Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
17. srp 2009

jákoukám že dneska to tu nějak stojí asi jsou všichni u vody 😵
já bych taky šla a jak jenže nemůžu s tím mím exémem se letos prostě koupat nedá koupala jsem se jen jednou v bazénu u rodičů manži a navíc mě nějak moc dobře ani to slunce na to nedělá ☹

jitousek
17. srp 2009

no nějak se nám to tu kaboní 😒 snad to stihne uschnout to moje povlečení hodila jsem to ven tak snad to vyfouká a proschne 😎

jo jinak holky nemáte teďka někde v nějakém řetězci typ na plíny ???? Kupujeme Pampersky a někdy Hugísky ale teď nějak není nikde sleva a my pomalu jsme na dně zásob🙄

endlessblue
17. srp 2009

Jitu mám tip!!!!!!! Naprosto skvělý jsou z LIDLU plínečky TOUJOURS !!!!!! 😉

Jinak, Julča má 7500g 🙂

jitousek
17. srp 2009

krásnááá váha supeeer kočanda pěkně přibejvá

a co Taťka říká na slovo táta 😵 ???

Jo a za kolik jsou ??? 😎 kolik jich je ???

zirafik
17. srp 2009

kukuč, tak ty plíny by mne taky zajímaly 😅 😅 ... cena, počet ks, váhové tozpětí 😝

tevina
17. srp 2009

Ahoj holky,

nedočítám,nestíhám,ani nevim kdy jsem tu byla naposledy 😅

Je tu něco nového?

Jinak koukám že řešíte plínky,tak já pořád,už dost dlouho kupuju Babydream z Rossmana a jsou úplně nej nej nej a dneska tam přijdu a oni nemají naši velikost,tak se ptám prodavačky a ona že začaly dělaj trošku jiný.Ty před tim stály myslím 229.-(50ks) a ty nový myslím 175,-(40ks) a už jsem jí adámkovi dala a vypadají taky super,jsou hezčí a přijdou my i tenčí.

tevina
17. srp 2009

tak jsem koukala na lístek a stojí 184,-(40ks)

nemo1985
17. srp 2009

Ahojky holky.

Tak se po víkendu hlásím.

Ze čvtrtka na pátek malej brobrečel skoro celou noc, manža se ani do práce nevyspal. 😒

Prorazil se nám druhý zoubek dole, hned vedle toho prvního.

Takže víkend ubrečený prostě, v sobotu jsem šla do lékárny mu koupit na ty dásničky želé,
jako mastička a 3x denně dásně masírujeme.

Jinak o víkendu jsme ještě ložnici malovali a trošku předělávala, takže jsem bylo k.o., 😖

Naštěstí už je malej v pohodě, tak uvidím no.

To horko už je taky šílené.

Dnes jsem od manži dostala k svátku kosmetiku, něco na sebe, nové pěkné šatky a květiny lilie 🙂

Endy.......... Vše nej k Julinčiným 7měsícům přejeme s Lukáškem. 🙂

Ted mi malej spinká a já jdu umýt nádobí. Dnes jsem okno v ložnici umyla a pověsila malému tu novou
záclonu, co jsem mu objednala medvídka Pů, a sehnala jsem i pěkné závěsy, takže mi to pěkně ladí. 😉

Jinak nevím, zda jsem psala, jak jsem s malým ve čt byla v poradně, měříme 85cm a vážíme 7600g 🙂

nemo1985
17. srp 2009

🙂 Dorotce také vše nej k 7měsícům

jitousek
17. srp 2009

tedáááááááá to je Lukášek habán dlouhej 😵 😵 😵

jitousek
17. srp 2009

teda kočandy posouvám nás na první stranu 😵
asi všichni koupou a krměj ne 😎 ?? U nás už je vykoupáno nakrmeno a už se převalujem v postýlce ....je tam nějaké podezřelé ticho jdu se podívat 😵 😵 😵

endlessblue
17. srp 2009

Jitu.. těch plíneček je tuším 52 a stojí to 235Kč.. bez akce... když na ně dají akci..tak jsou levnější.. ale srovnala bych je s kvalitou Pampersek nebo těch nejlepších Tesco... opravdu skvělý. Mě vyhovujou víc než Pampersky 😉

