Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kamcule
17. dub 2009

Ahojky, tak se musíme dnes opět pochlubit - Adámek dnes od rána řík TÁTA 🙂 😀 🙂 (sice teda máma by bylo lepší ale budiž, i tak ...) 😀 , to zaprvé a za druhé - začal lézt po čtyřech. Ne že by do teď nelez, plazil se jak divej ale ten správný stereotyp střídačka ruce a nohy ode dneška 😀
To je taková nádhera a ten hlásek jakej má krásnej, to je úplně jiný než to brebentění doteď. 😝
A měli by jste vidět pyšnýho taťku!!! 😅

zajdla
17. dub 2009

Kamčule tak to je super.Adámek je šikulka.Tak teď už to bude jen chvilka a bude capkat.

kamcule
17. dub 2009

jj, už se přes kolínka pokouší stavět podél nábytku tak to asi nebude dlouho trvat 😉

endlessblue
18. dub 2009

Dobré ránko holky...

Zajdli.. děkuju za držení pěstiček.. ale budeš muset s těma pěstičkama ještě vydržet.... mamce tu operaci odložili. Nastupuje teď v úterý a operace ve středu. Museli na její termín vzít paní 45let, 2 děti (11 a 6let)... má rakovinu v půlce mozku ☹ zkrátka děs!!!! Kamarádka doktorka, co tam pracuje říkala... že to je prakticky bez šance 😢 ... no, takže mamča půjde až příští týden!!! Už teď mě bolí břicho jako blázen strachy... ale my to zvládnem !!!!!

Malá je zlatíčko, dneska mi pokakala povlečení, poblinkala mě.. a 2x jsem jí musela převlíkat.. odpoledne bude zase plná pračka 😅 ... zatím papáá, holky,... malá pláče... musím jí uspat 😉

tanuki
18. dub 2009

endy, tak hodně sil, holky!
co ta Chris??? žiraf, nemáš zprávy?
Kamčule, teda, vy máte takové přelomové období!!

zirafik
18. dub 2009

ahoja holky, dneska jsem taky myslela na Chris, napíšu jí sms....

Veru, drž se a mysli pozitivně, vy to zvládnete.... 😉

HOlky, stejně to hrozně letí.... já nestíhám sledovat, jak vám ty mimča rostou... takový pokroky a změny 😉

valentynka
18. dub 2009

Ahoj holky,

Kamči, no to musí být nádhera jak malej hezky říká táta, to se nedivím,že se tatínek pyšní jak páv 🙂

už se taky těším,až bude mluvit,al evypadá to,že první bude mama, bo ted už to tak mumlá

endy, to je hrozné s tou paní, chudinka a chudinky děti ☹ ☹

tvoje mamča už byla psychicky připravená vid? a ted to odložení 😨
taky držím samozřejmě pěstičky!!

valentynka
18. dub 2009

my odpo razíme k mojí babče s mamčou a filípkem a pak ke strejdovi na narozeniny,tkaže dnes máme od zábavu postaránu.
k obídku vařím brambory,špenát a plecko s bůčkem upeču .
to kdyby jste chtěli inspirejšn na obídek 🙂

joo a jinak štola se mi fáákt povedla, jako od maminky 🙂

endy, mě se malej dneska ráno pokakal v 6,30,že to opět vyteklo a proteklo bodýnkem a dupajdama až na zavinku.
já ho mám právě v té zavinc,eže to kdyžtak odnese zavinka, bo mi mě asi šlehlo furt prát cejchy a prostěradla 😝

