Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
20. kvě 2009

Tééda...tak žirafátku se ještě nechce 😉

Markét, Julča jeden měsíc přibrala jen 300g... z 4200g na 4500g.. další měsíc to bylo rovné kilčo na 5500g.. no a na kontrolu jdeme v pondělí, tak pak nahlásím.. ale taky mi přijde, že nijak zvlášť neztloustla 😅 Kojím stále plně, malé to stačí.. i když se občas divím 😀

A teď z jiného soudečku: dneska prodáváme barák ☹ a asi v září se budeme stěhovat.... a to se podržte... ještě nevíme kam, co a jak 😢 😢 😢 😢 Firma ve které pracuje manža jde do úpadku.. už teď má 60% platu a čt a pá je doma 😖 .. takže shání práci novou na Olomoucku, Brněnsku a Liberecku.. takže šaráda hadra. Tam kde sežene práci se budeme stěhovat... jako cikáni, no!!! Jsem hotová. Ale co už. Na prodeji jsme nějaké peníze vydělali.. tak splatíme všechny dluhy a koupíme si větší auto a zbytek uložíme! A můžeme bydlet zatím u rodičů, než se najde nějaké hezké bydlení.. už nechceme být zbrklý a kupovat něco takhle na honem 😕 ale mám z toho všeho hlavu jak pátrací balóoon 😔 to vám povím!! Tak si s Julčou ještě užijeme tohle léto na zahradě a pak se uvidí. Nejradši bych nějakou pěknou 3 +1 a koupila si chalupu.. ale to jsou ještě vzdušný zámky. Pokud manža sežene dobrou práci zpátky na Liberecku, tak budeme na čas v naší 2+1 😀 která se stále neprodává 😠 No.. doba je to pohnutá.. a do toho mít malý mimi...veselo hadra 😕

endlessblue
20. kvě 2009

Ještě že alespoň Juli je v pořádku, žádná kojo krize, nic... žádná nemoc nic.. takže aspoň tak, páč jinak bych už asi někde visela 😝

pismenko
20. kvě 2009

No veru, tak to jsou pálky teda 😒 Ale co už 😕 😕 Určitě se Vám podaří najít stejně dobré bydlení.Přála bych Vám domek, je to pohoda, už kvůli malé.

tak to jste přibraly alespoň něco 😅

zirafik
20. kvě 2009

Týjovka Veru, takový novoty.... to teda čučim, že se baráček takhle rychle prodal.... aspoň, že jste na něm něco vydělali ... Ta krize je fakt na prd, ti teda povim... projevuje se to snad úplně všude 🙄 🙄 ... snad i na rození... že se sem tý naší holce nechce 😀 (trošku na odlehčení 😒 ). Chaloupka a byteček je určo supr, ale já osobně bych se nerada starala o dvě domácnosti, na to jsem moc pohodlná 🙄 .

Veru, držím palce, ať vám to nakonec dobře dopadne a hlavně manža sežene brzo práci 😉

zirafik
20. kvě 2009

jdu na prochajdu a obídek tak páááááááá 😎

tevina
20. kvě 2009

Veru no ani nevim co k tomu říct 😔 snad at se to brzy nějak vyřeší a manža najde práci a vy pěkný nový bydleníčko.A baráček už je prodanej?

Holky pěkný fotky 🙂

endlessblue
20. kvě 2009

Jojo, TEvi....dneska ve 3 budeme přebírat zálohu 😒 no co už, že?? 😔

kacena00
20. kvě 2009

ahoja!!!

