Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
8. únor 2010

no já u obvodní nebyl od těhotenství 🙂

pismenko
8. únor 2010

Veru, fotečky přidám určo na FB, ale něják se nemůžu dokopat přetáhnout je z foťáku do PC, mám jich tam okolo 200 a to bude třízení 😝

tevina
8. únor 2010

Ježiš holky,viděli jste ve zprávách to létání miminek.Mě se úplně tajil dech,normálně bych ty ženský snad zavřela 😠

endlessblue
8. únor 2010

Jojo, já to viděla už včera... mě to přijde hrozný. Však ty děti tam taky pláčou ☹

pismenko
8. únor 2010

Já to viděla taky, už tady o tom kdysi psala Rinti...no bylo to hroznýýýýýýýýýýýýý 😕 😕 😒

tevina
8. únor 2010

Holky to bylo strašný,vždyt to je snad týrání ☹

pismenko
8. únor 2010

Mě na tom přišly nejulítlejší ty matky, které tam mluvily o tom, jak je to super....podle mě je to v úplném rozporu s nejbanalnějším mateřským instiktem, který musejí mít 😕 😕

kremrolka01
8. únor 2010

ahojky, jsem to taky včera viděla a dělalo se mi úplně špatně 😖
bavily jsme se o tom na cvíču a jedna mamina na to chodila 😕 mně to teda přijde fakt děsně nebezpečný

jitousek
8. únor 2010

dobrý večer tak jsem odpolko vyrazila na nákup do kaufu krásně jsem si odpočinula bez Míšánka taťka hlídal prošla jsem se na mrazivém vzdoušku a když jsem dorazila domu plná elánu tak mě mojí náladu zase přeťal soused ☹ přinesl nám papíry ohledně vedlejší stavby .....nevím jestli jsem to tu psala ale chtěj tu stavět novou halu a o 3 metry větší než je ta současná tudíš nám přestane do bytu svítit sluníčko od jihu budem čumět do zdi .......na jaře loni už jsme to řešili .......tady bydlí stádo ovcí co jim to je jedno jenže my jsme nasraný páč se změní tržní hodnota bytu budem čumět do zdi ...přinesli novej projekt od toho minulého se to vůbec neliší jen že bude střecha se štítem tam na tom předchozím byla sešikmená a velikostně je to stejný snad že ten štít když bude uprostřed baráku bude blíž ten nejvyšší bod a tím pádem ještě o něco míň světla no to je detail vůbec nevíme co zmůžeme .......ale hlavně jsme asi jediný komu to nejvíc v baráku vadí ten pod náma je flegmouš a je mu to asi jedno ten nad náma se bojí páč má strach že ještě město odprodá pozemek kde má výběh pro slepice maj tam nějaké sezení kde v létě pečou a tak ak že by raději souhlasil jen my se čílíme páč jsme si to tady koupili zy nekřesťanský peníz a teď tohle když to budeme chtít prodat tak to prostě nikdo nekoupí z jedné strany ulice kde jezděj auta a z druhé strany zeď 😠 😠 😠 😠

jitousek
8. únor 2010

jo s těma mimčama jsem se taky koukala na 168 hodin a bylo mě s toho na nic jak tohle někdo může obsolvovat a vůbec provozovat ...je vidět že mysl je neomezená a lidi se daj zlákat na kde jakou hovadinu ...........bylo mě s toho fakt na nic chudinky malinký se nedivím že brečeli bych řvala taky kdyby se mnou někdo točil jak s hadrem nad hlavou 😠 dala bych je zavřít ty co to provozují 😠 😠 😠

pismenko
8. únor 2010

Jitu, to je těžké poradit, já osobně bych toto asi řešila s právníkem, protože to chce fakt někoho kovaného, pro koho nebude problém zjistit ty nejdůležitější věci...no je to prekérní a fak na palici, já bych byla taky nasraná 😠 😠

zuzanka26
8. únor 2010

ahoj, já na to taky koukala, to je hrůza a ten pláč dětí opravdu nebyl normální, podle mě byly vyděšené 😔 no moc to nechápu a hlavně ta provozovatelka hrůza a děs. 😖

jitousek
8. únor 2010

jo a gratulace opožděná všem Verčám 😎

a pak taky jedna gratulace k ťapkání malé Dorče přeji hodně šťastných kilometrů bez pádů 😵 😵 😵

tak my jsme asi poslední z ledňáčků nechodící 😉 teda my chodíme ale kolem nábytku a do prostoru se pouštíme výhradně jen s odrážedlem které si tlačíme před sebou nebo židli a když to nejede vztekáme se ale nezapomeneme se držet když se pustíme a zapomenem tak si rychle vzpomenem a sedáme si na prdelku 😎 😵 😵 😵

kacena00
8. únor 2010

čau holky! a co o tom lítání psala týnka? já jí dnes koukala do alba a přidala si tam fotku nějakýho mimča kamarádů co lítá...

