Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
5. bře 2009

Holky včera jste se tu bavili o těch monitorech,tak já jsem četla že nejvyšší riziko toho syndromu náhlého úmrtí je od 2 do 10 m.

tevina
5. bře 2009

My jedeme za chvilku do Jihlavi,dáme si oběd u mekáče,protože tomáškové nají o víkendu svátek a pak jedeme na pojištovnu,aby nám proplatili ten Prevenar.

tevina
5. bře 2009

Pavis tak jak papáte?

pavis
5. bře 2009

Tevi, radsi se ani neptej 😉 vcera si trochu dala tem mrkve s mlikem, ale tak, aby se nereklo, a nic jineho neprojde. Asi ji to nechybi, ale ja mam obavy, aby mela dost vitaminu, a hlavne zeleza, kdyz se zivi jen mlikem.

evitkamalicka
5. bře 2009

Dobre ranko 🙂

tevina
5. bře 2009

Hele já myslím že je ještě čas,někdo vyhradně kojí i třeba do 8m.Ale zase na druhou stranu si myslim že čím menší dítě tím líp se naučí papat,já to u tomíka pořád odkládala a říkalajsem si že to bude lepší až bude větší a nejí mi nic doted.Teda začal papaz až ted v druhé třídě ve školce.Ale doma stejně moc nejí.

tevina
5. bře 2009

tak my jedem,zatim pa 🙂

ahoj evi 🙂

pavis
5. bře 2009

Tevi, pa! a krasne si ten vylet uzijte!!! 🙂 🙂

kremrolka01
5. bře 2009

ahojky
malej dneska papkal v noci častejc 19-22-01-05-09, tak jsme si přichrupli 😉
teplotu už nemá, tak jsem ráda, trošku má ale rýmičku, něco jsme mu ráno odsáli, tak uvidíme 😒

valentynka
5. bře 2009

ahoj holky,
kremrolko, ted jsem četla,že by se nemělo odsávat víc jak 7x za den,že by se mohla porušit nějkaá membrána, tka jen dávám info 🙂 jsem to netušila,ale mylsím,že asi tolikrát neodsáváte, ani my teda ne.
já odsávám tak 2x denně

mě filípek spinkal docela hezky 22-3.00-6.00

pak jsme jela před osmou k zubákovi pro zoubek, tak místo 3000 za korunku na mě chtěla 3405,- 😕 😕 🙄 no já si vzala už jen 1500 na doplacení, no tak tma mám sekyru,ale jdu tam za týdne opět s tím mým zoubkem jak jsme s ním trpěla, tak už mi vyndá vložku a dá plombu.

nemíku, hezké autíčko, vypadá dobře a cena taky dobrá 🙂

valentynka
5. bře 2009

Skorohoror

Žena jde na gynekologickou prohlídku. Vejde do dveří, svlékne se, usadí se do
křesla. V pootevřených dveřích se jen mihne bílý plášť a ozve se:
"Vejš!
Žena poslušně zvedne nohy co nejvýš může, ale přesto slyší teď už křik:
"Vejš!!!"
Popadne tedy nohy rukama a silou si je přitáhne skoro k uším, ale v tu
chvíli se zarazí a zděsí. Vidí, jak se k ní blíží skupina mladíků s vytřeštěnými
výrazy v jejich čele obrovský chlap v bílém plásti s břitvou v ruce.
Muž nepřestává obtahovat břitvu na řemenu a s podivným úsměvem ženě
říká: "Tak já vám to teda řeknu ještě jednou, ale snad už naposled: Vejš musíte!
Gynda je v prvním patře, tady jste v učňovským holičství."

valentynka
5. bře 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕

zajdla
5. bře 2009

Ahojky.Pak odešla návštěva a já vytuhla na půl hodinky.Jsem pořád unavená.Snad to přejde.Je to asi tím počasím.Dneska tady prší.Ach jo.

zajdla
5. bře 2009

Holky vy máte tak hodné dětičky.Doufám,že naše mimi bude taky hodné a bude pěkně spinkat v noci.

kamcule
5. bře 2009

Ahoj,
naše noc opět strašná ☹ , mamka zase jede na záložní zdroj pomalu 😠

Christla na For kids vyrážíme s manžou také v sobotu, on tam sice už ode dneška vystavuje ale v sobotu si vezme volníčko a vyrazí si tam s rodinkou 🙂 , taky ještě nějaké věci potřebujeme a tady to je pohromadě!!!

zajdla
5. bře 2009

My chceme jet na ,,Pro dítě,, do Brna.Doufám,že to vyjde.Budu zrovna po kontrole,tak snad dopadne dobře.

zajdla
5. bře 2009

Čauky dávám video naší malé lažařky. 😀

https://www.youtube.com/watch?v=h20IbZskz2E
zajdla
5. bře 2009
valentynka
5. bře 2009

