Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
7. říj 2009

Holky nevšimli jste si u děiček takové třepetání jazýčku?Je to jen sem tam,ale hleděla jsem na to.Někdy se tak zatřepetá i dudlík.Je to většinou u toho jak se směje.

rintintyna
7. říj 2009

čau kočenky všechny. Věruško, vím velice, jak moc je to nepříjemné. Mě trápilo špinění a někdy trocha krve občas celý první trimestr. Vždy pár dní klid a pak zase trochu, když to bylo horší, tak se mi vždy na wecku zatočila hlava, div jsem neomdlela. Naposledy jsem měla krvavý papírek po malé zhruba be 14tt. Tobě přeju, ať to přejde daleko dříve a máš klídek. Jak píšou holky, pěkně láduj do tývky jeden veselý film za druhým, věř mi, to dělá hodně moc.
Peti, manžela je mi samo líto, ale jak jsi psala o těch pojistkách, tak jsem se děsně rozesmála 😀 No můj si taky dnes užívá. Mají nějakou zahraniční šťáru, nejprv to vypadalo, že se s nimi ani nepotká a ráno psal, že spěchá do práce, že si vybrali zrovna jejich oddělení pro nějakou hloubkovou kontrolu 😕 snad vše dobře dopadne, máme dnes 3.leté výročí svadby 😵 až za mnou o víkendu přijede, tak mám slíbeno, že půjdeme konečně na nákup těhu oblečení. Říkala jsem: dovez hooodně peněz a pak jsem dodala: hlavně papírových 😀
Chris to už je vážně na budku 😒 Psala jsi, že bydlíte u tchánovců, jak to tam vlastně funguje? Tchýně ještě pracuje? Pomáhá Ti občas?
Holky s tím připojením na net, taky jsem myslela, jak to budeme mít v Praze honem, honem a pak skutek utek, tak musíme na Endy číhat. Market má asi spousty práce a Kaaca, noooo asi taky, ale věřím, že brzy juknou 😵

kremrolka01
7. říj 2009

ahoj všem
zajdi tak třepetání jazýčku neznám
já teď zase řešim že malej nějak často přivírá oči, jako dlouze mrkne, tak nevim od čeho to může mít, dřív to nedělal
beru neboj bude to ok, já špinila taky celkem dlouho od nějakého 7 tt, když to není čerstvá krev je to dobrý
dnes jsem objdenala golfky, dlouho jsem se nad nima rozhodovala a včera jsem s nima potkala jednu holku z předporodního kurzu fakt se mi mooooc líbily, její malá si v nich krásně lebedila a hodně je chválila a tak jsem do nich šla
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7810-chicco-multi...

kremrolka01
7. říj 2009

jé rinty tak gratuluju k výročí 😵 to dostaneš príma dárek těhu oblečení, snad doveze peněz dost 😀 já tenkát dostala k svátku od Petra těhu džíny a tríčo a je fakt že jsem se z nich za celý těhotenství skoro nesvlíkla 😉

kremrolka01
7. říj 2009

a zítra máme první lekci cvičení s kojencema tak jsem zvědavá, když už nechodíme na plavčo tak aspoň někam vypadneme mezi děcka 🙂

zajdla
7. říj 2009

Kremrolko super výběr.I já po nich hleděla.Ale my máme ještě na golfky času dost.a nevím,jestli to projde,když jsem je u Lucinky nepotřebovala. ☹

kremrolka01
7. říj 2009

zajdi díky, no já právě že dost cestujeme a přece jen do auta je to skladnější než velkej kočár, záda to má pevný, je polohovatelnej až do lehu, takže klidně v nich může jezdit už teďka

jitousek
7. říj 2009

Kremrol jsou super my o nich taky přemejšlíme ale asi až na jaro letos ho ještě odvozíme přes zimu ve velkém kočáru a na jaře koupíme možná tyto ještě jsem viděla u nás ve městě dva pěkné tipy golfáčů cam a baby design tak nevím do jakejch jít 😅

jitousek
7. říj 2009

http://www.detskyraj.cz/zbozi/6923-baby-design-...

http://www.detskyraj.cz/zbozi/5851-cam-flip+mad...

ale ty Cam mě v krámě přišli bytelnější když jsem na ně koukala u nás v kameném obchodě tak uvidíme

chicco je teda hodně populární u nás jezdí docela dost ale v krámě je nikde namaj na zkouknutí ......paní mě řekla že to nebere že je to čína a to že teda podporovat nebude a přitom vyhrálo v testu a dokonce i Dara Rolins je má jsem četla před rokem v mamince 😅 tak babo raď ....mě se teda líbili ze všech nejvíc hned na poprvé 😵

christla
7. říj 2009

Ahojky, tak jsem tu. Kája se trochu najedla, což jsem ráda, protože včera neměla vůbec na jídlo chuť a myslela jsem, že bude spát, ale enchce se jí. Ještě jsem jí teď musela přebalit, protože se pokakala. 😉

U doktorky celkem dobrý. Teploty jsou prý na ústupu, měřila jí CRP v krvi, to má dobrý, v krku taky dobrý. No ale rýma prý může trvat 14 dní.... Takže stále kapat do nosu a odsávat. To zvládneme, ale hlavně když nebudou ty teploty. 😒 Dostali jsme Oscilococcinum, nebo jak se to píše..... 😀 😀
No, mám hned lepší náladu.

