Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
10. únor 2010

Pavli a tam se nedrží místo po mateřské?nebo jsi dala výpověď?

pavis
10. únor 2010

Ahoj Zajdli, firma loni v breznu zkrachovala 🙄 . No me to teda osobne ani moc nevadi, aspon jsem nemusela hned po roce nastoupit do prace a uzivala jsem si anicku. Ted jsem od srpna na podpore a uz na me tlaci pracak, ak radsi neco hledam sama, nez aby me nekam soupli oni.

beruskaveruska
10. únor 2010

ahojjjj Pavlí 🙂 🙂

kacena00
10. únor 2010

ahoj holky! tak hlásím návrat z velkého práglu

hadice byla hnus, paní doktorka byla úžasná, navíc má komplexní přístup, sestřička byla mocinky moc milá a sliznici na obraovce sem neviděla páč sem měla tentokrát televízku za prdelí, bohužel 😀 ale paní doktorka řikala že tam mám na sliznici změny kt. by mohly na celiakii ukazovat, že mi nedovírá svěrač na žaludku ale že někt,. lidi o tom ani nevědí (až na to, že sem bývala v chlastacím období kocovinovej poblijon o tom ani nevim 😀 , žáha mě nepálí)

no ale spolykat tu hadici...

na začátku se mě ptaly jestli mě v táboře něco píchali já si nedovedla vzpomenout- na konci sem doktorce řikala že už to vím a že mi stopro něco píchli do žíly, protože zážitek mě bavil, celou dobu sem se tlemila jak si slintám na košilku a s hadicí sem se neprala.

zato tentokrát, zkuste si představit, že se snažíte vyblít půlcentimetrovou tuhou hadici, kt vám ovšem z druhý strany někdo rve opačným směrem 😀 😀 prostě jeden metr černý hadice rozlezlý po celým bříše 😀 😀

ale ve finále říkám- dá se to, klidně půjdu zase 😎 🙂 😎

obě mě stráááášně chválily, a jak říkám z přístupu paní dochtorky sem nadšená jak blázen, takže sem moc spokojená 😉 😀
za 2 týdny budu volat a týden na to jedu na další konzultaci a pak mě taky pošle na nějakou gyndu co je poblíž, na nějakou denzimetrii, protože s touhle diagnozou je pravděpodobný, že mám málo vápníku, tak aby se vědělo, jestli není zvýšený riziko ostoporozy, no paní dochtorka super bomba úžasná, ještě se tlemila, že se sejdeme všichni na gastru, páč sem jí řikala že sem býv. dětská sestra a ona mě že je zběhlej pediatr 😀

kacena00
10. únor 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ad koupání- my to dělali uplně jinak než je na netu, vymysleli sme si vlastní způsob, takže sme od počátku koupali bez pomoci druhýho- nějak sme se nesešli...nebo málokdy, jak je na téhle fotce cyrduch se o nás jakoby opíral a druhá ruka byla volná na mytí- koukaly sme na sebe ksichtem v ksichtík, a první dva týdny sme koupali v malé vaničce- což mi doporučila doktorka cyrilkova- než se zhojí pupeční papýl- aby se nenamáčel a dobře se zhojil

beruskaveruska
10. únor 2010

Pavlí myslím, že na tebe nikdo nezapoměl neboj 🙂

no tak držím palce s tou prací je to naprd. vy tam máte jak dlouho mateřskou? nebo jí mášako tady u nás?

beruskaveruska
10. únor 2010

Barun dík za další radu ohledně koupání 🙂 jo a hadicovej popis bomba 😀 já na tom byla 3x vždycky dobrý akorát jsem krkala jak starej chlap a pak mi bylo děsně trapně, ale pan doktor mě uklidnil, že je to normální 😀

beruskaveruska
10. únor 2010

jo papíry jsem dodělala a mám tu 4 mega pytle s bordelem 😀

kacena00
10. únor 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tady je to vidět líp

jo a čepičku nafasoval, protože sme neměli uplně teplo v místnosti a on přes plešku vychládal 😀 😀 😀

kacena00
10. únor 2010

tou druhou rukou ho michal drží pod prdelkou, my sme ho takhle pohupovaly nebo sme dělali spadla lžička do kafíčka a on byl dycky takovej důležitej a spokojenej 🙂

věrko a nemohla bys jít poklidit k nám?

beruskaveruska
10. únor 2010

😀 kdy mám dorazit?

zajdla
10. únor 2010

Pavli,tak ať najdeš nějakou supr práci anebo si pořiďte druhé mimi. 😉 😀

Baru tak super.Já dělala 4 roky na gastru. 😀 To slintání, grkání a podobné věci jsou úplně normoš. 😀 😉

