Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
4. srp 2009

😀 😀 😀 jjjjj 😀 😀 😀

valentynka
4. srp 2009

holky, furt běhám k filípkovi co 15minut, někdy i 2x za minutu,asi ho berou zoubky horní 😒 😒
chudnka vždycky tak zapláče 😢

lucianas
autor
5. srp 2009

Ahoj,

Val, teda, ty jsi byla včera pilná. To jsi zvládla hodně toho. ... jinak co se týče tabulek, tak já sleduji, i když jen občas. Ale asi se přídám k Týnce a jsem pro aktualizaci. 😉 Ale zase taky podle, jak ti to vychází časově. Přeci jen s dítkem už tolik času není. To chápu.

Tevi, my chceme holčičku u tebe ještě!!!

😅

jitousek
5. srp 2009

bré ráno 😵

jitousek
5. srp 2009

tak u nás noc celkem ušla jako tu předchozí jsme s sebou škubali a převalovali jsme se ........já nevím jestli je neklidnej kvůli zoubkům nebo to dělá ten měsíc fakt tomu nerozumím ........akorád že člověka to budí a musí ho otáčet nebo hladit nandávat dudák a podobně tak že tak 😔

lucianas
autor
5. srp 2009

Jitu, možná to bude i tím počasím. Docela výkyvy. ... ale může to být určitě spojený s těmi zoubky.

pismenko
5. srp 2009

Dobré ránko 🙂 🙂
Dítě je extra nevrlé 😠 😠

máme dneska taťku doma, tak se do něčeho vrhneme, ale budu nakukovat 😲

pismenko
5. srp 2009

U nás noc 19:00-4:30-6:30 ....trochu se mi lepší ta šmudlinka 😵 😵

jitousek
5. srp 2009

kéž bych to mohla napsat někdy i já písmen 😒 😎

pismenko
5. srp 2009

Jitu, já teda nevím, co bych ti poradila...v té knížce jsi žádné finty nevyčetla????

nemo1985
5. srp 2009

Dobré ráno

U nás noc 18 30h - 1h - 7h takže super 🙂

Máme 17stupnů a svítí nám tu sluníčko.

Jdu snídat 😉

rintintyna
5. srp 2009

ahoj děcka, teda ta Pavis tu už nebyla věky, doufám, že je to pouze vytížením a že je vše v pořádku 😵

rintintyna
5. srp 2009

jo jinak já dnes využiju dopolední procházku k návštěvě města. Není tak hrozné vedro a musím na sociálku pro nějaké formuláře do práce. Propouštíme dalších 24 lidí ☹ tak ať máme odhlášky a evidenčáky. a taky si koupím super malinovou zmrzlinu, je točená, rudá jako malina a jsou v ní malinový zrníčka, bo je opravdu poctivě dělaná z malin 😵 k obědu mám naloženou čínu a adpo bych měla žehlit asi 😕

jitousek
5. srp 2009

já jsem to ještě nedočetla zkoušela jsem fintu s dudákem i s čajem ale stejnak to vždy zkončí u prsa 😔

jitousek
5. srp 2009

snažím se to natáhnout o odálit to prso ale je to pacholek a vždy ssi ho v noci vyřve

zuzanka26
5. srp 2009

Ahoj holky,

u nás jsou ty noci dost blbý taky, přesně jak píše Jitu, furt obracení se a kňourání. Dneska v noci jdu spát jinam a příjdu k ní jen když bude opravdu pláč, nám asi pomůže ten samostatný pokoj. Jenže to by musela umět usínat sama v postýlce že! 😖

pismenko
5. srp 2009

chjo ☹ ☹ , je to pěknej vyčůránek ten Váš Tygřík 😝 😝

pismenko
5. srp 2009

!! BARU A KREMROLKO A TEVINKO !!

