Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pavis
26. únor 2009

Dobre rano, Dorotoko, vse nejlepsi! 😀
Veru, tak bud na sebe opatrna, zabaly jsou super, me vzdycky pomohly a neskoncila jsem s antibiotikama, i kdyz ted prvni zanet byl lahudkovy, mela jsem skoro 41 horecky. 😒 Jeste se radi i zelne listy, namatlala jsem tvaroh a prekryla zelnym listem.
Tanu, at zije romantika! To s eproste casem vyvrbi, a mluvila jsi o te bolesti s Dr?
Nemo, tak to je krasna vaha 🙂 , maly je sikula! A ty samozrejme taky 😉

tevina
26. únor 2009

Ahoj holky,

Veru to je smůla,tak držim palce at se to nerozjede.

Dorotce vše nej... 🙂

Nemo jste šikulové 🙂

Ty jo Pavis to jsou u toho tak vysoký horečky,to si nedovedu představit 😒

tevina
26. únor 2009

Jo holky tu Báru by měli pustit v pátek.

pismenko
26. únor 2009

nemo, tak to je Lukášek už pěkný koblížek.....dorotka už se taky pronese, jsem zvědavá kolik bude mít, ale my jdeme až 9.3. a 8.3. na gyndu 😝 😝 🙄 🙄 takže to budu mít perný týden

pismenko
26. únor 2009

tevi, musím teda říct, že na té fotce od Báry z porodky jsi kočka jak cip 😵 😵 😵

pismenko
26. únor 2009

Tak jdu něco dělat malá spinká 🙂 🙂

jo a info pro val: 19:30-02:30-6:45 😀 😀 😝 😝 😉 😉

tevina
26. únor 2009

Jéé Písmen děkuju moc 🙂 ale koukala jsi se dostatečně z blízka,dvě brady atd.... 😀 😀

tevina
26. únor 2009

Písmen krásně spinkáte 🙂
My teda 6.30-1.30-5.00 a v půl 7 budíček,jídlo pak až v 8(ovocná sunarka)

tevina
26. únor 2009

ale zase ted už půl hodiny spinkáme 🙂

zirafik
26. únor 2009

ahoja holky 🙂 , Dorotce gratulačka 😉 ,
Veru, to je mrzutý... 😒

Chris, my máme taky plíseň v bytě 😒 ... v ložnici i v obýváku... naštěstí jen trochu v rozích, ale musím furt větrat. Až stoupne teplota, tak by to snad mělo být lepší. Taky stříkám savo.... ale to fakt neřešim. Spíš mě sejří ten močák... včera večír to bylo lepší a dnes ráno to zas bolelo a víc než včera...vypadá to zatím na moč.cesty... tak budu proplachovat a v lékárně jsem mi doporučili uroval manosa, tak snad pomůže.. 🙄 🙄. Ještě někde doporučovali vit. C... tak zkusím možno i ten...

Na Báru už se teda těším 😉 .... hlavně na popis porodu... 😅

zirafik
26. únor 2009

Chris, vidím nový pupáček 😵

valentynka
26. únor 2009

ahooj holky,

tak nejdřív, všechno nejlepší Dorotce k svátku 🙂

valentynka
26. únor 2009

Markét, už zase zlobíš ??????? 😠 😠 😀 😀 😀 😀

naše dnešní noc 23.00- 3.30 - 6.00

jinak teda chudinka Verča, jste mě vyleklay,že snad začnu taky odstříkávat, ale růčo to asi moc nepůjde ☹

zuzanka26
26. únor 2009

ahoj holky,
tak já taky přispěju s nocí, my jsme krmili v 20:00, pak ve 2 a v 6 ráno. Naštěstí jsem Sárinku přesvědčila, že i ráno se dá spát a byla tuhá do půl 10! Protože ve 4 ráno vypadala že bude chtít snad vstávat a přemýšlela jsem, že jí dám prso, ale pak když jsem zjistila, kolik je, tak jsem se od ní otočila a nějak to zaspala. teď je dobře naložená, vykládá v postýlce a všimla jsem si, že už rukou dokáže sáhnout po hračce, máme v postýlce psa od Lamaze a teď držela sama kostičku, kterou ten pejsek drží v ruce. 🙂