téda Veru....snad budete brzy v pohodě, to sou věci

Týnuš však vím, žes to ymslela dobře, jenže já se čím dál častěji přistihávám, že sem asi magor a i když nejde o tu rýmu podělanou, tak sem zjančená a nedokážu bejt v klidu - většinou když malej bulí mě, tak to je v poho, že mu jako mám šanci pomoct, ale včera si ho bral Michal a malej řval, protože chtěl spát a mě to tak drásalo nervy, že sem se musela držet abych sitoho koblížka nevzala a neutěšila ho, ne že bych michalovi nevěřila, o tom to není, ale prostě mě to děsně bolelo a chtěla sem ho utěšit, no má mě cyrdouš omotanou okolo prstu, myslím, ža až bude větší tak se mnou bude velice kvalitně cvičit 😝 😝 😝

ten porod sem samosebou probrečela...té paní závidím, že tam měla porodní asistentku, která jí radila co a jak na mě se v pejru s prominutím všichni vysrali, závidím jí, že měla miminko u sebe na bříšku, mě cyrilka nechali na břichu asi 2 vteřiny a ukradli mi ho a já jen slyšela ten pláč a netoužila sem po ničem víc než mít ho na chvíli u sebe.... ale rodit doma bych nechtěla to ne, ale zpětně si to vezmu, tak spokojená moc nejsem, protože ani to kojení mě neučili a to mají baby friendly certifikát 😝

žirafko, ale jak píše Péťa, je to tak krásnej zážitek, že bych klidně rodila hned teď znovu, budeš dobu v takovým oparu a všechno bude tak nádherný, až toho koblížka svýho uvidíš 😵 😵 😵

ps: já se měla jít ten den co sem porodila dohadovat na vyvolávačce a a kámoška asi 14 dnů po mě taky porodila ten den, co měla jít na vyvolávačku, tak nezoufej, jinak ty spermošky a tableta obsahují prostaglandiny a ty způsobí otvírání a měknutí čípku, to mi řiakala ta doktorka že by mi dali jeden den, druhej bych se přijela vokázat a buď by to bylo na porod, nebo by mi vrzli druhou a pak už se dává oxytocin v infuzi na vyvolání stahů

kacena00
20. kvě 2009

jo a zajdi kojení se neboj, jak psala tanu i zdánlivě spláclá prsa uživí jednoho hladovce - sem toho zářný příklad, bradavky taky nic moc a cyrda se naučil je chytat uplně suprově, mě vlastně kojení docela dost baví, jen doteď sem si v tom asi málo věřila a furt měla strach o hlad a tak, ale je to v pohodě a s kojením zažiju legraci jakou bych s flanděrou nezažila, a když to nepůjde tak co, už seš naučená od lucinky tak bude taky dobře 😉

dnes sem teda hovnajs udělala už musim mazat

jo a market, to je fakt úžasná odpověď od pana Jouzy 😝 😝 😝

rintintyna
20. kvě 2009

Kači však já vím, hele ale neodpověděla jsi mi, co Vám k tomu teda řekli doktoři, že malej takhle neustále rýmuje. Chápu, že malé miminko ještě nemá imunitu, ale toto už se mi celé nezdá 😕 Je mi jasné, že bys nejraději Cyrdovi bolístky všechny vzala za své, to asi každá maminka, bohužel to není možné a to je asi potřeba si uvědomit, nebo by ses z toho opravdu zbláznila 😒

rintintyna
20. kvě 2009

Veru, nevím co k tomu říct, musí to být hrozné, sotva jste si zvykly na nový domov, tak být s malým miminkem postaveni před tak nejasnou budoucnost, tak nezbývá věřit, že vše zlé je pro něco dobré a v novém Vám bude daleko lépe, než by bylo tady v chaloupce ☹

valentynka
20. kvě 2009

holky vy jste se rozjeli.

manža přišel z autoškoly v 11,tka jsme urychleně šla udělat řízky,brmabor a okurkáč a jemu řízek do práce, bo šel ted v poledne a příjde až zítra ve 2,takže tu budu skoro dva dny sama.
dotoho přišla mamča na skok a ta už je taky pryč.