jitousek
17. srp 2009

cena by docela šla to by jedna plína vycházela na 4,5 a něco no omrknu to díky za tip ........jestli jsou srovnatelné s teskáckejma to by šlo 😉 😵 😵 😵

endlessblue
17. srp 2009

Opravdu jsou bezva. Malá se mi nikdy v nich neprosrandila až na záda.... teda v dobách kdy srandila 😀

valentynka
17. srp 2009

ahoj holyk,

no já nakoupila v akci pampersky, kde jedna vycházela na 3,66 váha 8-18kg počet 80ks a pak ty oranžové a taky jedna za 3,60.
v rosmanovi mají hodně akce, nebo ve schleckerovi,kde jedna vychází kolem 4,-
za 4,50 to jsou už drahé bych řekla,dají se pořídit orpavdu v akci za méně.

Jiank dodatečně přeju Petruškám všehcno nejlepší k dnešnímu svátku 🙂

jitousek
18. srp 2009

Dobré ráno všem 😉

Jo Val tak to jsi z levného kraje tady když jsou Pampersky v akci tak jedna vychází právě kolem těch 4.5 kč 😕 jinak stojej přes 5 i někde 6kč za jednu plínu tak že mazec 😠 😎

schlecker tady nemáme ani nevím co to je drogošky???? 😎

jitousek
18. srp 2009

tady se zase chráponí jooo no to je bordel 😠

jitousek
18. srp 2009

🙂

endlessblue
18. srp 2009

Brý ránko.. tak noc byla náročnější... Julča se budila snad každou hodinu. Tak jsem pořád uspávala, dávala dudlík, kojila... probudila se i hodně spocená... teplotku nemá, tak nevím. Trochu mě štve, doktorka jí včera dala hračku, aby zjistila jak je na tom s motorikou a nechala jí tu hračku ožužlat 😒 Trochu jsem u toho přešlápla....do ordinace choděj nemocný děti a malá tam strkala hračku do pusy...snad nic nechytla ☹

Val.. to je právě to... musí to být plínečky v akci 😉

zirafik
18. srp 2009

kuk, to bude dnes hic 😝

Endy, oni ty hračky desinfikujou 😉 ...

valentynka
18. srp 2009

ahoooj holky,
noo tady to teda žije 😅
holky Filípek si už čím dál líp vyšlapuje, je u toho tak srandovní,jak si s těma nožičkama vyšlapuje 🙂

zajdla
18. srp 2009

Ahojky,pěkné ráno.

My noc dobrý.Ve 21,2,5 a v 8,30.Já šla spát s holkama o půl 10,tak jsem krásně vyspaná. 😀

Dneska dělám jen smaženou cuketu.Snad nebude nadýmat,když ji oloupu. ☹

endlessblue
18. srp 2009

☹ Hmm...malá má 38,2 v zadečku ☹ Tak nevím, kdy to mám začít řešit...od 38,5????

endlessblue
18. srp 2009

Tady se nám trochu ochladilo... hurááá 😉

valentynka
18. srp 2009

endy, to už má po odečtení ?

endlessblue
18. srp 2009

nene... to je teplotka naměřená... takže 37,7

nemo1985
18. srp 2009

Dobré ránko.

Tak u nás se také trošku ochladilo, lepší vzduch je.

Dnešní noc: 20h - 1h - 7h.

Luky mi ted spinká, já jdu vařit zapečené těstoviny s uzeným.

Val..... přesně jak píšeš, je to srandovný jak s těma nožičkama hopsají 😀

zajdla
18. srp 2009

Endi,tak to je jen trošku zvýšená.Já bych ji jen posledovala a párkát přeměřila.

zajdla
18. srp 2009

Tady se taky ochladilo je 26 😠

pismenko
18. srp 2009

AHOJ HOLKY,
jen Vás jdu pozdravit, nedočítám, nemám čas 😉 😉 Dora si včera sedla v lehátku 😵 😵 😵

Jinak Juli vše nej, i když opožděně 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

papa