Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
29. kvě 2009

jeeeeeeeee, Kunásek 😀 😀 😀 😀 tak mu můžeš řikat až tě bude vysávat okolo tý devátý večír 😀 😀 😀 jdu taky pro foťák, páč kuba jak se sápe po řetízku je teda výbornej 😀

kremrolka01
29. kvě 2009

tak jsem taky dočetla Páji porod, krásný, mě to ouplně dojalo 😵 😵 😵

pismenko
29. kvě 2009

Zdar vy výletnice 😀 😀 😀

pismenko
29. kvě 2009

Fotky krásný, a musím uznat, že ten kubíček ale je teda 😀 😀 😀 Peti, čím ty ho krmíš?? To se ani nechce věřit, že je jenom kojenej...no je božíííííííííííííííí 😵

kremrolka01
29. kvě 2009

Markét díky, no já nevím teď už ani tu čokoládu nemůžu tak nevím po čem tak roste 🙂

pche jsem to zakřikla, už zas řve 😖

kacena00
29. kvě 2009

jej Péťo to je teda potvůrka malá...já si teda nemůžu momentální Cyrilkovo usínání vynachválit, ukonejším ho chvíli na rukách a on blaženě vytuhává, dám ho do postýlky, pohladím ho na kořeni nosu mezi očičkama nebo mu dám pusu na čelo a on už je skoro spící.když si vzpomenu na ty začátky...pche, udělal fakt velikánskej pokrok

a třeba dnes s Péťou, když sem byla s jednou kamarádkou na džuse na smým místě asi před měsícem - řev, nervy, uhoupávala sem ho na chodbách, protože v tomhle človíčkově byl větší hluk, i když v chodbách toho obchoďáku taky ale menší, neusnul a byl uplně nervama bez sebe

včera sem si byla sednout s dvěma kamarádkama na témže místě a Cyrda mi usnul na té chodbě a protivnej byl jen majinko a dnes??? on usnul přímo v té kavárně..se vším tím hlukem, no pusiňák 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dělá mi čím dál větší radost

kacena00
29. kvě 2009

co mi ale nedělá radost je to, že mi nejdou nahrát ty fotky, chjo...mi to furt hlásí že zařízení nebylo rozpoznáno, zkusim restartovat a uvidíme...

no kubíček mi nepřišel nijak silnej, ale velkej to jo, zastane vám jednou kus práce 😀

kremrolka01
29. kvě 2009

no tak už nám to všechno povyprávěl a usnul, tentokrát už snad natvrdo 😀

kremrolka01
29. kvě 2009

Baru no dyť taky už to není žádný mimino 😉

tanuki
29. kvě 2009

téda holky, vy máte fakt velký chlapy! Hele, už je to rok, co jsme se neviděli!?

valentynka
30. kvě 2009

jéé ahoj holky,
já su první 🙂

jsem šla na pc něco vypálit a nečte mi to CD 😠 😠

za hodinku vyrážíme k dcééři do Prahy na výlet, počasí teda hrůůůza.

mějte se papa

zajdla
30. kvě 2009

Ahojky.U nás teda pěkně lije.
Ale budu muset s malou ven,protože jinak se neunaví a bude celý den protiva.Večer předvedla takový cirkus,že už se naštval i manža a šel na ni s vařečkou. ☹

pismenko
30. kvě 2009

Ahoj děvčata 😀 😀 Tak u nás to počasí není o nic horší a tím hůř, že dneska jedem na 40cetiny Tomového bráchy a tak je blbý, že nebudeme moct být venku.i když chlapi určitě budou chlastat v garáži, takže já budu zavřená s Dorotkou uvnitř a předpokládám, že to bude zase celé na mě 😝 😝 😒

No a zítra jdeme k sousedům, jejich martínek má 1rok a dělají mu párty ve stylu Medvídka PÚ, tak to je hezký 😵 😵 To se těším.dorot je už s ním ,,zasnoubená" 😀 😀 😀

zajdla
30. kvě 2009

Písmenko tak to je super,že už je Dorotka zasnoubená. 😉 Pěkně si ty oslavy užijte.

