Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
18. bře 2009

Holky, zítra na mě myslete, jdu na ty odběry a čeká mě ta gynda. ☹

christla
18. bře 2009

Jinak dneska jsem potkala jednu známou, tak se mě ptala, jak se jako mám. Tak říkám, že se na malou už těšíme a že za 8 týdnů už bude s námi a ona mi říká, že mám teda dost malé bříško, tak mě to tak jako zamrzelo a nakrklo zároveň. Já jsem na bříško pyšná a ona mi ho takhle zhaní. 😅

valentynka
18. bře 2009
valentynka
18. bře 2009

chris, držím na zítra pěsti,at je to ok🙂

lucianas
autor
18. bře 2009

Val, ale hlavní je, že je vidíte teď, ne? 😅 ... nevolnosst proběhla zatím jen jedna, a to bez zvracení. To mě bylo blbě celý den. Jinak občas se mi z něčeho zvedne žaludek, ale není to nic závratného zatím.

Holky, díky za pochvalu testíků, za dálnice. Věřím, že to už opravdu vyjde - vím, opakuju se, ale prostě mě momentálně o nic jinýho nejde.

... nějak mě teď popíchává v břiše na levé straně. ... to je ale snad v pohodě, ne?

lucianas
autor
18. bře 2009

Val, tak to vypadá špičkově teda, mňam, mě to láká už tak na obrázku.

Chris, bříško máš pěkné. Na reakce ostatních nedej.

zuzanka26
18. bře 2009

to víš že jo Luci, už se to roztahuje! fakt se neboj 😉

janda79
18. bře 2009

ahoj holky!
Luci, obrovská gratulace, to je super!!!!
obě dětičky jsou v postelích, ta menší spí, ta větší má svítící tyčku a hraje si s ní.
mějte se krásně a krásnou dobrou noc!

lucianas
autor
18. bře 2009

Zuzi, super. Díky, opravdu jsi mě uklidnila. Jsem víc v pohodě. ... se moc pozoruji, ale chci být fakt v pohodě a vědět, že je to ok. ... si teď uvědomuji, jak jsme se viděly, tak jsi říkala, ať se brzy zadaří, a vidíš, ono se zadařilo hned následující den (po návratu ze služebky) 😉

Jandi, moc díky. ... a dobrou

Jdu na "babinec", budeme omotávat vajíčka. Tak se tu mějte pěkně, ještě jednou díky a pro dnešek pa pa.

zirafik
18. bře 2009

Chris, to by mohlo být ono... něco jako bublinky, šimrání či trochu brnění... nevím jak to popsat... a je to po jídle.

Jasně, že na Tebe budeme myslet 😉 . Už jsme si užili dost, tak teď už to musí být v pohodě!! Jak jsi psala o tom výtoku, tak hlavně aby nějak nezapáchal.... já mívám teda spíš bílý, celkem dost 😒

Jo a s bříškem to mám to samý.... taky mi říkaj, že na to jak dlouho jsem těhu, že žádný břicho nemám 😅 😕

Luci, na stranách tě můžou bolet vazy, co drží dělohu 😉

tanuki
18. bře 2009

jééééééééééééé, to vůbec nevím!!!!!!! 9tt, to je nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lucinko, strašně moc gratuluju, říkala jsem si, že Zajda už je pokročilá těhule a že přece musí někdo další 😵 😵 😵 😵

tanuki
18. bře 2009

tak trochu jsem dočetla, úplně se mi vehnaly slzičky do očí 🙂 ještě takhle když je to také říjňátko jako moje malá 😵

nemo1985
18. bře 2009

Krásný veřer holky 🙂
Lucí.......... takže Luky bude mít možná malou nevěstu jo ???? 😀

Dnes jsme byli v poradně, doktorka nás měřila, má 56cm a 5,80kg. 🙂

Od 19h mi už malej spinká.

Jdu si dát spršku.

Hezký zbytek večera 😲

jitousek
18. bře 2009

tak nakukuji na krásné dálnice k Lůce do albíka Bombaaaa supeeeeeeer fakt pěkný 😉 😵 😵 😵 😵

tak si tu říkám jak mě to těhulkování uteklo tady s Váma na koníkovi co tomu všechno předcházelo a taaaaaak jako by to bylo včera a už tu máme malého Míšu v košíku 😎

jitousek
18. bře 2009

slibuju fotky ale nejni čas dítko dneska vyžadovalo moc pozornosti odpolko návštěva a te´d se chystáme do hajan ........Míša už spokojeně chrní od 21h tak jsem zvědavá kdy se ove ale mohl by vydržet alespoň do 1h 😅 ....no uvidíme každopádně já se loučím zítra chci konečně na tu G na prohlídku minulej tejden to nevyšlo tak snad to zejtra dopadne tak brou krásnou noc 😵 😵 😵

lucianas
autor
19. bře 2009

Ahojky,

Žirafík, vidíš, ty vazy mě nenapadly, a možná to opravdu bude ono. Dnes je to v pohodě, zatím nic nepíchá. Možná je to pak z té celodenní únavy, tak je to pak takový namoženější. ....

Tanu, moc a moc děkuji. ... jj, říjňátka jsou opravdu fajn. Už se těším, až budeme mít to malé u sebe doma .... jejda, to si ještě budu muset počkat přes půl roku. Jejda, no, snad to uteče. A i kdyby to přišlo začátkem listopadu, tak to vůbec nevadí, i listopad je dobrý.

