Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
17. črc 2009

Jo Val, je to děsný. Vždyť ty víš, o čem mluvím...... 😔 😔

valentynka
17. črc 2009

jj vím, není den,abych na tátu nemyslela, pořád si tak říkám,že se to nestalo a že jsme ho jen dlouho neviděla.
Každé ráno se podívám na jeho fotku co mám u postele a řeknu mu "ahoj tati " 😢 😢

pismenko
17. črc 2009

kurňa člověk tady chvilku není a vy jedete 😀 😀

pismenko
17. črc 2009

holky nesmutněte, každý má tady čas odměřený a s tím nikdo nic nenadělá.I když je to kruté 😔 😔

My máme za sebou květák a kupodivu mňamka, DOrča se nezdá.jestli já ji fakt trápila hlady ☹ ☹ ☹ ☹

pismenko
17. črc 2009

Verčo, tak to jsme měly naplánovat a mohla jsem dojet, když jsi samička samáááá 🙂

lucianas
autor
17. črc 2009

Val, díky, taky jsem ráda. .... super cena, za to puzzle. Opravdu dobrý kup.

Endy, to by bylo. I když já letos snad ještě neměla. Řeším to spíš ledňáky, nebo mraženýma dortama.

Kači, díky taky.

valentynka
17. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24884941&tab=0

holky, budete kupovat nějakou tu vložku do autosedajdy,aby se tak mimča nepotili ?

zajdla
17. črc 2009

Na sociálce.Hrůza.Přinesla jsem papír,co mi dala,abych nechala potvrdit v práci.Tak mi řekla v břeclavě,že je to špatně.Že to mám nechat znovu potvrdit na sociálce v Hodoníně.Tak jsme jeli do Hodonína a tam mi řekla.Že mi to teď nepotvrdí,ale až na začátku srpna.Já jí,že už budu na začátku srpna rodit.To ji nezajímá.Pošle mi to poštou začátkem srpna a já pak budu jezdit s mimčem od čerta k ďáblovi,aby mi to vyřídili.A že mám s tím papírem vlastně zrušit mateřskou na Lucku to nikoho nezajímá.Přijde mi mateřská a já ji nebudu moct vyzvednout,protože už na ni nebudu mít nárok a kdoví jak dlouho budu čekat na PPM.Počítám tak koncem srpna začátkem září,protože na to budou mít čas 30 dní.Já jsem tak vytočená.Ach jo.Hlavně,že jezdím jak deb.. mezi Břeclaví a Hodonínem.Kdyby jsme neměli auto,tak mě z toho asi picne. 😠

valentynka
17. črc 2009

markté, já vím,že každý má čas odměřený,ale když se ti to stane v rodině a je to rodič, tak se s tím těžko smiřuješ 😢
kdyby mi bylo 50,tak se s tím smířím jinak než ve 30 letech,kort když se filípek narodil 😔

raději o něčem jiném... nebo budu 😢 😢

zajdla
17. črc 2009

Konečně nám přivezli dřevo na plotek.Tak jsem pomáhala manžovi aspoň trošku s tím skládáním. 😀

endlessblue
17. črc 2009

Hihi, Markét.... no však ještě můžete holky dorazit 🙂 Dokonce i přespat... mám tu 2 postýlečky 😀

endlessblue
17. črc 2009

Val.... to asi kupovat nebudu!!!!! Člověk, kdyby měl koupit vše, co se může hodit, tak bych potřebovala mít jinej plat.

valentynka
17. črc 2009

tak jsme ted narazila na univerzální vložku do kočárku, chtěla jsme si nechat ušít od paní na MMB

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24002915&tab=2

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=292536

valentynka
17. črc 2009
valentynka
17. črc 2009

holkýý mě filípek dneska spinká jako malý miminko, už spí 2 a 3/4 hodiny 😅 😅

zajdla
17. črc 2009

Val buď ráda.Je horko,ty dětičky to hrozně unavuje.

pismenko
17. črc 2009

Dorča dneska už taky spala 2x 😕 😕 😕 😕 😕 a máme nové půlroční photo

valentynka
17. črc 2009

to jsme ráda, ale asi jsme to zakřikla 😀 😀 😀

jsem chtěla žehlit,ale nechtělo se mi do toho v tom vedru stát u žehličky 😝

christla
17. črc 2009

Holky, každý máme čas vyměřený, ale tohle byl hodně mladý člověk. Byl starý jako já. Navíc když vím, čím si v životě prošel. Měl leukemii, dávali mu 40% šanci na přežití, ale přežil, měl vůli žít dál. Nakonec ho skolí jíná zákeřná nemoc. 😢

Nebudeme to rozebírat.....

Val, já o té vložce teda zatím neuvažovala.

endlessblue
17. črc 2009

Markét.. Doruška je ŇU,ŇU,ŇU,ŇU!!!!!!!!!!!!!!!!!! úplně jsi mě nainspirovala a jakmile se Julča probudí, tak také udělám půlroční fotečky!!!!!!! 😀

endlessblue
17. črc 2009

Taky chrupeme, ale v ložnici..s otevřeným oknem.. je tam příjemný chládeček..lepší než venku...

Já jdu sebou fláknout na chvilku na zahradu na sluníčko 🙂 doma bugr, tak tu nechci být 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajdla
17. črc 2009

Já dávala do autosedačky plínku.Tu velkou. 😉

zajdla
17. črc 2009

Dorotka já krásná.Má super kukuč. 😉

rintintyna
17. črc 2009

čau kočky při odpoledni, zajdi tu sociálku Ti fakt nezávidím, už teď mám hrůzu ze zařizování, jestli jako budu muset s novorozencem pendlovat Praha-Brno, no snad ne 😒 ale je mi jasné, co paní na úřadech dovedou. Kolegyni jsme teď odhlašovali, aby mohla na pracák a nemusela si několi měsíců platit sama zdravotní. 4x ji poslali za mnou zpátky, že ještě potřebují takový a makový papíry 😠 pro jistotu jsem jim poslala i povidlový 😀 jéééé Lucíšku, ty už máš konečně tu novou fotečku bříška, až dnes jsem si všimla. Mooooc hezký.

kremrolka01
17. črc 2009

holky v cuku letu zdravím
holčičkám všechno nej k půlročku 😲 😲 😲
to je děsný jak to uteklo, ještě jednou tolik a budeme píct dorty 😀

valentynka
17. črc 2009

noo endy, půlroční photos musí přeci být 🙂

Dorynka je prostě úžasná a jaký vždycky hodí oči do foťáku, úplná models 🙂

Filípek je už po obídku,ted si hraje a já půjdu připravit tu vaničku a dát vařit obídek.

tevina
17. črc 2009

Písmen Dorotka je fakt nyny,krásná holčička,přejeme všechno nejlepší k půl ročku 😵

Jůlince samozřejmě taky,vše nej 😵

Já stahuju fotky ze včerejšího bazénování,tak pak přidám 🙂

tevina
17. črc 2009
zuzanka26
17. črc 2009

AHoj holky,
tak mě dneska Sárinka spala 2x půl hodiny a to je vše!!!! takže teď už jí nenechám, protože by bylo večer rodeo. Uvidíme, je děsný vedro a pořád pije.
😝

endlessblue
17. črc 2009

týjo..tak to máte tevi luxusní lachtááání 😉