Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
25. čer 2009

holky budete kupovat golfky 😎
já furt na ně čumím ale asi na jaře příštího roku ale stejnak porád koukám a nevím jaký 😵

jitousek
25. čer 2009

jo to my taky 3x markét kojení a já už jsem si zvykla že asi nebudem nikdy spát do rána

pismenko
25. čer 2009

Já zatím nad golfkama neuvažuju

zuzanka26
25. čer 2009

Ahoj holky 🙂
my tady zase vykládáme v autosedačce, až mě z toho brní hlava!
U nás noc normálka, vzhůru byla mockrát, ale krmení jen jednou ve 2, ale vstávačka už v 6:15 ach jo, takže teď už je zase pomalu čas jít spát! 😲

jitousek
25. čer 2009

naše dítě si hraje na dece a už vykňukává ale povedlo se mu nějakým mě záhadným způsobem zarotovat a otočit se o 60stupňů a chńape po šustícím sluníčku 😎

jitousek
25. čer 2009

u nás se vztávalo už 5.30 a už jsme si i zdřímli ale teď už bulíme asi bude prso tak já jdu 😒

pismenko
25. čer 2009

Já taky čekám, až začne mrčet a půjde do kočárku. U nás je hrozný horko, ale zataženo...snad nebude buřina 😖

zuzanka26
25. čer 2009

tady je venku 17 stupňů 😲

nemo1985
25. čer 2009

Dobré ránko.

U nás také zataženo, ale dusno hrozné. 😉

Jsme vstávali po 7h.

Jsem před chvíli zkusila malému nastrouhat kousíček jablíčka a jeden piškot
do toho rozmačkat,,,,,, no a baštil 😀

zajdla
25. čer 2009

U nás je taky pěkné dusno.Zavedla jsem Luci do školky,pak šla nakoupit a leje ze mě jak z vola. 😠

Jitu,jestli můžu poradit s golfkama.Tak hlavně spojená rukojeť,polohování zádíček i nožiček a madlo.JInak je to vcelku jedno.Toť z mých zkušeností.Mám už 3 kočár. 😀 😀 😀 Měla jsem taky golfky,tak to má už vyzkoušené.Taky jsem prvně blbě koupila.Teď jsem už ponaučená. 😀 😀

JInak příkrmy.Já jsem ze začátku taky jen kupovala skleničky a pak později jsem vařila. 😀 Tak jsem měla skleničky jen na cestování nebo když jsem nestihla navařit,že jsme byli někde v pejru.

pismenko
25. čer 2009

Tak mi přišel pozdrav z hami klubu: přesnídávka, moje první lžička brokolice a karbice mlíka 6+ 😀

tevina
25. čer 2009

Ahojky,

tak krabice od hami mi taky chodí,už mi přišly snad 4 🙂

Jinak golfky máme půjčený,starší po dvou dětech,myslim ABC design a jsou dobrý,jsou to klasický golfky,nemají spojenou rukojet,což je teda o zvyku,taky mám radši spojenou,ale zase se líp složí,jsou menší.

pismenko
25. čer 2009

tevi, to chodí pravidelně?? 😕 😕

tevina
25. čer 2009

Jo a skleničky versus vaření,tak my jedeme ve skleničkách už od 4 měsíce a to i z toho důvodu,že jsou v nich snad všechny druhy masa,který si myslím,že bych ani nekoupila.A taky z toho důvodu,že čerstvá zeleninka neni po celý rok,je to jen tak 2 měsíce v roce.A adámkovi to chutná 🙂

tevina
25. čer 2009

Jo myslim k určitým měsícům,určitě ti ještě přijde 🙂

pismenko
25. čer 2009

juchůůůůůůůůůůů 😀 😀 😀

helicek
25. čer 2009

no já golfy kupovat nebudu, po zkušenostech s Péťou, který, když zjistil, že má nožičky a může chodit a běhat, nechtěl sedět v golfkách, takže u nás golfky určitě nebudou, přeci jen ta trojkombinace, co máme, je dostačující i jako sporťák, trošku větší, ale když někam pojedu, stejně pofrčíme autem

zirafik
25. čer 2009

ahojík, děkuji našemu dítěti, dovolilo mi spát.... 🙂 . Usnula kolem půlnoci, já v půl jedné a chrápalo se do 4, pak kojo v 8 a teď ťuk, ťuk zatím klid 😎 ... snad stihnu uvařit ...

Holky, tak to se taky těšim na krabičky od Hami 😉

zirafik
25. čer 2009

holky, už 7 obětí povodní ... jste všechny OK ????? Nemám přehled kde všechny bydlíte..... 😒

pismenko
25. čer 2009

Já jsem OK, ale jsme v takové oblasti, kde se to dost mele Opavsko, Jesenicko - to máme všechno blízko ☹ ☹

zajdla
25. čer 2009

ŽIrafíku malá už je kus ženské. 😀 😉

My jsme taky OK.Dneska ráno volala tchýně,jestli prý nejsme vytopeni.Že se dívala v noci na zprávy a prý to u nás vypadá hrozně.Já ani nevím.My jsme na kopečku,tak jsme v poho.Volá mi každé povodně. 😠 Ale aby zavolala,dky přijede to ne.A to u nás od prosince nebyla.Snad se přijede aspoň podívat na Lindu.

valentynka
25. čer 2009

ahoj holky,

tak u nás se počásko už vybírá,snad bude už konečně hezky, je to na palici to počasí, nic se pak nechce a jsem líná jak lemra.

žirafiku, noo tak to malá teda pěkně baští na to že jí je měsíc :´-)
co doktorka? neříkala nic ? bo se mi zdá,že 150ml aby najednou vypila je na měsíční mimčo docela dost 😕

zirafik
25. čer 2009

Val, to pije malá Kája od Chris.... naše pije neznámo kolik z kozenky 😅 ... ale přibýváme taky pěkně 😕 300g za týden 😅

helicek
25. čer 2009

to je hrozný s těma povodněma. Tady začíná svítit sluníčko

zajdla
25. čer 2009

Tady bude zase pršet.Je zataženo a hnusné dusno. 😠

pismenko
25. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... opět na první straně to trapácké albíčko 😝

zirafik
25. čer 2009

😅 😅

zirafik
25. čer 2009

tak od 11 nespíme... nakojeno... ale vyžadujem pozornost, takže oběd pro mámu asi opět nevyjde 🙄

valentynka
25. čer 2009

jéé žiraf, a joooo 😀 😀 😀 😀

noo tak to máš přímo cisternu na mlíko cooo?
tak když je plně kojená,tak ty kilča nevadí.
horší by to bylo po sunárku

valentynka
25. čer 2009

pavlí,tka si ji dej do lehátka a vezmi si ji do kuchyně

filípek rád kouká co to dělá a pořád mu u toho povídámco zrovna dělám

noo tak zhubla teda řádně, to se nechá 🙂

jiank jak jsi sem šerločko markét dala ten odkaz na album jak rodí a čumí jí z prostřed kočka, tak jsem to poslala admince, hned to smázla 😉