Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
3. bře 2009

Holky nijak nespěchejte s tím lepkem.Já začala až kolem 9 měsíce.N8m to doktorka oddálila co nejvíc,kvůli hodně častým alergiím na lepek.Je jich prý čímdál víc.

tevina
3. bře 2009

Holky dík,tomáškovi je už líp,ono se po tom píchnutí dětem vždycky hrozně uleví.akorát ted musíme kapat do ouška asi nějakou dezinfekci a on si to vůbec nechce nechat.jo a píchali mu poprvé před rokem obě uši a ted jen jedno.

Kamčo já začala lepek dávat teda v půl roce a to normálně v příkrmu na oběd,například těstoviny s masíčkem,od hipu jsme myslím měli těstoviny se šunkou a sýrem.kaši jsme ještě s lepkem neměli ale taky můžeš tím určitě začít.jo a taky jsem mu drobila sušenky od sunaru do mlíka nebo do přesnídávky.

kamcule
3. bře 2009

tevi paráda, děkuju takových nápadů 😉
zajdla teď to naopak doporučujou hned po 6m začít, zároveň s kojením, tak musim abych nepřišla o mlčko a bylo by 😀

tevina
3. bře 2009

jo jo taky jsem to četla,že když k tomu neni důvod tak se má s lepkem začít hned po tom 6m,nejlépe když se ještě kojí.

pavis
3. bře 2009

jo, tak se pridavam, cetla jsem nejakou studii, kde pisou, ze zacit s lepkem pozde je stejne spatne jako zacit s nim moc brzo 🙂 a nejlepe kdyz se jeste koji
no me Anicka pro zmenu neji nic, akorat jedla tu mrkvicku s mlikem, tak trochu, ale to byl nejaky svetly okamzik, od te doby nic moc a dnes jsem zkusila zlehka pridat brokolici a nesnedla ani pul lzicky
jak snad budu kojit az pujde do skoly 😠

pismenko
4. bře 2009

Dobré ránko 🙂
Dorotka dneska v pohodičce 19:30-2:45-6:30 a teď usnula 🙂 🙂

Dneska jedeme na návštěvu ke strýkově mladé(on je rozvedenej a má takovou kočičku mladší než já - mu je přes 40) a v neděli jsem se dozvěděla, že je v 16tt 😕 😕 😵 😵 a dneska má shodou okolností dcera z jeho prvního manželství 16, tak jedu s Dorotkou gratulovat.ještě má kluka a praktikují s bývalkou střídavou péči po měsíci 😝

tevina
4. bře 2009

Ahoj holky 🙂
Tak nám to na dnešek adámek hezky vynahradil,spal od 19.00 do 6.00,v í večer se teda vzbudil a už to vypadalo že zase neusne,ale brečel tak 10 min a pak usnul a spal až do těch 6 ráno 🙂

Písmen tak to si strýček užívá,vid?Takovou mlaďoučkou 😅

pismenko
4. bře 2009

No Tevi to nevím 😕 😕 , ona už od něho 2x odešla a to tak,že si odnesla úplně všechny věci, on byl pak z toho vždycky v prdeli, kalil, psychicky zbouranej a tak o něho měly všichni strach, protože dost jezdí, tak aby se ještě někde nevymáznul...no tak nevím jestli je to dítě řešení, ale těším se, že bude mít Dorotka novou sestřenici a stejně starou...vlastěn to bude moje sestřenice 😕 😕 😕

zajdla
4. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.

Tak to se zase budu učit stravu pro mimi od začátku.Pořád to mění.Člověk aby se v tom vyznal.Ach jo.

Já musím dnes makat.Přijede kamoška na návštěvu,tak to tady musím poklidit a opět nahodit pračku.Já se z toho prádla asi brzo zblázním.A to teprve začne pěný kolotoč až bude druhé mimi. 😀

tanuki
4. bře 2009

ahoj holky, teda Pavis, už jsem si říkala, zda nejsi na svatbe 🙂
Tak ta moje kamarádka porodila v sobotu..doma..a velmi v pohodě zdravou holčičku. Mám z ní radost, ale.. hlavně, že už to mají za sebou a trošku jí závidím, že tam má od začátku s mimi i partnera 😉

valentynka
4. bře 2009

ahoj holky,

Markét, už mě zase popichuješ ?? 😀 😀 😀 😀

Filípek včera nespal od 15 do 22 hodin, tkaže vnoci si to vynahradil a spinkal od těch 22 do 5 do rána, no to byla nááááádhera , šikula jeden 🙂

Tevi, no taky krásné spaníčko 🙂

kremrolka01
4. bře 2009

ahojky
my měli noc taky prímovou, podobnou jak Markét, 19:30-2:30-7:30 🙂
včera mně začal malej poprskávat, dneska se mi zdál teplejší tak jsem ho změřila a má 37,7 v zadečku, tak doufám, že se o něj něco nepokouší ☹

valentynka
4. bře 2009

ahoj kremrolko,
prosím tě co jsi dala jakoubkovi do mlíčka,že tak hezky spinká ??

