Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
23. bře 2009

Pavlí, mě je z toho úplně zle. 😢
Panbože, o tomhle syndromu jsem nikdy neslyšela. 😕

Holky, ta taška teda zrovna nejlehčí nebyla.... Jsem blbá, tky si to teď vyčítám a nadávám si. Kašlu už na nákupy.

lucianas
autor
23. bře 2009

Endy, video moc krásné, ale je to vážně smutné 😢

Chris, snad to bříško přejde. Ale vážně se s níčím netahej,nestojí to pak za to. A mysli přeci jen na svoje mimi. Manžel by pro něco určitě zajel.

Jandi, krásné fotečky, všechny!!!

Heli, moc gratuluji k úspěšnému screeningu!!!! Nedivím se, že ti spadl kámen ze srdce. ... a manžel, ten musel být opravdu moc spokojený, když mimi tak viděl!!

Žirafík, to je mi líto ☹

Kači, malej je krásnej, a ty očička, jaký má krásný!!!

zuzanka26
23. bře 2009

Ahoj holky,

jdu na vás kouknout. Dočetla jsem vás. Ten help syndrom taky jsem o něm slyšela, měla to moje známá apřežila to i když jen fakt náhodou. ALe tohle teď nečtěte, je to opravdu vzácný syndrom 😕

zuzanka26
23. bře 2009

jo a my dnes na konrole ve 4 měsících 6, 52 kg a 60,5 cm tak vše je v pořádku. Jdu dát taky nějakou fotečku

tanuki
23. bře 2009

ahoj holky, Zuzi, my měly 6,3kg a 64,5 cm 😉 a hlava 42cm. Zítra jdu s malou na oční, asi jí budou prošťouchávat slzný kanálek ☹ ještěže si nic nepamatují, snad z toho nebude mít ěnjaké podvědomé trauma ☹

zuzanka26
23. bře 2009

Ahoj Peťo, o těch kanálkách jsem slyšela že prý to nebolí, ale prý toho hodně pláčou 😔 no nám zase odložili očkování, pač ještě furt nemá zahojený to TBC očkování na ručičce

tanuki
23. bře 2009

a jak ste vyřešili to večerní krmení?

zuzanka26
23. bře 2009

nijak, kojím zase normálně a když zlobí nebo nechce nějak pít, tak zkouším Nutrilon, ale je to na prd. Teď se budí jen jednou za noc, ale pak v 6 ráno. 😝 ale chci vyzkoušet kašičku, jen tak, jestli to bude chtít, vím, že ještě nemusím, mám tady rýžovo mléčnou kaši od Nestlé ( Moje první kaše).
A jak se máte teď vy? už jsou lepší noci?

zajdla
23. bře 2009

Tanu Lucinka byla na těch kanálkách s oběma očičkama.Hrozně plakala,ale jen proto,že se nemohla hýbat,jak jsme ji drželi.Od té doby máme pokoj.Ale vypadá to teda hrozivě,tak se nelekni.

tanuki
23. bře 2009

zajdi, já jsem zvyklá na ledacos, ale vlastní dítě je ěnco úplně jiného. A v kolika jste na tom byli? Mám strach, že jdeme příliš pozdě..
Zuzi, my furt hrůza, ale přes den nám to vynahrazuje, tak se to nějak dá..

zuzanka26
23. bře 2009

Tanu neboj, moje sestřenice na tom byla s klukem takhle nějak jak je teď Verunka. Prý děti pláčou právě proto že je tam pevně drží a nemůžou se hýbat. Tak ať to vydržíš, podle mě je to pro tu mámu dost hrozný 😖 , mimi to zapomene hned za chviličku 😉

pismenko
23. bře 2009

Jejda Tanu, snad budete obě statečné, já bych taky bulela ☹ ☹ Ale třeba bude verunka velká hrdinka a ustojí to dobře.
jdu mrknout na Sáruš

pismenko
23. bře 2009

je to micka 😵 😵 😵 a dost ji zesvětlaly ty vlásky, že?? nebo se mi to zdá??

zuzanka26
23. bře 2009

možná trochu jo 😉 hlavně má spoustu nových vlásků 😀

pismenko
23. bře 2009

Dorušce se vzadu už dělá kolečko jak pořád šmidlí tou hlavičkou sem a tam....někdy to vypadá jako že je na tenise 😀

pismenko
23. bře 2009

http://www.novinky.cz/krimi/164618-batole-se-za...

