Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
19. únor 2009

JJ díkiy holky,pak písnu jak jsme dopadli. ☹

valentynka
19. únor 2009

jéé aho Tevi,tak to ti Adámek spal úplně ukázkově 🙂 ti úplně závidím 😀 😀

no zuby to je děs, to jsem s nima ještě nezažila tkaovou bolest, nejhorší je,že si nemůžu vzít prášky, jinak bych se nafutrovala brufenem a snad by bylo dobře.

říká se,že co porod ,tka to jeden zub ☹
on mi tam včera dal něco hojivýho a pak na to šoupnul nějaký cement a že to příště nějak dodělá. a to mi hned vedle toho minule tahal nervy, tka nevím co to mám ☹

valentynka
19. únor 2009

holky je akce v happy fotu,kdyby jste chtěli.
fotky dělají suprové, vždycky tam posíláme fota z dovolený.
takže ted s emi to hdoí,tak budu vybírat fotky Filípka a udělám albumek a pak taky udělám fotoknihy 🙂 ale to zase až na ně bude sleva

valentynka
19. únor 2009

Tevi,tak to muselo být teda hrůza,když jsi toho do sebe toliknaládovala.
já kdybych včera mohla,tak jsme taky sežrala celou krabičku.

ted jak dočítám,tak koukám,že mě žirafka vyčmuchala,že jsem včera byla na srazíku. Dala jsme si latté a štrůdl s vanilkovým pudinkem, vše to bylo teplý, noo mnamka. příště si dám zase 😀 😀

tevina
19. únor 2009

Val to mi dělali už několikrát,vyvrtala mi to,dala mi tam arsen na umrtvení a cement,za čtrnáct dní mi vyčistila kanálky a zub uzavřela,akorát jednou mi ten arsen asi zub neumrtvil a kanálky mi čistila zaživa,no děs a hrůza,já byla spocená až na prdeli jak to bolelo,ty drátky jsem cítila až v mozku a ona pořád říkala to vás nemůže bolet,vy se asi jenom bojíte.

tevina
19. únor 2009

Val taky jsem se bála že si zničím játra těma práškama,ale fakt to jinak nešlo ☹

valentynka
19. únor 2009

tevi,tak to teda byla vtipná zubařka, vždyt nemůže poznat,že tě to bolí nebo ne. snad ty víš,že tě to bolí a že ten arsen neazpůsobil.

já jinak prášky neberu, když přišla MS tak jsem si vzala třeba jen půlku a už víc nic.
oni senesmí jíst moc často, ale tím víkendem jsi si to vybrala asi na hodně dlouho co ?

tevina
19. únor 2009

Já taky prášky neberu,krabičku brufenu tu máme s tomášem tak na půl roku,tendrát to jinak nešlo a mám na dlouho vybráno 😀

tevina
19. únor 2009

No hele já měla pusu dokořán a nemohla jsem mluvit takže jsem se jen svíjela a vzdychala a ona mylsela že se bojim 😠 😀

tevina
19. únor 2009

Dneska jdeme s adíkem na druhou dávku prevenaru 😒

jitousek
19. únor 2009

kuk kouká, že se tu řeší bolavé zuby auuuu to snad ne val co porod to jeden zub 😖 brrrrrrrr jetě tohle do baráku mě stačej ty stále bolavé ruce 😢 jetě zuby a jdu se picnout 😠

teda my jsme měli dneska noc po 2h buzení jsem grogy a to malé zvíře je jak rozářenej lampión porád by řádil nevím kde bere tolik energie já už jedu na záložní agregát a ten už pomalu dozasíná

jitousek
19. únor 2009

jooo a dneska jedem na kyčle tak jsem zvědavá co nám povědí 😉

nemo1985
19. únor 2009

Ahojky 😲
Tak noc dnes docela ušla, až na prdíky no nějak ho trápily.
Papali jsme ve 20h, 1h a v 5h.

