Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
5. čer 2009

tak že rozhodně se nebudu doma 4 roky nejsem cvok 😉

zirafik
5. čer 2009

holkýýýýýýýýýýýýýýýýýý, my vyhráli 😵 😵 😵 ... ale ta diskuze pod tím... závistivci vošklivý 😠 😀 😀 . Holky, doufám, že se někdy sejdeme a já ten dort opravdu přivezu neb jste úplný zlatíčka 😵 😵 . A ať si puknou závistivci 😀 😀

valentynka
5. čer 2009

jj, jsme is té diskuse taky všimla a četla jsem

mě to šlo vždy, neměla jsme problém,ale asi neunesli rpohru

holyk vy jste se rozjeli, to bylo teda něco to dočíst.

já zatím vyluxovala, vyprala a pověsila prádlo.
zadělala jsme na knedlík,už je vykynuto, Dnes dělám koprovku.
za chivlku dorzaí mamča a Filíepk mi už 1 1/2 hodinky spinká, sice jsem ho ted musela konejšit, bo se vzbudil,ale pokračuje dál 🙂

zirafik
5. čer 2009

holky ještě jednou moc moc děkujeme a pevně doufám, že fakt klapne to setkání... .třeba jak říkala Véra někde nějakou chaloupku si na víkend či na den a noc pronajmout a s našema mazlíkama se tam sejít 😵 . A já přivezu dort.... třípatrovej 😵 😝

valentynka
5. čer 2009

holky, s těma předčasně narozenýma miminkama, to je smutný.
hlavně aby vše dobře dopadlo a byli zdravý !!!

valentynka
5. čer 2009

já jsme byla po porodu na pokoji s holčinou a té se narodila holčička ve 28tt a měla 980g 😔

zirafik
5. čer 2009

jj, Val 😔 ... vlastně je hrozný štěstí, že mi všechny ťuk, ťuk... tady máme, zdravý, donošený miminka....

pismenko
5. čer 2009

žiraf, není zač 😉 😉 😉

val, je to hroznýý, ale budeme držet pěsti 😔 😔

zirafik
5. čer 2009

Markét, přečti si příspěvek v diskuzi Jáji, to jsem tam napsala já ...

zirafik
5. čer 2009

😀 stejně je prča jak jsou nasupený 😀

helicek
5. čer 2009

jojo, Jitu, chcípnem na papíry, je to děs, asi tam pošlu manžela 😀

pismenko
5. čer 2009

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=172050&e...

holky tady jsou podle věku odstupňované nrůzné hry pro prcky

Dorotka se naučila prskat a to je hustýýý..ji to hrozně baví 😀 😀 😀 😀

pismenko
5. čer 2009

Jo a včera jsem si v Bille koupila ten ovocný tvaroh od Activie a byl normálně plesnivej 😝 😝 😝 A prošlej samozřejmě nebyl.... 😠 😠

pismenko
5. čer 2009

A kde jste?? My už jsme zase samy a ven půjdeme až tak za hoďku, protože se dorča před hodinou probudila a teď si hraje 🙂

kremrolka01
5. čer 2009

tak gratulujeme nejkrásnějšímu miminku Kristýnce 😵 😵 😵
jůůů tak kvůli třípatrovýnu dortu bych přijela 😀
no a kvůli vám samozřejmě taky 😉

Markét četlas? vypátrala jsem kdy opakujou poštu 😉

my se balíme, jedem na chalupu, má bejt sice hnusně, ale potřebujem dodělat koupelnu

jitousek
5. čer 2009

tak koukám že tu nikdo nebyl skorem 4 hodiny no halky kam jste se vypařili ??? Určo někam na vejkend 😵 😵

jitousek
5. čer 2009

my jedem až v neděli poprvé k našim s prckem na noc tak jsem zvědavá jak se zaklimatizuje 😵

pismenko
5. čer 2009

Já jsem tady, byly jsem dlouho venku.Dorča dneska mlaskla té kaše rovnou 150 😅 😅 a bylo to myslím akorát.Koupila jsem ji z jablečnou příchutí a je celkem dobrá.Tak to teď budu střídat, jednou tuto a a podruhé obyč s rozmačkaných banánem.

te´d jsem ji uložila, trochu se tam vrtí, ale zatím klid 🙂

pismenko
5. čer 2009

s jablečnou 🤐 🤐 😝

pismenko
5. čer 2009

Už spííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀

jitousek
5. čer 2009

jo nám se dneska v kočáře moc nechtělo spát asi tak hodinu když sme šly volit a pak jsme šly do Kaufu a šel s náma praděda a Míša se pak probudil celej kauf koukal a u kasy začal ječet ....nevím jestli si myslel že nám to daj zadarmo aby jsme nemuseli čekat tu frontu no já jsem se pak protáhla s kočárem ven a jela brázdit na parkoviště a pak zase usnul a šly jsme dom spal asi 10 minut od kaufu a ppak si začal žoulat ruce a kňourat ....mám pocit že ty zuby nám daj ještě co proto 😒 😵 😵 😵

jitousek
5. čer 2009

manža šel na noční tak jsme zvědavá jak to vyválčíme dneska v noci ......jinak míša teď spí ale myslím že to bude tak hodinka nebo půl a pak bud ještě řádit 😵 😵 😵

jitousek
5. čer 2009

markét dobře jsme je převálcovali s těma hlasama když se do něčeho dáme tak to vyhrajem 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵

pismenko
5. čer 2009

jsme nejlepčííííííííííííííííííí

jitousek
5. čer 2009

to teda joooooooooo zase tam někdo psal já bych tam taky napsala ale seru na to lidi když někomu něco záviděj maj pocit že někoho tím naštvou ....nás teda ne Nás Nikdy Nikdo Nemůže Ničím Naštvat Neboť Naše Nálada Neklesááááááá 😵 😵 😵 😵 to je desatero N 😎

tevina
5. čer 2009

holky ted tam je příspěvek v diskusi,nějaká melanie myslím tam píše že tentokrát šlo spíš o tatínka,miminko prý skoro není vidět 😀 No je pravda že tatínek je fešák 😵

jitousek
5. čer 2009

vrtí se mě tu koš ach jo ale ještě spí 🙄 tak ještě ať vydržíííííí 😎

jitousek
5. čer 2009

už kńučí chjo 🙄

pismenko
5. čer 2009

Jitu, to desatero je super 😀 😀 😀 😀 😀