Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
8. čer 2009

Dobréé deň 😎

helicek
8. čer 2009

Fuj, ve středu jdu na glykemický testy, nebo co, no na to bumbání toho hnusu sladkýho 😖

valentynka
8. čer 2009

ahooj holky,
tak jsme posnídala, Filíepk už hodinku chrní, manža šel do posilky.
V poledne mi ovšem odchází na šichtu a příjde až zítra ve 2 odpoledne ☹ ☹ ☹ ☹

zajdi, tka nsad to zvládnete bez breku a nebude to malou bolet 😉

valentynka
8. čer 2009

holyk se s tím psaním moc flákáme, chtělo by to nové založení a aby to založila opět snažilka, vidíte jak se Luci vyplatilo založit, ostatně jako každé další.
tak šupky dupky psát, at máme už těch 10tisíc a je tu další snažilka.

co Rinty ?? nevíte jak je na tom , dlouho tu nebyla 😕

zuzanka26
8. čer 2009

Ahoj holky,

mě už taky teď zase spinká, ale dnes máme rekonrd, spánek do 7 hodin, věc nevídaná. 😲 Za to večer řev a usnula až v 9 ach jo. 😖

Jo a taky jsem dala předevčírem kaši na noc, jako že mi bude spát líp-- cha cha cha--- a buzení každých 20 min..... takže na kaše zvysoka kašlu a budu dávat jen mlíko. 😉

valentynka
8. čer 2009

ahoj Zuzi,

já včera dala filípkovi taky zase kašičku, odstříkala jsme 70ml a baštil pěkně, vždycky když jsme lžičkou začla nabírat a neměl jí u pusy,tak začal brečet a zklidnil se až když byla v puse, , předevčírem pak u konce papání už otvíral pusinku hezky 🙂
no u nás asi kaše zabrala, bo se probral až ve 2 a pak v 5,30, ale do těch dvou se nějak budil asi 2x jsme ho museli podrndat s postýlkou 🙂

no uvidíme dneska

pismenko
8. čer 2009

No mě se Dorče taky budí min 2x za noc, ať kaši dostane nebo ne 😝

no rinty tady dlouho nebyla, to je pravda 😕 😕

pismenko
8. čer 2009

No a u nás se taky spinká na zahradě v kočíku 🙂

endlessblue
8. čer 2009

Nazdáréééék

pismenko
8. čer 2009

Nazdar výletnice 😀 😀

Nic závratného se nestalo, kromě toho, že jsme vyhráááááááááály 😵 😵 😵 😵 😵

A ty jsi prodala bazén, takže bude na boty s krokodýla a na norka 😀 😀 😀

endlessblue
8. čer 2009

hihihihihi... koukala jsem na to..!!!! Parááádáá.... to je sranda, jakou to tam vzbudilo bouřlivou diskuzi 😀 😀 😀

no a bazééének... NO COMMENT!!!!!!!!!! to je žůůůžoooo!!! Máma ho v akci koupila za 5000,- a mě se podaří ho za 4900,- prodat... jééé.. to se rozmazlííím!!!! 😀

endlessblue
8. čer 2009

a co tady jinak nového???

U nás včera dobrodrůžo. Vyjeli jsme s narvaným autíčkem od tchýně a tchána a ujeli jsme 4km a moje "pudřenka".. tak říkám mýmu milovanýmu autíčku klekla!!! Auto narvaný, dítě v autosedačce... paráda. Tak nás odváželi kamarádi až domů. No ještě že prodáváme barák a zbydou peníze na auto. Už mě nebaví jezdit jak nějaká socka!!!!!!!!!! 😠

endlessblue
8. čer 2009

Jinak se cpu jahodama.... to zas bude ksicht jak struhadlo 😕

pismenko
8. čer 2009

Nového celkem nic, víkend byl mrvtej 🙂

pismenko
8. čer 2009

A jak jste se měli na návštěvě?? co malá??

jj auto je potřebný 😒 😒 ještě že jste sehnali odvoz 😕

endlessblue
8. čer 2009

Návševa byla OK. co už že??? Manža jezdil s taťkou dělat krby a já to strávila s tchýní. Pohoda, ale přeci jen... tchýně pořád .... "já ti nechci radit... ale".. nebo.. "co chceš k snídani???.. a já že si udělám chleba se sýrem.. a ona, mám tu Žervé a hermelín... jéé, kojící matky vlastně hermelín nesměj".. no a já jí řekla, že Hermoš by neměly těhulky, ale kojící..jo..... no a co myslíte??, Tak ho na ten stůl nevyndala!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 jak do dubu!!!! Takový maličkosti.. ale jak se říká.....!!!!!100x nic utahalo vola!!!!!

pismenko
8. čer 2009

My dneska jedeme na 14:00 na kontrolu toho TBC bodance.Přišla mi pozvánka na plicní.To jsem netušila, že se to musí zkontrolovat extra.

