Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
8. bře 2009

Holky, jsem z toho fakt hotová. Co na to thýně? No tak samozřejmě že ta taky....

Val, na těle to mám jak malinké pupínky ne takovéhle skvrny, ale zlobí mě ještě ruce, nejspíš atopický ekzém nebo jestli je to k tomu, nevím....
Zítra jsem fakt zědavá. Už aby bylo zítra a čekala jsem už v čekárně. To bude zase noc. ☹ Nespím kvůli tomu, jak na to myslím.

christla
8. bře 2009

Jo Markét, děkuji za ten dotaz.

pismenko
8. bře 2009

Chris, snaž se uklidnit, už kvůli malinké.Ale je to fakt mazec, zítra budu taky držet palečky.....

Vy mě taky držte, razím na gyndu na technickou.

valentynka
8. bře 2009

markét jedeš s podvozkem na technickou joo?
tak taky držím palce 🙂 😀 😀

katalines
8. bře 2009

Ahoj holky,

co to tu čtu, paviska se bude vdávat, jo? 😕 a jak to, že já zase nic nevím 😅 😠 😀 😝 kdy??

no jo, když já vždycky v rychlosti jen nakouknu a pak nic nevím a všemu se divím 😀 😀 😝

lucianas
autor
8. bře 2009

Ahojky,

Chris, moc držím palečky na zítřek, snad to brzy zmizí a bude vše v pořádku!!!

pavis
8. bře 2009

Ahoj,
Chris, to je teda mazec 🙄 , to te obdivuju, jak jsi tu pohotovost zvladla. Ja bych tam asi udelala takovou hysterickou scenu, ze me rovnou odvezli na psychiatrii a prikurtovali.
Tak na zitra drzim palecky, aby to dobre dopadlo.
Prat vsechno dvakrat je sice opruz, ale jsou i horsi veci, hlavne abyste obe s malou byly v poradku!

Jinak ja jsem dneska lehla s nachlazenim, tak cely den lezim vic mrtva nez ziva v posteli, des 😠
Katy, jo jo, snad to klapne, melo by to byt 20. brezna 😉

lucianas
autor
8. bře 2009

Pavis, ahoj. Tak snad vám vyjde krásné počasí, a bude to pro vás krásný den D!! Moc držím palečky!!!!

pavis
8. bře 2009

Luci, dik 🙂
Zatim lezim v posteli, nemuzu dychat nosem ani polykat 🙄 , takze zadna slava.

pismenko
8. bře 2009

Jejda Pavli 😖 😖 😖 tak se pěkně vylež a nic nedělej, ať si brzo fit 😉 😉 😉

Luci a jak ty?? Co grafík, jsem mimo mísu......

zirafik
8. bře 2009

Chris, no já Ti řeknu... my si to obě teda užíváme... 🙄 🙄 . Když se jedna jakžtakž vykulíruje, tak má zas něco ta druhá... ach jo... Už bychom taky mohli mít klid 😒 .
Doktorka teda pěkný trdlo... Ti řeknu... Ale je to naštěstí lokální věc, která by rozhodně neměla ohrozit malou... když to tak vezmeš, je to jak když Tě pokoušou, promiň za to přirovnání blechy...
😒

Pavi, vylež se... ať si fit.. Ps. A kolikátého se vlastně vdáváš?

JJ, Luci, taky by mě zajímalo, jak je to u Tebe s těhulkováním ....

zirafik
8. bře 2009

grafíky sem 😅 😅

christla
8. bře 2009

Pavlí my máme opravdu pech. ☹ To jsem si myslela, že mě nemůže už nic překvapit, ale mýlila jsem se. S těma blechama máš pravdu. Furt se utěšuju tím, že na malou to nemá vliv..... no ale řeknu vám, že je to teda dost na psychiku. Tak zítra na mě myslete!
Pa pa.

rintintyna
8. bře 2009

jj Luci mě by to taky vážně zajímalo 😉

jitousek
8. bře 2009

Ahojda všechny moc zdravím nedočítám nestíhám ......jen jsem přidal pár fotek jak rostem 😎 ........v pátek a včera jsem kočárkovala a byla na návštěvě tak že přes víkend houby čas ....dneska jsem žehlila a babča drandila a větrala kočár s mimískem ....pak tu se mnou pobyla jelikoš my teď máme už 4 den po sobě vždy večer bečící hodinku a docela cajgon a dneska je teťka na nočce tak že jsem chtěla aby tu se mnou někdo pobyl ......bere nás asi bříšo nebo nevím co se děje 😒 a pak zase dobrý mích a usnem a pohoda tak já nevím ale ten řev holky jako když ho na nože berou a nic nepomáhá masáž rozbalim ho chovám ho tak se chvíly zklidní ........jedinej osvědčenej prostředek je přiložení k prsu ...teda tam si taky pořve ale pak se dá ukecat a přisaje se a je pak klid

jitousek
8. bře 2009

jooo a taky řeším teď že máme už druhej den zelenou stoličku teda žluto zelené jsou takové kousky

četla jsem vše možné ale fakt nevím ......před tím to byli vždy míchaný vejce a teď toto nemáte taky někdo zkušenost ???

nemo1985
9. bře 2009

Dobré ránko Všem.