jináč já na to včera koukala a když sem o tom kdysi hledala na netu nějaký info, na nic kloudnýho sem nenarazila protože to je asi natolik kontroverzní, že o tom na netu raději moc není..ale že je to taková hrůza sem teda nečekala..zvlášť proto, že na to se synečkem chodila jedna kamarádka...když sem tohle viděla, řekla sem si, že se jí na to někdy budu muset zeptat, protože jestli vydržela celej tenhle kurz i s malým tak sem o ní ztratila mínění co sem měla...tohle na mě bylo fakt moc, bylo mi z toho úzko a jak píše market nechápu, že to těm matkám dovolí ten mateřskej instinkt...nerozumím tomu...

jinak u nás opět veselo..zítra se tady na nás měl přijet podívat jakoubek a peťa a cyrilek začal odpoledne neuvěřitelně zvracet, bohužel tentokrát zvracel oběd a tak mu to moc dobře nešlo, vyzvracel ho po odpoledním spánku asi tak na 8 krát, koupelnu mám plnou zeblitejch věcí..zatím nehorečkuje, ale to předtím taky nebylo hned..

ležela sem s ním v naší posteli protože sem se strašně bála že se mi udusí - ono se mu chtělo hrozně spát ale furt na něj šly ty vlny blití a jak to bylo hsutý nemohl nic děklat, já ho jen držela v předklonu když to na něj šlo, do toho se po mě začal sápat a brečet ..no při šestým zvracení už se mi taky chtělo brečet..

tak nevím jestli zase bude nemocnej...achjo...

jituš já si to pamatuju jak si to psala to je fakt prekérka...a zkontaktovaly ste nějakýho právníka? já vím, stojí spoustu peněz a na hovno je, když ste na to jen vy...

beruskaveruska
8. únor 2010

holky to létání je děsný jo u Týnky jsem fotku taky viděla 😠 to by snad mělo být trestný ...

Baru teda ty si zase užíváš to mě řekni, že je malej stále nemocnej co imuno vyšetření??? a podobně?

Dorotce přeji pevné nožky a mamče Markétce nervy až sebou malá prásne

Jitu to by mě taky nasejřilo, ale fakt jak píšou holky jedině právník

kacena00
8. únor 2010

nevim beru...třeba mu nesedl oběd..jenže je divný, že se to začalo vyskytovat ve chvíli kdy začal dostávat i mléčnou kaši kde není ta kravská bílkovina natrávená..no ona mi k roku slibovala že mu vezmou krev na protilátky proti lepku a mlíku..achjo..zatim spinká a večeři neblinkal tak snad bude dobrej, ale je to nejistota, furt něco a když sme se těšili na péťu a kubu tak zase tohle...

nevim, jestli je to nějakej bacil...každopádně já možná budu muset už podruhý odvolat svoji gastroskopii, mám jít ve středu..

jo a dorotko gratuluju paní chodičko, užívej si to, vsadím se že zejtra večer už budeš lítat jak čamrda 😉

no nic, jdu kouknout na toho pinďu malýho...mám furt hroznej strach, když sem viděla jak z něj to jídlo šlo a nešlo..a ta kaše je taky hustá, tak mám strach...

beruskaveruska
8. únor 2010

Barun malej má beźlepkovku jako ty a ještě alrgii na kravské mléko??,

jitousek
8. únor 2010

my jsme napsali jen dopis a ten jsme odnesly na stavební úřad tam sice argumenty jsou ale paní manžela odbyla že pokud budou mít vypracovanou i tu studii denního světla co jsme požadovali tak s nima nic nezmůžou a to víte to si dneska každej projektant a archytekt zařídí od stolu nikoho jsem tu neviděla s nějakou clonou aby ve všech ročních obdobích měřil paprsky světla jak budou zaclánět slunečnímu svitu do našeho bytu a navíc ještě tu budovu má protáhnout do předu tudíš zakryje ještě jedno okno kde teď současně je výhled tak že se to rapidně ale rapidně změní cu grund ..............lidi se bojej říkám že jsou jak stádo krav jdou za jednou a raději sklapnou kopita a zalezou do stínu než aby se s někým hádali .......mě jde o princip to si tu za chvíli může někdo přijít a řekne no povede vám tu dálnice a budeme muset ten váš barák sestřelit tak si zbalte kufry a běžte si kam chcete 😠 no není to podobný myslím si že když někdo někomu dá něco na ukor sebe úplně zadarmo je vůl .........paní majitelka stavebnin tady do zdi nebude koukat 24hodin denně ta má určitě bejváček slunečnej tak proč zrovna my že 😠 😠 😠

kacena00
8. únor 2010

nene věruš, ale pro jistotu, já nemám tu celiakii uplně potvrzenou, co mám určo sou protilátky proti lepku, proti laktoze ne, ale u tý celiakie je dost často nesnášenlivost kravskýho mlíka

