Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
4. čer 2009

hlas 320 🙂

noo zdárek naše VIp královno 🙂

valentynka
4. čer 2009

joo a holky, kdybych chtěl abýt doma na ty dva roky, tak mě to nevyšlo o 2,- Kč, výměr 378,- Kč, kdybchchtěla na 2 roky, tak to by mě teda pěkně nasralo.
mylsíte si,že si to nějak ověřujou, jestli to vůbec mzdovka napsala správně ??? vůbec k tomu žádný průvodní papír s výdělkama není,aby to měli 100% ověřené.

valentynka
4. čer 2009

ježišmarjá co to čtu Jitu ???

to musleo být hrozné, kort když jsi měla kočár, o to je to ještě větší strach, neívš co je to za člověka a co může udělat, co se mu honí hlavou.
fuj, noo taky mi je z toho pomyšlení zle 😠 😠 😠 😠 😠

pismenko
4. čer 2009

Jééééééééé Dorče nemůže zabrat, je protivnááááááááááááá, pomoooooooooooooooooooooc

pismenko
4. čer 2009

holky, jdete volit do toho Ev parlamentu??

valentynka
4. čer 2009

mě si filda hrjae v lehátku,ale chrupkal 2 hodinky odpo,protože během dne toho moc nenaspal,jak jsme lítlaa venku

my volit nejdem, uvidím jak manža,ale ten taky ne,

jsem se dala do zvětšování velikosti fotek a pak vyříznutí, je to bomba,když je něco focený dál, zachová s ekrásně ta velikost fotky a přitom je to dost zblízka a není to mázlé neob vidět,že je to zvětšené,dělám to v neru🙂
tka si tady ted hraju s fotkama z porodnice, bo jich máme nějak málo ☹

pismenko
4. čer 2009

Ty vado, já ji musela hodit do kočáru, kde hned vytuhla a teď nevím, jak dlouho ji tam mám nechat, yby byla dostatečně KO

pismenko
4. čer 2009

To ani nevím, že to Nero umí 😅 😅

valentynka
4. čer 2009

tak ji tam nechej spinkat a až se probudí,tak se probudí

pak jí jen převlíkneš do spacího a je to, bez koupání to vydrží, jen ji otři a hotovo

valentynka
4. čer 2009

jj,dáš si v něm upravovat fotky, pak si ji otevřeš, dáš změna velikosti, vždcky dám ty první body tak kolem 4000- 4500, dáš použít a pak další zvolíš oříznout a tam se ti udělá okno a hodíš ho tam,kde to chceš mít a máš krásně přitaženou fotku.
já si to dělala vždy ve fotáku,ale tohle je lepší, můžeš si z toho vyříznout co chceš a je to super

je to photosnap esentials nero

valentynka
4. čer 2009

pak musíš dát uložit jako, jinak se ti přehodí ta původní fotka za tu upravenou

pismenko
4. čer 2009

Val ona je vykoupaná, nabaštěná, ale měla mega hysterák když jsem ji dala do postýlky.prostě přetažená, protože od 13:00 nespala.tak jsem ji hodila do kočíku a byla tuhá za 20sekund.přece ji tam nenechám chrnět třeba do 02:00 😅

jdu ji zkusit přenést 😨 😨

valentynka
4. čer 2009

č.326 😉 😉 😉

pismenko
4. čer 2009

to musím vyzkoušet

valentynka
4. čer 2009

je to super na ty detaily, těch moc nemáme,když se filda narodil, máme hodně vždycky s někým a samostatných moc ne

můžeš si tam dát i sepii, nebo černobíle a jsou pak tam i další efekty, ty musím prubnou

pismenko
4. čer 2009

uff, ani se nehla, naštěstí jsem ji tam hodila v tom spacím pytli, takže se dobře nesla.Teď jenom aby se neprobudila a nelekla se, kde je.Četla jsem, že by se měly děti vždycky probouzet tam, kde usnuly

pismenko
4. čer 2009

Jdu večeřet a čumět na ordinaci.

valentynka
4. čer 2009

my jdem koupat, před chvíli jsem dokojila

mějte se papa

zirafik
4. čer 2009

329 😵

Jdu taky na relax Ordinace 😅 . Malá chrní v kočíku na chodbě...byli jsme naproti manžovi. Dnes je celý den hodná tak jsem zvědavá na ten večer ... to většinou řádí 😒 . Včera to bylo co hodina - prso, chvíli klid, přebalit, prso, pak řev k neutišení... takhle, co hodinu 😖 ... od 18 do jedný... jsme spolu usnuli v pelechu, manža nás pak ukládal ...