Ta denzitometrie je úplně v poho.U nás se to dělalo tak,že se namočila ruka do tqakové kádě a chvilku to tam bylo.Ale možná,že se to už dělá jinak.Už jsem v práci nebyla pěkně dlouho. 😀

kacena00
10. únor 2010

nepopisovala mi to siceale kdyby to bylo invazivní, řekla by mi to asi takže z té denzimetrie vítr nemám, navíc sem dost zvědavá co se takovýchhle libůstek týká 🙂

věru no klidně zejtra 🙂

jináč se loučím, sem moc ráda že se přijela podívat zdáli paviska 😉 😉 taky přeju ať najdeš brzy práci

petrušce přeju příjemné balení, jéééé to já nerada, ale zato pak ta dovča to bude bájo

jináč to tu balím a posílám hudlana

pavis
10. únor 2010

Kaci krasne jste to zvladali s kyblikem, ja ho slavnostne zakoupila zebudem pouzivat jen kyblik, no a Ani v nem nebyla ani jednou 😵 Ja se ji ze zacatku bala i jen drzet, tak koupal manza a ten jedine vanu, a ono se ji spousta vody desne libila, takze tak. Beru, skoda, ze jsem to nevedela driv, byla bych ti kyblik venovala 🙂

pavis
10. únor 2010

Beru, tady je materska bud 10 mesicu nebo rok. A pred nastupem na materskou se musi 6 mesicu pracovat, jinak clovek nema narok na financni podporu. Takze druhe mimi nehrozi, nejdriv si musim 6 mesicu odpracovat 🙄

beruskaveruska
10. únor 2010

teda Pavlí to je docela drsné viď??? no jo jiný kraj jiný mrav 😝

beruskaveruska
10. únor 2010

a kdy se chystáš do Čech???? ráda bych se s tebou viděla 🙂

pavis
10. únor 2010

no jo, me taky prijde drsne dam 10 mesicni mimi na cely den do skolky, tady je to normalka... 😕
Ale o Anicku se nebojim, je hodne nezavisla, az moc 🙂
Az prijedu, tak mozna budes v porodnici 😉 . Manza pobezi 9.kvetna prazsky mararton, on a Anicka prileti, ja dorazim autem, pobudem tyden a zpatky pojedem vsichni 3 autem.

beruskaveruska
10. únor 2010

písla jsem ti Pavlí IP

beruskaveruska
10. únor 2010

to je škoda, ale květen nevím jak bude 😀 doufám, že bude teda ten nejpohodovější 😀

pavis
10. únor 2010

tak dobrou noc a zase nekdy 😉

zajdla
11. únor 2010

Prvníííííííííííííííí

zajdla
11. únor 2010

Zase sníh,ach jo.Už ať to zkončí. ☹ 😠 Když nebyl na vánoce,tak už nemusel být vůbec.

Dneska jedeme ke známé,bude dělat manžovi daně.Doufám,že nám budou vracet. 😀 Ale podle toho,co jsem zkoušela vypočítat,tak by měli. 😀 😵 😵

pismenko
11. únor 2010

Druhááááááááááááááááá 🙂

Každopádně jsem včera byla u doktora, mám angínu, vyfásla jsem antibiotika a asi vám brzo umřu 😒 Dneska už je to lepší, ale včera jsem myslela, že neslezu schody. Hrozně mě bolí v krku, ale koupila jsem Hedelix a už jsem ho naordinovala i Doře, protože taky pokuckává. Ještě, že je tomáš doma a hlídal Doru, jinak bych to nedala ☹ Dneska jede na hory, tak to snad něják zvládneme sami

zajdla
11. únor 2010

Písmenko,tak ať je ti brzo líp.Je to hrozné,když člověk je úplně ko ,ale musí se starat o dítko. ☹ Ale uvidíš,že s každou dávkou antibiotik ti bude líp a líp. 😀

pismenko
11. únor 2010

No Zajdi, snad máš pravdu, za chvilku se chystám na další mega piluli 😝

zajdla
11. únor 2010

Jj i mě dělají problémy spolknout velké tabletky.Jsem zvyklá jen na antiko,to je prťaté. 😀 😀

tanuki
11. únor 2010

jé Pavis se ozvala, to sjem ráda 🙂
Písmen, ať to brzo oplaskne, jojo, to mě vždycky štvalo, proč na anginu musí být tak velké ty tablety 😝

endlessblue
11. únor 2010

Brý ránko...
tak jsme ve starých kolejích.... můj jezevec stále spí.. od včerejška od půl deváté 😀
Asi jí půjdu vzbudit... snídaně je na stole

pismenko
11. únor 2010

tak dorka už má 37,7 a chrble jak blázen.... ☹ ☹ asi to chytla ode mě 😠 😖 tak te´d nevím, jestli ji mám dát spát ven nebo do postýlky, kde mi moc dlouho spát nebude