Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
1. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=386458

paní šije hezký kapsáře 🙂
jsem si nechala poslat nabídku 🙂

pismenko
1. črc 2009

mnooo fakt pěknýýýý 🙂

pismenko
1. črc 2009

cena méně 🙄 🙄 🙄 ...to je job jak cip 😕 😕

valentynka
1. črc 2009

to ti teda řeknu 🙂
a má plno až do září.

že by jsme začli šít kapsáře ??

to je jako ty ženský co šijou vložky do kočárů, nebo přešívají kočáry, to když se mrkneš kolik posílá balíků,tak to je taky dobrej job

pismenko
1. črc 2009

jj, ale já jsem kopyto,takže mám smolíka 😀 😀 😝

zajdla
1. črc 2009

JJ já si nechala přešít kočár. 😀 😀

valentynka
1. črc 2009

🙂

tak filípek se nějak potí, ještě že jsme ho nechala tak na volno.

holky, majte sa

papa 🙂

pismenko
1. črc 2009

papapa 😲 😲

Zajdi máte hezký kočík 😵 😵

kacena00
1. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

brývečír, tady je ukázka toho jak nám Cyrilek roste

pismenko
1. črc 2009

Barčo, je kouzelnej 😵 😵 😵 a jak je krásně vypleštěnej, no k sežránííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
1. črc 2009

kujííííí 😵 😵 😵 😵

zirafik
1. črc 2009

Baru, nádhera, pan Cyrda fešáček Slávista 😵 😅

zirafik
1. črc 2009

rekord v počtu kojení 13x 😒 ... 3,30 7 9 10 11 13 14 15 16,30 17,30 19,30 20,30 21,30 😝 😝 ... a do konce dne ještě 2,5 hod. Holky já jsem z toho vorvaná jak kůn 🙄 🙄

zirafik
1. črc 2009

ted vytuhuje u prsa 🙄 ... snad to zalomí do rána 😒

kremrolka01
1. črc 2009

teda Pavlí to nezávidím ☹ a neznám, já Kubu musela v tomhle věku pomalu ještě budit na kojení
snad se to brzo upraví, aspoň po těch 2 hodinách
a ani když ji vezmeš ven do kočárku tak tam dýl nespí? ale v tomhle vedru a dusnu se moc nedá spát
v tomhle byla ta zima dobrá, malej se zavrtal do fusaku a chrněl, jak začly tepla tak rázem přestalo i spaní v kočárku

zirafik
1. črc 2009

Péti, v kočárku vydrží 2-3hodky, dnes 1,5 hod 😒

zirafik
1. črc 2009

... konečně do pelíšku 😵 ... malá spí od 22h, tak snad min. do 4 bude spánek ... ale probere mne bolest prsou neb po dnešním celodenním koju se nalejou na melouny 😒 ... už teď ve sprše to ze mně kapalo, neb jim bylo asi divné, že se po hodině opět nekojí 😅 🙄 🙄

zirafik
1. črc 2009

tak dobrou... nebo možná dobré ráno těm, co tu od 7 budou strašit 😅 ... můj tip na ranní ptáčata - Písmenko, Zajda.... tak uvidíme ... 😅

zirafik
1. črc 2009

a Jitoušek... 😅

jitousek
2. črc 2009

bré ráno no jsme opět ve vedení raních ptáčat od 5h je Mišpulín vzhůru ale ležela jsem do půl šesté 😵 už mám umyté nádobí ustláno setřenou kuchyň a připravenej kočár v chodbě teď Míša spal půl hoďky a já tu lítala jak motorová myš 😎

jitousek
2. črc 2009

jinak Krakonošov hlásí lehkou mlhu a svítí slunce tak že bude opět palermo 😎

včara jsem byla ve městě dneska razím znova jelikoš jsem půl věcí zapoměla protože Míša se vzbudil a musela jsem ho koji na námku a samo sebou řev tak že jsme na sebe upoutali pozornost .......řval protože bylo šílené dusno před bouřkou ani ne tak hlady jako kvůli tomu vedru tak se nasosal a pobulel si v kočáře a usnul když jsme dojeli dom začal slejvák ale ten byl ještě že jsme to stihli jinak by jsme byla na kost mokrý

jitousek
2. črc 2009

baruuu Cyrda je fešnej chlapák 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajdla
2. črc 2009

Ahojky.Pěkné ráno.

My budíček až v 6,45.Takže super.Tady už je opět pařák.Ach jo. ☹ Pošlu ségru do Hodošu vybrat penízky.V takovém parnu nikam nejedu. 😠 Navícmalou nechci tahat po slunku.

Baru Cyrda je krásný.

zajdla
2. črc 2009

Pavlí nediv se malé,že je pořád u prsa,to dusno je hnus.A asi si vzala k srdci,že se má v těchto parnech hodně pít. 😀 😉

pismenko
2. črc 2009

ahojte holkýýýýýýýýýýý 😎 😎

Zajdi, co je to zase Hodoš 😕 😕 😅 😅 ...já z toho tvého hantecu nemůžu 😀 😀 😀 posledně to bylo taky takový to divný slovo, už jsem raději zapoměla, co to bylo 😀

zajdla
2. črc 2009

Hodoš je Hodonín.Je to město asi 8 km od nás. 😀

pismenko
2. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já se picnu 😝 😝 😝

jdu vzbudit tátu, dneska musí s tou naší psí kurv... na tu potratovou injekci 😖

valentynka
2. črc 2009

ahooj holkýý 🙂

Pavlí, jj, to taky znám to kojení 12x za den, jsme si to taky počítala,když byl Filípek malej, já to aspon teda měla po 2 hodinách a ne jako ty po hodině ☹
ale určo je to i tím teplem,že má žízeň.

jitoušku a nezkoušela jsi mu dát čajík nebo nějakou štávičku ,když jsou ty palerma

valentynka
2. črc 2009

tak já jsem to teda královno pochopila ten hantec 😀 😀 😀

ale ten minulý jsme taky už zapoměla 😀 😀

noo s tím pitím to je fakt, malá má žízen a tak se porpvé napije,ale za hodinu už má hlad, bo předtím jenom asi bumbala, si teda myslím, mnoo 😉