Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
27. kvě 2009

Kremrolko, tak naštěstí, že vydrželo a neurvalo se úplně. My naštěstí máme venkovní rolety, tak to chrání i okna.

kremrolka01
27. kvě 2009

dyť já vím že i s klukama jsou starosti a jaký
nebojte ona z toho vyroste, však my jsme taky nebyli svatý, ale je fakt že dneska ty mladý si už vůbec s ničím starosti nedělaj, to vidím na neteři
ale máš prvadu jak není ještě vyvinutá ta záklopka strachu, že se jim může něco stát, já to ale takhle měla taky, v sedmnácti jsem jela s kamrádkou stopem do Amsterdamu 😅 no dneska bych si to fakt nelajsla

kremrolka01
27. kvě 2009

vypadá to, že malej vytuhnul tak já jdu poklidit, vypadá to jako by ta vichřice neřádila venku ale u nás v bytě 😀 a to čekám odpo návštěvu

valentynka
27. kvě 2009

ahoj holky,
dočítám a čtu o endy a jůlčiných vláscích.

Endiku, musíš to namazat třeba modrou indulonou( o ní jsem se dočetla všude možně,jak to maminy používají a fakt je dobrá ) a nech to chvíli působit a pak hřebínkem musíš vyčesat, takhle to udělej třeba 2-3 dny a uvidíš,že to bude dobrý. a nebo třeba nějakým olejíčkem,hlavně aby to bylo mastné. joo a ten hřebínek to bude ten plochý jak se mu říká všiváček
Dělá se to proto,že se jí mění vlásky .
my s tím bojovali hoodně dlouho, ještě se to semtam objeví,ale jinak super, už s enám vlásky pomalu všechyn vyměnily

valentynka
27. kvě 2009

tak já řádila s úklidem včera, dnes mě lčeká halda prádla a v pračce je už připravené zase černé 😠 😠 😠

joo holky, mi povídejte o starostech s puber´tačkou 😀 😀

příští týden opět hlídám, jedou si na 5 dní do Řecka, bo to " švagr" dostal zadarmiko, mě snad vomejou, furt jsou někde v pérdeli, hlídání mi nevadí,ale holka je furt sama.
a to v neděli jede na týdne se školou na vodu,tak budu dělat výpravu.
psa ale nechci, toho bude hlídat mamča a basta.
jo a to si chtěl apořídit ještě jednoho psa, jsme jí říkala,že se zbláznila, furt někde po dýchánkách, wellnes víkendy a jiné..

kremrolko, držím pěsti na výsledky !!!!

kremrolka01
27. kvě 2009

val díky, zrovna se tam chystám zavolat 😖

kremrolka01
27. kvě 2009

teda ta tvoje ségra se má, takhle pořád někde cestovat 😉

kremrolka01
27. kvě 2009

tak krev je v pořádku, ještě ten výtěr, ten bude po neděli

valentynka
27. kvě 2009

tak to je dobře 🙂 🙂

tevina
27. kvě 2009

Ahoj holky,

Kremrol to je fajn že nemá nic v krvi,ale jestli nebude ani výtěr pozitivní tak zas budeš vědět houby z čeho to má.Držím palce at už se na to přijde.

JO holky a dneska byl tomáš s tomíkem zas na tom ušním a už mu to konečně udělali.Dali mu to Dormicum,no prej po tom byl jak sfetovanej,Tomáš se mu tak smál,to prý nešlo vydržet.Prý se furt nakláně a že okolo něj lítaj mouchy a že je plácne,a že tomáš má 2 nosy a nazdi jsou tři vypínače a tlemil se tomu 😀 Pak teda u toho píchání ouška vyváděl ja ko normálně,ale ted si už díky tomu dormicu nic nepamatuje.A odsáli mu i hnis,takže tam měl asi nějakej tichej zánět.

pismenko
27. kvě 2009

Kremrolko, tak fajn, ještě, že tak 😉 😉 😉 Snad bude čistý i ten výtěr, ale pak to bude záhada hlavolamu(respektive konečníku 😕 )

