Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
9. črc 2009

už 😝 😝

pismenko
9. črc 2009

Val, nauč Filípka správně řádkovat,jo?? 😀 😀 😀 😀 😀

valentynka
9. črc 2009

Jitoušku,tohle vztekání jsme měla ted nedávno, už bylo 2,5 hodiny po posledním spánku, tak jsme ho uložila do postýlky, no ten spustil, hrůůůza. nechala jsme ho chvilku,když se sklidnil jakž takž,tak jsme ho šla ukonejšit a rychle pryč, no jenže on zase, tak jsme ho nechala, trhalo mi to srdce,ale po chvilce byl klid, hrál si s tygrem a pak během 10minut usnul.
chtělo se mu spát,ale nemohl zabrat.
a ještě přeminule,taky hroznej pláč, že nechce být v postýlc,e tak jsme ho vzala a šel si prostě hrát a dala jsme ho až po dalším koju, jsme se nerozčilovala,když nechtěl chrápat 😝 😅

valentynka
9. črc 2009

tééda markét ,ty jsi to vzala hopem 🙂

no Filda se dotoho pustil s vervou 🙂

u nás už se dělá hezkýýýý, ráno pršelo ☹
joo a včera byla duha 🙂

lucianas
autor
9. črc 2009

Jitu, krásné veršíky, jsi fakt dobrá. 😉

zuzanka26
9. črc 2009

no jo, jdeme plavčit ale jak, jestli bude takhle protivná?

Taky nevím co mám dělat, už má potníčky přes týden a nemizí to. tak nevím, jestli to jsou opravdu potníčky

christla
9. črc 2009

Tak jsem obalila květák a vytře. Teď jsu krmit dítě. Zuzi, mě doktorka na potníčky poradila Ophtalmo sptonex. Krásně je vysuší a zmizí, nám to pomáhá. 😉

helicek
9. črc 2009

Týnko, gratuluji k těhu, budu držet pěsti, ať je vše vpořádku 😀

helicek
9. črc 2009

Jinak zdravím, vrátila jsem se z Krkonoš, teda tady je nějak chladno a pořád nám tu prší přeháňky, ani prádlo nemůžu pověsit na zahradu

kacena00
9. črc 2009

ahoj holky tak todle já mám s tím spaním třikrát denně když se vrátí michal z práce tak ho fakt už nenávidím - cyrilka

nějaký dny je to lepší, nějaký dny je to na mašli

takže včera si ho vzal miáchal a pak ještě koupal, krmil a uspával a já si mohla na hodinu vlízt na zahrádku a dělat něco jinýho - labůůůůůůůž

dnes je zase nějakej protivnější, dycky mu domlouvám a naštvaně mu řikám, že mu dám už na prdel a on se na mě jen tlemí, ale dycky když mu domlouvám, po zbytek dne když nejí či nespí je protivnej jak blázen

kacena00
9. črc 2009

oujéééé slyším nějaký kašlopobrekávání a to sem vám zrovna chtěla napsat že ale teď zrovna hezky dělá hají 😀 😀

tak to mažu pověsit ty pleny co sem sebrala zvenku - každej den to samý, pověsím prádlo ven páč fouká a pak rychle sbírat protože začne chcát, chjoooooooooooooooooooooooooooooooo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tevina
9. črc 2009

ahoj holky 🙂

Val vše nej nej nej k narozeninkám 😵

Baru četla jsem tu historku s klíštětem a teda brrr 😖 Já mám taky arachnofobii,ale jen z větších kousků,tak od půl cm 😀

Rinti už je oficiální těhulka s těmi tt v pase,držím palečky 😉

Zajdi držím palečky na kontrolu.

