Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
3. bře 2009

Chris, on jako nechce jít?? Tom je z toho do dneška docela na kaši a když se díváme na fotky z porodnice, když byla dorotka úplně malá tak normálně brečí jako malej a je hrozně dojatej 😵

kremrolka01
3. bře 2009

ahojky
tak jsme zpět z poradny
malej je valibuk, má už 4930 g a 58 cm 😕 to má za 4 týdny přesně 1,3 kg nohoře 🙂
no evidentně mu chutná 😀
panu doktorovi jsme to tam všechno počůrali, když už jsme mysleli že je teda vyprázdněněj, tak ještě obloukem udělal pěknou louži na zemi 😅
další kontrolu máme až ve 3 měsících

christla
3. bře 2009

Markét no nechce jít, on se bojí, že to neustojí. 😅 Ale věřím, že názor změní.

pismenko
3. bře 2009

Peti, tak to Kubíček šikula, že počůral ordinaci a každopádně taky že tak pělně nabírá 🙂 tak to snad Dorotka bude mít přes 5kg 😕 😕 ...my jdeme příští úterý

pismenko
3. bře 2009

Ale ustojí, však nemusí koukat.....ehmmm jak bych to řekla....do jámy lvové.. 😅 😅 🤐 🤐 ale držet za ruku stačí.... já teda na sebe sáhnout zrovna nenechala, ale každý to má jinak...

zrovna poslouchám na frekvenci 1 bybyboom a řeší se tam domácí porody

kremrolka01
3. bře 2009

Markét PA nám říkala, že kolem 6 týdne může být ten spurt, tak hlavně často kojit kdykoli si malá řekne a vyděržat!!! ono to přejde
malej taky teď víc pije, Jitu to tě obdivuju že ještě tolik odstříkáš, já mám pocit že mě malej vycucne úplně do poslední kapičky, kolikrát musím dát druhý prso na dojedení

kremrolka01
3. bře 2009

Petr má z porodu taky zážitek, příště půjde určitě znova 😉
hlavně teda já si ani neumím představit být na to sama, ještě když jsem takovou dobu rodila
byl fakt veliká opora

evitkamalicka
3. bře 2009

Ahoj kocky,
co noveho? nejako sem nestiham chodit...my sme mali v pondelok 5 mesiacov, meriame 70cm a vazime 7300g 😅

evitkamalicka
3. bře 2009

jezis nie v pondelok, ale v nedelu, vlastna mama ani nevie kedy sa jej syn narodil 🤐

pismenko
3. bře 2009

Evi, tak to už je taky kus chlapa 🙂 za chvilku budete hledat nevěstu 😀

evitkamalicka
3. bře 2009

pismen no veru, za chvilu budem od neho baby odhanat

pismenko
3. bře 2009

Jo a ještě jsem Vám nenapsala, jak jsem dopadla na té pojišťovně 🙄 🙄 , tak na dva roky jsem přišla o bonus a pojistka o 10% vyšší 😝 😝 😝 😝 😝

valentynka
3. bře 2009

ahoj holky,

Markét cožééééééééééééééééé

na dva roky o bonus joo a ještě ti zvednou pojistku, kde jsi pojištěná ?

valentynka
3. bře 2009

tak jsme dnes vyrazli do města omrknou prstýnky nebo hodinky za porod a nic jsem si nevybrala 😒
zašli jsme na obídek a pak na kafíčko a já si dala ještě jablečný závin přelitý pudingem.

jitoušku,tak koukám,že by jsi taky mohla dělat kojnou jak baruš coo?

já mám taky pocit,že mi filípek všechno vypije,takže ani v době jehi 5 hodinového spánku neodstříkávám.
no že bych teda začla ?

kamcule
3. bře 2009

Ahojky,
tak jsme zpátky z poradny 😉 - Adámek má 8,98kg a 69 cm 🙂
jsme vpořádku, dostal brouček můj malej druhou hexa vakcínu a je to. Na měsíc zase pokoj.