kacena00
18. dub 2009

ahoj holky, jak se máte? my takto

- dostala sem slabou mrchu 😕 😕 😕 😕
- včera sme byly v baumaxu, nicméně věci do koupelny si objednám v pacově, tady byly drahý jak kráva, ale koupily sme tam s tatínkem hezkou polici do kuchyně a tatínek je super, páč vymyslel ještě zlepšovák na zdomácnění a zútulnění kuchyňky a polici ihned sestavil
- dnes ho znásilním na další věci 😀
- mrně se mi dnes nebudilo po ¨2 hodinách v noci, udělala sem mu z polštářku hnízdečko, aby se sám sebe nelekal - apropo, včera v sama doma přesně o tom neklidu dětí, uvazování plenou a ukládání do hnízdeček v postýlce mluvili
-malej má furt rýmu, v noci se budí tím, že nervozně poplakává a rachotí to v něm strašně, ale jak ho odsaju, usměje se na mě a zase usne, teď doppoledne to samé, spinkal by ale ta zasraná rýma ho nenechá, takže než vytuhne pořádně, asi desetkrát se mi probral a musela sem odsávat, je mi ho fakt líto, jinak by byl zlaťučkatej, taky kvůli tomu v noci dost zvrací, protože mu tou rýmou nadavuje, přes den ho přeci jen stihnu odsát víc

- jo a mám snad prozatím vyhraný boj o mlíčko, už od pondělí večer dobrý!!a jak sem tuhle přikrmovala, asi malej neřval hlady ale jak sem byla nervozní, protože hádkou s michalem se mlíko neztratilo, tak su šťastné!!!včera po nákupu sem v autě nakrmila, mich nám koupil svašinku, no pohoda, tak to má být 😵 😵 😵 😵

kacena00
18. dub 2009

Kamči vy toho zvládáte!!!!!

endy jak píše val, musí to bejt fakt zápřah na nervy, když už mamka čekala, že to bude mít za sebou a teď tohle a to ani nemluvim o tý paní...

nevíte někdo o pavis nepíšete si s ní někdo?

jitousek
18. dub 2009

Ahojda zdravíme 😎

tak my jsme dneska byla na vítání cha cha 😀 kdo tam nebyl neuvěří naše vítání proběhlo na radnici v předsálí jelikoš to naše mrně začalo řvát jako malej tygr tak že nás tam nepustili jelikoš náš Míša by přeřval i krásné dětské zpěvi a nikdo by s toho nic neměl hlavně ty miminka kolem byli hodný tak že jsem se nejprva uklidila stranou že ho jako uklidním nic nepomáhalo ......prostě chtěl spinkat doma v pohodičce a ne se někam harcovat v autě byl hodnej ale tam zpustil na celé kolo ...ani chovat ani nosit ani sedět ani prso NIC 😎tak že jsem dostala kytku a plyšáka na chodbě a jeli jsme zase domu ......ještě že manža nejel je totiš v práci a já jsem mu říkala aŤ se na to vyprdne brát si kvůli 1h dovolenou že jako se mnou půjde můj taťa a jeho rodiče a ještě praděda chacha volno by chudák měl jen na 5 minut to by byl otrávenej jak šíp ...to bude čučet až přijde z práce jaké jsme měli krásné vítání Občánků 😀 😀 😀 přijeli jsme domu a spokojenost Míša se smál na celé kolo najedl se a spí 😵

zajdla
18. dub 2009

Ahojky.

Tak my dnes pracovně.Nasadila jsem si muškáty.Manža seká trávu a já peru prádlo,uklízím.Ještě,že jsem měla navařeno.

Endy tak teda,to musí být mamča s nervama úplně v pr....Budem na mamču myslet ve středu.

Jitu super vítání. 😀

Co ta Chris?Snad je všechno v pořádku. ☹

jitousek
18. dub 2009

jo jsme originální a Míša jew prostě svůj a když něco chce umí si to prosadit a nic ho kolem nezajímá prostě kozoroh tvrdohlavej jak vyšitej 😀 😀 😀 😀

jitousek
18. dub 2009

přihodila jsem pár fotek 😵

zirafik
18. dub 2009

psala jsem Chris sms a bez odezvy.... tak nevím.... holky zlobí.... aspoň něco by mohla napsat 😒 .

Jitu, vítání bylo naprosto originální 😉

zajdla
18. dub 2009

Teda,tak snad jsou obě holky v pořádku.Ach jo.Ta nás zlobí.

endlessblue
18. dub 2009

Jitu..tak to byl opravdu zážitek 😀 😀 😀 😀 😀 čekám, že u nás to bude něco podobného. Nicméně zatím žádná pozvánka nepřišla 😕 Doufám, že mladá nebude plnoletá, než se na úřadě někdo rozhoupe 😅

endlessblue
18. dub 2009

U nás dnešek proběhl pracovně. Lítala jsem kolem prádla a umyla okna v kuchyni... zítra budu pokračovat... no.. je to hrůzzzáá... kolik bordelu se nadělá po baráku, když se chvíli neuklízí 😒

zajdla
18. dub 2009

Teď tady prší,ale nic moc.Mohlo by i víc,ať je pořádně lalítý trávník,který je krásně posekaný. 😀

zajdla
19. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.Svítí tady sluníčko,tak dloufám,že to vydrží.Včera byla večer duha,tak z ní byla Lucka nadšená.Hleděli jsme na ni čtvrt hodiny.