Tevi, tak snad už bude mít tomača klid 😉 😉

val, ty jsi tetka k pohledání 😀 😀

Dorče drní v kočárku, už mám umytou koupelnu a skoro uvařeno...ufuf chvátám

zuzanka26
27. kvě 2009

ahoj holky!
našla jsem první zoubek!!!! jsem z toho celá vyjevená a úplně šťastná! 😵 😵 😵

pismenko
27. kvě 2009

Tak to jsem přišla v pravý čas 😀 😀 😀 tak to gratulujeme 😵 😵 😵 A všimla jsi si něčeho?? Že by byla malá njáká protivná nebo něco?

valentynka
27. kvě 2009

jééé první zoubek u Sárinky 🙂
gratuluju 🙂

nám prosvítají dva zoubky dole.
dnes jsem zkoušela lžičkou,jestli něco cinkne a nic, takže ještě nevylezly 🙂

zuzanka26
27. kvě 2009

Markét ne, nebyla nijak víc protivná, ale tu pěstičku tam honí asi tři měsíce, tak jsem to ani nečekala.
Lítala jsem tady jako blázen jakou mi to udělalo radost. 😵

pismenko
27. kvě 2009

Holky, já mám dneska zlatíčko.pořád se směje, hraje si, pěkně baští.No co víc si přát 🙂

kacena00
27. kvě 2009

holky mám dotaz:
kdo je mama kami?
ten černoch z toho kllipu je nakluky? (soudě podle pohybů 😀 )

teda já nechápu vy si ta homeo tak chválíte a když já měla nejhůř s kojením, vysadila sem je, protože mi přišlo, že to ještě zhoršujou..no ale nic není stopro, na mě teda ricinus fakt neúčinkoval...

kojim z obou stále a sere mi to jen z toho důvodu, že nemůžu dělat zásoby kdyby náhodou..nojo...

ad včerejší kontrola: očkovaní nejsme, jednak v tomhle vedru nečkuje- leda že bych byla s malým zalezlá doma ale my se pařily hodinu a půl na kyčlích a v autě a potom má nepatrně vystouplý očkování z porodky, takže máme tyhle možnosti:

- buď očkování za měsíc pokud nebude rozpařenej a pokud bude zdravej
- dřív jestliže se ta malá bouličička po očkování začne vstřebávat a jakoby propadat
- až za měsíc, pokud se rozhodneme pro kolifant, kterej podporuje imunitu, takže si o něm jdu něco najít na netu

je to taky taková vakcina, takže s tím kolifantem, kterej je na měsíc se neočkuje, neslyšely ste někdy o něm???

kacena00
27. kvě 2009

asi do toho půjdu...ale teda bude to pálka- skoro 700 Kč ale snad to stojí za to..

kacena00
27. kvě 2009

holky jo..Cyrduch by možná měl menší gramáž..jenže- rozhodl se nebo jeho střeva se rozohdla bojkotovat kadění, takže mi kadí po 3-5 dnech, a když už z něj jako dnes vyšťourám po velkým úsilí teploměrem bobouse, nestojí to za řeč..stojí to za h....o

čili pro angličtináře - má břicho plné heaven 😀 takže si myslím, že zas ani už tak tlustíkatej není 😀
i když stehniska má teda pěkný 😀 😀

hele a mě napadá, že sem možná kráva, protože sem nějak přestala papat laktobacila- respektive sem na něj zapomněla, tak jestli to nemá z toho...i když břicho má krásně měkký a nenafučený, a teˇ'd babo raď 😝

konec fekálních historek, letím pa

pismenko
27. kvě 2009

Báro, ty nevíš, kdo je Mama Kami 😕 😕 😅 😅 ??