endlessblue
8. čer 2009

Jéé.. nám to TBC nikdo nekontroluje.. doktorka říkala, že to vypadá dobře... a o plicním taky netuším 😕

Jinak holky, tím že se stěhujeme.. tak asi nebudeme mít nikde žádný vítání občánků.... trochu mě to mrzí 😒

pismenko
8. čer 2009

No mě taky dostal posledně tomova mamka...odcházeli jsem od nic a já nesla malou tak jakoby na ležáka a šla jsem kolem dveří a prostě její hlavinka ty dveře minula velmi těsno(já samozřejmě ty dveře viděla a věděla jsem o nich a dávala jsem bacha tak periferně, automaticky - jestli mě chápete 🙂 ) a ona se do mě pustila, že vůbec nedávám pozor, že jsem ji málem bouchla do hlavy a kdesi cosi 🙄 🙄 🙄

pismenko
8. čer 2009

A kdy se přesně stěhujete?? Až v září ne?

endlessblue
8. čer 2009

No, stěhujeme se v průběhu srpna... na jeho konci už musí být barák prázdnej 😒 ale tak nějak mi to přestává vadit... docela se těším na zařízování něčeho dalšího... to mám ale pestrou mateřskou 😀 😀 😀

Víte co je ještě sranda???.. Jesli manžova firma zkrachuje a on přijde o práci, tak se musíme nastěhovat zpátky do našeho bytečku v Jablonci. A navíc... kdyby ani tam nemohl najít práci, tak by šel na pracák.. a HIHIHI asi na mateřskou a já bych šla do práce 😠 😠 😠 😠 páč mě by nevzali rodičák a měla bych ještě výplatu!! Ale to je fakt ta nejčernější varianta... samozřejmě od Jůlinky odejít nechci!!!!!!!!!!

endlessblue
8. čer 2009

Markét to znám. tak kolikrát profičím kolem futer pěkně natěsno 😅

tevina
8. čer 2009

Ahoj holky 🙂
přidala jsem pár fotek.

Jinak jsem přežraná z tý pouti,ale bylo to fajn.Sešlo se pár příbuzných tak měli díky adámkovi o zábavu postaráno 🙂

tevina
8. čer 2009

Jéé Endy,manža na mateřskej jo?No snad se to nějak vyřeší,ted bude mít jůlinka nejhezčí věk a ty bys o to přišla.

pismenko
8. čer 2009

Tak uvidíte, jak to dopadne, každopádně taky je tro možnost, že by jsi šla do práce, manža by to určitě zvládnul 😉

endlessblue
8. čer 2009

mno uvidíme... musela bych.. ale jedině, že bysme lezli hlady po zdi.. jinak se od Julči nehnu!!!!!!!!!

kremrolka01
8. čer 2009

AHOJ HOLKY, TAK MY pardon caps... jsme taky zpět z víkendu
bylo jako vždy príma, už se těším až tam pojedme na dovču a zůstaneme dýl
a opět jsme se naučili něco novýho 😀... Jakoubek začal zvedat prdel a jakoby lízt nohama, ale ruce má na podložce a dělá jakoby rypadlo 😀 😀 😀 je to hrozná sranda, natačila jsem ho na video na foťáku tak uvidím jestli se mi podaří to někam nahrát, přelez takhle půlku postele

tevi tý jo Adámek je fakt velikej chlap, zrova jsem o tom v autě přemýšlela, že vlastně skoro za měsíc to bude rok co se narodilo první koníkovské miminko, jak to přííííšerně letí

endy ahojky, tak jsem ráda že už jste zase doma viď? 🙂 teda ty co jseš doma od těhu tak máš o zábavu postaráno, snad už to teď bude lepší a manža něco najde, máte teď výhodu že nejste vázaný bydlením, tak snad se nějakej dobrej jovb objeví

Markét to nám teda taky jenom doktor zkouknul jizvu a řekl že dobrý, na žádný plicní nejdem

tevina
8. čer 2009

Rypadlo jo?Tak to chci vidět 😀 😀
Jo je to velkej kluk,za chvilku 11 měsíců,ani tomu snad nevěřim.

endlessblue
8. čer 2009

Tý jofka.. Kremrol... rypadlo??? No, to musíš nahrát na n-joy!!! to taky musím vidět. Ta moje kóoča se ještě sama neotočí ani na bok.. za hračkou se na bok otočí, ale musím jí hodně hodně povzbuzovat a musí mít dobrou náladu.. jinak prdlačky 😀

pismenko
8. čer 2009

Tak to mi se točíme už na bříško, ale vždycky si pod sebou nechá tu ruku a řve jak tur, protože si ji neumí sama vytáhnout. Na bok už to dává s přehledem 🙂 A když je na bříšku, tak taky špulí hrozně tu řiť, ale ještě se teda neodstkuje 😀 😀 Kubíček je borec