Jdu vás dočíst 😠

pismenko
3. bře 2009

val u Kooperativy 😕 😕

valentynka
3. bře 2009

markét,tak to bych teda nečekala.
a co body a pokuta ? to ti vzali ?

včera když manža přijel 0,30 domů,tak že prý je u baráku bouračka.
sousedce zřejmě nekdo kradl auto, prootže nějkaá holka viděla z okna,že z toho auta někdo vylezl a utekl.
auto bylo lehce nabourané do dalšího.
policajti ale nevědeli čí to je, bo majitelka spala.
tak jsme tam poslal manžu,aby jim to řekl,že je to sousedky, tý to taky byl říct, protože policajti zjistili jen to,že je to firemní a dál nic.
pak přijela odtahovka,kterou hned na začátku zavolali, by asi koukala až by se ráno vzbudila a chtěla jet do práce.

noo takže jsme šli spát skoro ve 2 hodiny a spali jsme až do 11.
filípek nás ráno nechal spát a spal s námi v posteli od 8,30 do těch 11

valentynka
3. bře 2009

kamčul, tak blahopřeju,že jste zdravoučký 🙂

my jdem za týden na Ko ve 3 měsících, to nám asi budou už něco píchat že jo?

tevina
3. bře 2009

Ahoj holky,
u nás hrozná noc a hrpznej den 😔 Tomáška začalo kolem 1 v noci bolet ouško,tak jsem mu tam kapala a dala paralen,adámka se nám podařilo nevzbudit,ale pak se vzbudil sám a byl vzhůru snad do půl 4 a my s ním,hodinu jsem ho nechala vyřvat v postýlce ale stejně neusnul,u mě v posteli taky nechtěl spát,no nakonec teda po tom hodinovym řevu usnul u mě,ale to jsem se zase vůbec nevyspala já,protože z jedný strany rozvalenej tomík a z druhý adámek.A dneska ráno to ouško tomáškovi píchali ☹

tevina
3. bře 2009

Kamčo to máte pěkný míry,náš adámek měl v půl roce o kilo mín a o 1cm víc 🙂

kamcule
3. bře 2009

val, asi by vás měli píchnout, pokud budete zdravoučký - nám to jednou odložili kvůli rýmě a pak dvakrát nebyla vakcína, takže o dva měsíce později.

tevi, s délkou se mi to nějak nezdá, minulá sestřečka ho natáhla ale tahle to dělá nějak divně, když ho měříme doma tak má víc 😒

kamcule
3. bře 2009

jo a tevinko prosím tě jak jste najeli na lepek? Máme pomalu začít ale ne s pečivem, prý lížku do polívky ale třeba kaše s lepkem jsou k dostání tak to mi přijde lepší.

Chudinka Tomík, to jsou trápení!!! ☹

zajdla
3. bře 2009

Tevi chudáček Tomík,ale zase se mu muselo ulevit.Snad bude brzo OK.

pismenko
3. bře 2009

Pokutu jsem nedostala a body mám všechny...to by bylo trochu moc za ťuknuté zrcátko 🙄 😠

kamcule
3. bře 2009

oprava - jížku !!! 😝

pismenko
3. bře 2009

Tevi, tak to je teda mrzuté, snad to už bude dobré 😒 😒 😉 😉

pavis
3. bře 2009

Ahojky, ja ted vubec nestiham!
Nicmene gratuluju Adamkum a Kubiskovi k uspesnym kontrolam 🙂
Market - zitra si to uz pekne uzijes 😉
Tevi, tedqa chudera Tomik, ma to poprve? Ja na to v detstvi strasne trpela, ani bych nespocitala, kolikrat mi usi pichali 😒
Kamci, teda me se ta jiska moc nezda, jako bilou mouku a tukem????? Ja hodlam pridat kasi do zeleniny, akorat nevim, jestli mam tu s lepkem zacit ovesnou, spaldovou nebo vicezernnou...

kamcule
3. bře 2009

Pavis já v tom taky trochu plavu, mám kaši od Humany s lepkem, tak dnes dostane prvně a dám dva dny pauzu a takhle to budeme zvyšovat. Jmenule se obilno mléčna - krupice a banán 😕

valentynka
3. bře 2009

Tevi, chudinka Tomášek, to musel mít velkou bolest ☹ ☹
tak snad už mu je dobře !!

Markét,já právě myslela,že ti mohli vzít jeden bod a dát třeba pokutu malou a néé,že ti zvednou pojistku a vezmou bonus na 2 roky, to je síla!!

valentynka
3. bře 2009

jéjda holky já vůbec nevím jak to je s těma příkrmama, už to asi budu muset začít fakt studovat, i když přinejhorším tu zasloužilé maminy poradí 🙂

a kde máme Verču a baruš ?? baruš to chápu, jsou chvilku doma,ale verča se už nějak neozvala.
joo tak už jsme si vzpoměla, ona jela vlastně k mamče na týden 🙂