Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
14. únor 2009

Ahoj holky 🙂

lucianas
autor
14. únor 2009

Tak jsem zpátky.

Týnko, tak to je fajn, že už to vypadá opravdu na ovu. A hned taková vysoká teplotka. Tak uvidíš, třebas ten další cyklus už to vyjde. ... gratuluji k výsledkům z genetiky. Určo tvé testy, které je nutné zopakovat, taky budou dobré.

Zuzi, jj, nějak se tam ke mě nikdo nepřidal, a já chtěla, abychom se co nejvíce přiblížily těm deseti tisícům příspěvků. ... to věřím, že většina maminek byla vzhůru už dýl, ale byla spíš s mimísky.

Kači, moc děkujeme za dávku bacilů, třeba se nám podaří nějaký chytit. ... a beru tě za slovo, že už to bude pro nás šťastné a spokojené období!!! ..... kapsář je opravdu pěkný. Moc se ti povedl, jsi šikovná. To já bych ho teda nezvládla.

Kamčulko, ahojky. Ráda tě po dlouhé době vidím. Ani nevím, jestli jsem ti stihla k malýmu pogratulovat. Pokud ne, tak to dělám dodatečně. ... to chápu, že při miminku se to moc nedá koníkovat. Ale určo občas napiš, jak se máš ty, Adámek, co nového, a tak.

lucianas
autor
14. únor 2009

Evit, ahoj. Tak říkáš, že měna Euro dobrá? Neškudlíte nějak víc, než se slovenskýma kornunama? Já osobně se toho obávám, až to bude u nás. Si říkám, že plat v Eurech, pak ty ceny v obchodech, no nevím, jak to pak bude.

Tevi, tak to je opravdu krásné datum!!! ... gratuluji k zoubečku!!

Kamčulko, malý je moc krásný. Moc vám to tam sluší, a zvlášť na fotečce z vítání občánků!!

Zajdli , do mezd nevidím, takže neporadím.

Kremrolko, moc ti děkuji a také doufám, že mi přinese štěstí!!!! Však je to šťastné číslo 7, ne? Tak už to musí vyjít!!!

Žirafíku, krásný zbytek víkendíku, pořádně si jej užijte. Hlavně se opatruj a dávej na sebe pozor!!!

Chris, doufám , že záda bolí už trošku míň. Určitě bych si ale zkusila pozjišťovat nějakou tu těhu masáž. Ta by mohla pomoci a navíc být velmi příjemná.

rintintyna
14. únor 2009

ahoj Lucíšku, jak bylo u sestry? Já mám sice manžu doma, ale nijak zvlášť to neprožíváme. Včera jsme si koupili akorát brambořík a já dala manželovi takový srdce na špejli, ať si do toho zapíchne. Dopo jsme byly na 2hod s hůlkama na prochajdě přes zasněženou klajdu, pak jsem udělala filé a brkaši a celé skoro celé odpo jsem prospala. Jinak k večeři jsem měla v plánu pohankovou kaši na manželovo přání byla jáhlová, která chutnala docela divně. Naštěstí jsem to vylepšila přelivem z horkých malin, másla a cukru. Trochu jsme se u toho rafli, bo manželovi vadilo, že jsem ty jáhla vařila v mlíce a já si trvala na tom, že takhle se kaše dělá a že to mám z receptu. On, že se to dělá jen ve vodě. Nakonec jsem vyhrála, bo jsem vytáhla bychlokuchařku, kterou si kdysi dovezl z domu a tam ta kaše samo byla s mlékem he he he 😎

pismenko
14. únor 2009

Rinty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tevina
14. únor 2009

Kamčulko máme se dobře,Tomášek Adámka miluje,pořád ho pusinkuje a objímá a adík hned jak se k němu přiblíží tak ho chytá a snaží se ho ocucávat a tomík říká že ho dudlá 😀 A co vy?Adámek je krásnoučkej 🙂

Holky dneska jsme koupili v penny marketu chodítko za 699,- je to tohle http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2... takže jsme ho koupili za super cenu,ještě tam mají lehátko,taky CHICCO za 599,-

tevina
14. únor 2009

Holky,hlavně těhulky teda,tady je leták platný od 13.2. a je tam i to chodítko a lehátko,lehátko je fakt pěkný 🙂
http://www.penny.cz/download/57/sub1/57_127926_...

zajdla
14. únor 2009

Luci tak jak se ti cestovalo intergovaným systémem?U sestry bylo určitě moc,moc dobře.Kolikrát jsi přesedala?Vyšlo to levněji teď nebo před tím než se idělal ten IDOS?

