Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
24. črc 2009

pavlí, jojo, je na mmb několik paní a šijou to a když jim písneš co máš za kočár,tka oni ti to ušijoua j epravda,že to ten kočárek hezyk oživí.
přemýšlím ale, že si nechám ušít univerzální,abyhc ji pak mohl apoužít do dalšího kočárku do golfek, nebo tam myslíte už není třeba ??

zirafik
24. črc 2009

Val, tak ta je fakt fešná 😵 , ale mám kočár do oranžové, tak by to chtělo žlutou nebo oranžovou kdyby měla 🙂 , ale žirafky jsou fakt pěkný 😵

kurník tady v baráku furt někdo něco vrtá 😠

valentynka
24. črc 2009

ta paní tam má i oranžové žirafky 🙂
mrkni se jí do alba

tevina
24. črc 2009

a ušije i nánožník,potah na madlo,tašku,pak i takový ty polštářky co jsou na kšírách na ramínka

tevina
24. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=214...

mě se líbí tohle pro holčičky

tevina
24. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=195...

tohle máme my a je tam taky oranžová barva

tevina
24. črc 2009

val to vypadá krásně a chutně 🙂

valentynka
24. črc 2009

tevi, jojo, to je taky hezký,takový veselý 🙂

valentynka
24. črc 2009

tak to máte tevi krásnou vložku 🙂

valentynka
24. črc 2009

koukám,že dost frčej ty kočárky zapp, speedy,buggster,buzz

lucianas
autor
24. črc 2009

Zuzi, tak to jsi asi jedna z mála, komu včera bylo fajn. Já nemohla opravdu téměř nic, totálně nepoužitelná. Dnes je to trochu lepší, dá se alespoň dýchat.

Žirafík, tak to je síla, čtyři hodiny cesta, místo jedné. Ale víš co, nikdo za to nemůže. Jen to blbé počasí. Sice chápu, že lidi museli být naštvaní, ale opravdu lidi, kteří u toho pracují, by tomu stejnak nijak nezabránili. No, snad už se to počasí umoudří a takové hrozné bouřky přejdou a bude líp. ... k tomu řádkování se nějak nikdo nevyjadřuje, že? .... kolik měříš, že zastupuješ tu část větších tetek koníkovek???

zirafik
24. črc 2009

luci, měřim 186 😕 😕

holky, díky... žirafky asi objedenám 😵 😵 😵

lucianas
autor
24. črc 2009

Val, tak ten recept vypadá oopravdu suprově. Už ho mám daný v oblíbených a určitě v nejbližší době udělám. Jsi mi udělala úplné chutě. Teď nevím, co si dát, nic moc doma sladkýho nemám.

Žirafík, tak to teda jsi hodně vysoká, to je pravda. Tak to malá bude po tobě, to je pravda.

tevina
24. črc 2009

holky tak tomu kloučkovi snad zachrání obě nohy,ale ručičku už ne
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/119501...

lucianas
autor
24. črc 2009

Tevi,tak to je smutné 😢

lucianas
autor
24. črc 2009

Tak jsem byla na procházce s pejskem, ale i když to nevypadá, tak je tam hrozně. Sice ne jak včera, ale i tak nic moc.

kacena00
24. črc 2009

hoooj holky!!!

tak hlásím, že mi je celej den na blinkání a začínám se už strachovat estli náhodou neexistuje neposkvrněné početí 😀

pismenko
24. črc 2009

Baru 😕 😕 😕 😕 😕 , stačí malá poskvrnka 😀 😀

kacena00
24. črc 2009

nééé to, určitě ne, i když kdybych měla tady test, asi bych se votestovala, ale s naší frekvencí..jakmile přišla chuť, nastoupila mrcha, pak přišla chu´t a léčila sem si pipinu po klíštěti a pak to bylo dobrý zase na den a dorazila mrcha číslo dva

jo, vlastně mrchuju, no ale přesně takhle blbě mi bylo s cyrdou

no ale řikám si, jestli neaspadám do nějakýho promile co přes gumu počali 😅 😕

ne, je to jistě blbost, to bych fakt musela bejt svatá, ale ráda bych už aby se mi žaloudek uzdravil, protože s celodenně plačícím a kvičícím děťátkem je to vopruz, aspoń na chvíli si s ním jdu dycky lehnout,když na chvíli zabere, ale nejradši bych se ted na dva dny zavřela do postele a nepřijímala audience 😀 🙄

lucianas
autor
24. črc 2009

Kači, tak snad bude brzy líp. I když další mimi by taky nebylo špatný 😉

kacena00
24. črc 2009

fíha, ale o pár měsíců dýl, tenhle rarach..já mám pocit, že ho nezvládám a kdyby do toho přišlo něco podobnýho..no nazdar, asi by šel na mateřskou michal 😀

pismenko
24. črc 2009

No to by byl fakt gol 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

kacena00
24. črc 2009

tyvodo si fakt asi dojedu do tábora pro test v pondělí- na pacov nebudu mít vodvahu, když mě znaj s miminem 😀

kacena00
24. črc 2009

no hlavně mě už bude v pondělí dobře žejo?

kacena00
24. črc 2009

tak brounoc

zajdla
24. črc 2009

Kači,že by?????????????????Byla by to sranda. 😀 😀 😀