Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
19. čer 2009

Heli, tak to znám. Taky mám jeden oblíbený obchod, kde mají vše, od oblečení, po kočárky, takže tam půjdu taky s málo penízkama raději.

helicek
19. čer 2009

a moje matka ............... pořád nic, ticho po pěšině..........ale jsem ráda za tchánovce, fakt, líp už jsem se vdát nemohla, nahrazují mi mámu po všech stránkách. Táta je takovej trdloň, ale je s ním sranda, jen ho moc často nepotkávám, ale zase mi volá a ptá se. Jé, teď mě napadlo, že musím zajet k babičce a k dědovi se taky ukázat, to zase dostanu vynadáno, že se ani neozvu a že ani nepřijedu....... 😀

helicek
19. čer 2009

Lucí a bez karty bankomatní, páč jinak ti to nedá a stejně po ní sáhneš 😀

pismenko
19. čer 2009

Heli, tak s mámou žádný pokrok?? ☹ 😠

a kde se toulá vera??

pismenko
19. čer 2009

Já hodila tu protivku do kočáru a je pod přístřeškem a jak pěkně spinká v deštíku 🙂

jitousek
19. čer 2009

holky já jsem od včera sežrala celou tabulku čokolády Milky jsem strašné zvíře 😔

jitousek
19. čer 2009

no vidíš to ten náš hučoun se právě najedl a hučí v koši na kolotoč a prohlíží si ruce no zábava asi tak na dvě minuty 😵

jitousek
19. čer 2009

tak jsem se dočetla v betynce že autosedačka a ani to lehátko ejsou moc vhodné na páteř dítěte ...píšou tam o posazování dětí kdy začít .........no a dospěla jsem k závěru že to je zase asi nějak přehnané kam s ním že ??

jitousek
19. čer 2009

a už řveme gíííííííííííííííí 😒

helicek
19. čer 2009

ne, s mámou žádný pokrok, no vlastně jo, neprudí, z její strany momentálně klid, asi to bude tím, že odfrčela na dovolenou 😀

helicek
19. čer 2009

tak na čokoládu dostávám chutě skoro pořád, ještě že doma žádnou nemám, páč kdyby jo, tak by se moc doma nezdržela, je to šílený, čokoládičky, ale na co mám děsnou chuť je pořádně vychlazenej meloun a dnes si pro něj zajdu do obchodu a sežeru ho celej 😀 😀 😀

pismenko
19. čer 2009

Heli, no ještě, že to bereš tak sportovně 😉

lucianas
autor
19. čer 2009

Heli, tak to je fakt. a bez karty. I když momentálně já tam nic nemám, tak je to jedno. ... máš opravdu hodné tchánovce. To já taky. 😨 Nabízeli mi teď postýlku, po jejich vnoučatech a vlastních dětech. No, možná bych to zkousla, když by se natřela a upravila trošku, ale není polohovací, což já bych chtěla. Takže to teď budu odmítat, to zase budu asi ta špatná. ach jo.

Jitu, moc nečti. V každém článku se stejnak dočteš něčeho jinýho. Takže dát tak možná na doktorku, která se o malýho stará a s ní se poradit. I když vím, co doktor, to taky jiný názor. Ale nevím, to dítě bys neměla opravdu kam dát.

zuzanka26
19. čer 2009

Ahoj holky, 😝
já jsem dnes trochu mimo, máme asi teprve dnes reakci na očkování ( v pondělí), protože v noci dost blbě spala a halvně zoufale málo ( dohromady asi 8 hodin), to je míň než leckterý dospělý člověk. 😖
Od rána je protivná, má lesklý oči a mne si je pořád, má trochu zvýšenou teplotu- po odečtení 37, 2 tak snad je to jen rekace na to očkování. Ach jo, to bude den, takže já dnes nikam nejdu 😝

valentynka
19. čer 2009

ahoj holky,

helicku, já mám taky cross country.
mě teda vyhovuje, mám taky čtyřkolku.
jen je u něj blbý to,že se nevejde do kufru a musí se mu sundavat kolečka.
ale už jsme si na to zvykli, dobře se nandavají, tak je to během chvilky venku.

