Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
23. únor 2009

Tak nakonec musel zoubek ven?? No ale snad už budeš mít klidek 😉 😉

valentynka
23. únor 2009

jiank teda moooc gratuluju Barušce k Cyrdíkovi a přeju hdoně zdravíčka 🙂

barča to měla celkem rychle za sebou a taky mě překvapuje ta váha,ale aspon to měla lehčí.
makrét asi tiše tu váhu závidí coo? 😀 😀 ono rodit 4kg nebo 2,5kg je dost rozdíl.
už se těším na fotečky 🙂

valentynka
23. únor 2009

no mi povídej, jsme si msuela brát brufen,když to už bylo dlouho.
nejhorší to bylo v noci,když jsme se probudila na kojení,tak to začlo bolet a když jsme konečně usnula,tak mě třeba manža probudil chrápáním a začlo to bolet znova, noo a pak zase bylo další kojení a takhle to šlo cleý víkend

tevina
23. únor 2009

Holky tak jsem psalu báře a jsou v pelhřimově,takže zítra se možná půjdeme podívat na miminko,jestli to teda vyjde,Adámek měl totiž dneska 38 teplotu,snad to ale jsou zuby,protože je s ním k nevydržení.Takže jestli to vyjde tak se už hrozně těšíííím na malilinký miminečko 😵

tanuki
23. únor 2009

no a žádné detailní info zatím nejsou?

My dáváme také lahvičku od Aventu od 2měsíců. s dudlíkem 0+, je tam proavdu pididírka a musí se snažit. Je to každopádně o dost větší než bradavka, hlavně než ta moje 😀 ale moc ráda se k prsu vrací, je to taková citovější záležitost 😀

Máme za sebou první hexu 😉 Přes veškerou snahu v péči o pipku se nám to asi nepodařilo a půjdeme se ukázat odborníkům. No, snad to bude OK, Veru je zatím ve věku, kdy si ošklivé věci mc dlouho nepamatuje- po injekci se hned na dr smála 🙂

tevina
23. únor 2009

Prohlídla jsem fotečky,

Nemíku krásná fotka jak jste tam spolu s Lukáškem 🙂

A Dorotka je kočička krásná,nejhezčí je fotka s tatínkem 🙂

Tanu a co máte za problém?

valentynka
23. únor 2009

jéé Tevi,tak ty už uvidíš malýho cyrdíka jako rpvní z koníkovek.
tak udělej foto at se můžeme taky kochat 🙂

ver.kuc
23. únor 2009

Holky,... no, asi speciální lahvičky dokupovat nebudu. Já mám odsávačku MEDELU.. a asi to vrazím do těch zavařovaček.. nebo mám ještě menší skleničky doma. No jsem na to zvědavá. Ale jednu tu lahvičku AVENT s tím dudlíkem O+ koupím, ať se snaží... nechci dávat jen stříkačku... bojím se, že by í manža v tom mlíku utopil 😀

ver.kuc
23. únor 2009

Tanu.. jsem neznalec.. co to je hexa?? A co se stalo s pipinkou???

tevina
23. únor 2009

Jéé Val ještě že jsi mi to připimněla,já blbec bych si určitě nevzala foták 😅

valentynka
23. únor 2009

veru, když dávali malému v prodce ještě příkrm,tak mu dávali stříkačkou a zároven dali do pusinky malíček,aby si myslel,že se přisál a normálka mu to tam pomalu spouštěl. snad by ji manža neutopil 🙂

valentynka
23. únor 2009

veru, já myslím,že to je očkování na třech měsících nee ? proti těm 6 nemocem

tanuki
23. únor 2009

jojo, očkování.
My jsme zkoušeli krmit i lžičkou a stříkačkou. Na pár desítek ml by to šlo, ale na plnohodnotné kojení to není ☹ Jako risk to je, říká se, že lahvička může zničit kojení. Já nikoho takového neznám, ale bála jsem se, když jsme do toho šli.. 😉

ver.kuc
23. únor 2009

jéé... to s tím prstíkem musí být roztomilý 😉

tevina
23. únor 2009

jo veru tak jsem dokrmovala adíka,malíček do pusky a do koutku pusinky stříkačku a jak sosal 🙂

valentynka
23. únor 2009

veru,jojo je to roztomilý, takhle to právě dělají v porodce,když mimča nepřibírají,když mamči nemají ještě mlíčko.

jinak jsme vám nai neříkal,že se tady v porodnici ta infekce pěkně rozjela, takže museli zavřít na týdne proodnici a snažilise to odstranit.
měli to na vodovodní baterii 😠 😠 😠

ver.kuc
23. únor 2009

Val.. to je stejně šílený... človíček jen přijde na svět... a to v poměrně sterilním prostředí a hned chytně nějakej ksindl co sedí na vodovodní baterii, co??? 😠

ver.kuc
23. únor 2009

Jéé.. malá se budí.. jdeme papat.. a za hodinku a půl koupat... to zas bude cirkus.. ☹

