Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
3. kvě 2009

a co se tejká toho prevenaru tak pár slov do pranice 😎

jsem stále na vahách ale spíš se teď klaním k tomu že do toho nepůjdem a jestli tak asi ažý budem větší 😎

mluvila jsem o tom s jednou kamarádkou a jejím manželem doktorem a myslím že maj na to hodně objektivní názor
a to že si dítě do 3 let vytváří svojí imunitu a nejlepší co mu člověk může dát je opravdu to mlíčko z prsa a jakej koliv zásah do těla navíc je jenom zátěží do imunitního systému ....tak že preferují povinné očkování a to ostatní navíc berou jako zbytečnost a byznys a hlavně psylogickej nátlak na lidi apropo snadno zranitelné maminky a babičky no prostě tak .........je pravdou že někomu to může pomoci třeba při nějakej častej nemoci ale pokud to mimi je zdraví nejni potřeba ho zbytečně trápit ......nakonecjsem to viiděla te´d po tom očkování jak ten náš tygr s toho byl hotovej a vyřízenej .....očkování na ramínku proti tetenu má taky ještě stále červené a boulička tam je ......apropo a ty kamarádi pravili že je taky zbytečné hnedka dávat očkovat proti tetanu jak se jde s porodnice oni si to očkování u prvního nechali dát taky v porodnici a teď u druhého to nechali a ž na konec 6 nedělí a lepšejc se mu to zhojilo a všechno ....no nic to jen tak jsem se chtěla podělit o info že asi do toho zatím nejdem a asi ani nepůjdem 😉

jitousek
3. kvě 2009

jo Endy supeeer fotečkyy 😉 😎 😎 😎

tanuki
3. kvě 2009

tak já jsem si zas minlý týden potvrdila, že jsem ráda, že jsme do Prevenaru šli - chodím teď na infekci, byla tam jediná hnisavá meningitida..(chlapec) a nebyla z meningokoka, ale pneumokoka.
Já taky nejsem pro přehršel očkování, ale Prevenar jsou jen řekněme "střípky bakterie" jen naštípané její pouzdro, myslím, že imunita se s tím hezky seznámí a vytvoří protilátky... jen to trochu nabourá náš rozpočet 😝

jitousek
3. kvě 2009

tanu a vy jste začali očkovat kdy? 😉

je to těžký chop nebo trop člověk by dal za zdraví svého miminka cokoliv a na penězích nezáleží ale je pravdou že když člověk začne moooooooooc řešit tak se začne bát všeho a nejspíš by mu s toho jeblo tak že by se břed bacilama zavřel do skleníku a nechal by si tam přivádět přefiltrovanej vzduch a vodu aby se nenakazil 😅 😵 😵 😵

například teď jsem byla v lékárně a přede mnou byl pán s angínou říkám si pěkný než jsem si stihla uklidit tašku a peněženku obsloužila ještě lékárnice paní co chtěla černé uhlí na sr.. a pak paní co chtěla něco na opar 😀 tak jsem si pomyslela no pěkný a to jsem tam byla s kočárem 😒 😉 😉 😵 😵 😵

zirafik
3. kvě 2009

ahoja holky,

Endy, no taky si říkám, že ještě pupek ještě není tolik dole.... takže to vidím až tak kolem toho 20 🙄 ..... zítra jdu na monitor tak uvidíme.... Nohy mám oteklý už i po ránu 🙄 🙄

Holky, s tím očkováním taky váhám.... masírování v médiích je velký a lidi podlehnou a firmy vydělávaj o stošest. Nicméně náhoda je blbec.... no těžko říct, ale těch nemocí a možností čím se nakazit je tolik 🙄 🙄

zirafik
3. kvě 2009

co to .... co je.... ??? 🙄 🙄 Nikde nikdo 😕

endlessblue
3. kvě 2009

Vydrž žiraf vydrž 😉 za chvilku tu malá bude.. a ještě si tak někdy kolem druhé ráno ráda vzpomeneš, jak byla v bříšku 😀 😀 😀

Holky, vařím slepici na paprice.. máme jednu bio sportovkyni od tchýně.... haksny jí koukaj z hrnce ven.... (papiňák nemám) tak jsem zvědavá, kolik hodin budu tuhle holku samej sval vařit 😕 😉

tanuki
3. kvě 2009

tak co, už jsou haksny na talíři? 😀
žiraf, pupík fakt výstavní, moc jsi nenabrala, viď? 😉

Jitu, jojo, já jsem první den na infekci byla na prohlídce tam..oddělení rotavirových infekcí haha, taky mě trochu zamrazilo.. No my začínali od 4,5měs, ale myslím, že to zas tolik snad nespěchá..

endlessblue
3. kvě 2009

Tanu...hihi.. tak atletka bude až k večeři 😀 Byla tu tchýně s tchánem a přivezli obídek, tak slépku bude mít až manža k večeři... dneska už jsem 7x kojila 😕 tak do půlnoci to bude min. 9x 😕 😕 😕 jsem hotovááááá 😅

Holky, nad tím Prevenarem taky furt mudruju 😒 Nechci nic zanedbat a zároveň se nechci nechat zmasírovat médii, že bez toho je mimi v nebezpečí.. nevím, asi si hodím korunou 😕

zirafik
3. kvě 2009

týýýýýýýýýjovka, ste mi daly zabrat než jsem vás dočetla 😝 😀 😀. Fakt je, že bylo nádherně, my byli na procházce, pak jsme si ugrilovali klobásky k večeři 😝 😝

zajdla
4. kvě 2009

Ahojky pěkné ráno.

