Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
14. kvě 2009

deckuuuu, musíš aspon litrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 😀

jdem koupat,mějte se hezky papa

lucianas
autor
14. kvě 2009

Jj, Nemo je online. A snad se tu ukáže.

lucianas
autor
14. kvě 2009

Tak se tu neukáže, je doma u rodičů. Měla by se vrátit domů o víkendu, tak snad se pak ukáže. Určitě se ukáže, v neděli ji budu psát.

tanuki
14. kvě 2009

kuk, hele, jsou tu někde detaily o Chrisporodu? Jsem zvědavá 😵

pismenko
15. kvě 2009

tak jsem dneska první a trumfnu i zajdlu 😀 😀 Dorča začla o půl paté kadit jak o dušu, včera totiž nic nebylo a tak jsem ji přebalila, nakojila a hotovo 20 🙄 🙄 🙄 Teď tady vedle mě sedí v lehátku, kouká, co dělám a je spokojená..ovšem já bych spala 😠

helicek
15. kvě 2009

krásné ráno páteční, konečně je pátek.

Zajdi, mám samolepky 😀 😀 😎

pismenko
15. kvě 2009

Zdarec Heli, zajda bude určitě nadšená 😀

helicek
15. kvě 2009

Ahoj, no........teď jsem se opět střetla se svou matkou, ach jo, tohle mě vyčerpává. ☹

helicek
15. kvě 2009

když jsem čekala Péťu, nejevila absolutní zájem a po jeho narození se mohla přetrhnout, dnes mu ani nezavolá, od Vánoc ho neviděla, ale dle jejích slov je to její prdelka.
Mě a mou sestru nenávidí naše vlastní matka. Jednou a není to tak dávno mi řekla, že mě měla hned po porodu uškrtit. Pak se mi za to omlouvala, ale dnes mě opět přesvědčila o tom, že to myslelal vážně.
Dnes se opět o mé těhotenství nezajímá, zajímá se o těhotenství cizích holek a mě to prostě štve. Řekla jsem jí, že je krkavec a odešla jsem. Prostě opět se to všechno opakuje. Nejraději bych ji opravdu vyškrtla ze svého života. Jen nevím, jak to mám udělat. Akorát mě vždycky děsně raní, jak je na mě hnusná. A jen proto, že mám své názory, že mám svůj život, že mám svého milujícího manžela, který má rád mého syna a dáváme mu oba dva domov a rodinu. Nenávidí mě za to, že jsem se postavila na své vlastní nohy, že i má sestra má svůj život a ona nám jen háže klacky pod nohy.
Pardon, že to tu píšu, ale je mi z toho na nic.

helicek
15. kvě 2009

jestli za mnou přijde do porodnice, tentokrát jí už vykážu z pokoje. Tenkrát jsem jí to odpustila, ale to jsem netušila, že bude mého syna používat jako zbraň proti mě a jako svého rukojmího. Trvalo mi to 9 let, než jsem na to dokázala přijít, jak ho využívá proti mě a jak mě drží "pod krkem". Už jí to nedovolím. Můj pohár dnes totálně přetekl, pořád jí dávám šanci a čím víc jí šancí dávám, tím víc mě táhne dolů a ubližuje mi. Nechápu, jak tohle může vlastní matka dělat svým vlastním dcerám. Ještě že mám sestru a suprovou tchýni, která je mi i matkou.

zajdla
15. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Heli moc,moc díky za samolepky.

Písmenko jj trumfla.Já jsem vstávala o půl 5 s manžou.Zrovna jsme se pohádali,takže úžasné.Z toho rozrušení se malá v bříšku vzbudila a hodinku řádila.Pak se uklidnila a spalo se.O půl 7 se vzbudila Lucka,tak jsem ji ještě chvilku duznila v ložnici.Teď se oblečem a povalíme k doktorce na pichanec na ty klíšťata.To bude zase řev.Nechci to slyšet.Ach jo.Ale trošku pokašlává,tak uvidíme,jestli ji naočkuje.Ale lepší to určitě nebude,tak by mohla.A pak jedem ke tchýni.Vůbec se mi nechce.Ach jo.Snad to tam přežiju. ☹Tak se mějte.Večer kuknu. 😉

helicek
15. kvě 2009

Není zač

pismenko
15. kvě 2009

Heli 😕 😕 😕 😕 ty brďo...to musí být šílené, když Ti tohle řekne matka a ještě, když čekáš malé 😖 😖 😖 Kdy to vzniklo?? už, když jste byly malé nebo k tomu tvá matka dospěla roky?? mě teda moje máti taky celkem točí,ale ona to dělá nevědomky...třeba včera mi řekla, že mám slabé mlíko, že už to trvá minimálně 14 dní, co to ví a to jenom proto, že jsem si postěžovala, že Dorotka teď špatně spinká. No a když jsem se zmínila, že jsem to dostala, tak to je hotová věc...takže mám špatné slabé mlíko....hlavně mě to mrzí z toho důvodu, že ona mě ani bráchu nekojila vůbec, protože asi od 10 let nedala do pusy žádný mléčný výrobek, tak se ji asi to mlíko vůbec neudělalo, nebo já nevím a je chytrá jak rádio.