Nás čeká až svatba v září.Taky doufám,že bude krásně počáasí,protože to mají na zámku.

lucianas
autor
30. kvě 2009

Ahoj,
tak u nás taky pěkně leje. Ach jo. A člověk nemůže ani ven na prochajdu. ☹

kremrolka01
30. kvě 2009

bré ránko
tak nás letos čekají dvě svatby - jedna v Praze v kostele v červnu a druhá v srpnu v hotelu v Nymburce
tanu jj je to rok co jsme se neviděly, to to uteklo, tos měla ještě pidi pupík a teď máš velkou slečnu 🙂
Dorka už má ženicha, jo? 😀
tu je taky hnusně, za chvíli musím znova do města, objednala jsem si tam v lékárně pro malýho ty probiotický kapky na úpravu střevní mikroflóry a pro sebe vápník, no to zas bude ranec 😠

lucianas
autor
30. kvě 2009

Kremrol, ahoj. Tak to vás čeká samé veselí, a pokaždé v různém prostředí. To si moc užijte. 😉

pismenko
30. kvě 2009

já bych taky šla na svatbu 😵 😵 😵 nejlépe na svoji 😅 😅

lucianas
autor
30. kvě 2009

Markét, tak to jsme na tom stejně. Taky bych si ji klidně zopákla.

pismenko
30. kvě 2009

No jo, jenže já ji ani neprožila 🙄 🙄 mě nepožádal 😀 😀 😀 😀

zajdla
30. kvě 2009

Psmenko,tak to musí rychle napravit.Musíš mu to nějak naznačit.teda spíš mu to hooooooooodně naznačit.Ti chlapi než to pochopí,tak jim to někdy moc trvá. 😉

endlessblue
30. kvě 2009

Nazdárek kočky... tak Olomoucko taky hlásí výstavně hnusně 😒 Ale též jsme objednaný na návštěvu. Jojo, ošklivý počasí je jak dělaný na návštěvy. K obědu udělám jen kyselo a hotovka. Juli teď půl hodinky hulákala.. tak jsem skončila s namazaným pupíčkem a svičením nožiček a už je to zas kobliha veselá 😉

kacena00
30. kvě 2009

hoj holky...mě ten kábl furt nefunguje..nechápu, u michala v práci bez problémů, a tady z 90% nejde a třeba ve čtvrtek mi šlo nahrát fotky, chjo, a já mám Kubíska přitom tak pěkně vyfocenýho

kacena00
30. kvě 2009

pišitaš není můj kamarád 😝

též na Vysočině je počasí luxusně hnusný, ale aspoň se Cyrdovi hezky spí

kacena00
30. kvě 2009

jo, a sem ještě chtěla ke svému synkovi poznamenat, že jak sem včera četla, že Péta píše že by l hodnej, tak sem si řekla snad od jeho 2-3 tejdnů poprvý jooooooooo, fakt je hodnej, jinak mě dycky štvalo hodnocení těch co ho viděj max na hodinku a že nevim, jak mám hodný dítě že si furt stěžuju, a včera sem měla fakt radost, když toPéťa napsala 😵

konec chlubivá matka de věšet prádlo

kremrolka01
30. kvě 2009

tak už jsme zpět, my jsme zmoklí jak slepice, zato Kubovi se v tom dešti chrupkalo krásně
Baru to je škoda, snad to zprovozníte, těším se na fotky 😉

kacena00
30. kvě 2009

juuu holky, já sem teď trochu nechutná...smrdim tvarohem, na triku mám od něj mokrý kolo, sem ulepená od medu, protože na točení medu je ten nejlepčí den 😀 😀 😀 (snad pršáí nejvíc z celýho roku 😀 ) a aby toho nebylo málo, před první várkou sem stačila nakojit, odkrknout Cyrilka, kterej mě totálně zeblil, měla sem to i ve vlasech a teď sem si ještě namočila vlasy do medu, když sem se nad umyvadlem ohnula - zapatlanou rukou sem ho omylem dala na baterii 😀

sem si vzpomněla jak hustý to bylo loni - první várka 3 dny před svatbou, další várka, když mi začaly největší nevolnosti, málem sem se z toho sladkýho závanu po.. a třetí dávka když naši přijeli na víkend a oznámily sme to oběma rodičovstvum, takže mě od toho zachránila moje máti 😀 😀

janda79
30. kvě 2009

ahoj holky, mám dotaz. kamarádka se mi včera svěřila a já nějak nevím, co jí poradit. mají s manželem kluka-čtyři roky, teď je po asi třech potratech konečně těhotná, mezi 20.-30.tt. přistihla manžela s jinou ženskou. omáčku vynechá. prostě mu řekla, že se jí hnusí a nakonec mu zabalila tašku s dopisem, že se na něj nemůže ani podívat a že má alespoň na nějaký čas odejít. on tedy odešel. ještě ale musím napsat, že se neomluvil, a ještě to chtěl otočit proti ní. dneska pro změnu dorazil domů a vyhodil on ji/nevím, jak to s barákem mají/ co byste jí poradili vy?

janda79
30. kvě 2009

za tím 20.-30.tt měla být tečka, takhle to vypadá, že ho přistihla mezi těmi tt..

janda79
30. kvě 2009

a ještě omáčku vynechám. jako já, že to nebudu rozepisovat. jsem z toho totálně rozhozená 🙄