Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
19. kvě 2009

Ahojky,dobré ráno.

Já jsem taky nemohla spát.U nás byla bouřka,tak jsem byla vzhůru.Pak se malé něco špatného zdálo,tak plakala.Tak si snad chvilku lehnu odpoledne. 😀

jitousek
19. kvě 2009

dobré ránko ptáčátka 😵 😵 😵 my strašíme od půl páté 😒 sice teda Míša spinkal ale stylem padacího hledacího dudáku měla jsem ho vedle sebe a takhle jsme leželi až do 6h

zirafik
19. kvě 2009

bré ráno 🙄 🙄 .... jsem tu 🙄 🙄 a nic ... a nic a nic 🙄 🙄

Tak myslím, že ani Barče věštba nevyjde 😒 (nejpozději do oběda )

Jestli někdy začnu rodit, tak myslím, že spíš večer, to mám pobolívání a sem tam tvrdnutí břicha.... přes den je úplnej klid 😒

pismenko
19. kvě 2009

Jitu, já taky nechápu, že nespí třeba do 9:00 😀 😀 to by bylo krásnéééé 😵 😵 😵 😵

Kremrolko, držím palce dneska u doktora 😉 😉

My dneska taky jedem, ale až na 12:30...dostaneme druhou hexu a do konce týdne budou možná ty naušničky 🙂

zirafik
19. kvě 2009

Péťo, taky jsem napnutá, co u dr ... věřím, že to bude ok 😉

Markét, to bude Dorotka jako princezna s naušničkama 😵 . Musíš dát foto 😉

jitousek
19. kvě 2009

jinak tu včera byla pořádná buřina odpoledne a slejvanec a po slejvanci jsme se vydali ven v domění že se konečně vyčistil těžkej vzduch udělalo se vám po tom dešti snad ještě větší dusno a já byla splavená jak kůň ale míša spinkal krásně v kočáře 😵 😵 😵 no noc celkem ušla zase standart kojení + sunárek v 20h a další kojo 1h a pak půl pátá ...a zbytek už jsem psala 😵 😵 😵

teď už zase spinká ale byl to boj jelikoš chtěl jíst a zároveň spát a prostě řval jak tygr když chce dělat dvě věci najednou je nepříčetnej a teď tu chrupká v koši já bych taky šla dneska tu od rána leje a je zatažíno no spací počásko jak má vypadat 😉

jo jinak s tím naším zubem je tam ale není ještě pořádně prořízlej kojení je v pohodě Míša nehryzá jen jednou mě hryzl ......je s těch zubů hotovej když ho to popadne žoulá si palečky je schpnej si narvat do pusi celou ruku místo dudáku a běda mami když mě ji vytáhneš to řvu jak tygr nebo když se rejpne tak huláká nebo taky je tak šikovnej že se rukou začne dávit no komediant malej 😀

jitousek
19. kvě 2009

jo jo bejvávalo Markét pospaníčko do 9h přesně jak jsi psala kdybych to byla bejvala věděla tak bych v těhu nevymejšlela a víc spala 😀 😀 😀 😀

jitousek
19. kvě 2009

Markét už jdete na 2hexu? Nás to čeká příští tejden 😒 se teda netěším to zase bude orgie abychom nezbourali středisko doufám že má dobrej základ 😀

jitousek
19. kvě 2009

žirááááááááááááááf asi běž skákat panáka nebo po schodech 😉 nalož se snad do horké vany a k tomu vyžahni půlitr vína 😀 sexuj sexuj sexuj 😎 😎 😎 a do večera je mimi venku 😵 😵 😵 😵

pismenko
19. kvě 2009

Pavli, tak už to necháme osudu...silně se v tobě poznávám 😕 😕 😅

pismenko
19. kvě 2009

Holky, nevíte, kde je ta vera?? Mám ji písnout????

zajdla
19. kvě 2009

Žiraf to bude toho 20.Já tomu věřím. 😉 Musíš tomu taky věřit.

