Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

janda79
26. únor 2010

evitko ahoj, tak to bude prima, budete mít páreček! 😉

evitkamalicka
26. únor 2010

zajdi a mohlo by to byt aj 2.8. vtedy mam narodeniny ja 😀

jandi no uvidime

janda79
26. únor 2010

zajdi, holky už teploty nemají, no a já možná zvyšenou, tak teď nevím 😒 . a manža nemůže, je zítra v práci

endlessblue
26. únor 2010

Jandi... já to vím. Mě to už při těhu říkál švára, že se nemáme nechat nalákat, že to je naprd. Jen to stojí naprosto nehorázný peníze. To je jak mít hypotéku 😔

janda79
26. únor 2010

no to ano, ještě že to nemáme, protože to by mě švihlo!

endlessblue
26. únor 2010

Tevi...ty jsi mi dala... tak jsem ten film totálně prořvala 😢 😢 😢 😢 fakt dojemný.

Holky, já mám pocit...že od porodu.. nebo spíš od toho neúspěšnýho předchájejícího těhu jsem šíleně labilní. Do tý doby by se na mě dalo dříví štípat a teď mě rozbrečí cokoliv 😅

tanuki
26. únor 2010

evit, to je krásné!
Endy, jsem na tom stejně a celkem mě to štve, jenom jsem vyprávěla dojemnou, ale zprotředkovanou porodní historku někoho, koho vůbec neznám a draly se mi slzy do očí..a i podruhé když jsem to vyprávěla 😠 😠 😠

kremrolka01
26. únor 2010

jak že se jmenuje ten film?

endlessblue
26. únor 2010

film: Je to i můj život

pismenko
26. únor 2010

Ahojky 🙂
děkujeme za přáníčka, vyřídím to Dortíkovi jen co se vzbudí 🙂 🙂 už by za chvilku mohla, protože na 15:30 jdeme tady do místní školky na Papučový bál 😵 Bude občerstvení, spousta dětí a hraček, tak jsem zvědavá, jak se s tím Dora porovná.

Jinak jsem unavená jak pes, ta práce mě zmáhá, ale ještě 4 měsíce a jsou prázdniny 😔

Veru a nemá to od zubů?? Ale snad už bude dobře, a teplota rychle zmizí 😉

pismenko
26. únor 2010

Pavli, upřímnou soustrast 😔 😔 😔

christla
26. únor 2010

Kremrol, ATB jsme nedastaly, ťuk ťuk ťuk, ale jejich hrozba nad námi vysela.

Zajdli, teď jsem na netu četla, že se má zase ochlazovat. To se mi fakt nelíbí, to teplo se mi zajídalo daleko víc...

endlessblue
26. únor 2010

Tak jsem to zakříkla.... po odečtu opět 38,5 😠

pismenko
26. únor 2010

Veru, to bude něják blbej bacil ☹

u nás se pořád spííííííí, přijdeme pozdě 😅

pismenko
26. únor 2010

Jinak nám se nejvíce osvědčily Panadol čípky

kremrolka01
26. únor 2010

ty panadol jsme taky dávaly

zajdla
26. únor 2010

přejeme Dorotce všechno nej k svátečku. 😀 😀 😵 😵 😵 😵

endlessblue
26. únor 2010

Hm... pokud to nezabere dneska...tak ty čípky koupím zítra. Střídám Nurofen a Paralen. Zabere to, 2 hodiny klid a zase se to začne šplhat. Tak buď nějakej vir kulturista odolnej 😠 😠 😠 nebo klofáky 🙂

Pořád nevím kde přesně 😅 budou Juli růst ty horní zuby 😀 . Ona má to horní patro takový zvláštní.Tenoučký (daleko tenší než spodní) Navíc myslím, že má tu uzdičku mezi horním rtem a dásní moc krátkou 😅 a budou jí to stříhat. Možná bych měla taky skočit k zubaři

jitousek
26. únor 2010

bré podvečerní odpoledne já se hlásím též do klubu norníků ☹ Míšánek stále nudluje a kašle teplotu nemá ....no a já jsem na tom podobn s tím rozdílem že bych nejradší zalezla do peřin kdežto Breburda řádí ..spal dopolko a i teď hodinu odpolko to zase půjdeme spinkat kolem deváté večer 😎

kacena00
26. únor 2010

jitu malej sice sám nechodí, ale je to potřeba s ohledem na to, že vytáčí tu nožičku...není to nějakej můj výmysl, opírá ji buď o zevní hranu a nebo na ní "baletí" ale nestojí na ni celou plochou tak jak by měl...

jináč si už trochu zvykl, ale teď sem koukala že za chvilku měl po nich na kotníkách otlaky i když to nebylo uplně utažený, zkusím je vrátit a vyzkoušet mu jiný..tyhle mu nějak neseděj...a to byly drahý jak svině...

janda79
26. únor 2010

pěkný večer!
Veru, holky to měla taky, nezabíraly jim léky. u obou to trvalo dva dny, takže fakt to chce pevné nervy.

janda79
26. únor 2010

pořád koukám na ty pasy Hippsy, no nedá mi to. už jsem i hledala nějaký materiál, z kterého to ušít..

jitousek
26. únor 2010

jo a málem bych zapomla mám Vás pozdravovat od Valentýnky 😉 😵 😵 😵 psala m že dkuje za krásnou novinu 😎

janda79
26. únor 2010

přišla Míša, ubrečená, že jí néééjdééé poháááádkáááá, ááásííí jééé to rooooozbiíííítýýýýý 😅

endlessblue
26. únor 2010

Tak...pátek večer... a sama doma. Holky, nemáte tipa na nějakej filmek??? 😉

zajdla
26. únor 2010

Endi Avatar 😀 😉

janda79
26. únor 2010

nemám 😒

janda79
26. únor 2010

jo a 3D je nejlepší 😀

janda79
26. únor 2010

Nějak se to komplikuje-to bylo úžasné!!!

endlessblue
26. únor 2010

Hehe..Avatar jsem viděla u žehlení.. takže to ztratilo tu hodnotu, co by to asi mělo v 3D 😀

A nějak se to komplikuje... moje oblíbenkyně Meryl Streep 😉 též jsem viděla 🙂