helicek
19. čer 2009

jé, val, no to jsem ráda, že někdo další má cross country, sousedka si ho bude kupovat taky a my teď chceme stejně koupit větší auto, sice máme ani ne rok starý, ale málo místa uvnitř, ale velký prostorný kufr, no ale to je mi na prd, když se mi tam nevejdou děti, uvažujeme o starším Kangoo 4x4 nebo Scénic 4x4, teď máme Thálii, ta má fakt super kufr, ale jakmile se narodí Honzík, ta bude problém uvnitř na sedadlech, přeci jen 12 a 13ti letý kluci vedle autosedačky, no moc prostoru jim tam nezbude 😀

valentynka
19. čer 2009

heli, tak když budet emít velké auto, tka je to v pohodě 🙂

my jedem vždy v sobotu k mamče s kočárem a necháme ho tma, bo v nedlěi tam zase jedem a berem ho zpět.

pak je v autě třeba do druhého dne a já jdu s Fildou na prochajdu a vezmu si ho rovnou z auta, aspon se s ním nemsuí lítat do sklepa a já pak zase ze sklepa.

no my jsme možná taky měli až dnes reakci na tu vakcinu, nevím no.
ale probudil se 0,30, tak jsem u něj stála a držela dudlík a hlaidla.
jenže za hodinu to samé,najednou brek, tka zse jsem u něj stála a dobrý, šla jsme si lehnout, jenže za 15minut zase brek, no tak jsme vytáhla prso, nabaštil se a bylo dobře a pak další brek v 4,30 a zase usnul a kojo v 5,30 a malý spánek do 7 🙂

manžu už mám zase v práci, šel v 8,30 a příjde po deváté večer.

u nás je zataženo, docela dost chladno,ale má přijít máma ak večeru ségra, tak snad to uteče pokud nebudu moct jít ven kvůli počásku

valentynka
19. čer 2009

markét,
co k tomu říct 😨 😨

příroda to zařídila jinak, nicméně až se tohle dítě dozví že ho matka nechtěla a takhel to dopadlo, tak asi z toho nebude moc štastné.

opět myslím na Matyáška.... 😔

pismenko
19. čer 2009

😔 😔 😢

pismenko
19. čer 2009

Ty brďo, to je teprve 10:00 a já už nemám do čeho píchnout 😝

jitousek
19. čer 2009

písmen mě to taky nějak neutíká už mám i oběd na chystanej 😉 a kopu se do zadku 😎

jitousek
19. čer 2009

to je šílenééééé ten článek písmen podle mě je to koza pitomá blbá 😠

jitousek
19. čer 2009

Míša usnul dostal šťávičku z mrkvičky a nasosal se mlíčka a řeže dříví v koši 😝

valentynka
19. čer 2009

mě filípek spinká a tak šmejdim po netu.
sebrala jsme rpádlo, až příjde mamča tak ho u ní vyžehlím.

uklizeno mám, nádobé umyté.
muísm zašít montérky-opět kapsy 😠

pismenko
19. čer 2009

Já mám taky uvařeno, už jenom ošupat brambory 😝 A po 14:00 jedem pro tatku do práce a asi se stavím do kaufu ať nemusím zítra, to tam bude zase lidí jak cip 😠 😠 Dorče si tady brebentí na matračce na zemi a culí se na mě jak měsíček 😵 😵

V neděli jedu s mamkou a sestřenkou za bráchou do olmicu, už teď se děsím cesty, zase tolik zodpovědnosti 😒

valentynka
19. čer 2009

tak jsme udělala dobrý skutek a doufám,že nebudu potrestaná. ( protože jak se říká " každý dobrý skutek musí být potrestán " )

poslala jsme 300 společnosti CARE pro africké děti

valentynka
19. čer 2009

http://shopy.aukro.cz/item666397906_italska_sit...

že bych šla do nové ohrádky ??? 😕

tevina
19. čer 2009

Ahoj holky,

Tak Tomík jel dneska na výlet se školkou a ted jim začalo pěkně pršet,ale stejně si myslim že je pro ně největší zážitek ta jízda autobusem 🙂

Baru vám držím palečky at už se to nějak upraví,myslíš že cyrdíkovi fakt vadí teplo?

Holky já si včera vzpomněla na matyáška když ukazovali ve zprávách pohřeb matušky,tak jsem řvala a řvala 😔

tevina
19. čer 2009

Jo a adík všem děkuje za přáníčka ke včerejším měsíčninám 😵