Rinty takové kaše jsem v životě nedělala.Manža by to asi nepozřel.

Tevi ty věci jsou super,já se na to dívala. 😉

kamcule
14. únor 2009

Tevi tak to je krásný.
My se máme taky fajn, sice nám miláček trošku zlobí se spaním ale jinak je úžasnej 🙂
Pořád překvapuje. Teď jsme začali s příkrmy a bavíme se všichni, teda Ada určitě víc než mi 😀
Jinak jako správná prvnička se pořád bojim aby něco nedostal moc brzy a tak ale myslim že je spokojenej a čvachtá si, hlavně v hrušce.

lucianas
autor
14. únor 2009

Týnko, u sestry bylo fajn. Pohodička, klídek. I když mě bylo smutno po Mišáčkovi - pejskovi. Bylo mě ho líto, že jsem ho nechala na dvorku, v takovým mrazu. Neteř byla překvapivě hodňoučká a milá. Trošku jsem ji a sestru zasvětila do pletení z papíru, které jsem se naučila. Docela jim to šlo. K obídku jsme měli krabí tyčinky a rybí filé se šťouchanými bramborami, zeleninovou polévku. Byla to mňamka. Navíc upekla perník, a pak udělala takovou dobrou mlsku - banán v čokoládě s piškotem. Taky moc dobrá mňamka.
... to je fajn, že jsi nakonec měla pravdu. Já to vůbec nedělám, takže bych nevěděla vůbec ani, že to v kuchařce je. Bych to hledala asi na netu.

Zajdli, integrovaným systémem se jelo docela v pohodě. I když ta doba jízdy trvala něco málo přes hoďku. Busy musejí dodržovat ty časy, tak jezdí dost pomale. Přesedala jsem jen jednou, a to v Hustopečích. Stálo mě to 26Kč, jízdenka na čtyři zony. Co se týče toho cenovýho rozdílu, to ti nepovím. Já tam nikdy busem nejela. Ale jednou jsem cestovala do Rakvic, a tam mám pocit, že to vycházelo kolem třiceti, pětatřiceti. Takže teď je to asi levnější. ... ale co, teď to stejnak od dubna mají zdražovat. Takže kdo ví, co se pak z toho vyklube. .... vždycky jsem využívala auto. Je to rychlejší a pohodlnější.

lucianas
autor
14. únor 2009

Jinak my valentýna moc neprožíváme, nijak to neslavíme. jsem doma sama, a nějk mě to tu nebaví. možná kouknu na telku, a pak půjdu do pelíšku.

tevina
14. únor 2009

Kamčulko já jsem u Tomíka taky všechno řešila,příkrmy atd...ted už to neřešim vůbec,zatim teda nevařim,kupuju ty skleničky a od půl roku už jíme ty co jsou od 8 měs. a jede mu teda všechno.Ale chápu tě že máš strach,taky jsem to prožívala s prvním mimi.A co že bobánek nechce spinkat?Adáme spal teda suprově do půl roku,ted je to o fous horší.

tevina
14. únor 2009

Hele a ty pořád kojíš,vid?Když začínáte teprve s příkrmy.My papáme už od 4.měsíců.

tevina
14. únor 2009

Jdi na telku,tak zatim,pa.

lucianas
autor
14. únor 2009

Tevi, užij si telku.

potřebovala bych radu - nevíte co proti broučkům v mouce? nějak se mi objevily, zjistila jsem před chvílí. to asi vyhodit, a koupit novou, že? a nevíte, jak tomu zabránit pro příště?

valentynka
14. únor 2009

ahoj holkýý,
paráda je tu sedmička a s ní budou určo další těhulky🙂
už se moc těším až bude některá zase testovat 🙂

lucianas
autor
14. únor 2009

Val, ahoj. Tak to jsme na tom stejně, taky se už těším. Kdo je naší vůbec teď nadějí? ... že by Týnka, nebo ještě někdo před?