Peti, že by? .... tak dobře, Luky bude mít nevěstu. 😀 .... hezké míry už má malej. Jde vidět, že krásně prospívá.

Jitu, díky, jsou opravdu pěkný ty testíky, i já sama jsem s nimi spokojená. A to hlavně díky tomu, že tentokrát to vyšlo a objevila jsem tam požadovaný počet. 😉

zajdla
19. bře 2009

Ahojky.Pěkné ráno.

Luci úplný dálnice.Super.Mám radost.

Já dnes jdu na kontrolu,tak doufám,že dopadnu na 1.Mám ještě běhání po městě,tak se pak ukážu až večer.

pismenko
19. bře 2009

Dobré ránko 😵 😵 U nás je nádherně a proto vyrážím s Dorotkou, tetkou a tou mladou těhulí od strýka do Opavy do Globusu provětrat peněženku 😀 😀 😀 jelikož řídím naplňuju se tady od rána pozitivní energiíí, protože tolik zodpovědnosti snad neunesu 😝 😝 😝 ale joooo 🙂 🙂 🙂

tak jdu chystat oblečky pro sebe a pro malou a budu ji muset vzbudit, protože vytuhla 😎 😎

všem přeju krásný den.

Zajdi, držím palečky, ale vím na 100% že tvoje miminko je v naprostém pořádku a všechno dopadne na 1* 😉 😉

Luci, ty naše těhule se šetři, budeme se ti teď tady hýčkat 😉 😉

Tak páááá a možná navečer juknu a nezapomeňte, že oko královny vše vidí a ucho slyší 😲 😲 😲 😲 😲

tevina
19. bře 2009

Ahoj holky 😉

Luci no krásný testíky máš,přímo ukázkový 😵

Písmen tak dobře dojedte s dorotkou 🙂

Zajdi držím palečky,hele bude UTZ?To už by mohlo být vidět pohlaví,viď? 🙂

My jdeme dneska na 8-měsíční kontrolu,tak jsem zvědavá kolik Adámek přibral od za ty dva měsíce.Taky snad bude zkouška sluchu 😕 😅

tevina
19. bře 2009

Jo a holky u nás je bílo,do rána napadlo tak 5cm 😠

nemo1985
19. bře 2009

Dobré ránko
Dnes jsme od 7h vzhůru, 🙂

Ted mi malej usnul.
Jinak od rána u nás sněží, no hrůza to počasí,
si ještě na jaro počkáme 😠

Tevinko...... tak jsme také zvědavá na Adámkovu váhu 🙂

Dnes budu dělat řízky s kaší 😉

tevina
19. bře 2009

Ahoj Nemo,Adámek taky ted usnul,vstávali jsme kolem 7 a už chrní zas 🙂
No to jaro snad fakt nedorazí 😠

beruskaveruska
19. bře 2009

ahoj krásné ráno tak jsem se o půl 10 vyštrachala z pelechu s tím, že konečně vlítnu na ta okna at tu svou dovolenou jen tak neodlenoším a prdím na ně 😠 je tu pěkná zima, hnusně a prší. To mě ty okna můžou milovat. Jdu hodit sprchu a pak razím do práce pro pečivo a pak se teda vrhnu na šití. Musím si spíchnou nové kalhoty do práce a něco tu mám na pozašívání a sestře zkrátit rifle tak ten čas využiju takto. Ty okna mě sejří neb na ně od vánoc není máknutu , ale zatím prostě nebylo kdy 😠

tevina
19. bře 2009

Ahoj Beru,to víš že se na okna vyprdni,do jara času dost 🙂

tevina
19. bře 2009

Hmm tak adík už tam povykuje,nějak nemůže zabrat.

beruskaveruska
19. bře 2009

Tevinko ahoj to víš, že na ně prdím, ale už mi to štve záclony už mám měsíc dole jak jsem se na ně chystala, ale pak na mě padla ta viroza a okna šly stranou. Tak to vypadá jak, když nemáme ani na záclony zvenku je to děs. 😀

helicek
19. bře 2009

Ahoj holky, tak mám chvilku v práci klid.
Lucko, mě se břicho roztahuje pořád, pořád mě někde tlačí, takže ono je to normální. Nevolnosti celodenní jsem měla do minulého týdne, teď už je to jen občas, tak 2x za den, většinou ráno a odpoledne a myslím si, že je to vždy po absolvování cesty domů, asi prcek nebude moc na cestování. No uvidíme, možná si zvykne 😅

zajdla
19. bře 2009

Tevi nevím,jestli bude ultraszvuk.Budu se totiž už objednávat na ten genet. do Brna.Ale mohl by být.Už jsem mimi měsíc neviděla. Tak pak nám nahlaš míru i váhu,ať víme jaký je Adámek šikula.

Beru na okna se vyprdni.Já přemýšlím,že je umyju až těsně před velikonocema a pak až těsně než se mimi narodí.Ale to mi asi umyjou babičky,protože je máme dost velký.

Holky to tlačení já mám ještě i teď.Předevčírem mě pěkně bolely třísla.Teď už je to OK.

Já jsem už tak nervózní z té kontroly.Ach jo.Já se tak nervačím pořád. ☹

zajdla
19. bře 2009

Nemo řízky bych si dala taky.Mňam.Já dělám dnes jen koprovku.

helicek
19. bře 2009

Koprovku mám k obědu, domácí, moc dobrou, včera jsem urvala takovou trošku pro sebe, páč kluci mi jí málem snědli všechnu 😀