filípek ted spinká v košíku u balkonových dveří,aby byl hezky na vzdoušku.
máme tu už pěkný pařák teda

rinty, jojo nadhled je někdy opravdu potřeba, jenže u prvního dítěte nějak nejde získat, bo tě rozhodí úplně všechno-papání,kakání,spinkání,teplotky .
já jsme teda furt taková lítostivá,že občas zabreknu,kort když jsem ho viděla chuděrku úplně bez života jen tak ležet,očička červený.
no ale to vše už brzy poznáš 🙂 🙂

tevi, s těma ouškama máte taky lapálie coo? a chuděrka tomášek,pokud mu to budou píchat ☹

valentynka
20. kvě 2009

jéjda veru, no to je teda pech !!
a baráček dneska prodáváte jo? no to si ani nedokážu představit být ve vaší situaci a s mimčem, o to je to horší.
hlavně jste už na něm taky hodně udělali práce a ted odtamtud odejít ☹ to je smutný.

držím pěsti,aby manžel našel dobrou práci a rychle!!

valentynka
20. kvě 2009

jitoušku, moo chzeký fotečky a krásně pasete šnečky v trávě 🙂 🙂

endlessblue
20. kvě 2009

Tak holky, za hodinu a půl to je prodaný.. je mi docela smutno ☹ ale zase co... moc dobře si pamatuju, jak jsem nadávala v zimě pokaždý, když jsem valila po chodbě, kde nebylo ani 10 stupňů!!!! Léto si tu užijeme, přeci jen to jsou prakticky ještě 4 měsíce a pak se uvidí!!! Ale už bych chtěla něco nového zařizovat. Dneska celý den šmejdím po netu a hledám něco, co by se mi líbilo a nic, nic nic.. na tu správnou nemovitost si budeme muset asi počkat..

a pro póóóó... Val, na českolipsku jsou neskutečně levný byty 😉

kacena00
20. kvě 2009

týnečko tak já u celý dopoledne chodim a přemejšlím vo sobě 😀

když pominu c. rýmu, tak sem fakt nějaká ujetá - viz ten pláč..no ale já nevim, mám v sobě asi komplex za ten konec těhotenství a za to, že sem c. pořádně nedkázala živit, za ten porod- ačkoliv měl zelenou plodovku, zastavilo se mi to těsně před koncem, že sem neuhlídala jestli dostal ta ATB kvůli té plodovce nebo ne (ve zprávě o tom není ani ťuk), že sem při tlačící fázi tlačila tak blbbě, že sem ho nedokázala uchránit před nemocí a už ve 3 tejdnech k němu pustila tolik lidí a neklapla před nima dveřma, že sem ho nechala hladovět...

ale uvědomuju si, že to není moc zdravý, chci z něj vychovat mladýho sebvědomýho muže a ne úzkostnou hromádku neštěstí po mátince... sama vím, jak nepříjemný to je, když rodiče nedodají sebvědomí, ale úzkostnou povahu ve svým dítku jen vyživujou.. no asi se budu muset dát do klidu a občas překousnout to pomyšlení, že život Cyrilkovi nic nedá zadarno a pokud si má nějaký sebevědomí vypěstovat, bude se muset v životě s lecčíms poprat, že ho nemůžu furt chránit, kurňa ale že to pro mě bude těžký 😀

no nic, už pláče tak jdu vozit, teda dnes sem fakt děsně platná... ještě nic sem za ten den neudělala jen žvaním 😝

tak pusiky a pa

valentynka
20. kvě 2009

endy, nechcete si koupit byt tady u nás ?? myslím po mým taťkovi,ale je to 2+1, garáž, zahrádka a bazen, terasa

asi si byt koupím z těch peněz po prodeji tátova bytu, bo co s niam někde na účtě, lepší to někam vrazit

zajdla
20. kvě 2009

ahojky.

Tak jsem utekla ze školení.byl tam hrozný vzduch. 😝 Tak jsem snědla kuřecí řízečky a pelášila domů.Teď jsem si vydechla a letím pro Lucku k našim.