Tak dnes už je tady pěkně chladno.Nějakých 11°C.Ach jo.

Dneska má Lucka ve školce dopravní hřiště s policajtama.Moc se těší. 😀 Snad jim nebude pršet. ☹

Já si udělám dneska takový oddechový den.Trošku to tady pofackuju.Budu odpočívat. 😀

Včera nás sousedi pozvali taky na grilung.Tak jsem si taky pošmákla. 😀 Ale hlavně udělala Alča buchtu.ta byla nejlepší. 😀

jitousek
4. kvě 2009

zdarec hrnec 😉
holkyyyyyyy to naše dítě je otesánek 😎 včera opět večer řádil hlady 😒 samo sebou manža opět na noční a já choval na tygra a kojila a kojila vyždímaná jak handra a opět jsme zkončili v 22.30h a to tím že v deset dostal 180 nutrilonu 😖 a to jsem ještě vyhecovala babičku tak že přijela na pomoc na kole jelikoš já byla KO z toho chování a bulení tak že tu se mnou byla do 23h a pak jela dom ještě že bydlí kousek a pro nás by udělala první poslední

no prostě máme potíže růstu jako blázen a nestačí mu moje mlíko ☹ teď ráno to začalo na novo manža přišel po noční a byl vyslán do kauflandu ......chtěla jsem jít já jenže Míša začal opět řádit a takhle bych mu nic nevybrala ....tak že manža jel pro sunar a pro flašku a dudák na mlíko 😎

rintintyna
4. kvě 2009

čau kočky, ačkoli sem nerada přicházím s pochmurnými zprávami, vězte, že můj plán byl zcela jiný. Věřila jsem a těšila jsem se z toho, že za pár týdnů překvapím stejně jako Lucianas s obrázkem z UTZ a 8tt v pase, bo minulé pondělí jsem našla// druhá čárka sice o polovičku slabší, ale krásně viditelná. Zároveň s tím sice trochu špinění, ale nedělala jsem si z toho hlavu. Celý týden jsem dokázala udržovat tajemství před budoucím tatínkem, abych ho v pátek mohla překvapit pod rozkvetlým stromem. Měl samo radost a užili jsme si krásný den. V sobotu ráno jsem začala 34DC krvavě špinit a včera navečer se spustily měsíčky. Podle intenzity krvácení skočím zítra nebo pozítří k dokymu, ale těhu už moc naděje nedávám, spíš doufám, že tentokrát nebudu muset na revizi (to už by byla třetí) hmmmm, tak asi tak. Ale beru to opravdu sportovně, bo tentokrát jsem si ani nestihla zvyknout, že jsem těhotná, i když to bylo pár opravdu hezkých dní Tak snad brzy

zajdla
4. kvě 2009

Jitu tak to máš super tchýni.Že přijede i večer.Ono se to upraví s Michálkem.Asi teda budeš křikrmovat,když mu tak chutná. 😉

Rinti to je mi líto. ☹ Já bych ti to tak moc přála.Ach jo.Ten svět je tak nespravedlivý.Budu na tebe zítra myslet,co ti řekne doktor.Snad tě ta tevize opravdu mine. 😒

endlessblue
4. kvě 2009

dobré ránko.. zdraví vás zombie.. tak my taky spurtíkujem.. asi se picnu.. jen kojím a kojím a to naše stvoření nepapá, ale přímo žere 😝 😝 😉 tak asi tak 😔

Rinty, to je mi fakt moc líto.... se picnu!!!! Drž se ... a pak hned podej zprávičky co doktor!!! 😲 😲 😲 😲 😲

lucianas
autor
4. kvě 2009

Ahojky,

Týnko, je mi to líto. ☹ Tolik jsem tentokrát věřila. Třeba ještě doktor překvapí. .... a když ne, ☹ ,tak snad už to příště vyjde.