Jitu, je to děs některý lidi 😒 . Já mám zážitek z Prahy, už je to 10let... fdítě řve 🙄

christla
4. čer 2009

Ta jsem dala 333. hlas. 😵 😉

jitousek
4. čer 2009

tak jsem tu měla naše stavili se tu jeli kolem tak jsem byla ráda že jsem tu nebyla sama¨po dnešním zážitku 😎 😉
no jinak až zpětně člověka napadne co chodí za pacoše na tomto světě a co by se mohlo všechno přihodit 😢

já jsem dva roky žila v Praze a nemám odtamtud žádnej zážitek teď žijeme zhruba ve 40tisíc městě a tohle 😕 😒

kacena00
4. čer 2009

no jitu to je hrozný s děckem je to fakt o strach, člov+k se bojí sám o sebe ale s tím děckem je to ještě hustější..

já mám bohaté zkušenosti ze střední, tam se to okolo intru uchylama hemžilo a pak jeden vlakovej hajzl...to bylo taky strašný když si nás mladý vemena vybral, nikdo nikde...

segra řikala že takhle poslaly s kamarádkama jednoho honipíra do háje, strašně se mu vysmály a on jim dal pokoj, protože sou to většinou debilové s komplexem sebevědomí..jenže já je posílat do prdele taky neumim, a kor sama... fuj

holky já sem na sebe tak naštvaná...kdybych furt n¨edělala pokusy se svým tělem..včera po tý pordejní akci sme si byly dát kafe a já debil že si dám led. kávu, no vzpomněla sem si, že do toho dávaj šlehačku, tak sem řekla, že raději bez ní, jenže až když číšnice odešla mi docvaklo, že se tam dává i zmrzka ne jen led, a v tý zmrzce může bejt taky kde co (myslím složení), ale nemám ráda jít přeobjednávat, já sem fakt lempl na to, že dieta má bejt striktní..no a ještě sem měla ředěnej džus s vodou a přišlo mi že je to lehce cítit po pivu (asi blbě umytáí skklínka- nedivila bych se, servírka byla vyloženě nasraná, že jí přišly lidi, měla dokonce zamčíno, i když nás viděla, nešla otevřít, až když tam po 5 min.kamarádka došla.. tak milostivě otevřela.
no a dnes? mám srajdu a prsa spláclý jak lívance, cyrilek vyjma toho dopoledne vyžaduje každou hodinu..se poseru..jako by už nestačilo, že sem zhubla na úpředpor. velikost a moje tělo je furt v presu, že bude hlad a vyrábí mlíka jentaktak..

sem zvědavá, jestli se to srovná v nějaký dohledný době nebo kvůli svý blbosti budu zase týdny mít nervy kvůli cyrilkově hladu a ze svých tráv. potíží..no hlavně že si kupuju drahou mouku a dělám si chleba za 50 korun abych pak udělala takovou zásadní diet. chybu

na webu o celiakii dycky psaly že se střevo vzpamatovává v řádu měsíců, sem fakt idiot..

(pardon, muselo to ven, řekla sem to michalovi a on mě má asi za zbytečně hysterickou a prej bylo něco v tý zmrzlině, že byla zklažená - no to by mi asi bylo i dost zle a to mi není..chjooooooooooooooooo)

jitousek
4. čer 2009

baruuu ach ju ☹ snad bude brzo líp 😉 to je porád něco no ale člověk je o to více naprdlej když je to vlastně lidská hloupost které se možná dalo předejít ...ale teď už to ber tak jak to je 😉 😎

pismenko
4. čer 2009

Barčo ☹ ☹ ☹ ŠMARJA....snad budeš brzo v pohodě...to já mám mlíka na rozdávání, zmáčknu a stříká to 20cm daleko 😅 😅 , ale taky to nemusí být na věky....snaž se hodně pít 😉 😉

Už tady dlouho nebyly holky:katy, pavis,tanu

jitousek
4. čer 2009

tak jsem dal svůj dnešní poslední hlas vedeme o 30 hlasů to jsem teda zvědavá jestli to utáhnem zítra jen aby neměli ještě někoho v záloze 😝 😎a před 12h nebyl boj 😵 😵 😵 no uvidíme každopádně já zítra musím letět do to města tak že se o boj o zlato nezúčasním leda že bych zaúkolovala kluky 😀 což by snad i šlo když půjde net a Míša nebude ječet tak by manža muhl klikat 😎 😵 😵 😵 😵

pismenko
4. čer 2009

Holky, pamatujete na Maovu? tak porodila ve 24tt chlapečka.....ona si taky zažila svoje, přišla o dvě mimča(ve 20tt a myslím ve 22tt)..

jitousek
4. čer 2009

ještě jsi apoměla na lucu 😎

jitousek
4. čer 2009

tak já nepamatuju to jsem tu ještě nebyla ale to je strašný chjo chjo má to někdo ale trápení moje je proti tomu ouplná nepatrnůstka 😢

jitousek
4. čer 2009

písme a má fotečky ??? nebo to gogluješ na nějaké diskuzi 😎

jitousek
4. čer 2009

Mišutka krásně usnul dneska před devátou a spí a spí tak že já jdu taky spát ať nejsem protivná až mě zase bude chtít ráno poblejt 😀