No to je hrozný, ale trochu mě zaráží jak je to napsané :nechali ho odpočívat ve vedlejším pokoji 😔 😔

Přece s tím miminkem nemůžeme být 24 hodin a Dorotka třeba ted taky spinká nahoře a já jsem dole.

zuzanka26
23. bře 2009

no je to tam celý nějaký divný. kdo ví jak to bylo, ale je to děsný! 😖

kremrolka01
23. bře 2009

ahoj holky
tak máme za sebou náročnej den
byli jsme s malým na tom šátkování, no moc se mu to líbilo, byl modelové miminko 😵 v kolíbce mi krásně usnul a pak na vertikál se hihňal a koukal ze strany na stranu no zlatíčko, já taky dostala pochvalu jak mi ty úvazy jdou, ještě jsem si to teď navečer oživila a myslím že to fakt využiju, ty volný ruce jsou paráda 🙂
Kubíček šátek rovnou pokřtil 😀 jak byl na toho stojáka v šátku tak najednou rána že se mi až zatřáslo břicho a jak ho hladím po zádíčkách tak cítím vlhko 😕 a to měl plínku, bodýčko, dupky, a tři vrstvy šátku na sobě, no prosral to durch, měl to až za krkem 😀 😀 😀 já sebou samozřejmě neměla náhradní dupky a pak jsem z kurzu hned spěchala odvízt Kubíka taťkovi do práce abych stihla gyndu, tak byl chudák půl dne v posraných dupačkách 😅
jinak technickou jsem prošla jak by řekla Markét, vše OK 🙂
no v sedm jsme vykoupali, nakrmili a teďka chrní jak dřevo, doufám, že mu to vydrží, dneska víc jak hodinku v kuse nespal, jak jsme to měli rozlítaný ten den
poslední tři dny dá 6 hodin v kuse (většinou 20-2) a pak se budí po dvou hodinách 😒 no je to na palici, jsem jak tankem přejetá, bud muset začít chodit spát s ním v osm nebo nevim
... tak než jsem to dopsala tak už řve 😠 chjo no dneska je plnej zážitků tak jestli je bude všechny vyřvávat tak potěš 😝

kremrolka01
23. bře 2009

tanu to je mi Verunky líto, zní to hrozně 😔 😔 😔 tak ať to berušku moc nebolí

kremrolka01
23. bře 2009

já jsem taky skřípala zubama a to malýmu jenom stříhali v puse uzdičku ☹

zajdla
23. bře 2009

Tanu taky kolem toho 4 nebo 5 měsíce.Já už si to nepamatuju.Ale vím,že měla pěknou sílu,když jsme ji drželi.Ale neboj než jsme vyšli z ordinace bylo po pláči.Byla pak hlavně v pohodě a uklidnila se.Oni ju ty očička museli asi dost otravovat.Zvládnete to.Uvidíš.

zajdla
23. bře 2009

Kremrolko chudáček malý.To asi muselo bolet.Ale ten proplach asi ne.

helicek
24. bře 2009

Čau holky, no fotky nemám, protože jsme nevěděli, že to máme hlásit na začátku. No nevadí, nám stačí ten pocit z toho, že miminko je zdravé a že se tam krásně hýbalo a jak mu srdíčko tlouklo, to bylo krásný. 😀

pismenko
24. bře 2009

Dobréééé den 😀

zajdla
24. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.

Tady svítí krásně sluníčko.V noci teda byl pěkný větr a ještě i pěkně pršelo.Ale teď už je supeeeeeeeeeeeeer.

Dneska nám přijde pán opravit net,neboť je hrooooooooooooooozně pomalý.Máme nějaký slabý přijímač,tak budem mít něco extra.Tak jsem zvědavá jak pak povalí.Tak se připojím asi až večer.Snad to bude OK.A to chci ještě stihnout solnou jeskyni.No snad to nějak zvládnem.

christla
24. bře 2009

Dobré ranko!
Tak tady se ještě hajá. 😉 Já se ještě válím v posteli, al budu muset taky vylést a něco dělat, ale nechce se mi. Nejradši bych někam vyrazila si pokecat. 😉

zirafik
24. bře 2009

ahoja 🙂 ,
tak to já jdu dnes na kosmetiku 😵 a potom valim do Prahy na firmu, neb jim tam vezu ještě nějaký firemní věci. Počítám, že mám program skorem na celý den.

christla
24. bře 2009

Ahojky! Tak to máš opravdu program na celý den. Já se budu poflakovat asi doma. Chci se objednat ke kadeřnici. No a taky musím už konečně zavolat k dětské doktorce, ke které budeme chodit po porodu. Doufám, že mi neřekne, že nové pacienty nebere!

zirafik
24. bře 2009

to já se s ní naštěstí trošku znám, takže nás vezme, ale vím, že je to docela problém, neb dětí je moc... a bude hůř až budeme shánět školku 😒

jitousek
24. bře 2009

Ahojda zdravíme v zasněženém ránu 😒 ...................hoooooooooooodně sněhulákuje ale ouplně vánice tam teď je 😔 jestli pa přijde letos jaro 😕 ???to teda nevím 🤐