Dneska budu vařit snad celý den.Musím udělat oběd a pak udělat manžovi sekanou a bábovku sebou do Prahy.Musím to stihnout za dopoledne,protože pak vyrážíme s Lucinkou ke kamošce.SNad to stihnu. 😀

zajdla
19. dub 2009

Kde jstéééééééé všichni?????

Já jsem byla nakoupit a teď se vrhnu do toho vaření.Zase nakuknu,tak doufám,že nepovedu opět monolog.

jitousek
19. dub 2009

ahojda zajdi koukám že tu jsi dnes sama 😎

no je neděle nikomu se nechce asi z postele že 😀 ovšem že my teda strašíme od 6h jako již tradičně a tak nějak jsme se prokojili a prořvali k 10h 😒 asi máme opět růstový spurt nebo nevím co se děje ale dnes je teda na přetržení to moje dítě 😖

rintintyna
19. dub 2009

Hele Zajdi, tak jen abys v tom nebyla sama jooo 😉 Je vidět, že asi každý užívá nádherného počasí, a tak to má být. Já si to odbyla včera a byla s rodinou na chatě. Dnes budu muset trochu vzít za práci, ale fakt jen trochu. K obědu si udělám tuňákové rizotko, to je rychlovka a odpo možná půjdu na malý nákup, ať se trochu projdu. Jinak první lekce výkladu karet proběhla v poho. Jsem přeplněná dojmy a lehce vyčerpaná, bo od toho dne trpím na lehkou zimnici a hlavu mám nebezpečně v pejru. Jsem tak zralá na to, aby mě někde něco přejelo. Naštěstí vedení z hůry funguje, takže se mi kupodivu ještě nic nestalo, jinak ale nosím ponožky do mrazáku, máslo do skříně, špinavé prádlo strkám do myčky atd. 😀 to jen pro představu 😀 Tak pa pusiny 😲

zirafik
19. dub 2009

ahoja holky, tak jsem tu, ať tu nejste samotinké 😉 .

Chris stále nic nenapsala.... 😒 ... ach jo.... kdyby aspoň dvě slovíčka... jsme ok, neb tak něco... 😒

zirafik
19. dub 2009

ahojík Týnuš, týjovka a seděl ten výklad?? To tam byl určitě i náznak kdy bude mimčo, viď 😵 ?! Já byla na výkladu 2x, jednou to vyšlo celkem všechno podruhý skoro nic, takže si pak vyber 😅

zirafik
19. dub 2009

jo a holky, včera mně 3x chytla bolest do podbřišku jako na MS, ale vždy tak na 2 minuty.... tak asi nějaká příprava... nebo co... 😅 Já jsem začátečník, tak poznám prd 😅

jitousek
19. dub 2009

jo už se to tu hejbá 😉

s tou chris to je teda divný že se neozve koza jedna ☹ musím ji tak nazvat jelikoš 3dny se tu neukázala a když nereaguje ani na sms 🙄 ?????

jitousek
19. dub 2009

že by žiraf poslíčci takhle to začínááá 😵 😵 😵 já poslila teda asi od 33tt docela nářes ale ty už to máš fakt na spadnutí 😵 😵 😵

zirafik
19. dub 2009

Jitu, včera jsem jí psala v 11dopol. a teď zas.... 😒 ... taky mě to štve, neb si člověk dělá starosti.... 😒

Jitu, takže můžu poslit a vlastně přenášet.... 😅 😕

zirafik
19. dub 2009

tak jsme to přivolali nebo že by nás špionka zahlédla 😅 😅

SMS od Chris: ahoj, snad ok, na monitor jdu až v pátek. Umírám strachy, aby byla malá v pořádku.