Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
24. dub 2009

drbátku se říká Blažej 😀 je užasnej já ho teda nemám ale taky o něm přemejšlím kamarádi ho maj a je to balada 😵 😵 😵

ten globus je dobrej ale ta cena .....no jo někdo to musel vymyslet dát dva magnety proti sobě 😎

valentynka
24. dub 2009

holky jdu žehlti, včera už jsme se na to vyprdla

tak zatím

endlessblue
24. dub 2009

HOlky, tak se pomalu odtajňuju a prdím na to 😀

lucianas
autor
24. dub 2009

tak ty receptíky vypadají krásně, asi vyzkouším.

týnko, tak to si užiješ s kočičkou. Ale určitě ji to brzy přejde a už se s tebou "bavit" bude!!

kacena00
24. dub 2009

tyvogys holky, kam vy na ty békoviny chodíte???

ale drbátko chi, to musím mít, dala sem si to do záložek 😀

týnko, ty to s tou vaší kočičandou nemáš jednoduchý, no kočky sou hotl svérázkx! to mi tak připomíná, ta naše ze dvou co máme asi bude mít brzy potomstvo...není kastrovaná, neb loni vypadala jako že je neplodná - měla totiž dost na prd dětství, ještě když měla cumlat cecík ji někdo vyhodil a bývala kolegyně ji našla co by malé vyšeptalé kotě, který když mu daly misku s mlíkem se v tý misce málem utopilo, protože takhle pít neuměla 😀

takže máme vykastrovanou jen Máničku a Minda teď nadělí koťata, tak kdybyste uplně čirou náhodou věděli o někom, kdo chce číču, neváhejte a kontaktujte mě, páč se bojim, co s nima budeme dělat, chjo...

lucianas
autor
24. dub 2009

Endy, přesně tak. Když někdo chce pátrat, tak si tě najde ať jsi pod čímkolilv.Taky jsem zaslechla, že mě tu našla bývalá kolegyně z práce, ale co, tak hold o mě ví. Jen by mě zajímalo, zda sem chodí taky,nebo ne. Že bych ji aspoň pozdravila. ... ale jak píšeš, kašlat na to je opravdu nejlepší, co se dá dělat.

endlessblue
24. dub 2009

Kači.. no, my uvažujeme o kocourovi 😀 Chtěli bysme černýho nebo rezatýho. Ale k Vám je to dalekóoooo 😅

endlessblue
24. dub 2009

HOlky, tak mamča se prý zajímá o to, jak vypadááá 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je jí už asi dobře 😅 😀

tevina
24. dub 2009

Endy tak to je super,už má roupy,viď 😵

Přidala jsem pár fotek.Minulou neděli jsme byli na Michalovi Nesvatbovi,bylo to fakt moc pěkný.Tomíka jsem s ním vyfotila 🙂

zirafik
24. dub 2009

Holky, tak v květnovkách stále nikdo nerodí 😅 😕 😕 ... zatím je tam jen jedno mimčo před 14 dny císařem, kvůli komplikacím. Jinak se těm mimíkům vůbec nechce 😕 ... to pak bude smršť 😅 😅

zirafik
24. dub 2009

😉 Tevi, kluci jsou fešáci 😉

endlessblue
24. dub 2009

Tevi... tééda, kluci rostou jako z vody 😉

rintintyna
24. dub 2009

Nooo ona se Zuzanka dlouho zlobit nedokáže, spíš je jí to jako líto, když jí okřiknu, po obědě jsme si spinkly, chudince něco jí zaskočilo v krčku, tak začala tak jako kýchat, nechala si ode mě otevřít tlamičku, pak polkla a už to bylo dobrý, jen vyplašeně koukala, tak jsem si jí smuchlala pod pažďu a hladila jí, tak se hlavičkou opřela o prso a druhý si jako pacičkou chytla, no bylo to dojemný, fakt jak s děckem 😀

rintintyna
24. dub 2009

jinak už mám hotovej velekotel polévky, 2plechy pizzy z listového těsta a teď se dopéká perník. Tak už jen povléct čtvero peřin a vyluxovat 😒

kacena00
24. dub 2009

tyjo týnko, ty seš pracant...já teda jaksi na dom. práce rezignovala páč zase začíná sezona a já sem byla na zahradě, dnes teda na skyp=eu a na nákupu, ale tenhle tejden sem se smažila na slunku a lopotila se zahrádkou, takže je to u nás jak po výbuchu 😝

pozdravuj zuzanku, no já to uplně vidím třeba u našich psů, že se na ně taky nemůžuzlobit dlouho 😀

lucianas
autor
24. dub 2009

Endy, to je fajn, že mamince už je tak dobře. Tak jen tak dál.

Tevi, krásné fotečky!!

Týnko, tak to už je dobrý s kočičkou, už s tebou kamarádí. 😉 Jinak koukám, že jsi toho zvládla poměrně dost, že? Jsi měla dovolenou, že jsi doma?

zajdla
25. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Endi to je supéééééééééééééér,že je mamce už dobře.Když se zajímá jak vypadá,tak to je na dobré cestě se brzo uzdravit.

Včera jsme byli celý den v brně na veletrhu.Byla jsem večer úplně hotová.Vytuhla jsem v 8 u telebvize. 😀

Veti kluci už jsou úplní chlapáci. 😉 Je to hrozné jak ty d+ětičky rychle vyrostou.