pismenko
27. kvě 2009

Kolifant neznám, prostuduju....já vlastně nevím, čím bych tu Dorču měla naočkovat 😅 😖 ten Prevenar má být myslím co nevidět hrazený pojišťovnou, tak asi počkám, protže to jsou fakt palby 😠 😠 😠

tanuki
27. kvě 2009

Kačí, my furt odsáváme, tak na Vás vzpomínám, zda u toho máte také takové scény ☹ a nemůže prostě jen lépe trávit? My máme stále přesně opačný problém, kadíme moc. Probiotka máme takový rozpustný prášek, mám pocit, že to docela zabírá. Ten Kolifant přímo neznám, ale je to desítky let známá technika osídlit novorozence dobrým kmenem. Ale jestli to má tak superpozitivní vliv na imunitu, toť otázka. že nechytne patogenní E.coli, to určitě.
Kdyžtak ty naše http://www.lekarna.cz/biopron-junior-10-sacku/ a prý preventivně sačí dávat půl pytlíčku denně. Jsou to Lactobacili a bifido

zajdla
27. kvě 2009

JJ já dávala Lucce vitamíny od Multi tabsu-Imunokid.jsou tam ty probiotika a malá měla pak patogenní E.coli.Tak už jí to dávám jen sem tam. 😉

JInak ten biopron je super.Ten máme odskoušený vždy s antibiotikama.Malé se po něm i krásně upravila stolice.Měla ji tvrdou bobany a tak za 5 dní.Teď už je to ok.

endlessblue
27. kvě 2009

Šmarjá holky, vy v se v těch lécích orientujete... já nevím nic.. 😅

Jsme zpátky z kontroly kyčlí... jsme v pořádku a už nemusíme... jen Julča řvala, jak jí ty nožky roztáhnul jak tur!!! 😕

zajdla
27. kvě 2009

Endi tak to je super,že máte nožky v pořádku.Aspoň nemusíte nosit široké balení nebo dokonce nějaké ty speciální kalhotky.
Za chvilku se budeš taky dobře orientovat v lécích pro mimi.Uvidíš. 😉

kacena00
27. kvě 2009

hm, tanu na tvoje reference sem spoléhala dík moc, ještě si to pořádně detailně prostuduju a uvidím, je fakt, že sem si to jen prolétla, protože každou chvíli měl přijet michal a já musela hupsnout do našeho bavoráka a mazat na poštu a tak..

já nevim, jestli tak dobře tráví..ale prý je to normál, jako asi se vybodnu i na to, abych mu šťourala v zaďochu teploměrem, jenže...zítra jedeme do tábora a tak to nechci riskovat, že se mi zesrandíruje jak alík 😀

a tanu doktorka k tomu nic neřikala k tomu kakání?třebas je to fakt jen otázka jejího metabolismu, že prostě bude štíhlá po mamce..

no a když sme u toho proč mi teda nidko neřekne kdo je mama kami? 😠 to je nějaká opstuda nebo co? 😠 😖 😝

kacena00
27. kvě 2009

jo a tanu s odsáváním je to čím dál horší, vzpomínám na doby kdy byl ještě náš maloš uplnej malošek a "jen" sem musela koukat na jeho vyděšenej výraz

teď už 3 dny nedosávám- ťukyťuk- teda třetí den, ale doteď to bylo tak, že sem ho musela zmačknout - znehybnit ruce, tělo, a k tomu ještě hlavu přimačknout jednou tváří k podložce...a druhou odsávat, ale i tak se mu ta hlava hýbala, jak se chtěl vymanit a tak sem ho kolikrát tou odsavačkou musela pěkně v nose porýpat..někdy si to tím, že se se mnou pral zarazil hloubš...chjo, tak držím palečky, ať se co nejdřív vyzdravíte, je to hnus...mě to traumatizovalo a kort Cyrdika..

kacena00
27. kvě 2009

mě ještě napadlo, všeobecně v medikamentech lítá peněz jak želez, tak jestli ta moje doktorka nemá nějaký techtle mechtle třeba s tou firmou co ten colifant dělá..