Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
5. črc 2009

Holky,potřebuji poradit.

Z čeho mi budou vypočítávat mateřskou?Pracovala jsem nějakých 70 dnů.S čím mám počítat?Jak se to vypočítává?
Před tím jsem byla vlastně na mateřské 3 roky.

jitousek
5. črc 2009

teda baru naprosto s Tebou soucítím vím totiš co to je když dítě nechce usnout a ještě poslochat cizí kecy asi bych jí bacila něčím po palici tak ať tam s tebou je a uspí ho ty stihneš uvařit uklidit vyžehlit a ještě udělat kotrmelec tam a nazpátek fakt zabít do hranatý koule a poslat po vodě thýně a matky encyklopedičky 😠 😠 😠 😠 😠 😠

já mám taky svoje trápení opět bojuji s exemem a už mě to dámy fakt nebaví jsem zoufalá a už vím co je to být uvězněná ve svým vlastním těle respektive ve svojí svědící vlastní kůži 😢 😢 😢 😢 😢 😢 zítra je svátek musím ještě vydržet a v úterý naběhnout na kožní nejhorší je že ta moje kožařka má dovču a budu muset do státního toho jak jsem tu psala a dostala sprďanec hnedka po ránu jak jsem volala ☹ 😒 😒 😒 fakt už jsem neštěsná a pak má být i to naše dítě spokojené když maminka je celá svědivá jak když padla celá do kopřiv 😢 😢 😢 😢

pismenko
5. črc 2009

Zajdi,tak to netuším,škoda že Kremrolka je fuč,ta by věděla.Zkus nějákou online poradnu,kde se řeší účto,ZP a pod.

Jitu ☹ ☹ ☹ ☹

pismenko
5. črc 2009

jdu na Chalupáře 😀 😀

zajdla
5. črc 2009

Jitu,taky máš pěkné trápení.Co mořská voda?ta na to nepomáhá?

Dítko už spí,měla bych žehlit,ale mě se táááááááááááááák nechce.Ach jo.

jitousek
5. črc 2009

na moře nemáme penízky 😔 asi by mě to pomohlo byla jsem jednou jedinkrát asi před 3léty v Chorvatsku na 12dní s manžoou to jsme spolu ještě chodili 😎 bylo to krásný moc na to vzpomínám voda mě dělala dobře sice tam se mě to malinko zhoršilo ale pak jsem měla asi půl roku pokoj ......chtělo by to tam jet aspoň 2x do roka aby to mělo efekt jenže my na to nemáme teď zplácíme byt do toho já mateřská finančně protě nereál a pak i s Míšou bych asi ještě nejela je malej nic by stoho neměl a pak by mě řekl mami já chci k moři já jsem tam nebyl a my bysme mu říkali ale byl jenže jsi byl malinkej tak si to nepamatuješ 🙄

zajdla
5. črc 2009

JItu tady kousek od nás je Laa v Rakousku a je tam mořská voda.Tak si udělat výlet a jeden celý den být tam. 😉

tevina
5. črc 2009

Zajdi to je krásný s tim matýskem.A myslíš že je teda v pořádku?Moc jim držím palce 😵

Jitu ty máš teda chudinko trápení,mně je tě fakt líto 😔

zajdla
5. črc 2009

Vypadá to,že jo.Krásný chlapeček a připadá mi podobný na tatínka. 😀

zirafik
5. črc 2009

nějak nestíhám dočítat... pořád někde lítáme... 🙄 🙄 ... tak přeju pěkný, pondělní svátek 😅

zajdla
6. črc 2009

Pěkné ráno.
Žirafíku jen si užívejte.

Je sice svátek,ale manža už frčel do práce. ☹ Co naděláme, v dnešní době si člověk nemůže vybírat.A to ještě neví,jestli přijede ve čtvrtek nebo až v pátek.Jdou spolupracovníkovi na 60.To se někdo má.

My půjdeme asi dneska k našim na obídek.Uvidíme.

Nic se mi nechce.Mám tady horu prádla,ale kdo to vyžehlí,to teda nevím. ☹

jitousek
6. črc 2009

dobré ráno
u nás je taky horaaaaaaaaa prádla a já namám náladu se jím zabívat jelikoš mě je stále pod psa s tím mím svěděním celého těla 😔 😢 😢 😢 😢
Míša opět hulákal asi 30 minut jsem se snažila ho uspat kojení kojení a pak jsem mu namíchala 100sunaru to už dlouho nebylo sunar a já to přičítám opět mému stavu

pismenko
6. črc 2009

AHOJ HOLKY 😉 😉 😉

u nás je krásně slunečně 😎 😎 tak asi bude zahradničit(resp.sekat zahradu) a pak asi nicnedělat 😅 😅 Toma máme dneska doma,tak je to fajn,ale ještě chrní 😠

zajdla
6. črc 2009

Jitu to je jasné.Malý vycítí ,že nejsi oka pak je mrzuťák i on.

