandálky u Batě.Jsou moc krásné.Musela v nich hned jít.Prodavačka se jen usmívala.Byly docela levné 399.Což je taková normálka.

valentynka
8. dub 2009

zajdi,ted jsme si všimla,že jsem nehodila odkaz 🤐

zajdla
8. dub 2009

Jj už jsem na to albíčko zabrousila.Je to chudinka,ale určitě nasd tou hnusnou nemocí zvítězí.

valentynka
8. dub 2009

doufám,že zvítězí, je to hrozný taková malá holčička a hned tohle

tak jsme dneksa filípkovi poprvé oblíkla lacláčový kra´tásky a tríčo, no byl fešák.
ale to teplo udeřilo nějak rychle a já nemám nic do tepla, mám samé dlouhé kalhoty a teplé mikči
musím něco pokoupit

zajdla
8. dub 2009

JJ horka přišly nějak rychle ani nemusely.Mohly přijít až v půlce srpna. 😀

tanuki
8. dub 2009

ahoj mamči, tak posíláme přáníčko 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

zajdla
8. dub 2009

Tanu sper fotečka. 😀 😵 😵

tanuki
8. dub 2009

dík, byla to rychlá akce, aby se nám nezačala pást se vším všudy.. 😀

endlessblue
8. dub 2009

Jééé... tak jsem pro dnešek dopřeložila co jsem měla... a padááám...madam..

Tanu... fotečka nááádhernááá.... musím s malou taky něco takovýho vymyslet...jééé... moc hezký 😉

a teď už dobrou noc kočky 😲

lucianas
autor
9. dub 2009

Krásné ráno,
jak se máte?
Já si užívám volna. Včera jsem si zajela k doktorce praktické, a mám neschopenku. Nic mi nepředepisovala, jen řekla, že ten paralen můžu. A že mám hodně odpočívat. Že nic jiného by zatím nedoporučovala. Takže si užívám volna. I když bych řekla, že je mi mnohem líp, i když teplotka se stále drží kolem těch 37,3 stupňů. Není to až tolik, ale i tak, raději bych neměla žádnou.

zajdla
9. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Luci ono můžeš mít trošku zvedlou teplotku i k tomu těhu.Ale je dobře,že jsi doma a pořádně odpočívej.Možná už bys měla zůstat doma do porodu. 😀

My jsme dneska vstávali až o půl 8.Jsem úplně hleděla.Asi si vzala Lucka k srdci,že jsozu prázdniny a že se bude odpočívat. 😀 Možná se dnes vrhnu na zahrádku,musím to nachystat do řektvičky a salát,ale nevím.Budu muset u toho asi klečet,neboť břicho už nějak zavazí.A chceme zajet ještě do Hodonína nakoupit,tak uvidíme,kolik toho stihnem.

lucianas
autor
9. dub 2009

Zajdli, ahoj. A myslíš, že ta teplota nad těch 37 je v pohodě? Mám se teda na ten paralen vykašlat? Víš, nechci ho brát zbytečně. ... taky jsem si říkala, že bych si tu neschopenku nechala prodloužit, a to doktorkou na gyndě. Teda, jestli to vůbec jde, aby ji převzala od praktické. ..... užijte si v Hodoníně nákupy a také zahrádku. Včera jsme s manželem taky sázely - jen hrášek sice, ale to nevadí. Pomaličku, polehoučku, však se to stihne.

zajdla
9. dub 2009

Luci já nevím,zkus být bez toho paralenu a uvidíš,jestli ta teplotka stoupne nebo ne.

S tou neschopenkou nevím,jestli se nemusí ukončit a pak zase nová.Teď je to takové divné s těma neschopenkama.

pismenko
9. dub 2009
https://www.youtube.com/watch?v=Qw9ZWlWbATI

jsem, zpět tak bacha 😀 😀