Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
24. črc 2009

holky neblbněte 😀

valentynka
24. črc 2009

ahoj holky,

Tevi, dneska jsem zase myslela na toho kloučka, tak jsem ráda,že jsi hodila odkaz.
aspon,že mu zachránili ty nožičky,aby mohl chodit, věřila jsem tomu,že mu je zachrání.

valentynka
24. črc 2009

jejda, baruš, tak snad to nebude to neposkvrněné... to by byl teda nazec, to bych ti nepřála,když to máš ted s Cyrdou těžké.

tevina
24. črc 2009

ahoj,tak já jsem osaměla,tomík s tomášem spí na chatě a já jsem s adámkem sama doma.No už mám nalitou dvojčičku červenýho tak se má taky dobře 🙂

Val jo už jsem viděla další článek o tom kloučkovi a vypadá to fakt dobře 🙂
hodím odkaz

tevina
24. črc 2009

a dávaji angeliku,moje srdcová záležitost 😵

tevina
24. črc 2009

baru no to by byl gól,i když pro tebe asi moc ne.to bude nějaká menší viroza,snad

lucianas
autor
25. črc 2009

Ahoj,

Kači, tak co, jak je dnes?

Val, to je opravdu zajímavé téma a myslím, že se může hodit, jako upozornění na některé prodávající.

pismenko
25. črc 2009

AHOJ kočky 😲
taťku máme v práci 😠 , vstávalo se po 5 😠 od rána se mrčí 😠 a na obloze mračí 😠 chvilkama prší 😠

lucianas
autor
25. črc 2009

Markét, tak to tedy nic moc začátek sobotního dne, že? ... to tady se vstávalo kolem sedmé, a je nám fajn. i sluníčko svítí na modré obloze. ... tak snad se ten den vylepší u vás!!

pismenko
25. črc 2009

Za chvilku ji zalepím pusu kaší a kočárek to jistí.půjdeme se podívat na hřiště, máme dneska dny obce,tak tam je od 10:00 do večera program a kolotoče, párky,pivo 😝 😝 😝 Snad nezmokneme 😎

Včera to bylo taky fajn, děda se dmul pýchou, byla prča že tam byla i malá ségra(min týden měla rok) a je to vlastně Dořina teta. 😀 😀 😀

zuzanka26
25. črc 2009

Ahoj holky,
my dnes noc nic moc, ale aspoň se mezi buzením spalo, takže jsem relativně ok.
Ale .... dnes to na mě nějak padlo, to že jsem furt doma, že chlapy si pořád něde lítají, chodí si kde chtějí, stihnou i dvoje koníčky a my nic..... 😖 fkat mám dneska takovej ten mizernej pocit, že mě ta mateřksá tolik neba... ale to přejde, občas mě to chytne a pak je to zase dobrý

pismenko
25. črc 2009

Zuzi, to je normální 🙂 🙂 je toho na nás moc, ale škoda, že si to uvědomujeme jenom my a ti chlapi jenom občas 😒 😒

zajdla
25. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tak jsem se trošku vyspala.U nás pršelo,tak se malinko ochladilo,ale jen malinko.

Musím dneska ještě rychle vytřít kuchyň a povysávat obyvák.Odpoledne přijede tchýně s tchánem a budou u nás spát do zítřka.Půjdem se kuknout na kolotoče.Malá se chodí dívat každý den a odedneška už točí,tak padne nějaká ta koruna.Ale je to teda mazec.Jedna jízda 25 korun. 😠

Msíme ještě udělat velký nákup.Zákusky už jsou doma,tak se plení. 😀 K večeři udělám sekanou a na zítřek se mi peče roláda u mamky.Já budu mít troubu až v pondělí.Už se těšíííííííííííííííííííííííím.Já budu normálně vařit a péct.Já si to vůbec nedokážu představit.

endlessblue
25. črc 2009

Dobré ránečko holky.. tak venku začne poprchávat a já mám dneska balit na naší dofču 😒 Máme jet do jižních čech a pak do Vídně..... trocha se bojím povodní... jestli zase bude pršet ☹

Julča drní ve velké posteli.. vzbudila nás v půl šesté a teď usnula.