kdy jsi mu měřila tu teplotu? neměla by se měřit po kojení, to se jim zvedá teplota.
mylsím,že to bud edobré.
prý když jsou mimča nemocný,tak hned mají skoro 39 a že opravdu hořej

valentynka
4. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/photos/tomaslavka3

krásný trojčátka 🙂
musí to být teda záhul 😅

kremrolka01
4. bře 2009

no měla jsem tabulku milka čokolády 😅 tak si to bude tím že tak hezky spinká 😀

val bylo to po kojení, no budu to radši hlídat, odpo ho znovu změřím, taky doufám, že to bude OK
jsem četla že do těch 38 (38,5 v prdelce) se to stejnak nijak nesráží

valentynka
4. bře 2009

no zkus ho opravdu změřit tak hdoinku po kojení a uvidíš🙂

sladké požírám pořád, ta,k že bych nasadila specialitu milku ? 😀 😀

kremrolka01
4. bře 2009

ty jo ty trojčátka jsou krásný 😵
ale asi bych se z toho zbláznila
a jestli jsem to z těch fotek pochopila tak má ještě tři holky větší doma 😅 no to má manžel doma pěkný babinec 😀

valentynka
4. bře 2009

no kremrolko, dvě ještě doma, takže vlastně 5 holek.

ale ještě má kluka a dvě dcery.
byloto vidět na fotkách z porodnice.

noo mě by taky mrsklo

kremrolka01
4. bře 2009

jeste prepisu sms od barci:

ahoj, jsme zivy a zdravy, jen jsme tu od vcera samy, tatinek i jeho litosti nemuze tatinkovat - je nam trochu smutno ale od ctvrtka tu s nami konecne bude. malej mel vcera poprve koliku od pul seste do 4 s prestavkami rval a nic nepomahalo. strasnej zazitek. intervaly na jidlo se prodluzuji ale musim budit. vcera mel 2680g, pry je to tydenni narust 🙂 vsechny pusam a tedim se na mene hektickou dobu a shledani. zahlidla jsem ze paja je v nemocnici... moc na ni myslim...

nemo1985
4. bře 2009

Ahojky holky 🙂
Tak dnes mi v noci malej krásně spinkal, papal ve 20h a pak v 1h a v 5h.

Ted ho mám v postýlce a krásně brebentí 😀

Kremrolko..... tak to má malej taky už krásnou váhu.
Val...... takže Filípek včera nechtěl hajat přes den jo???

Za chvíli mi manža přijede, a jinak holky vybíráme nové auto.
Potřebujeme combik.
V úvahu je i Renault Scénic 🙂

tevina
4. bře 2009

Ty trojčátka jsou fakt krásný 🙂

tevina
4. bře 2009

Holky dlouho jsem tu neviděla Helicka,nějak jsem si na ní dneska vzpomněla.

kremrolka01
4. bře 2009

teďka před kojením 37,2, tak snad to bude dobrý 🙂

kremrolka01
4. bře 2009

nemo combik se hodí s miminkem, i kvůli kočárku
my máme Peugeot 306 a je fakt, že tam krásně dáme podvozek i s kolama jen sklopený a korbičku krásně vedle sebe a nemusíme nic složitě skládat 🙂

kamcule
4. bře 2009

Ahojky,
teda neštvěte vy mě s tim spaním 😀 , tomu jeden ani nemůže věřit 😠
A už vůbec si nedovedu představit mít tři takový Áduše 😕

zirafik
4. bře 2009

čus holky,

tak zítra jdu dom 🙂 . Jináč dnes jsem viděla mimčo hodinku po popodu 😵 . Mé nej kámošce se narodil kluk jako buk ... 10 dní před termínem.... ale je krásnej 😵 . 51cm, 3kg. Narodil se v 10,10hod.dopoledne... ve 2hod. jí odešla voda, ve 4hod. vyrazili... dělali jí nástřih hráze, ale ten ani necítila, až když to začlo přicházet k sobě 🙄

zirafik
4. bře 2009

jo a dražila jsem i ze špitálu 😅

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2816873

christla
4. bře 2009

Ahojky!
Nějak nemám čas sem chodit. 😒 Nevím, kde mi poslední dobou hlava stojí...

Pavlí, to je dobře, že jdeš zítra domů! 😵

valentynka
4. bře 2009

😀 téééda pavlí, takhle pěkně dražit joo? super 🙂

já byla odpo na kafíčku s kámoškou a jejíma dvěma dětma a dala jsem si opět štrůůdlíček s vanilk, přelivem, to byla mnamka,ale mylsím si,že si jí zasloužím 😀 😀
přijeli jsme domů v půl šesté,ještě jsem byla něco pokoupit

kremrolko, super teplota, změř ještě ráno před kojením, bude to dobré

tanuki
4. bře 2009

Já pořád taky přemýšlím nad autem, ale obávám se, že bychom ho neuživili..Máem většinou na víkend půjčené od rodičů, ale jisté to není..
Jojo, moc bych Vám přála, aby Vám ta spící miminka zůstala a jsem zvědavá 😉
Verča s náma byla včera na párty, šli jsme všichni spát až o půl jedenácté. řekal jsem si, že když teď špatně spí, není důvod to nezkusit 😀

žiraf, to je teda superkauf! Já teď prodávám přes MMB monitor dechu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne 😉 ale mám už dva zájemce, tak to snad klapne. Jen nevím, do čeho ho zabalím. Určo to pošlu jako "křehké"