Vstávali jsme kolem 8h, já jsem dala hned vařit.
Až před chviličkou mi usnul, od 8h byl vzhůru,
úsměv na tváři 🙂

Včera jsem šla do lékárny koupit Feniklový čaj na
prdíky, granulový (od Hippu, 111,-)
Tak včera jsem mu trošku udělala, trošku se
zašklebil, ale pil 😀

kamcule
19. únor 2009

Tevi jak to děláš že ti to dítě tak krásně spí? To snad ani není možný !!!
Já chci taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

valentynka
19. únor 2009

jitoušku,mě se malej budí stále po 2 hodinách 😀 😀 už jsem si zvykla 😀

kamcule
19. únor 2009

Tevi chodíte ne prevenar jo ?! Já pořád ještě nejsem rozhodnutá. Byla jsem ale nějak jsem zase něco ročítala a fakt nevim. 😕

kamcule
19. únor 2009

já už s tý únavy neumim ani psát 😖
takže 1. na
2. pročítala

omlouvám se 😀

valentynka
19. únor 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2692830

včera už mi přišlo, to bude frája 😀

zajdla
19. únor 2009

JJ holky,Prevenar je fakt pro dětičky dobrý.

Val to tričko je super.Filípek bude frája.Už bude za chvilku honit chlapi.

Holky ten opravář ještě pořád nedorazil.Ach jo.A to musíme nejpozději v 1 vyjet do poradny.

zajdla
19. únor 2009

Chtěla jsem napsat holky.Ach jo.Už mám asi tu těhu demenci. ☹

valentynka
19. únor 2009

zajdi 😀 😀 😀 😀 😀

zirafik
19. únor 2009
zirafik
19. únor 2009

holky, koukali jste na tu modrou střechu?

pavis
19. únor 2009

Ahoj,
tak ja se pridavam k prisernym nocim, uz druha po sobe, jeste jedna takova a je to muj konec! 😠
Predminulou noc mela Anicka horecku, trochu rymu, tak jsem ve 3 v noci odsavala a davala obklad na prsicka, spala pouze od 4 do 7, ja navic sama doma, tatka na sluzebce, vcera uz se vratil a teplota zmizela, ale noc byla stejne priserna, spala od 3 do 5 a to bylo vse....

ver.kuc
19. únor 2009

Nazdárek holky.... 🙂

TAk se musím taky pochlubit, jaké mám hodné dítě. Prďolka papala v 23h a pak až v 4h.. paráda.. pak teda zase hned v 6.... ale v pohodě. Ona nikdy nebrečí.. jen na mě huláká, jak že už chce papkat.

Za minulý týden Jůlinka hrozně pokročila. Už leží v lehátku (třeba půl hodiny) a pozoruje zvířátka co má nad sebou. 🙂 Dneska ráno jsem jí konečně rozchechtala. Usmívá se už asi 14 dní. Ale dneska ráno se vyloženě řehnila 😀 😀 😀

Jinak..Val.. au au zoubky. Mě to čeká na začátku března 😖

Žiraf.. to budete mít luxusní domečíček... paráda. Asi je lepší stavět novej barák, než pořád retušovat starej. My jednu věc doděláme a začne se sypat něco jinýho 😠

pavis
19. únor 2009

Veu, jak to delas? 🙂

Val brufik se snad pri kojeni muze, hledala jsem to nedavno na netu, nez jsem sla na trhani moudraku. Ja jsem to teda nakonec ani nepotrebovala, pani zubarka uplne bajecna, vytahla a ani kdyz to prislo k sobe jsem o zadne bolesti nevedela, ale brufik jsem porad nosila u sebe, co kdyby...

valentynka
19. únor 2009

ahoj pavis a veru,

tak jsme se ted koukla na net a píšou:

Ibuprofen je jeden z nejbezpečnějších léků proti bolesti v těhotenství.[1] Lze ho s opatrností podávat ve všech fázích gravidity a při kojení.

já se včera chtěl apodívat,ale nenašli jsme doma už návod,ale myslel ajsme si,že se nemůže brát.

pavis
19. únor 2009

Val, ja byla taky prekvapena, rikala jsem si, ze urcite ani nahodou, a pak jsem se docetla pravy opak.

zuzanka26
19. únor 2009

Ahoj holky, objevila jsem, že má Sárinka takový suchý flíček na nožičce, docela jsem se lekla, jestli to není třeba začátek atop. ekzemu, u nás teda nikdo alergik není, ale co kdyby? pak jsem si taky všimla, že má suchý nárty, tak snad je to jen suchá kůžička, dala jsem jí na to olejíček, ale mám trochu strach.

nemo1985
19. únor 2009

Verun........ Tak to ti nádherně malá spinkala 🙂
No tak to už je taky šikulka, když už zvířátka nad sebou také pozoruje.

Mě malej usnul před půl hodinkou, opláchla jsem ted nádobí.
Manžu bych do 15h doma 😉 . Pak vyrazíme s malým ven.
To spí celou dobu v kočárku.