Rinti ty jsi šikovná,tolik toho napéct.Hned bych si dala. 😀

rintintyna
25. dub 2009

he he, tak koukám, že nejsem jediná, kdo nemůže dospat 😉 no u mě je důvod zcela prozaický: kolem desáté dorazí manželovi sestřenky i se svými manželi a budou tu až do neděle, proto včera tolik pečení a gruntování, jinak se nevymykám průměru 😀 . Luci dovolenou jsem neměla. Možná jsem to tady už psala, že od listopadu, dopadla krize i na naši firmu a kromě toho, že jsme museli propustit už 2 desítky kolegů z dílen ☹ tak i na ekonomickém úseku se s kolegyněmi střídáme v čerpání neplaceného volna. Jsme 3, takže pokud má měsíc 21 pracovních dní, tak každá z nás čerpá 7 dní neplaceného volna. Nevnímám to až tak jako zlou situaci, bo doma máme finanční rezervu a navíc volné dny se šiknou 😉

zirafik
25. dub 2009

ahoja holčandy 🙂 , přeju pěkný ráno 😵 , dnes by mohl být pěkný den 😉

lucianas
autor
25. dub 2009

Ahojky,

Zajdli, a jakej byl veletrh? Našli jste tam něco zajímavýho? Plánujete něco spravovat, nebo stavět? Pokud se nemýlím, tak je tam teď stavební, ne?

Týnko, aha, tak to jsem nějak přehlídla. To je docela dobré řešení, když už ta krize je. Lepší, než dostat výpověď. Tak snad se to brzy srovná, a budete moci chodit do práce už normálně.

Žirafík, to by mohl. U nás je zatím krásně, slunečno a azuro. Tak snad to vydrží.

zajdla
25. dub 2009

Ahojky.Tak už jsme doma.

Luci jj je stavební veletrh.Byli jsme se dívat na podlahy,centrální vysavače.A hlavně na kotle.Protože ten náš už pomalu,ale jistě dosluhuje.A ještě je dost starý a protože máme dobře zateplený domeček,tak se málo zapíná a tím moc trpí.Tak se tím i dost ničí.

kacena00
25. dub 2009

kuk! jen na vás hážu očíčko, dneska byla lopota na zahrádce s tatynkem, tak sem na vás neměla čas, ale myslela sem na vás samosebou 😵 😀

tak pus a pá a užijte si neděli!

tanuki
25. dub 2009

čau kočky, my dnes byli na kolech, jsem KO a to máme odma binec a zítra návštěvu 🙄 stihla jsem akorát vyprat 3pračky a udělat večeři..
Jdu chrupkat, snad to zítra doženu 😅

zajdla
26. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.Pěknou neděli. 😀 😉

U nás svítí sluníčko,tak doufám,že to vydrží.Odpoledne jsem slíbila zajít na zmrzku,tak snad to vyjde. 😀

Včera jsme grilovali u sousedů.Bylo to super.Pak jsem opět vytuhla u televize.Jako vždy.

zajdla
26. dub 2009

Tanu super fotečky. 😉

lucianas
autor
26. dub 2009

Ahojky,

Zajdli, a co, vybrali jste něco, nebo jste spíš jen brali inspiraci?

Koukám, že všechny si užívali sluníčka, a dnes tomu nebude asi jinak. Taky to mám v plánu. Teď jsem dala prát pračku s ložním povlečením, a udělala snídani a budu opět tak nějak jen relaxovat a odpočívat.

jitousek
26. dub 2009

dobré nedělní ránko zdravíme 😉 ze sluníčkového Trutnova 😵

včera jsme brázdili venku s kočárem a dnes tomu asi nebude jinak jelikoš je hamba sedět doma já teda peru prádlo a až se to domotá hodím to ven

k obídku máme dneska kuřátko manža včera naložil šikula 😵 😵 😵 tak že se hodí jen péct a obídek je v cuku letu

Míša krásně spinká ale co chvíly se probudí na hamu papu 😅

jinak exemek se lepší pomalu a jistě to vabledává po tom pudru a už to tolika nesvědí ale nechci to zakřiknout 😉

jo a opravdu se mě rozjela mrcha a docela pěkně silná ale jsem na jednu stranu ráda jelikoš si myslím že to tělo už nevědělo kudy má ten sajrajt tlačit taak to šlo přes tu kůži a teď se malinko pročistím a bude to třeba lepší 😎

jitousek
26. dub 2009

jo holky jsem asi blázen ale zarezervovala jsem si kolotoč nad postýlku nejdřív jsem pořád říkal že se bez toho krámu obejdem ale to naše zvíře pořád chce aby se nad ním něco dělo 😎 tak jsem ho nakonec objednala ...no jsem zvědavá na jak dlouho to budeme mít ale ještě by to mohlo vydržet tak 3 měsíce ne ??? 😅 😵 😵 😵

lucianas
autor
26. dub 2009

Jitu, tak to je fajn, že exémek se už vytrácí. Snad se vytratí úplně a budeš mít od něj pokoj.

jitousek
26. dub 2009

no Luci kéž by to tak chtělo bejt jelikoš jsem si s tím už užila svoje 😒 😉 😵