Joo, jinak... je tady ještě nějaká mamina, který po porodu ještě nedorazila mrška???? Nebo jsem sama???? 😕 😕 😕 Beru antikoncepci, ale jeden čas jsem jí brala dost podle plotu.. jeden den joo, další sem zapomněla.... někdy ráno, někdy večer... jsem hrozná!!!! Abych neskončila jako Baruška a nekupovala v týdnu testíky 😅 😅 😅 😅

zuzanka26
25. črc 2009

Endy, já jsem antikoncepci nasadila hned po šestinedělí a je mi fajn. nevím co to je MS 😀

rintintyna
25. črc 2009

jééé čau kočky, tak to je prča, dvě další potencionální těhule 😀 nooo máme březnovkách kočku, která má 10měsíční mimčo, takže proč ne? 😀 jinak potvrzuji slunce, jak hlásila Luci, ale taky dost chladnej větr, takže jak půjdu na nákup, tak to bude asi na mikču. Zuzi a máš ve svém okolí nějaké další maminky s mimčama vašeho věku. Já se obávám, že v tomto období, je potřeba se s nimi sdružovat, bo jedna mamka a jedno dítě je moc nesoběstačná jednotka, tedy tak jsem to říct nechtěla, ale jakmile je maminek víc, dá se podnikat určo spousta věcí, na které by si jedna maminka sama netroufla. Noo a tatínkové jsou takovým doplňkem pro volné večery, ale samo souhlasím s tím, že by s dítětem měli trávit čas, bo jsou to i jejich děti a kdyby se cokoli stalo, tak by měli umět převzít dohled a postarat se aspoň o to nejzákladnější. Ježkovi oči, mě to dnes zase tak mudruje 😀

zuzanka26
25. črc 2009

rinti mám tady hned u nás dvě maminky, se kterýma se vídám, pak znám pár holek ze cvičení a plavání, a otom mám 4 kolegyně z práce s miminkama. Pak ještě pár kamarádek z gymplu, ty mají ale starší děti. Sama bych se zbláznila. Navíc mám teda i 3 sestřenice s miminkama 🙂

zuzanka26
25. črc 2009

rinti správně ti to mudruje 😉

rintintyna
25. črc 2009

nooooo to je nádhera, super, já vím, že tatínka a partnera to nenahradí, na druhou stranu, kdyby tatínci přišli o své koně, asi by se cítili dost omezení. Nooo je to hoooodně citlivé téma a osobně nemám zkušenost, tak raději nebudu za psychologa, ale asi ve zkratce, tak jak jsem řekla. Tatínek by určo měl trávit víc času s rodinou, než tomu bylo třeba dříve, kdy jste měli do jisté míry každý svůj program. Nevím, jak to máte s kojením, to nestíhám monitorovat, ale jakmile nebude potřeba, tak by určitě byla fér dohoda, že třeba jedno, nebo dvě odpoledne a večery v týdnu se postará taťka a mamka se zrelaxuje, popřípadě zajde s kámoškama do baru 😅 to už se ale asi vznáším v nějakých chymérách 😨

endlessblue
25. črc 2009

hmmm..tak já tu v okolí nemám nikoho....čas se přestěhovat 😀

zajdla
25. črc 2009

JJ relax večer v hospůdce je supr.Mám vyzkoušeno.Domluvíme se s kamarádkama a 1x měsíčně si jdeme sednout tady do vinárny a tatínci hlídají. 😀

endlessblue
25. črc 2009

mno, na těhu moc nemyslím... navíc tak posledních 14 dní beru ty prášky ukázkově.. to by mě asi švihlo... bála bych se, že by mohla ta antikoncepce mimíska poškodit.... néénéé.... začnu nad mimískem přemýšlet tak za rok 😉

zuzanka26
25. črc 2009

no u nás je to blbý s hlídáním, babička sice je, ale řekla mi, že až bude Sárinka starší, tak jí pohlídá víc 😠 ( no jo tchyně tak co bych chtěla ) teĎ tak max. dvě hodiny a to se ještě cítím blbě, jako že jí otravuju. No a pak manžel a to je jen po večerech a někdy teda jdu pařit. O víkendu občas procházka, ale jinak je to na mě 😒

zuzanka26
25. črc 2009

Endy a bereš Cerazette? mě řekla doktor, že i kdybych zapomněla vzít prášek, že je to téměř vyloučený být těhu

zuzanka26
25. črc 2009

koukám že mateřská demence je u mě v plném proudu, píšu jak tatar 😲

endlessblue
25. črc 2009

pařit???? co to je??? to už fakt neznáááám 😅

rintintyna
25. črc 2009

Zuzi, tak bych v tom zavedla nějakou pravidelnost, ale jinak je asi samo sebou, že většinu dne je to na mamce. Já vím, byla jsi zvyklá na pracovní zápřah a čilý společenský ruch s prací spojený o to je to asi těžší, ale věřím, že Ti to Sárinka určo vynahradí 😵

endlessblue
25. črc 2009

jojo, beru Cerazette, jen jsem zvědavá, kdy ta mrška dorazííí 😀