Zajdi, malá je teda šikulka, hezky jí to šlo 🙂

už s etaky těším až budem s Filípkem jezdit na hory.
příští rok teda už pojedem,ale to budou ještě boby 🙂

zajdla
5. bře 2009

JJ díky.Doporučují dětem jezdit až od 3 let.Tak má ještě čas. 😀

tanuki
5. bře 2009

Zajdi, moc pěkné 😉 Já jsem vždycky dojatá, když vidím ty malé profíky běžkaře, jak s přehledem bruslí, huubené nohy, na tom plandající elasťáčky 😀
Už jsem zase několik týdnů ve skluzu s psaním Verunčina deníčku 😖

zirafik
6. bře 2009

ahoj holky, tak jsem doma... . už od včera, ale to jsem se sem nějak nedostala ...
Dobírám antibiotika a v pondělí jdu na kontrolu, tak snad je vše ok ... já se cítím v dobře, tak snad i naše žabička 😉 ... sem teď zjistila, že bych měla už objednat tu postýlku, pomalu začít prát věcičky a chystat tašku- ale nemám milion věcí dokoupenejch 😅

Zajdi, skvělá lyžařka Lucinka 😉

zirafik
6. bře 2009

jo a za chvíli jdu na mimčo 😵 ... byla jsem i včera a malého jsem oblíkala, když zrovna přišla paní na focení do místních novin, tak snad tam bude malej fešák 😵

pismenko
6. bře 2009

Dobré ránko 🙂

Zajdi super videjko 😵 😵

pismenko
6. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

Ti jsou taky s sežrání 😵 😵

pismenko
6. bře 2009

Tak jsem tady posnídala, nakoukla do lednovek a tdy nikdo 😕 😕 No chápu, ke nás tady 5a půl 😝 😝 😝 😝

Jinak jsem Dorotce vybrala teda tu hrací deku, rozhodla jsem se pro novou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18406896&ta... snad bude hezká 🙂 🙂

Jinak se nám ty noci trochu pokazily 19:00-01:00-4:30 a teď tam brblá, kadí, ale neřve, takže asi tráví 😀

Včera jsme teda měly ubrečenou a já nechápu, že si neustále rve tu pěstičku do pusy, slintá(občas to vypadá, jako by si lokla jaru, protože dělá takový bubliny 😕 😕 ), ale tuby je určitě blbost, takže to bude hladové gesto, asi je to takový mini spurt 😝 😝 😝 No v úterý se na to zeptám.

Jinak druhé kolo sexu ještě neproběhlo, Tom včera přijel až 19:30, už mě to sere 😠 😠 😠 😠 😠 Ale o víkendu to musí klapnout,ale prostě bez gumy, bude muset plaváčky šplouchnout někam jinam 🤐 🤐 🤐.....jejda, už mizím 😀 😀 😀 😀

zirafik
6. bře 2009

Markét, plaváčci 😀 😀 😀

To my budem muset asi s oblečkem 😅 ... neb se mi ten močák začal zlobit den po "akci"...ale nevím, zda to bylo tím...

christla
6. bře 2009

Dobré ráno!

Tak na For Kids jsme byli naknec včera a musím říct, že mě to teda hoooodně zklamalo. Pro děti tam je sotva půlka jedné haly a navíc teda fakt nic, co by mě oslnilo.... Jediný, co jsem tam koupila, jsou dudlíčky a hračka na autosedačku, toť vše.

Pavlí, tak to je dobře, že jsi doma a určitě už je všechno v pořádku. Jinak já včera vyprala všechny věcičky na mimi, tak mám ověšený celý sušák a čkám, až to uschne a vyžehlím to. Na to se teda moc netěším. Jinak jsme včera v Puntanele koupily přebalovací podložku na přebalovák. Teď mi ještě musí manžel přidělat světýlko nad přebalovák.
No a před chvílí jsem se probírala věcma do porodnice, tak jsem si vytáhla tašku a dala tam košile, kalhotky a vložky do podprsenky. Pak tam jen hodím župan a pantofle a bude. Nic víc ani do té porodnice nepotřebuju, mají všechno svoje.

christla
6. bře 2009

Tak to my radši nesexujeme, protože bych ten močák měla chycený furt. ☹

tevina
6. bře 2009

Ahoj holky 🙂
Tak včera jsem v té Jihlavě na pojištovně všechno vyřídila,ženská byla dost nepříjemná,proplatí nám 3000,- za ten prevenar a poradila mi že můžu využít do 18 měsíců dítěte 1500,- na ochranné pomůcky nebo různé věci z lékárny,tak už jsem se byla včera zeptat v krámě jestli mi napíšou místo golfáčů autosedačku a že prý v pohodě 🙂

Jinak dneska možná některou z vás naštvu 😀 ale adámek spal od 18.30 do 5.15 a pak ještě do 7.30 😅 😕

Zajdi krásný videa s Lucinkou 😵