pismenko
15. kvě 2009

Hmm a Dorče sladce usnulo 🙄 🙄 já se picnu, ale stejně myslím, že moc dlouho drnět nebude, když baštila v těch 5 😝

helicek
15. kvě 2009

vpodstatě to začalo už v pubertě, ale pokračuje to do dnes. O tom uškrcení mi řekla, když jsem čekala ta trojčata, ale o tom jsem jí neřekla a dobře jsem udělala. A rozhodně už jí o ničem neřeknu. Už ne

pismenko
15. kvě 2009

Ty jsi čekala trojčata?? Šmankote, já jsem něják mimo 😅 😕

každopádně se na ni vyprdni, nenervuj se, mysli na doka, ten je nejdůležitější....... a co Tvoje sestra?? taky s ní válčí??

pismenko
15. kvě 2009

na drobka jsem chtěla napsat 😀

helicek
15. kvě 2009

já, když jsem se narodila, jsem měla kolem krku pupeční šňůru a doktoři mě jen tak tak zachránili. Proto ta matčina věta, že mě měla raději hned po porodu uškrtit..........když víš souvislost, tak to bolí ještě víc. Narodí se jí dítě, které je přidušené a celý život se matka přetvařuje a hromadí ve svém nitru nenávist, kterou pak ventiluje takhle. Sakra, když mě nechtěla, tak mě tam měla raději nechat někomu jinému, kdo by si vážil života malého dítěte. S touhle nenávistí já vyrůstám a dochází mi to až teď v dospělosti, protože jako dítěti mi to prostě nedocházelo, proč je matka taková zlá

helicek
15. kvě 2009

jsem hodně podobná povahou svému otci, který od ní odešel, protože to s ní žádný chlapk nemohl vydržet. Nechal nás s ní, protože si myslel, že se o nás dobře postará, nemůžu říct, že by nám něco chybělo materiálně, to ne. Ale citově ano. Tátovi zamezila přístup k nám, ale já si ho našla v dospělosti a dnes se s ním potkávám a i s babičkou z otcovi strany. Mojí matku nesnáší, sice o tom moc nemluví, ale už vím, proč to tak je. Oni věděli, že si je najdeme, až vyrostem a odpoutáme se od ní.
Věděli, že jsme hodně do jejich rodu, co se týče povahy a že se k nim vrátíme. A měli pravdu. Jenom mám velké šrámy na duši od své matky.

helicek
15. kvě 2009

matku štve, že jsme jako táta a jeho rodina, a proto asi taky ta nenávist vůči nám, já jsem do otcovi strany víc než sestra, ale i mou sestru nenávidí

helicek
15. kvě 2009

písmenko, já měla loni trojčata v sobě, ale přestali se vyvíjet, takže revize.

pismenko
15. kvě 2009

Ty brďo, me to úplně dojímá, jak to píšeš 😢 😢 😢 A tvoje matka je sama nebo někoho má??A bydlí daleko nebo máte k sobě blízko??

pismenko
15. kvě 2009

heli a to bylo přirozeně nebo jsi byla na umělém?? Mě to něják uniklo asi toto 😔

helicek
15. kvě 2009

už toho raději nechám. Vnitřně mě to žere, ale musím se s tím vyrovnat.

helicek
15. kvě 2009

přirozeně

pismenko
15. kvě 2009

jáááááááááááááááááááááj mě jde zvůůůůůůůůůůůůůůůůůůůk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

helicek
15. kvě 2009

matka má manžela, který jí bije, chtěla jsem jí pomoci a celé se to otočilo proti mě. Ale on s ní nebydlí, má svůj dům, ona svůj byt, ale dle jejích slov, on je svatoušek a je nejlepší.
Matka je zaměstnaná ve stejném úřadě jako já, takže ji bohužel potkávám den co den, bydlí ode mě 50 km, ale neotravuje, protože nesnáší mého manžela, který jí klidně řekne, co si o ní myslí a má své názory a nehodlá jí ustoupit, což je proti jejímu myšlení, a proto ho nesnáší. Kdo jí neposlouchá, je jejím nepřítelem

pismenko
15. kvě 2009

přirozeně 😕 😕 😕 no to musela být náhoda a obrovské překvapení, že? promiň, jestli se ti o tom špatně píše, že se ptám ☹

helicek
15. kvě 2009

zvuk? na čem? 🙂

helicek
15. kvě 2009

ne, dobrý, už jsem z toho venku. No byl to šok, hlavně pro manžela, já bych se trojčatům nebránila, ale doktor mi sám řekl, že mám být ráda, že to tak dopadlo, protože je to velký riziko mít trojčata, že žena má dvě prsa, takže maximálně dvě a trojčata jsou ohrožená na zdraví víc a i matka čekající trojčtata je na tom podstatně hůř a že by mě stejně tlačili na revizi na počet dva, jedno by muselo pryč, což je asi taky herda, když to má matka rozhodnout ze zdravotních důvodů, takže něcco zlé je pro něco dobré. Příroda udělala výběr sama a dnes čekáme jednoho drobečka