Beruško, to mě potěšilo, že Sáruška vypadá podle fotky jako klidné miminko, ale opak je pravdou, spíš je těžký jí vyfotit, protože je to vždycky rozmazaný jak mele rukama a nohama, a to samý dělá i v noci. Musím vymyslet, jak jí v noci nenápadně svázat ručičky, prý existují speciální zavinovací deky, protože v té zavinovačce, co na noc používáme, tam není možný ty ručičky nějak zavinout, ona je hned vystrčí,aby mohla máchat.

nemo1985
26. únor 2009

Také info, dnešní noc: 22.00 - 2.00 - 6.30 🙂

pismenko
26. únor 2009

Zuzu, tak to přesně dělá Dorotka, ručičky všude kam se podíváš 😀 😀 😀 😀 pořád s něma šermuje, hlavně před obličejem a vyšprtává dudana a pak ji to štve, tak natahuje 🙂

valentynka
26. únor 2009

zuzko,tak to malá spinkala hezky 🙂 a už je to šikulka,že už drží hračku.

já filípka taky zvykám na hračky,aby si je ošahal

co zkusit jí omotat do pleny,to dělali v porodce,když malého svítili proti žloutence, nebo do tetra pleny a pak jí dát do zavinky.
mě ted filda spí v zavince,ale nohy mu koukají,bo už mu je malá 😀 😀

zuzanka26
26. únor 2009

Vidím, že to máme všechny podobné s tím krmením, oni si mimísci řeknou sami, že už je čas.

S tím příkrmem pro Pavis, chtěla jsem ti doporučit www.kojeni.net ale dohromady se tam člověk taky nic nedozví, jen pořád mluví o kašičce na noc, ale to jsi říkala, že nechce. Se zeleniny bych zkusila cokoliv jiného ( určitě jsou nějaký ty směsi brokolice, brambory apod. ) ale píšou tam, že s tím se má začít v době oběda. 😖

zuzanka26
26. únor 2009

no něco zkusím, ale až nějak v momentě, kdy má už zavřený očička a přitom sebou mlátí. Vždycky tak usilovně dudánkuje, je to moc roztomilý, taky jsem zjistila, že když ve dne spinká a vyplivne dudánka, že pak dudánkuje nasucho, to je tak roztomilý 😵 😵 😵
Teď ale asi příjdu o bubínky, jak piští v postýlce!!!

valentynka
26. únor 2009

zuzi,to taky malej dělá pusinkou,že dudá jako by měl dudlíka 🙂

zuzanka26
26. únor 2009

právě že Sárinka taky a zapomíná tam ten jazýček, tak je fakt jako koťátko. 😵

zuzanka26
26. únor 2009

dala jsem do albíčka příklad toho, jak se u nás nedá fotit 😀

christla
26. únor 2009

Pavlí, tak na nic nečekej a jdi k doktorovi. Nebo kdy jdeš do poradny?
Močák je fakt prevít!

Zatím koukám, že se tady spolu míjíme, co? Holky o víkendu už budu dávat dohromady postýlku. 😵 Manžel mi slíbil, že mi jí smontuje, tak se už těším! 😉

christla
26. únor 2009

Jinak foto pupíka je v albu, ale asi žádná změna od minule.

nemo1985
26. únor 2009

Zuzi.............. malá je kouzelná, 🙂
A takhle se mi malej mrská celej když kouká na hračky 😝

nemo1985
26. únor 2009

Christl.......... pěkné bříško 🙂

christla
26. únor 2009

Zuzi, Sárinka je fakt strašně krásná!!!! 😵

christla
26. únor 2009

Nemi, bříško pěkné, jen mi vylézá pupík a já ho mám takový divný po té laparce......

christla
26. únor 2009

Přemýšlím, že bych dala do pračky dneska vyprat ty látkové pleny, že bych začala pomaloučku polehoučku prát. Nebo myslíte, že je ještě brzy?

pavis
26. únor 2009

Holky, moc me s tema nocema nestvete, ja-spat 9:30, jidlo 11:00, 12:30, 3:00, 5:30, a 7:00 budicek 😠 😠

ale uz jsem tak zvykla, ze me to ani neprijde 🙂 hlavne kdyz se naji a hned spi, zabere to tak 5 minut