Tady je hrozný pařák.Fůůůůůůůj.A to jsem si ráno brala ještě světr a ponožky,že bylo chladno.To počasí si dělá co chce. 😀

Žarafíku a ty sbal tašku a jeď do té porodnice.Vždyť je 20.Připomeň to malé.Asi si zapoměla otočit stránku v kalendáři. 😀 😉

JInak jsem si chtěla nakoupit věci v lékárně a co myslíte?nenakoupila nechtělo se mi.Už jsem se viděla doma.Tak v pátek se chystáme do Hodonína,tak to vezmem jedním vrzem.

valentynka
20. kvě 2009

kaci, ono to asi jinak u miminka nejde, nemít ten strach.
my jsme si to zažili na začátku.
ale čím bude dítko starší,tím to bude lepší ,uvidíš 🙂
ted je to takovej bezbrannej tvoreček 🙂

rintintyna
20. kvě 2009

Baruško, takže Ty mi nepovíš, co doktoři říkaj na ty Cyrdovi rýmy? 😠 Že se nazlobím 😠 😉 😀 😲 Kočičko, jestli v tobě rodiče vypěstovali nedostatek sebevědomí, tak není nikdy pozdě na tom začít pracovat, přece se neutopíš v sebeobviňování? 😕

jitousek
20. kvě 2009

máme za sebou odpolední řev pfuuuu no nářes Míša spal v kočáře a něco ho porbudilo nebyl k utišení ani prso ani chovat ani rozbalit prostě nic jen chtěl spát a nešlo to tak že s ním manža vyrazil ze zahrady do ulic a už hlásil že mimi krásně spinká 😵 😵 😵

Veru to je teda situejšen chju chju a mě se tolik ta vaše domečková chaloupka moc líbila no jo je vidět že věci jsou pomíjivé prostě se objevují a zase mizí a to už je život přeju aby manža brzo našel super práci a V jstte se konečně někde dobře uhnízdili .....alespoň to máte dobrodružné to my co sedíme na jednom fleku máme zase jiná dobrodružství s miminkama tak že buď ráda že jste holky zdraví a to ostatní určo brzo poladíte a bude dobře 😉

Kačíííí ty si nic nevyčítej a koukej koukat dopředu a ne dozadu čo bolo to bolo teď je tu Cyrda s rýmou a je potřeba se s ní poprat je sice pravda že by se měla odstranit příčina a ne to zabít jednou antibiotikovou ranou která se ¨potom někde odrazí ale je důležitý na to koukat zpříma a ne si něco vyčítat.......já vím moc se to blbě kecá po straně a s povzdálí naprosto chápu že už Tě to unavuje a štve a vůbec všechno mooooc bych Ti už přála aby Cyrďa byl zdravoučké spokojené miminko 😉 😵 😵 😵 😵

kacena00
20. kvě 2009

hihi, týnko proto sem tu teď zpět, i když musim jít na seno, rámečky, zahradu a svoje vlasy 😀

nebylo to záměrně ale dnes to naše štěstí asi přetrhnu vejpůl 😝 sem todopisovala a už mi to v kočáru po stoosumdesátý řičelo, dnes má teda spánek super a já se tu do toho vykecávám, takže to mám za to, že sem obědvala až před chvílí 😝

no, my zatim konzultovaly poslední rýmu po telefonu - 3 byly jasně bakteriální, mezitím to byly takový možná čistící, možná virový, možná alergický rýmy?...kdo ví..každopádně příští tejden jdeme na poradnu, tak se jí na to poptám a mám v záloze i tu imonologii, kam sem chodila já, stejnak sem paní doktorku chtěla zkontaktovat, protože se bude muset dořešit cyrdísovo přikrmování a strava ve školce a tak vůbec dál do budoucna, takže pokud by bylo vysloveno podezření na alergii, určitě pomůže paní doktorka v imumedu v mlynářské v praze, ale zatim se teda nevyjádřil nikdo...si říkám, jestli to fakt nemohlo spustit to, že byl vzhledem k několikahodinovému koupání v pokakaný plodovce a nedostal žádná atb tak jak se to běžně dělá...to už nezjistím, každopádně, jestli by se potvrdila třeba alergie na psy...tak to by mě kleplo..v úterý myslím jdem do poradny, tak ti dám vědět, co na to paní doktorka

