Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
18. črc 2009

holky děkujeme 🙂

tak já nevím no, u nás tu kalmetizaci (kde kontrolují tu TBC) akorát zrušili
dokotor to zkouknul, řekl 0, asi jakože tam nic nemá, ani já po tom očkování nic neviděla, o přeočkování nic neříkak a píchli mu hexu 😕

kremrolka01
18. črc 2009

tak mamča psala zpr ávu že si museli zaplatit transfer na letiště a teď musí hlídat kdy pro ně přiletí letadlo, tak snad se domů dostanou

všechny moc pusám a za týden pa 😲 😲 😲

tevina
18. črc 2009

Ahoj holky 😵

Všem moooc děkujeme za přáníčka.

Oslavenec právě usnul,já jdu poklidit a udělat trochu výzdobu.Nafouknu balonky a pověsím girlandu.
Večer hodím fotky z oslavy.
Naši přijeli popřát už včera,dneska nemůžou a dneska přijde akorát tomášova máma a ségra(ta alkoholička) tak jsem na to zvědavá 😅

Kremrolko Kubíčkovi vše nej nej nej k půl ročku 😵

ibag
18. črc 2009

Ahoj holky ,jdu vas pozdravit ,nevim teda jestli si na me jeste nekdo vzpmina... 🙂 A taky jsem prisla poprat Adamkovi od TEVINY VSE NEJ NEJ K PRVNIM NAROZKAM.HLAVNE ZDRAVI,TO JE NEJDULEZITEJSI. Strasne to vse leti.

zajdla
18. črc 2009

Tevi,tak ať oslava dopadne dobře. 😉

tevina
18. črc 2009

Gabi moc děkujeme a jsem ráda že jsi se ukázala.Jak se máte?Co kluci?Už Miky chodí? 🙂

tevina
18. črc 2009

Gabi co ten skype,už máš svůj účet?Já bych chtěla taky svůj ale nevím jestli to na jedno pc jde,taky jsem na to zatím nepřišla 😅

pismenko
18. črc 2009

Tevi, těšíme se na fotečky 🙂 🙂 🙂 🙂
Nás si taky pozvali na plicní a tam to zkoukli 😉

AHOJ Ibag 😵 😵

tevina
18. črc 2009

Zajdi děkujeme,snad jo,až na to počasí,chtěli jsme slavit na zahrádce,ale bohužel to nevyšlo.

Jo a moje mamka objednala adíkovi dětský dort ve tvaru ježka a včera ho jde vyzvednout a oni jí ho normálně objednali až za týden 😠 prostě to ta holka tam nějak popletal,tak šli jinam a koupila obyč kulatý dort,tak adík bude mít ten obyč a já jsme mu udělala ještě z piškotů a zakys. smetany a ovoce,tak jsem zvědavá jestli ho z tý formy vůbec dostanu 😅

endlessblue
18. črc 2009

My na plicním vůbec nebyli ☹

HOlky, pokusila jsem se dneska o to, dát Julče brokolici... opět neúspěch. Ona nějak neví co s tou lžičkou v puse.. zkusila jsem to asi 20x, všechno vystrkala jazykem ven. Už začínám ztrácet nervy. 😠 Nejradši bych to do ní nalila stříkačkou 😒

endlessblue
18. črc 2009

Nevím, jestli mám pokračovat večer v té kaši.. páč sladkou kaši zdlábne.. a zeleninu nechce. Tak mám chuť vysadit tu kaši úplně, aby si nezvykla na sladké. Jenže, je jí 6 měsíců a já chci aby přibejvala... mlíko už jí stačit nemůže, vůbec nevím, co dělat ☹

pismenko
18. črc 2009

Veru, chce to trpělivost.Zítra vyzkoušej zase.Dorča s lžičkou teda nemá problém žádný 😕 Možná taky záleží na tom, jakou tu lžičku máš 😒 😒 ??

pismenko
18. črc 2009

Ale jestli s ní zdlabe kaši a zeleninu ne, tak to nebude problém ve lžíci 😝

ibag
18. črc 2009

Tevi ahooooooj , SKYPE pouzivam stejny jako Tony.Svuj ucet jsem si zalozila,ale nak na nej nechodim.Na jednom PC muzes pouzivat dva i vic,akorat se musis vzdy prihlasit.Miki chodi jen kolem nabytku a za rucicky,sam jeste ne.Dava mi zabrat 🙂),je strasne aktivni .asi pred mesicem si vymyslel ze bude jist sam,tak si to umis predstavit.Porad neco premistuje,mlati brachu 🙂) atd p.s. jsme prvni leto po 7 letech v Praze a je mooooc hezky ☹(((

