Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
24. čer 2009

my máme taky světlušku a opičáka,ale ted nevím jak se jmenuje 😀

valentynka
24. čer 2009

noje nějakej nevrlej

jdu napustit vaničku a půjdem baštit

mějte se holky hezky papa 🙂

tevina
24. čer 2009

Ahoj holky,dočetla jsem ale už z těch dvou dnů nic nepamatuju 😅

Jen bych chtěla moc poblahopřát Lucince,že jí dopadla tak kontrola dobře,Luci je to super 😵

Písmen já bych chtěla ten Lamaze seznam,písnu ti do IP můj email,jo?Chtěla bych pro adíka něco do vody k 1 narozeninkám 🙂

pismenko
24. čer 2009

tak dneska byla pošta o ničem 🙄 🙄 za chvilku frčí tom do práce a já půjdu chrápat...asi

tevi, jasné, přepošlu

tevina
24. čer 2009

děkujuuu 🙂

pismenko
24. čer 2009

posláno

tevina
24. čer 2009

tak jsem to pročetla,ale lamaze asi dělá jen koupací sadu a ta se mi moc nelíbí,chtěla bych nějaký ty mlýnky a přísavky na hraní.něco podobnýho,co chci dělá asi fisher price,myslim.

tevina
24. čer 2009
kacena00
24. čer 2009

market 😀 😀 😀 (reakce na matku)
já bych si také prosila ceník, děkuju

zirafik
24. čer 2009

.... a spát se nebude......... 🙄 🙄 🙄

zirafik
24. čer 2009

to zas budr noc,,,,, 🙄 🙄 🙄

zirafik
24. čer 2009

jo a přibíráme 300g týd., už máme 4,7kg 😕 😕

ma12
24. čer 2009

Ahoj holky, vidim ze se pismenko cinilo a zaroven zdravim Zuzku 😀
Jen bych rada doupresnila info - Eshop budu rozjizdet do 14 dnu a vy budete druhy (prvni budou lednovky), kterym poslu link. Bude tam i Fischer price a jiny znacky. Doufam, ze to teda rozjedem do 14 dnu, protoze je s tim hafo prace 😉 Ted mame hotovy jen Lamaze, takze takova mala ochutnavka.

zirafik
24. čer 2009

tak sme spali 25min 🙄 🙄 ... a zase koza 🙄

zirafik
24. čer 2009

a chrápem u toho 😠

zirafik
24. čer 2009

🙄 🙄 🙄

jitousek
25. čer 2009

bré ráno 😉

pismenko
25. čer 2009

bré 🙂

zajdla
25. čer 2009

Dobré ranko.

Tady opět pod mrakem.Už mi ten déšť leze na nervy.Ach jo. 😠

jitousek
25. čer 2009

tak tu koukám na ty hračky od lamaze pěkný 🙂

jitousek
25. čer 2009

jo tady je taky zataženo ...já dneska jedu opět na rehabilku manža bude hlídat 😎
jinak včera hexa proběhla celkem obstojně hlavně návštěva u mudr byla v pohodě nejpohodovwjší jaká kdy byla šel se mnou manaž a jako již tradičně Míša spal v kočáře já si šla sednout do čekárny a až na nás přišla řada prozvonila jsem manžu přišel a hned jsme šly na řadu tak že pohoda Míša koukal na hračky u doktorky povídal no a pak řval když ho píchla doktorka pochovala jsem ho a byl v pohodě ...ani jsem ho nenechala z vážit říkala jsem si kašlu na to ta váha by ho zbytečně rozčílila 😎 tak že tak 23.7 jdeme na 6 měsíční tak že se dozvím kolik váží tam 😵
jinak doktorka mě dala tři brožurky příkrmů jedna od hami druhá od sunaru a třetí od nestlé Beba 😉 tak že máme co studovat ......ale řeknu vám dámy na rovinu je to šílený jak se ty jednotlivé firmy předhánějí ve výrobě pokrmů pro nejmenší a hlavně já jsem asi tvrdohlavej mezek stejnak zastávám názor že nejlepší je "živá zelenina"
protože třeba v tej knížečce od hami jo tak tam je průkum zeleniny a že všechno obsahuje dusičnany a kde co jen vírobky od hami ne no to bych chtěla vidět s čeho to dělaj kdo ví jestli to šlo vůbec kolem mrkve samej glutamát a Ečka konzervanty a kde co aby to mohlo bejt ve sklenici a vydrželo to rok zavíčkovaný 😎

jitousek
25. čer 2009

teda já píšu no fuj výrobky s í pardón 😔

pismenko
25. čer 2009

no otázkou je, co si představit pod pojmem živá zelenina.samozřejmě ne tu z obchoďáku, protože to je daleko větší hnus než ta zakonzervovaná ve skleničce. Tudíž, kdo má zahrádku a hlavně vztah k pěstování potravin má vyhráno.Což já rozhodně nemám 🙄 🙄 Takže buď tady seženu od sousedů, co ten vztah mají nebo určitě ten první měsíc nebo dva, kdy toho Dor ještě tolik nesní pojedu ve skleničkách 😝

helicek
25. čer 2009

ahoj, holky 🙂

jitousek
25. čer 2009

no já myslím fakt tu ze zahrádky já teda taky nemám žádnej velkej vztah k pěstování zeleniny ještě tak jahody petržel a pažitku a tím to hasne na zahrádce máme jen kytky aby to vypadalo kůlturně i když dneska ta kůltůra je taky za 5 potřebuji to jít okopat ale když porád leje a je to namočený tak se mě do toho nechce ........ale to nechi psát my budem mít živou zeleninu od dědy děda je velikej Mičurýn 😎 a má plantáže od mrkve až po papriky a prostě pěstitel na jedničku tak že už se těším 😎

pismenko
25. čer 2009

Tak to máte super 🙂 🙂

jitousek
25. čer 2009

tak teď mě chcípl počítač nevím jestli se zhouplo napětí ale komplet to zhaslo 😒 tak že už jsem nastartovala a jedeeem
ahojky helí 😎

jitousek
25. čer 2009

co jeeeee kde jste 😉

pismenko
25. čer 2009

tady, bavím dítě v lehátku 🙂 prská tady po mě o 106, úsměv od ucha k uchu(asi mi chce vybńahradit tu noc, kdy byla 3x vzhůru 🙄 )