Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
21. črc 2009

Holky, noc byla dneska bezva. Malá se natucla v 7 večer a pak kojo ve 3 ráno.. toť vše. Takže pohodička. Rozhodla jsem se jí v těch 11 na to kojo nebudit... tak se jí to posunulo sice, ale nemusím se bát toho, že se mi v 11 probere na několik hodin 😉

endlessblue
21. črc 2009

jinak nevím kde je ten nádhernej den. Tady je pod mrakem 😒

tevina
21. črc 2009

Endy tak to byla super noc 🙂
Počkej ono se to vybere,u nás bylo pod mrakem a ted už svítí a začíná pěknej pařák 🙂

Jinak já prala taky v lovele,ale tak od půl roku peru v čem bud,co zrovna koupim pro nás tak peru i adámkovi.Ted mám Rex,ale teda vůbec nepere pěkně 😠

zirafik
21. črc 2009

hoj holky, jsme tu z kontroly,,, kyčle ok, dostali jsme pochvalu, široké balení odpadá 😵 😵 ... ale stejně hromada věciček se díky tomu neunosila 😒 , ale čert to vem, hlavní je zdraví 😵

v noci jsem kojila jen ve 3,30 pak až v 8, spala od těch osmi večer, kdy se napuckala z tý flašky 😵 (prostě pohoda jako u Vérojc 😅)

jitu a neni malej hladovej, že se ti pořád takhle budí na kojo ☹ ... to by mě švihlo 🙄 🙄

zirafik
21. črc 2009

ahoj Tevi, u nás taky Lovela, ale vůně mi přijde že žádná ... 😒

pismenko
21. črc 2009

Na vůni nezáleží 🤐 🤐 😨 😨
pavli, tak to je super, že kyčlíky OK 😵 😵 😵 😵

tevina
21. črc 2009

Ahoj Žiraf 🙂 ....jo vůně ne že žádná,ale trochu divná

pismenko
21. črc 2009

divná?? vy jste divné 😀 😀 😀 😝 😝 😝

tevina
21. črc 2009

já stejně pokaždý dávám aviváž,takže to přebije vůni prášku

tevina
21. črc 2009

Žraf gratuluju ke kontrole,já se na to vždycky tak těšila,až odpadnou ty 3 plíny 😝

tevina
21. črc 2009

😀 😀 a je divná a je 😀

tevina
21. črc 2009

Žraf=žiraf 😀

tevina
21. črc 2009

tak jdu vařit

zirafik
21. črc 2009

holky, mně krásně voní bílá aviváž od Lenoru 😵

tanuki
21. črc 2009

včera v té zoo jsem si říkala, jak jsou ty žirafy fakt krásné 😀

zirafik
21. črc 2009

žraf 😀 😀 ... to je roztomilý 😀

malá si teď nasrala do gatí takovým stylem až se toho lekla, jak to lítalo 😀

za chvíli jdeme zas na obídek s kámoškou 😵 a dětmi 😵

zirafik
21. črc 2009

Tanu, to jo, to my jsme krásné stvoření 😀 😀 😀

jdeme přebalit 😝

lucianas
autor
21. črc 2009

dobře, dobře. takže přidám ještě i aviváž. jinak z normálních prášků mě hodně voní ariel, a jsem s ním spokojená.

Žirafík, tak to je dobře , že jste dopadli ok na kontrole. Aspoň v těch parnech můžete ty plíny už odebrat.

Endy, tak u nás je pěkně, a měla jsem tím na mysli Jižní Moravu, okolí Brna a Břeclavi. opravdu tam začíná být zase pěkné dusno.

Tak za dnešek jsem zatím jen vyluxovala, a obírám majoránku - konečně domácí, není nad ni. Čekám na manžela, až se vrátí od zubaře. Sedí tam už od půl osmé, šel jako akutní případ, ale oni přednostně berou objednaný. navíc jeho doktorka tam není, tak jde k jiné. ach jo. třeba dnes ještě dojede.

pismenko
21. črc 2009

A malé žirafce vše nej nej nej ke dvěma měsícům 😵 😵 😵 😲 😲 😲

endlessblue
21. črc 2009

Holky, koukla jsem tomu svýmu miláčkovi do pusy... a zoubky tam sice nemá... ale dole v dásničkách prosvítaj takový 2 čárečky... takže se to asi chystááá 😀 😀 😀 má i trošku teplotku.. sice jen 37,6 v zadečku... ale je taková teplejší 😒

Žirafátku pochopitelně vše nej ke krásnému životnímu jubileu 😀

valentynka
21. črc 2009

ahooj holky,
Luci, já prala v persilu sensitiv a jemnější oblečky v perwolu, bez aviváže.

endyku, takže nooc krásná 🙂

u nás polsední dny taky, Filípek se budí až ráno, dneska vydržel do 6,30 🙂
krásný, mohlo by to být takhle každý den, nicméně, pak jsme si ještě tak podřimovala

Pavlí,tak to je super,že jste dopadly s kyčlema dobře a nemusíte už balit 🙂

valentynka
21. črc 2009

Zuzi, malá je fešanda 🙂
máte stejný ovladač jako my a Filípka ty ovladače taky berou 🙂

nasrala 😀 😀 😀 😀

filípek se taky posral, seděl v košíku a já si ho vzala na ruku, že jdem tančit, byla krásná písnička, tak děláme tanyny tanyny a že ho teda už jdu přebalit a cítím nějaký mokro na ruce, noo a on byl posranej a teklo to už ven, byl jen v bodyku, no a pak jsme přišla na to,že je naprdíno i v košiku lehce na plíně 🙂
ale vůbec mu to nevadilo,že jsem s ním trsala a on v posraným.

pismenko
21. črc 2009

No my jsme měly taky takový jakoby dvě bílý tečky dole na dásni, ale už tam zase nejsou, tak nevím 😅 😅

valentynka
21. črc 2009

noo Luci, já bych teda aviváž nedávala no, to až později

taky přejeme malému žirafíčkovi vše nej k dvouměsíčninám 🙂

jiank žirafi jsou opravdu nádherný, když jsme byli v praze, tak jsem si je fotila nablízko jen obličej a mám úžasný fotky jejich očí a řas 🙂

valentynka
21. črc 2009

endy, tak to už se zoubky klubaj.
nám takhle prosvítaly od 3 měsíců mršky 🙂 a vyklubaly se až na konci června,že bylo slyšet jak cinkají 😅

valentynka
21. črc 2009

markté, hustá reklama 🙂 skvěle udělaná 🙂

valentynka
21. črc 2009

tak filípek je po obídku, měl brambory s mrkví, ale teda jsem měla nervy, furt mi chňapal po lžičce a ne a ne jí pustit, lumpik jeden

endlessblue
21. črc 2009

Jéé Val, Julča měla taky mrkvičku s bramborou.... a šmakovalo jí to. Dojedla to celé a i kdyby toho bylo víc, tak by pokračovala... tak jsem jí dokojila.

Holky, jak velká ta dávka příkrmu musí být, aby nahradila kojení? Malá chce kojit i po zelenině i po kaši 😅

valentynka
21. črc 2009

no tak vidíš endy, jak začlaa hezky papat 🙂

ze začátku by nemělo polední jídlo nahrazovat kojení,až po nějaké době to kojení už vynecháš.

já filípka dokojím tak hodinu až hodinu a půl po jídle nebo před dalším spaním.
během toho mu dám napít a pár lžiček neředěný štávičky

ted ještě vycucává hrnek 🙂