tevina
9. črc 2009

Jo Žiraf,Kristýnka je teda nádherná,moc moc 😵

tevina
9. črc 2009
tevina
9. črc 2009

Holky já se už dávno rozhodla že nedám svoje děti očkovat proti klíštěti,prý je to fakt velký riziko to očkování,a tohle mně jen utvrzuje

marfuuuska • 2d • Dnes v 11:31
Která pravidla porušuje: | Zruš
Všem které jste nám držely palečky děkujeme a napíšu co jsme se dozvěděli.
Matýska jsem si přivezla domů a nález je takový, že očkování mělo opačný efekt a Matýsek prodělal meningoencefalitidu, která má naštěstí u dětí slabší průběh než u dospělých. A Matýsek bude bez následků, ale chtěla bych vás všechny upozornit, že jak mi řekla paní doktorka, tak tohle očkování je nejryzikovější a dle neurologů u dětí není dobré očkovat. Stačí prý jen stříkat nohy repelentem a kontrolvat tělíčko. Martínka rozhodně oočkovat nenechám.
No a jako vedlejší zjištění máme epiletický nález. Matýsek musí dodržovat režim a my musíme doufat, že nikdy žádný záchvat nedostane.
Ještě jednou všem děkuji za podporu.

pismenko
9. črc 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

pismenko
9. črc 2009

😕 😕 😅 😅 😕 😕

lucianas
autor
9. črc 2009

Tevi, tak to je opravdu síla. 😒

zajdla
9. črc 2009

Ahooooooooooooooooooooooooooooooooj.

Tak jsem vás dočetla. 😀

zajdla
9. črc 2009

V poradně ok,jak se to vezme.

Malá je v pořádku.TK v normě,jen je pořád hlavou nahoru a už se asi neotočí.Příští týden jdu na stěry a za 14 dní jdu do porodnice,domluvit si termín císaře. ☹

zajdla
9. črc 2009

Tevi je to dílo,ale já malou nechala naočkovat.Letos je hrozně moc klíšťat.Známá už měla 3 zakouslé a to se stříkají a o holkách ani nemluvím.Ale ty jsou naštěstí naočkované.Říkal známý,co dělá v lese,že je to hrůza.Že se vůbec nehodí tam chodit. ☹

pismenko
9. črc 2009

Zajdi,třeba otočí 😉 😉 😉 a hlavně,že je v pohodě 😉 😉

zajdla
9. črc 2009

Už asi ne,já ji cítím pod žebrama a pak se zase vrátí zpátky. ☹

Jen nevím,jestli epidurál nebo celkouvou narkózu.Po tom epidurálu se nesmí jak dlouho vstávat?Která jste to měla?Poraďte.

zuzanka26
9. črc 2009

Zajdli já jsem to měla ten epidurál a je to teda potom později bolest jak sviňa ale do týdne už je to dobrý, chodit jsem mohla tak třetí den, ale s bídou. Myslím že Val to měla taky.
Tak snad k tomu nedojde. 😒

lucianas
autor
9. črc 2009

Zajdli, třeba překvapí a ještě se otočí. Stát se může cokoliv. Ale nejhlavnější je, že je v pořádku a zdravá. .... to opravdu letí, co nevidět, máme tu nové miminko. Už se moc těším.

pismenko
9. črc 2009

Normální porod je taky bolest jak sviňa 😒 😒 😖 😖

Zajdi, vzpomeň na naši sousedku, malá se ji otočila týden před termínem(už ji tady vozí v kočárku) 🙂 dejme ještě lindě šanci 😀 😀

lucianas
autor
9. črc 2009

tak tak, přesně, dejmě malé ještě čas na otočení. kdo ví, třeba překvapí ještě před narozením ...

zajdla
9. črc 2009

To jsem zvědavá.Doky říkal,že si tam pěkně sedí.Že je to úplný konec pánevní.Ale dávám ji ještě 14 dní.Holce,pak už jdu domlouvat ten termín.

Lucku jsem rodila 23 hodin,tak vím,co normální porod obnáší.Ale císař,to bude zase něco nového.

Zuzi a kdy jsi mohla vstát po tom epidurálu?Za kolik hodin.

kacena00
9. črc 2009

hooj zajdi neměla sem cíaře ale jen prostej epidurál, a mohla sem po něm vstát na čururu a do sprchy a pak už fungovat za 2 hodiny myslím, to už mi dali i oběd, do tý doby sem byla v poloze ležmo, od 10 19 do cca 12 30

tevina
9. črc 2009

Ahoj 🙂

Zajdi a dali ti nějaký cviky na to otočení,já vím že se dělají kočičí hřbety a prý fakt pomůžou.Kamarádce jeden doktor neřekl nic a druhý se hrozně divil že už dávno necvičí kočíčí hřbety.Tak byla docela naštvaná,ale malý se naštěstí fakt otočil.