DOLE BUDEME OD TOHO 21.8. COŽ JE PÁTEK A JÁ BYCH TO VIDĚLA NA SOBOTU NEBO NEDĚLI. Ale to místo a čas necháme na vás, my se přizpůsobíme.Budu asi muset vzít i Toma(snad nevadí, protože sama se po cizím městě moc motat autem nechci a ještě s Dorou za zády 😀 😀 )

Tak hažte něco do placu,ať to vyjde lépe než v tom září 🙂

tevina
5. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Písmen a kde přesně budete?Jinak vůbec nevím co bude 21.8. ale ráda bych vás viděla,takže to fakt budu vědět asi až na poslední chvíli.

Jo a holky třetí dítko už fakt ne,Tomáš by to asi nevydejchal 😀

Hele Písmen ty sis kupovala nedávno pračku,vid?Nám odešla včera,nevím co s ní je,ale vyhodila pojistky a smrděla spáleninou,takže asi zadřenej motor nebo něco podobnýho.Naštěstí maji naši 2 tak nám jednu půjčili,protože zrovna nejsou penízky na pračku.Prosím jakou máte a jak jsi spokojená?Dík 😵

pismenko
5. srp 2009

http://www.kasa.cz/display-photo/332918.jpg Tevi, máme tuto a spokojená sem...pere dobře, je na 6kg a nemám s ní žádný problém.

helicek
5. srp 2009

Ahoj holky, teda já mám dnes den blbec. Loupu ořechy, no a nožem se říznu do prstu, jauvajs, bolí to hodně, protože ten nůž byl ostrej, no tak jsem si to zalepila a loupu dál, nemám louskáček, tak proto ten nůž a za chvilku mi nůž sjel špičkou do dlaně, takže další úraz, fakt, už se a to loupání vyprdnu.
Do toho Péťa pořád horečkuje, už čtvrtý den, ale už to nejsou 39 stupňové horečky, tak snad je angína na ústupu.
Jsem zvědavá, co se dneska ještě stane, a to máme teprve skoro jedenáct dopoledne 😔

rintintyna
5. srp 2009

Heli, tak to Ti nezávidím 😒 my ořechy rozbíjeli paličkou na maso a na horečku zkus dát kysané zelí do ponožky a na nožky, nebo cibuli nakrájenou na kolečka, ale tu často měnit. Jinak pak už jen zábaly, jsou to mučidla, ale mě je máti dávala a zabíraly spolehlivě 😉

tevina
5. srp 2009

přidala jsem pár fotek z našeho vejletění,tak kdo chcete koukněte 🙂

na poslední fotečce má adík ustřiženou ofinu,už mu to lezlo do očí,tak jsem vzala nůžky a ustříhla mu ofinku a u oušek

tevina
5. srp 2009

Jo písmen ta pračka se mi moooc líbí,hlavně to že je jen 40 hluboká a i přesto má nápln 6kg.to je super 🙂

pismenko
5. srp 2009

Fotky hezké 🙂 🙂 JJ, je právě úzká, já sice nejsem limitovaná prostorem, ale zase je zbytečný mít pračku velkou jak kráva 😀 😀

Heli, ty jsi teda ,,šikula", už se na to vyprdni a hoď nožky nahoru 😉 A snad teplotky brzo ustoupí 😒 😒

Rinty, ty vado, ta 9 je už moc moc pěkná 😵 😵 😵 😵 😵

janda79
5. srp 2009

ahoj holky, máme nové miminko?

pismenko
5. srp 2009

Máme Lindušku 47cm a 4190g 😵

pismenko
5. srp 2009

holky a ví to Tanu??nechtěla poslat smsku??já se v tom ztrácím 😅 😅

janda79
5. srp 2009

jé, to je super!!!díky

janda79
5. srp 2009

a je to tedy pěkný kousek! 😵


Proč jsem se probudil v nemocnici?

Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi neustále
připomínala,
abych jí opravil...
Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný.

Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření, kamarádi, hospoda...
Něco co bylo pro mne mnohem důležitější.

Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere.

Když jsem přijel včera domů,seděla ve vysoké trávě a střihala ji malými
krejčovskými nůžtičkami.
Tiše jsem jí chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu.

Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se slovy:
"Až skončíš se stříháním drahá, mohla bys zamést dvůr"

A víc už si nepamatuju...