Písmenko jsem zvědavá až bude mít malá naušničky.Moc jim to sluší holkám. 😉 My byli taky dávat naušničky hned po první hexa.Nechali jsme to nastřelit.Pak to tak moc nebolí a hlavně to tolik nehnisá. 😉

pismenko
19. kvě 2009

Tak jsem písla, tak uvidíme 🙂

No já doufám,že jí to moc hnista nebude, my to jdeme normálně propíchnout...to bzde masakr ☹ ☹ ☹

zirafik
19. kvě 2009

Markét, tak jí radši napiš.... 😉

No, snad tam nebude to finále - 30hod. porod 😝 🙄 🙄 . Stejně mám pocit, že se ty holky přenášejí nějak častěji... paráááááááádnice či co 😅

Holky a může se sexovat, když odešla zátka 😅 ??

Jo a teď jsem ještě vyčetla, že prej snad dřepy pomáhaj, tak to jsem ještě nezkoušela 😅 😅 , jinak snad všechno 🙄 🙄

zirafik
19. kvě 2009

Zajdi, tak to aby to dnes večer začalo, abychom to toho 20. teda stihli 😅 ...

Tááááák si zase posuneme cílovou metu.... 🙄 🙄 ... jako ostatně už od nějakého 2.5. 🙄 🙄 .... a takhle furt dokola, jak u blbejch 🙄 🙄 ... nechci zuřit, chci být psychicky v poho.... 😠 😠 ... nechci zuřit, chci být psychicky v poho 😠 😠 ................ 😝 😀

zajdla
19. kvě 2009

Písmenko to teda bude masakr.A není tam někde poblíž,že bys to nechala nastřelit?

Žirafíku věř,že to bude zítra.Prostě si dej takovou metu a hotovo. 😀 😉

zajdla
19. kvě 2009

Tak dneska mi přišlo plymo do kočárku.Tak půjdem na poštu.Pak vyfotím a hodím do albumku.Aspoň se malá projde a nebude taková otravná.

U nás je pod mrakem,tak třeba ještě zaprší.Mohlo by,aspoň by malá neotravovala,že chce jít ven.

JInak mi vypadla vložka ze zubu.Super.Tak nerada chodím k zubaři.Tak už jsem se objednala k zubařce příští týden.Ach jo.

Včera jsem na MMB objednala přebalovací pult.Je z druhé ruky.Je dřevěný,tak uvidíme.Paní se ještě ale neozvala.

jitousek
19. kvě 2009

tak dítě se opět pos......do čistej plíny stihl se i boblindit po kojo když mě právě doprala pračka s jehoi věcima grr 😠 r a tak je to u nás dokolečka dokola den po dni 😀

tevina
19. kvě 2009

Ahoj holky 🙂

Děkujeme za přáníčka k 10-měsíčninám 😵

Kremrol tak taky vše nej ke včerejším měsíčninám 🙂 a držím palečky,at už se ta záhada vyřeší.

Holky na víkend hlásí 30 stupňů 😝

pismenko
19. kvě 2009

Já jsem tak nasraná, všera jsem zasadila nějáké rostliny a psům se zřejmě nepozdávaly 😠 😠 😠 Kdybych věděla kterej z těch dvou dvou to byl 🙄 🙄 ...tuším, že ten mladší....

kacena00
19. kvě 2009

hele pájo, přeci nezklameš můj tip 😀 😀 😀 😀 teda já už chci další nový mimi,,

a nepsalůa sis s chris? já jen minulej tejden a to byla v kojícím a odsávacím kolotoči, tak doufám, že už se to u nich taky nějak uklidnilo, my sme živoucí důkaz že to taky jde - kluk se teď už pár nocí budí jen dvakrát, ale pst nevíte o tom, nechci to zakřiknout!!!

no těch veder se dopředu bojim teda..

jitousek
19. kvě 2009

tevi to se teda upečem pfuuj 😲 takhle mě dítě nechce moc spát ještě vedra no potěš koště 😝