Já jí vždycky taky nahřeju ručníky, zároveň jí zabalím nejdřív do tetra osušky a pak tu tetra osušku odstraním a šup do teplýho ručníku.. a nechávám jí zabalenou a začínám postupně čistit očička a ouška.. ale stejně huláká. Ona nemá ráda, když se jí někdo dotýká obličeje.. takže když krémuju proti těm potničkám, tak je hukot!!

kamcule
23. únor 2009

jééééé, co to vidím, Baruška už to má zasebou?????
Musím jít dočítat ať jsem v obraze.

beruska80
23. únor 2009

Ahoj holky, nebyla jsem tu snad milion let, ale sledovala jsem vás poctivě. Jdu se přidat s gratulací pro Barušku, Cyrda je konečně venku, hurááá. Jsem ráda, že to proběhlo rychle, jen je prďolka dost malinkej. Holt už se mu zachtělo za maminkou a tatínkem, hlavně že jsou oba v pořádku. On tu váhu brzo dožene a bude z něj puclíček k zulíbání. Každopádně mám radost a moc jim to krásné štěstíčko přeju, Baruška si to po tom všem zaslouží 🙂 😵.

Musím uznat, že se všechna "koníkovská" miminka povedla...šmírovala jsem albumky, vážně radost pohledět. 😵 Takže hodně opožděně gratuluju vám všem, ať dětičky krásně rostou, dělají rodičům jen samou radost, no a na závěr spoustu zdravíčka, které je nejdůležitější 😉

valentynka
23. únor 2009

mě se taky filípek probudil,spinkal od 12 hdoin, a vydržel dost dlouho, protže od 6,30 vůůbec nespal

tak jdem kojit 🙂

joo jinak nám na ty potničky napsala infadolan mastičku.

tak jí kdyžtak čištění oušek a očiček nech po kojení,až se uklidní,třeba to jí hodně vadí

papa

zuzanka26
23. únor 2009

ahoj holky, paráda!! gratuluju Barunce k miminku, je maličký, ale to všechno dožene.

My máme dnes po kontrole ve třech měsících, máme 5820 g a 58,5 cm! Přibrala kilo za měsíc, takže super, kojim dál. Jen prý na noc můžu pak už zkusit rýžovou kašičku, ale ještě počkám do 4. měsíce. První hexu nám dají asi až ve 4. měsíci, nemá ještě úplně dobrý to znamínko na ručičce po očkování v porodnici, prý to musí být na to očkování úplně zahojený.

zirafik
23. únor 2009

čusík holky, tak jsem tu z těhucvíča 🙂 . Vcelku ok, ale byly jsme tam jen 3 😅. Paní lektorka hrozně doporučovala šátky... tak mně zase zvyklala... ale já už mám doma ten babyvak... tak nevím... 😒 . Nicméně tady ty šátky nejsou aspoň tak drahý... http://medley.mimishop.cz/detail.php?zbozi=275665

kamcule
23. únor 2009

tak ohromitánský gatulace Barušce, je to paráda, Cyrdík si to stejně určil sám jak půjde ven 🙂 a to je nejlepší varianta!!! Už se těším na fotečky 🙂

zirafik
23. únor 2009

téda zuzi, vy pěkně papáte 😵 😵

zuzanka26
23. únor 2009

Zirafiku jo jo šátky jsou moc doporučované, mně dnes taky doktorka radila, ať si ještě pořídím. Přemýšlím o tom, zkusila bych s tím aspoň vařit. Ale když má Sárinka pěstičku v pusince ( jako teď) tak mám klid i na to vaření 🙂

lucianas
autor
23. únor 2009

Ahojky,

moc a moc gratuluji Barušce k malému!!!! Těším se moc na fotečky a na ni samotnou!!!! Prostě na oba!!! 😉

zirafik
23. únor 2009

Zuzi, je to prý supr a stačí se naučit 2 formy vázání. Paní lektorka je používala při nákupech, vaření, úklidu.... Při nákupu je mimčo chráněný před okolím, hlavně prskajících lidí 😒 . Dokonce prý je možné to mít pořád uvázaný a pak to jenom nasadit 😉 . Dobrý je že není namáhané jen jedno rameno tak jako u babyvaku 😒 . Zaráží mně ta cena, většina šáktů 1000-3000 😠

kremrolka01
23. únor 2009

ahoj holky, zdravíme s Kubíkem s Práglu
máme se tu prima 🙂

Barušce moc gratuluju 😵 😵 😵

porod byl nakonec s epi, šlo to ráz na ráz, krásně se to rozjelo a pak se to zastavilo, Cyrílek měl šňůru okolo krku, ruku přes hlavu a tak nešel vytlačit, do to byla zelená plodovka, takže plán na přirozený porod taky Barče moc nevyšel, ale je to borka že to zvládla a hlavně že jsou OK 🙂

zirafik
23. únor 2009

ahojík Péti, hlavně že je vše ok 😵 , že vše zvládli a už se spolu můžou mazlíkovat 😵