jitousek
4. kvě 2009

tak hlásím že po kojení Míša zavadl na třičtvrtě hodinky já se stihla napudrovat smardlavým pudrem a mastěma a mezitím dorazil manža s vyměněným sunarem zapoměla jsem napsat že včera se tam již vydal procházkou odpoledne s kočárem abych si chvíly odpočinula jenže lékárník mu prodal 4 sunar od ukončeného 4 měsíce a já měla strach abych ho tím nezabetonovala tak že to jel dneska vyměnit v DM ještě koupil jednu flašku a dudák na kaši a koupil ještě kaši od hippa ale to mu asi nebudu zatím dávat dostal teď sunárek vypil něco ode mě a řval tak že 100vysosal k tomu z flašky a spí jak medvěd 😎 😀 😵 😵 😵.....a myslím že ho budud muset přikrmovat jelikoš kdyby jste to viděli jak burácí hlady a jak se sápe po prsu a když z něj nic neteče je rachot že praskaj okení tabulky a když vydí flašku uoplně se klepe ďáblík no otesan hadr 😵 😵 😵 😵

jinak týnko je mě to moc líto ach ju 😔ale třeba malinká naďejka tam je no uvidíš zítra a moc držíme palečky aby když už nic jiného jsi nemusela na to protivnou revizi chju chju 😔 😔 😔 😉

jitousek
4. kvě 2009

máme teda velkeej apetit asi jak viděl ve čtvrtek toho jednoho klučinu od kamarádky staršího o 1.5 tak si pomyslel no budu muset přidat abych ho dohnal a přepral ......kdyby jste viděli jak na sebe koukali to byla legrace ten výraz nejprva Míša dělal krabici a jako že se teda s ním o Svoje prsa dělit nehodlá a pak si ho prohlížel a smáli se na sebe no prča to byla 😵 😵 😵 😵 ale to že se mu to takhle uleží v kebuli a začne šílit po mlíku mě teda nenapadlo 😀 😀 😀 😀 no jo táhne nám na 4 měsíc tak že krízi zdar 😵 😵 😵

kacena00
4. kvě 2009

achjo...proč proč proč...ani se mi nechce psát nic jinýho, týnečko, moc na tebe myslím, svět je tak nespravedlivej...

zirafik
4. kvě 2009

ahojda, téééda Týnuš, úplně mi šel mráz po zádech, když jsem to četla ☹ . Holka zlatá, to snad nejni možný 🙄 . Sakriš, kde je chyba??? To jsem teda zvědavá co dr. 😒 . Moc moc bych si přála, aby se vše v dobré obrátilo... já měla taky špíno... ze začátku těhu jsem si s ním fakt užila, ale pak se to naštěstí srovnalo ...

tevina
4. kvě 2009

Ahoj holky,

Rinti to mě mrzí a myslím na tebe 😔

Dneska nám přišla autosedačka pro adámka,v tom vajíčku už je jentaktak,nohy mu koukaj a už se mu tam ani nelíbí.Až vyfotím tak dám do alba.Je fakt pěkná a za pěknou cenu.

Jitu vydržila jsi kojit krásný 3 měsíce tak nějaký ten příkrm vám určitě neublíží 🙂 Mlíčko od tebe nějaký ještě má,tak to je dobře.

zirafik
4. kvě 2009

Byla jsem dnes u dr. na monitoru a vyš., tak zatím nerodíme... jsem otevřená na špičku prstu, monitor ok, bez významných kontrakcí. Vyšetření nebylo nic moc, neb mně celkem zabolelo... dr. sáhla až do děložního hrdla a vytáhla krvavý prst a teď mám krev i na kalhotkách 😒

tevina
4. kvě 2009

Máme tuhle,tu oranžovo-černou,ale ve skutečnosti je hnědo černá,kdybych to věděla tak si objednám tu modro-černou na hlavním obrázku.

endlessblue
4. kvě 2009

Holkýýý... já už se těším na ty fotečky malý Karolínky.. .kdepak ta Chris je????

tevina
4. kvě 2009

žiraf to se neboj to je normální,mně v tom 39tt taky šáhla až nekam dál,pak jsem taky špinila no a večer jsme jeli 😀
Krásný pupík máš,ten už je určo předporodní a poslední 🙂

lucianas
autor
4. kvě 2009

Žirafík, tak snad to přejde. To tak dr. nemá odhad, kam až může? Ach jo.

lucianas
autor
4. kvě 2009

Žiraf, tak že by dnes, jak píše Tevi?

tevina
4. kvě 2009

Hele a neudělala ti toho hamiltna nebo jak se tomu říká,prý to bolí a pak se krvácí.

jitousek
4. kvě 2009

mám pocit že to dloubaj pak už snad schválně já trpěla jak zvíře myslím jestli to nedělaj toho hemiltona nebo jak se tomu nadává třeba to ani neřeknou a zadloubaj tak že to šíleně bolí já odcházela z poslední poradny málem z brekem když mudr tvrdil že musí kouknout jestli je kebulkou dolu 😒 jo živě si to pamatuju jak jsem ještě tvrdla hodinu na monitoru a pak funěla mrazivím městem domu hrůzaaaa ještě že už je Míša tu hladovej Tygr 😀 😀 😀