Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
20. únor 2009

byl tu známý, změřit rozměry na přebalovací komódu 😵

Jo a už mi přišel baby vak 🙂 a taky supr těhu gatě 😵 , jen za 350, heč ... takže už mám troje gatě a jedny šaty a nějaký trika a tuniky... sem ani nečekala, že budu taková těhu fešanda 😀 😀 😀 .

Včera jak jsem je spucovala na tý poště, tak to dnes dovezli.. .a ten šašek mi tvrdil, že prej od novýho roku balíky, který jsou poslaný obyč.nerozvážej... jen když si snad lidi zavolaj nebo co... kecálista ...

zirafik
20. únor 2009

Tevi, Adámek má úplně nádherný očíčka... aby se ta naše žába do nich nezaláskovala 😀 😀 😀 .... bych se jí teda ani nedivila 😀

tevina
20. únor 2009

Žiraf děkujeme,hele koukala jsem že máš v albu tak firkon,ten budete kupovat?

tevina
20. únor 2009

Holky já si přála aby mělo druhý dítě modrý očka po tatínkovi,no a splnilo se 🙂

pavis
20. únor 2009

Tak vam musim napsat, jak jsem dneska odsavala. 😠
Ani mela uz plny nosik, prisernou nudli, tak jsem se rozdodla odsat. Zatim u toho vzdycky strasne vrestela, tak jsem se psychicky pripravila , vytahla vysavac, ale Ani zmenila taktiku, zjistila, ze ji to rvani zvytecne bere energii, kterou muze vyuzit na obranu. Mlatila sebou ze strany na stranu takovou rychlosti, ze jsem ji ani nestacila sledovat, natoz prilozit odsavacku... Rukama sermovala a jak se tocila, byla jak helikoptera, srazila my bryle, ze preletely celou postel a pristaly u okna, poradne mi nafackovala a dala pesti do nosu, ze me pul hodiny brnel a v zaveru vyrvala odsavacku z vysavace a mlatila me s ni hlava nehlava. 🙄 🙄 Neodsala jsem ani kapicku. Tak jsem ji z jedny strany zapasovala kojicim polstarem, z druhy vlastnim telem, vicemene jsem ji zalehla, a za strasnyho boje jsem teda vysala obrovitansky mnozstvi hlenu, ale dala mi zabrat 😀 😀 Bylo to jak kroceni divokych tygru nez laskyplna matrska pece.

pavis
20. únor 2009

jeje... srazila mi bryle... hrubka! 😕

valentynka
20. únor 2009

tevi, no já tam vidím podobu, jde vidět,že jsou to bráškové.
noo třebas se mýlím 😀

filípek už chrní na balkoně 🙂

ver.kuc
20. únor 2009

holky.... doporučte mi prosim nejakou chuvičku prosíííím!!!!!!!!!!!!! chci julču občas nechávat samotnou a uklízet na druhé straně baráku 🙂

valentynka
20. únor 2009

pavis, tak to teda byl boj.

filípek si už na odsávačku zvyknl, al emáme jen ty dvě hadičky, na vysavač nemáme.
ale někdy mu vadí,když mu čistím nosánek těma tyčkama.

veru, ted asi před dvěma dny bylo o těch chůvičkách v pořadu sama doma.
vyplatí se koupit si dražší,než ty levnější,kvůli signálu

zirafik
20. únor 2009

jj, Tevi... máme firkon f7

valentynka
20. únor 2009

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209562220...

veru,tady je odkaz na ten pořad z pondělí,tak se mkrni 🙂

ver.kuc
20. únor 2009

Holky, fotečky máte všechny nádherný.... 🙂

Chris neblázni... malá je naprosto rozkošná... ať si říká kdo chce co chce 😉 😉 😉 😉