tevina
18. črc 2009

Jo gabi my taky nechodíme,ani za ruce se mu nechce,kolem nábytku to jo.
Jinak léto stojí teda letos fakt za houby 😠 Za týden jedeme na dovču tak se modlím at je hezky,alespon pár dní.
Hele tak já se nekdy ozvu přes skype,jo? 😉

endlessblue
18. črc 2009

No, mám takovou plastovou, malinkou, jakoby nehlubokou.
Ona jako neví, co s tou lžící... prakticky neotevře pusu, když jí na sekundu trochu pootevře a já tam tu lžičku vrazím, tak mi půlka všeho zůstane na lžíci a malá pak vykládá a nepolkne, takže všechen obsah pusy postupne vyplive ven! ☹ Možná tak lžičku až dvě jsem z těch 30 pokusů do ní narvala.... v mističce mi akorát zůstává brokolice zředěná slinama 😕 ... nebo neumím krmit, já fakt nevím 😔

ibag
18. črc 2009

ok ozvi se - kam jedete ? jdu varit pa

ibag
18. črc 2009

en...VERCA ? S tou lzickou jsme taky meli problemy,nektery deti to holt neumej .Ale neboj naucej se to nakonec vsechny 🙂 .Ja ho kmila do nakejch 8 mesicu podlozenyho polstarem,skoro vleze a slo to mnohem lip nez v zidlicce.

endlessblue
18. črc 2009

Jojo, Gááábi.. jsem to jááá!!!!!!!!!!!!!! No konečně jsi zavítala...ztracená dcéééro!!!!!! Až budeš mít čas... hoď nějaké fotečky Mikiho, ju????

endlessblue
18. črc 2009

No, malou krmím v lehátku... je to takový pololeh...

tevina
18. črc 2009

jojo taky chci fotečky kluků od gabči 😵
Gabčo jedeme k tetě,mamčiný sestře,do Stankova,okres domažlice.Ona tam má nějakej malinkej penzion a i tam bydlí,nás ubytuje u sebe,protože už to má obsazený.Ale má tam super obrovskej krytej bazén,tak se těšíme 🙂

Endy to mi dělal tomík,vůbec jsem do něj nemohla jídlo dostat a asi jsem to předčasně tak trochu vzdala a máme děsný problémy s jídlem do tedka,ve školce jí všechno ale doma je to děs běs 😖 Takže zkoušej,nevzdávej to,třeba to potrvá ale jak píše gabi,naučí se to.

tevina
18. črc 2009

taky vařím,kaši a sekanou,adámkovi dám vařit kousek kuřecího a kaši k tomu 🙂

tevina
18. črc 2009

hele endy a co jí přidat už kousek brambůrky k tý mrkvi,já myslím že jí to neuškodí

tevina
18. črc 2009

Jo endy a myslím že všechny ty kašičky jsou sladký,ale viděla jsem v krámě tuhle,ale nemáme jí vyzkoušenou,protože se musí do ní přidat mlíko.Myslím že není sladká.

http://www.pharmacyplus.cz/shop.php?action=show...

pismenko
18. črc 2009

Tak nechci být provokatér, ale Dorča dneska zdlábla tu skleničku celou(malou od hippu, myslím 120g to je).zítra vařím, už to mám naštučkované v tom mrazáku,. tak jsem zvědavá.

tevina
18. črc 2009

písmen garatulujeme 😀 je to jedlík,no

endlessblue
18. črc 2009

Neprovokuješ markét 😉 my to dneska zkoušíme 4tý den, tak se utěšuju, že se to zlepší. Včera ta mrkvička už docela šla... a místo toho, abych zkusila brambor a pak smíchat bramboru s mrkví, tak jsem jí dneska dala něco nového. No, snad ta brokolice bude zítra trošku lepší. Na Hami píšou, že první den mám zkusit 1-2 lžičky, druhý den 3-4 lžičky a třetí den dojíst tu skleničku. A takhle to dělat s každou novou zeleninou. Já vím, že to chce trpělivost, ale když to vařím, čistím, mixuju.. atd a pak to plive, tak mám občas pocit, že mi vytečou nervy 😕

A co holky ta kaše? Mám jí to utnout a začít dávat až začne jíst tu zeleninu? Ovoce jí nedávám. Jen se bojím, že jenom kojení na noc už stačit nebude. Nebo jí budu rvát i večer zeleninou,... já nevím 😔

pismenko
18. črc 2009

tak já myslím, že ji klidně můžeš nabídnout i odpoledne třeba dvě lžičky, aby nezapoměla, jaká je to mňamka 😝

endlessblue
18. črc 2009

Joj, taky jsem na to myslela. No hned jakmile se miláček probudí, dostane zase dobrůtku. A co bys dělala Markét ty???? Dala bys tu večerní kaši nebo až jakmile začne milovat brokolici ??? 😀

tevina
18. črc 2009

Endy co ta kaše jak jsem dala odkaz?