Markét já bych je přetrhlaaaaaaa ty zvířáááky grrrrr 😠

kacena00
19. kvě 2009

market, já mám někdy chuť ty čokly zprovodit ze světa, hlavně tu s tím ďábelským jménem, jak kdysi psala tanu 😀 😀

jitousek
19. kvě 2009

žiraf 15.5 čekáme děvčátko máš v pase nějak se ta holka loudá aby tímhle tempem nebyla až v červnu 😀 😎 😎 pokus o vtip bac mě po hlavě chápu ups už mlčím 🙂 😔

zajdla
19. kvě 2009

Tak jsem přišla z procházky.Jsem totálně zmáchaná.Venku je pěkně dusno.Doufám,že ještě zaprší.Je pod mrakem a nějakých 25°C.Ty 30 už mě asi nepřekvapí.

Nafotím později to plymo do kočárku.Teď to tady musím ještě zkultůrnit.A za chvilku budem dělat palačinky.Lucka si poručila.Mě je to vcelku jedno.Je to docela rychlé.Zítra bude asi ryba.na tu mám zase chuť já. 😀

JJ pejsánci jsou zahradníci.Naši mají briarda a ten miluje tůjky.Už jim 4 vyhrabal.Taky se rád válí v nocenkách. 😀

pismenko
19. kvě 2009

No chris by mohla juknout, alespoň by mohla ukázat nějáké fotečky malé 🙂

pismenko
19. kvě 2009

A vera nenapsala, tak nevím co je 😕 😕 😕

valentynka
19. kvě 2009

ahoj holky,
tak jdu mrknout co ta naše pavlí ???
jdu dočíst

Večer jsem dávala Filípkovi antibiotika a poblinkal se mi,ale hodně.Dávala jsme mu to normálně na lžičce jako v poledne,kdy to spapal a dobrý.
Pak jsme mu to za hodinku dávala znova v takové jakoby stříkačce a opět se mi poblinkal,ale festově, chudinka malej.
no tak už jsme mu je nedali.
dnes ráno jsme volala doktorce,že mi tohle dělá.
No holkýýýý já si vyslechla,chodím k šafránkový, jéééé ty litánie.
že od čeho jsem máma, abyhc dítě zachránila,at vezmu selskej rozum do hrsti,že to dělám blbě,že co měli oni dělat před x lety,když nebyly sirupy a děti ležely samy v nemocnicich.
tak když se rozjede,tka není k zastavení, ufff
no jenže já myslela,že prostě mu to vadí na žaludek, ona říkala,že mu vadí to,jak je to sladké.
takže jsme to ted natáhla do stříkačky a na 2x mu to vrazila do krčku, noo poprvé se opět oklepal,tak už jsme myslela,že to poletí, hned jsem mu dala prso a pak znova, takže jsme to zvládli.
jsme zvědavá na večer.

kacena00
19. kvě 2009

ježíš val a jak to máš vědět??? no aby se neposrandírovala paní doktorka 😝

hele tu zatvrdlinku jak si o ní úpsala, nebuď prosím tak hloupá jak já, mám ji tam od 3 tejdnů cyrdovejch a narostla mi do brutál rozměrů, horší je, že buď se to vyvine v mastitidu nebo se tělo počne mastitidě bránit a vytvoří nějaký látky bílkovinný povahy a ty brání nebo respektive brzdí laktaci (právě jako obrana před event. mastititdou)

já o tom totiž uvažovala a řekla sem si, že když mám takovej rezervoár, tak si moje tělíčko zřejmě myslí, že mlíka je dost a pátrala sem na webu, a zjistila že si myslím správně že tělo díky tomu produkcim snížilo ale z výše uvedenejch důvodů... takže pozor na to

valentynka
19. kvě 2009

pavlí,ty tu ještě strašíííš ??

ty spermijky při sexu právě vyvolají ten porod,už neívmc o to v sobě mají, no něco podobného jako se dává do vyvlávačky,takže rychle skoč na manžela a večer to je 🙂