kamcule
14. únor 2009

uf, tak už spinká 😀
Tevi - pořád kojim ale někdy dáváme i UM, občas totiž zásoby dojdou.
Spinkání se nám zhoršilo cca před měsícem, několikrát se v noci budí a tak zoufale kňučí až začne plakat. A usínání taky špatný 😒
Předtím spinkal třeba 6h pak kojení a zase tak 4h.
Ségra má dvojčátka o 6 týdnů mladší a bezprostředně po návratu z porodnice spinkají v rozmezí od 10 do 12h přes noc. No je to spravedlivý??? 😀 😀 😀

beruskaveruska
14. únor 2009

tak berudny jdu se napráskat 😀 po vyprání 2 várky záclon jsem byla nějaká přešla, že jsem se šla před 1 na chvilku natáhnout s tím, že když ve 3 vlezu na okna tak je taky stihnu no a tak vám píšu, že jsem je teda nestihla. Neb když jsem očka otevřela byla již tma a budík hlásal, že 20:12 😀 😀 , ale co práce neuteče a jsem si odpočala. Za chvilku teda vlezu do pelechu nanovo abych ráno vstala a dala to do pořádku. 😀

jé Kamčo tak to má ségra na pohodu se dvěma co? 😀 no jo , ale aspon víš, že je Adámek čilej 😀

lucianas
autor
14. únor 2009

Beru, tak to jsi se krásně prospala. No co, aspoň jsi si odpočala. A navíc, okna tam zůstanou, na ty se můžeš vrhnout kdykoliv, ne?

kamcule
14. únor 2009

Tak já se pomalu ale jistě loučím. Je uklizeno, vypráno a vyžehleno(po dlouuuuuhé době 😀 ), nádobí umytý a manža prchnul na oslavu narození miminka známých. Radši zalezu aťmám sílu na Áduši jestli bude v noci opět čilý.
Děvčátka ráda jsem s váma zase pokecala a těším se na zítra, zase určo zajdu.
Dobrou všem.

lucianas
autor
14. únor 2009

I já se loučím. Ještě jdu na chvíli k telce a pak spát. Všem dobrou noc a hezké sny!!

beruskaveruska
15. únor 2009

ahoj všem přeji krásné nedělní ráno. 🙂 už jsem vykoupaná, peru a vařím salko na buchtu 🙂 to abych dohnala ten včerejšek 🙂 oba jsme vzhůru od 4:50 ještě mi MM říká kolik je prej kolem 2 né a já povídám za deset pět no a prd a už oči jak baterky a žádný spaní to zas odpoledne odpadnu 😀 😀 tak zatím pa pa půjdu šolíchat do kuchyně 🙂

zajdla
15. únor 2009

Ahojky dobré ráno.

Beru ty jsi teda ranní ptáče.To já bych spala a spala.Včera přijeli nečekaně švagr s nastávající švagrovou,tak jsme klábosili až do 11 hodin.Pak jeli domů.Malá řádila skoro do půlnoci,tak jsem si naivně říkala,že bude spát dýl.No o půl 8 budíček.Ach jo.Uvidíme,jestli neodpadne malá odpoledne.

lucianas
autor
15. únor 2009

Dobré ráno,

Beru, koukám, že vy rádi asi brzy vstáváte, že? Já jsem si to o sobě myslela taky. Ale proti tobě a tvýmu nemám opravdu šanci. Tak ať ti to jde od ruky.

Zajdli, tak to jsi se teda moc neprospala, že? ... ale je to pěkný, už ti v pase naskočila 15tt. Měla jsi ještě včera 14, ne?

zajdla
15. únor 2009

JJ včera ještě bylo 14 tt.Letí to. 😀 Ve čtvrtek jdu na kontrolu,tak snad bude vše v pořádku.

lucianas
autor
15. únor 2009

Určitě bude. Budu ti moc držet palečky!!!! .... opravdu to letí!!!

zajdla
15. únor 2009

Díky Luci.Budou zrovna v poradně i výsledky krve z Nt,tak je člověk nervózní.A pak se musím domluvit na ty hory.Protože v sobotu už by jsme měli vyrážet.Gyndr.říkal,že to půjde napsat,tak jsem zvědavá,jestli nezměnil názor.

tanuki
15. únor 2009

ahoj holky! Takže Zajdi jedete nebo ne? 😕

kamcule
15. únor 2009

Dobré ránko,
tady je tak krásně. Sluníčko svítí ale zima pořádná.
Jdu jen pozdravit páč malej už na mě hejká že si chce hrát 🙂 Tak jdeme blbnout, musim se vyrovnat taťkovi s těma ďáblovinama co s nim dělá, aby mě mládě nevyměnilo 😀