Tak se hlásím po víkendu.
Byli u nás moji rodiče a hrozně to uteklo.
Se jim včera ani domů nechtělo 😀

Malej s nima pěkně brebtal, to byla legrace 🙂
My jsme dnes vzhůru od 7h, a pěkně mi tu už v lehačce
řádí.

Jinak v sobotu jsme si konečně vyhlídli nové autí, takže
jsme spokojení 🙂

A je tu něco nového???

pismenko
9. bře 2009

Ahoj kočky, tatka odjel do práce, Dorotka je taky v zhůru, takže už popíjím kávičku a psychicky se připravuju na jízdu vozem a na tu gyndu 😝 😝 😝 😝

Jitu, Dorotka měla taky včera večer zelenou plenku, ale já se tím něják neznepokojujum hlavně že kadí. No a v noci opět chuťovka, já posrané triko, zvalenej celej přabalovák a odnesla to i podlaha. Já nechápu, kde s e v tom dítěti bere 😕 😕 😕

nemo1985
9. bře 2009

Baruš........ Cyrílek je krásnýýýýý 🙂 . Ještě jednou gratuluji.
Já jdu na gyndu 25.3. jinak mají úplně plno 😒

tevina
9. bře 2009

ahoj holky 🙂
tak adámek je vzhůru už od půl 6 😠 ale vydržel v postýlce ještě do 7 tak dobrý.

nemo pěkný autí jste vybrali 😵

tak jsem si přečetla co se stalo chris na pohotovosti a teda jsem dost nasr...,tohle bych asi tak nenechala a šla si stěžovat,jak se vůbec může stát že vyšetřujou chlapa a ženskou najednou to teda nechápu 😕

pismenko
9. bře 2009

A ještě si za to nechají zaplatit 🙄 🙄

tevina
9. bře 2009

baru ta je teda milá ta vaše tetička 😠

pavis gratuluju ke svatbičce,nebo spíš k tomu rozhodnutí 😵 jsem zvědavá kdy my se k tomu dokopem 😀

tevina
9. bře 2009

Písmen tak dobře dojedte 🙂

Holky zelený stoličce se říká myslím hladová.

pismenko
9. bře 2009

Nemo pěkný autíííí 😉 😉

Tevi hladová 😕 😕 😕 No ještě že jsme to měly jenom jednou 😝 😝 😝

pismenko
9. bře 2009

Šmarja, u nás zase začlo pršet 🙄 🙄 🙄

pavis
9. bře 2009

Dobre ranko, tak ja uz dneska takhle brzo, Anicka se v noci asi nejak spletla nebo co, ale jedla 20-23-03-06, takze ja uplne v soku a kraaasne vyspana, ze by spala 4 hodiny v kuse, to uz tu nebylo nekolik mesicu 😀 😀
I to nastydnuti trochu povolilo, tak jsem schopna trochu fungovat.
Pismen, tak hodne stesti u kontroly a pri jizde autem! 😉 Chce to ridit zase hned po karamboliku, bude to v poho! 🙂
Tevi, dik 😉 Copak kdyby to bylo na me, jak si ho vezmu hned tyden po seznameni, ale chlapum to trochu trva, nez se vyjadri 😅
Jo a zelenou stolicku mivala Ani taky, vzdycky se to samo upravilo.

pismenko
9. bře 2009

Pavli, tak to je fajn, že už je ti lépe 🙂 🙂

No já už jsem od té nehody řídila hodněkrát, ale mám normálně nervy, když se mimo město míjím s jiným autem. někdy mám pocit, že urvu krajnici 😀 😀

nemo1985
9. bře 2009

Holky, děkuji 🙂

Luky se zajíčkem
http://n-joy.cz/#/video/lukasek/ajtp45itdigtpaoc/ 🙂

ver.kuc
9. bře 2009

Dobré ránko kočky..
tak se po týdnu hlásím... nebudu se ani pokoušet dočítat 😀 Jsou nějaké žhavé novinky,????

My jsme v pořádku... zánět je fuč, malá tloustne, a už krásně povídá.... chechtá se jak chechtací pytlík 😀 Odpoledne hodím do albíčka nové fotečky 🙂

Teď se letím nasnídat a jdu vybalovat tu tunu krámů, co jsem sebou měla 🙂

pismenko
9. bře 2009

Ahoj, ahoj ahoj
No moc se tady toho nedělo:

Žiraf je zpátky z nemocnice (byla s močákem) 😖

Chris je dneska na kožním, protože má podezření na svrab, psycho, psala o tom tady včera a to si najdi. Chudina okusila kvalitu našeho zdravotnictví 🙄 🙄 🙄

Bára má vtipné albíčko s krásnýýma fotkama Cyrdíka 😵 😵

Nemo si koupila s manžou novou káru 😎 😎 😎

Pavis bojuje s nachlazením a těší se na svůj Den Déééééééééééé 😀 😀 😀

Tevi přemýšlí, jestli se k svatbě taky dokopou 🙂 🙂

Vyzvaly jsme Lucku, ať šoupne grafík, tak čekáme 🙂

No a já jdu dneska na gyndu na technickou, tak šupajdím do vany, ať ze sebe smyju zbytky mléka, grcky a hovínek 😝 A už se tam moc ,,těším" a přemýšlela jsem, do čeho budu čůrat, alůe pak mi docvaklo, že vlastně už nemusím 😀 😀 😀