Rinti, mám jen tchýni, tchán už nežije. Jako když jí řeknu o pohlídání a tak, tak to ona jako se o Káju postará, to zase ne že ne.....

valentynka
7. říj 2009

taky gratulka Rinty k výročí 🙂 hezky to oslavte a zavzpomínejte 🙂

zajdi,t oneznám to třepetání ☹

já budu golfky kupovat ěnjak hne dpo zimě, chci ještě s tímhle kočárem vydržet přes zimu

super golfky a cena taky 🙂

já to musím nějak naštudovat, jak kvůli délce,aby v nich mohl ještě filípek spinkat a hlavně,aby byly super skladné

christla
7. říj 2009

Kremrol, tyhle golfky se mi taky moc líbí, až je budu řešit, nejspíš půjdu do těhle.
Já budu muset asi taky začíte řešit jídlení židličky. Líbí se mi prostě ta Fabula, ta malinová, ta nemá chybu!!! 😵

http://www.babypoint.cz/www/obrazky/velke/2119.jpg

Nebo ta Pinta. 😵

http://www.babypoint.cz/www/obrazky/velke/2120.jpg

valentynka
7. říj 2009

chris, my máem tu židličku z ikei a je super a stála jen 600, ségra nám ji koupila

jitousek
7. říj 2009

Jo chris Fábuli jsou v kursu 😀 my máme teda loňskou kolekci s Myškou a sejrem ale super a jsme spokojení 😵

beruskaveruska
7. říj 2009

aahojjjj já už chci taky řešit nakupování 😀

Chris hlavně že je vše v pořádku a bude jen líp 🙂

Holky nepostřehla jsem nějak to stěhování Ver.kuc jak to dopadlo nebo nedopadlo???? Oni se odstěhovali z toho domečku zpátky do toho bytu???????

já jsem totiž mimo a nechci se vracet ke čtení...

a markét chodí do práce, že???

beruskaveruska
7. říj 2009

jo a jelikož jsem opět doma a času mám habakuk tak se pustím do tabulek jooo. Mám ještě uložené ty naše staré původní 😀

rintintyna
7. říj 2009

jjj věru, přesně jak píšeš, to zatím s Endy dopadlo a Market má tuším půl úvazku, nebo jen sem tam nějaké hodiny, teď nevím 😕

rintintyna
7. říj 2009

Jinak díky za přání, oslavíme to až o víkendu. Ale jak píšu Prčíkovi deník, tak dnes to bude kapitola, Jak jsme se s tatínkem brali 😵

beruskaveruska
7. říj 2009

Týnko jen to hezky oslavte. My letos slavili 10 výročí 😀 to to letí ....

beruskaveruska
7. říj 2009

jo tabulky doplněny pokud budou nějaké požadavky písně změním a předělám 🙂 🙂

beruskaveruska
7. říj 2009

no holky zase 3 strana co to je???? 😝

jitousek
7. říj 2009

teda děfčata třetí strana no fuj 😠

královno koukej zakročit 😎

jitousek
7. říj 2009

je beru hihi stejná myšlenka 😉

jitousek
7. říj 2009

copak děláš pěknýho doufám že odpočíváš 🙂

já jsem teď uklidila koupelnu pofackovala to tu trošku a Míša spí ještě venku na zahradě v kočáře 😕 to zase bude asi řádit do 21h 😅

jitousek
7. říj 2009

mám tu brigádu přijeli naši a šly na naší malou zahrádečku vytahat gladiólky ořezat jahody a tak já se straaaašně stydím 😔 ale nemám na to letos vůbec čas a ani mě to neba......tak mě to naši zazimujou a snad příští rok bude líp 😵

jitousek
7. říj 2009

jinak mě pěkně bolí šiška jak mám zaraženou rýmu v hlavě musím si napařit čelo nebo když se ohejbám nebo zakláním pěkně mě to bere ☹

jitousek
7. říj 2009

beeeeeeeeeruuuuuu kde jsi já myslela že pokecáme 😉

jitousek
7. říj 2009

když mám chvíly čas nooo tak tu zase nikdo nebude chjo chjo ☹

beruskaveruska
7. říj 2009

jo teda tady je dneska mrtvo

Jitu já koukala na film víš tak ´jsem tu nebyla. teda ta královna na nás pěkně prdí asi z ní uděláme carevnu 😀 😀

tevina
7. říj 2009

Ahoj holky 😉

Rinti krásné výročí přeju,hezky to oslavte 🙂

Jéé Zajdi já asi vím co myslíš to třepetání jazýčku 😀 Adámek to asi dělá taky a mně to přijde hrozně roztomilý.Hlavně je to vidět když má dudánka,tak se mu někdy hrozně rychle roztřepe.Je to ono?

Jinak my byli dneska na očkování,myslím že to byl ten priorix-zarděnky,příušnice a třetí nevim.A dr. říkala že už je to ta šetrnější vakcína,že tu starou co se vyráběla v čr už přestali dělat a tahle je lepší.