a proto slíbila že to zkontroluje, kdyby začal mít nějaký potíže tohoto typu (zvracení, průjmování..) protože v tom hraje roli genetika..
jinak lepek on baští, ten se právě musí zavést, jednak aby se vidělo a pak se musí zavést v urč věku, aby se snížilo riziko, že na to bude jeho organismus reagovat (ale to i u dětí, kde tenhle problém není) no a kvůli tomu sem mu pořád ještě dávala hypoalergenní mlíko, a teď sem ho chtěla postupně převádět na normální kojenecký ale ne hypoalergenní, a jednou začal blít a mít průjem a teď znova sotva sem s tím mlíkem začal znova.. tak nevim, ale trochu na tu nesnášenlivost laktozy (kravský mlíko) myslím...

kremrolka01
8. únor 2010

Baru já se taky těšila moooc, no hlavně ať je Cyrilek ok ☹ chuděrka malej
mě to taky hned napadlo jestli jsi mu nezačla dávat mlíko v nějaký formě nebo jiný UM, že by to souviselo s alergií

beruskaveruska
8. únor 2010

Barun to je trápení no holka vydrž Cyrdovi posílám hubana a at se z toho konečně dostanete.

jitousek
8. únor 2010

jo a ta studie denního světla kdyby jsme si jí nechali udělat samy vyjde asi na 15tis. jsem to hledala na netu já fakt nevím no jestli zaplatit nějakého právníka no asi to budem muset rozseknout ☹ každopádně jsem s toho otrávená jak šíp a jdu raděj spát páč nic teď stejně nevyřeším 😒

kokala jsem na to lítající miminko u týnky no neřve vypadá spokojeně ale stejnak přijde mě to šíleně trhlí jak vůbec tohle někoho může napadnout 😠 pochopím různé formy chování jak správně dítě zvedat a polohy co se dětem líbí ale točit s nima nad hlavou ve vzduchu mě přijde jaksi nemorální a prostě proti srsti no asi máme každej jinej instinkt ale jsem ráda že je nás tu většina s podobným ba stejným intelektem ..............my rozhodně lítat nebudem 😎

kremrolka01
8. únor 2010

Jituš obávám se že sami nezmůžete asi nic, kdybyste byli aspoň celej barák, asi bych se jako první zašla zeptat na stavební úřad u vás jaký jsou možnosti když s tím nesouhlasíte, povolení vydávají oni, tak by to mohli vzít v potaz
našim ouředníkům se zase nelíbí rovná střecha, předpokládám, že ani pultová nám neprojde, jsou to konzervy, tak předěláváme projekt 😠

tanuki
8. únor 2010

Baruš, to si teda užíváte ☹ snad se to nebude opakovat ☹

jitousek
8. únor 2010

chudínek Cyrda ať jste brzo s tej blindící lapálie a přijdete věci na kloub ach ju to je porád něco 😒 ale to k dětičkám hold už patří 😎 jen těchle těch věcí když jim něco je by mohlo bejt po málu

kremrolka01
8. únor 2010

ju a Jituš Kuba taky ještě nechodí, on jde na to hrozně opatrně, vždycky ujde sám pět krůčku, spadne na zadek a to mu stačí vyzkoušet tak třikrát za den 😀 pak už ho to neba, vždycky je vidět jak stojí u stolu a rozmýšlí jestli teda jako pude nebo poleze a pak jde dycky radši do kolen, ale do 18ti měsíců času dost a na záda mají tohle zdravější 😉

jitousek
8. únor 2010

jenže barák to pojal tak že když se jich to na druhej straně netýká tak proč by s tím nesouhlasili oni do zdi koukat nebudou ........to je dnešní přístup lidí když se mě to netýká tak mě je to jedno a co bych se staral a když se někdo navíc bojí že mu něco nedej bože seberou tak raděj si drží taky nohy v teple aby náhodou o to nepřišel 😒 no nic no budem se muset poradit u právníka jenže obávám se že jsme namydlený sereeeeeeeeeeeeeeee měěěěěěěě tooooooooooooo 😕

pardón 😔

nejradši bych se odstěhovala ale kam když si to tu nikdo nekoupí demoliční zóna hadr grrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠

jitousek
8. únor 2010

jeeee tak to jsme rádi že u u Kubásků se jde na chození s námořnickou rozvahou 😀 😵 😵 😵 no jo kucííííííííííí jsou obezřetnější holky se vrhaj po hlavě a nic jim to nedělá 😵 😵 😵

zirafik
8. únor 2010

týjova, první strana, první kolonka 😲 😲 😲

zirafik
8. únor 2010

jééé, tady byl nějakej kecací mejdan 😝 ... škoda, já byla na spinu a pak jsem stahovala fotky, tak jsem vás asi nestihla 😖