Jojo, koukám po aukru, ale je tam toho tolik, že fakt nevím.... 100m v volným prostoru mi přijde dost málo... v uzavřeným baráku s metrovýma zdma, jako je ten náš... aby byl vůbec signál 😖

ver.kuc
20. únor 2009

Jéé VAl... děkujůůůůůů....jdu se koukat.. teď teprve snídááám 😅

valentynka
20. únor 2009

veru, no právě, tkaže to chce nějako uspešl, ale ty jsou pak dost drahý ☹

tevina
20. únor 2009

Pavis ta ti teda nabančila 😀

Val ale jo,podoba tam trochu musí být 🙂

Žiraf my máme F3 a teda ted v tom sněhu teda nic moc,ale koukala jsem že některé maminky zápasí i se čtyřkolkama.

tevina
20. únor 2009

Hoky já jsem koupila ty nejlevnější Sencor a teda jsou tam jen dva kanály a jak někdo v baráku zapne chůvičku tak si docela vyslechneme 😀

tevina
20. únor 2009

Máme tyhle http://www.centrumobchodu.cz/Male-elektrospotre...

ale ty si Veru nekupuj

valentynka
20. únor 2009

no o těch co v nich slyšíš i ostatní děti brečet,tka ty se opravdu nemají kupovat.
ale můžete to mít místo telky,když se sousedi baví 😀 😀 😀

janda79
20. únor 2009

kontrola, kontrola, vyndala jsem si maso na guláš, mám uvařenou uzenou polévku, dojíme zapečené těstoviny. malá už zase chrní, jdu jí dát do kočáru před dveře a mažu koukat na Ordinaci, jo jo, zlatej Nemík!

valentynka
20. únor 2009

to ti nemo něco poradila cooooo ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
20. únor 2009

hojholčičky, teď sem přijela a zavolala si na tu diabetologii, a výsledky sou supr"!!!!!!!i ten hemoglobin co ukazuje na kompenzaci za posledních 14 dní, oproti tomu prvnímu sem se trochu zhoršila, začínala sem na 3,6 a teď sem měla 3,9 ačkoliv sem večer před odběrama sežrala snickers 😕

takže beru fakt jen jako nějakou chybu tamtu první hodnotu z OGTT 😀 já su tak šťastné, teď už na mě nemůžou uhodit že bude porod vyvolávanej, hezky to musej nechat na Cyrdikovi 😵 😵 😵 😵 😵

dočtu vás pak, teď musim letět kekotli aby mi to nechcíplo a na oheň

zirafik
20. únor 2009

kaci, tak to je supééééééér 😵 . Hele není možný, že Ti minule nějakým nedopatřením zaměnili 😅 ?

kacena00
20. únor 2009

Pájo, to byla ta hodnota z OGTT za hodinu po glukoze a mezi námi děvčaty - i tohle mě napadlo..selhávat je lidské že? a oni by mě kvůli tomu toho mýho mužíčka panáčka sluníčko milovaný chtěli rušit a násilím ho hnát jak raketku, nenene depak!

tady v mezičase nahrávám fotky a zase letím - vaří se mi tam kastroly, tak abych nepřipálila 😀 😀 😀

valentynka
20. únor 2009

Baruš, tak to je dobře,že výledky jsou ok 🙂

holkýý pomoooooooooooc zub mě bolí,ale moudrák 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ver.kuc
20. únor 2009

Kači.. parádička.. to je super !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hurááá.. porod se nechá na tom nejchytřejším tvorečkovi... a to je Cyrdííík 😉

ver.kuc
20. únor 2009

Val.. teda ty si užíváš s těma zoubkama

ver.kuc
20. únor 2009

Jiank jsem študovala ty chůvičky a tahle vypadá dobře. Dost jí holky doporučují... a cena je bezvadná 😉

http://www.shopingcity.cz/vysilacky/brondi-bm-1...

valentynka
20. únor 2009

noo asi půjde na řadu druhý moudrák na vytržení a budu mít splněo, že to co dítě, tak to jeden zub 😠 😠

valentynka
20. únor 2009

veru,tka to je super cena a jestli jí holky doporučují,že má dobrý dosah, tak to kup 🙂