Zahradu máme posekanou.Už byla jak džungle. 😀 Tento týden nám už dozrají meruňky,tak se budeme chodit s Lucinkou pást na meruně.

rintintyna
6. črc 2009

čau kočky, tak když máme ten svátek, tak něco veselého ne?

tanuki
6. črc 2009

hned jak jsem viděla, že je v albu nová fotka, bylo mi to jasné 😵 😵 😵

tanuki
6. črc 2009

jdu se ještě jednou pokochat

tanuki
6. črc 2009

graf je teda brutální 🙂)) super 🙂 ale vůbec z něj nechápu, kolik DPO jsi???

rintintyna
6. črc 2009

tanuki, to já také nevím, bo jsem v době ovu něměřila, ale sama si ji tipuju tak 19 nebo 20 DC, takže jsem tak 15-14DPO tedy úplný začátek🙂))

tanuki
6. črc 2009

měla jsi tucha, že jsi testila celekm brzo? 😉

tevina
6. črc 2009

ahoj holky 🙂

Rinti já teda grafy vůbec nechápu,tak prosím o vysvětlení 😀 Že by těhule? 😉

Jinak já už spím druhou noc sama s adíkem doma,tomáš s tmíkem přespávají konečně na chatě,vnitřky jsou hotové,ale okolo chaty je hotová spušť,ještě to bude nějakou dobu trvat než se ta naše zahrádka dá do pořádku.My jsme tam od oběda do večera,pak nás tomáš odveze domu,tady se vykoupou a jedou spát na chatu.Taky jsme napustili bazén,tak se tomík i koupe.Dneka je tu děsnej hic,tak tam může být naloženej celej den 🙂

rintintyna
6. črc 2009

jak jsme byly na tý dovči s léčitelama, tak jsme se nechali s manželem zasvěcovat do 1. stupně Reiki, a jedna z kamarádek, které nás zasvěcovali se pak ptala, vy plánujete rodinu, že? Nevím, jak to vysvětlit, ale ona kromě aury vidí i do těla a říkala, že tam mám úplně malinkatou hvězdičku, že se s tím setkala pouze u gravidních, které byly ale ve vyšším stupni a také to světlo bylo daleko větší, ale že by to mohlo být🙂 Brala jsem to s rezervou, ale teď už začínám věřit 😵

tanuki
6. črc 2009

tevi, kuk jí do alba

tevina
6. črc 2009

no jo už jsem koukla do alba a testík má // tak to moc držím palce at to vyjde 😵

tanuki
6. črc 2009

rinti, tak snad je to i znamení, že to bude silný bobeček!!!!

rintintyna
6. črc 2009

krom toho, když jsme byly prvne u léčitele a ten my nejdříve řekl, co je všechno špatně (a byla toho spousta), tak jsem se ho přímo ptala, kdy by to tak mohlo vyjít. On vzal tužku, čmáral si a pak řekl 15 týdnů. Doma jsem vzala kalendář a vycházelo to přesně na moje narozky a dovču v Chorvatsku. Tehdy jsem si pomyslela, že to je pitomina, bo jsem v té době měla mít MS, ale sled událostí byl takový, že jsem nakonec na začátku dovči měla asi skutečně ovu a na moje 30tiny už bylo 2 dny zaděláno 😀

tevina
6. črc 2009

to je fakt super rinti 😵

rintintyna
6. črc 2009

kočky díky moc, asi se budu muset odtrhnout a jít něco kuchtit, ale jak se znám tak taky budu ještě půl dne zevlovat a užívat si radosti 😀

kacena00
6. črc 2009

hoooooooooooooooooooooj!!!!! dostala sem jasnej příkaz od tanu (tímto díky moc peťo! 😵 ) a tak valím na koňa a vzhledem k tomu, že zatim nemáme rodící čas sem v něco takovýho doufala 😵 😵 😵

týnko, tak tyhle testíky sou ale bombový!!!!

nepamatuju si jak to bylo předtím, ale mám za to že takhle nesílily, tydle sou luxusní!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak držím palce tyjo, uplně mě mrazí 😵 😵 😵 😵 😵 😵