kacena00
20. kvě 2009

no já sem sice na jednu stranu pořád vykulená, ale v noci sem mu řikala, když zase prudískoval a nechtěl spát, že dostane na zadek 🙂 takža až bude starší tak snad opravdu budu umět bejt v pravou chvíli i zlá jeho stará muteř, doteď mu říkám jen ať netrápí svou starou muteř 😀 ale nebere si tio k srdcei, tak prostě až vyroste, tak uvidí, jakej já budu mít nadhled, že mu budou trencle malý! 😀

holky valim na to seno, dnes je nějakej zacyklenej den nebo co 😝 😝 😝 😝 😝

valentynka
20. kvě 2009

joo jinak jsem zapoměla napsat,že tvarohový zábaly pomáhají.
už je to o 80% lepší a prso už nebolí a pomalu hrouda měkne

endlessblue
20. kvě 2009

prodáno 😒

endlessblue
20. kvě 2009

val...to je super.... mě teda nejvíc pomáhaly vajíčkový zábaly... do druhýho dne bylo po bolesti 😉 Kdyby se to vracelo, tak ti pak dám návod, jak na to 😉

Jdeme do hospůdky na jedno točený 😉 to bude Julča spinkat 😀

valentynka
20. kvě 2009

endy, to je smutný ☹

nechte si chutnat 🙂

zajdla
20. kvě 2009

Teda Endy ☹ .Ale třeba najdete super domeček a pak tam budete až do důchodu. 😉

Já bych si dala taky pivo,ale teď jsem tak vytočená,že bych potřebovala pořádnou štamprli.Tak si představte,že manža přijede ve čtvrtek večer.V pátek jede pomoct švagrovi na barák.To jsem potřebovala udělat velký nákup atd.,v sobotu máme jet švagrovi popřát.On tam zůstane,já pojedu jak trubka s malou odpoledne domů a on přijede až v neděli odpoledne,protože tam bude mít švagr bečku a hlavní oslava začíná až v 5.A já mám vycházky jen do 4.Malá bere antibiotika,tak by stejně tam nemohla být.Protože je to u vody a praží tam sluníčko.Tak tam bude přes noc.Přijede až v neděli odpoledne,aby nenadýchal.A v pondělí zase jede do Prahy.Tak jestli si ho malá užije 12 hodin,tak je to moc.Tak jsme se po telefonu pohádali.Prý vůbec nechápu,že chce bráchovi pomoct.To chápu,ale v tom případě už mu nemusíme jezdit v sobotu popřát.Stejně už jsme mu popřáli.Já si ho chci užít a hlavně malá.Vždyť ona na něm vísí jak kuře na soplu.Ach jo.To bude zase víkend.POhádaní,tichá domácnost.A rozhodla jsem ,že ani v tu sobotu tam nepojedu.Bude pařák a já se nebudu se pařit ve vlaku.

tanuki
20. kvě 2009

Verčo, to mě mrzí, alespoň, že tohle nebyl problém prodat ☹

kremrolka01
20. kvě 2009

veru ☹ ale jak píšou holky, apoň že jste to tak dobře prodali a že jste na tom něco vydělali taky plus
určitě brzy najdete nějaké krásné hnízdečko pro všechny tři a manža dobrou práci 😉
zajdi ty chlapi jsou někdy na zabití 😠
a kdepak máme Zirafika, ze by už? 😕 😕 😕
Markét tak co? vyzkoušely jste dnes tu kaši?