Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
17. zář 2009

Evit, díky. Už prohlížím, a hned bych si vybrala. Fakt moc pěkné. 🙂

Zuzi, to by bylo fajn. Co tak poslouchám, tak v naší rodině (z mé strany) byly všechny porody docela rychlé, tak by bylo fajn, kdyby to tak pokračovalo i u mě.

Kremrol, a vy budete předělávat kuchyň? ... já si trošku v kuchyni porovnala a docela to jde. Nádobí je tam trošička, takže to udělám až odpolko.

zirafik
17. zář 2009

Dávám do placu tyto termíny, třeba se něco ujme 😎 : 24.9. ČT, 25.9. PÁ, 30.9. ST ?????? 😉 😉 😉

zirafik
17. zář 2009

jo a líbí se mi ten cirkus na Smíchově 😵 http://www.cirkuscafe.cz/

kremrolka01
17. zář 2009

tam jsou jenom všední dny v tom cirkuse že jo?
my chcem v pá 25. do Prahy na Forarch, tak mně by se celkem i ten čt 24. hodil že bysme jeli o den dřív 🙂
ale jinak je mi to vcelku jedno 😉

luci no my to vezmem od základů 😀 až do novýho baráčku 😉

valentynka
17. zář 2009

holky, já jsme taky pro pražský sraz 🙂

jinak od rána jsme nic neudělala, ted jsme ho dala po obědě do postýlky a šla jsme si sem trošku orazit.

ten už peláší po bytě.
dnes vymotal na záchodu roličku papíru, pak jsem en přivpřela a najendou slyším že je zase na záchodě a to už tahal štětku.
akorát jsme mu udělala přesnídávku ze žlutýho melouna a švestek a pak jsem mu uvařila-dnes poprvé rýži s kuřecím masem,mrkví,petržel a brokolici.
nakrájela jsme maso na čínu a jdu to ted uvařit a chtěla jsme luxovat.
v pračce mám už hodinu vypraný prádlo a má dorazit mamča do hodiny 😕

Pavlí, já bych to neviděla tak brzy ten sraz..

lucianas
autor
17. zář 2009

Kremrol, aha, tak to jo.

Docela bych se taky vydala na srazík, ale u mě to vážně nehrozí. 😅 I když jak píše Val, taky si myslím, že ten termín asi nevyjde. Je to dost na rychlo. NO, však uvidíte.

zajdla
17. zář 2009

Tak jsem byla nakoupit s maminou v Tescu.mamča to zacálovala,protože ještě nemám vyřízenou tu kartu.Tak jí to pak vrátím.Koupila jsem tam Lucince 4 halenky.Bude kočka.mají tam velké slevy,tak jsem neodolala.

Kremrolko s myčkou sopuhlasím.Ušetří to hodně času.Ale já už jsem tak lenivá s tím nádobím,že se mi to nechce vyndávat.POmáhá mi Lucinka.Zatím ji to baví,tak uvidíme.jestli ji to vydrží. 😀

christla
17. zář 2009

Tak jsem taky tu. Dítko mi usnulo, tak se na vás jdu po delší době podívat....

S Kájou to začíná být náročnější, protože už vyžaduje víc a víc pozornosti a už skoro nic přes den neudělám. V kočárku se jí už přestává líbit, protože pořádně nevidí ven. Včera jsem študovala návod ke kočárku a je tam napsáno, že hluboká korbička unese max 9 kg.... A Kája už 9 kg má.... No a ke sporťáku píšou, že je ted do 15 kg, ale není vhodný pro děti maldší 6 měsíců. Si stejně myslím, že do sporťáku hupsneme ještě pře 6.měsícem.... Navíc se mi už do korbičky téměř nevejde. Je to už fakt ťip ťop.....

christla
17. zář 2009

Jo a o víkendu jsem viděla svojí bývalou spolužačku ze střední a čekají taky miminko a termín mají 29.4.2010.... Tedy přesně o rok, než je Kája. Takže pokud se to povede, bude mít Karolínka kamarádku přesně o rok mladší. 😉

christla
17. zář 2009

Holky, co se týče srazu, já bych tak ráda jela, ale já bych musela cestovat s kočárkem busem a ještě až na Smíchov a to je pro mě nepředstavitelné, takže srazík opět bohužel beze mě. ☹

zajdla
17. zář 2009

Chris já malou vozila ve sporťáku taky dřív.A u Lindy to bude taky tak.Protože se mi na zimu do hluboké korbičky i s fusakem prostě nevejde. 😠 ☹

zajdla
17. zář 2009

Já bych byla pro sraz někde aspoň na víkend.Protože na 1 den jet do Prahy s 2 nebo jen s 1 dítkem je pro mě nadlidský výkon. ☹ Je to přeci jen 3 hodiny cesty autem nebo vlakem.

jitousek
17. zář 2009

kuk 😉

christla
17. zář 2009

Zajdli já právě taky řeším, že jí tam dám. Je to tázka pár týdnů a budu přestavovat kočárek. Mrzí mě to a zároveň se bojím, aby si Kája nehuntovala záda. 😒

christla
17. zář 2009

Vím, že tady teď Pavlínka není, ale nevím, jestli chodí na květnovky. Je tam jedna holčina, má holčičku starou myslím jako Týnka a leží teď v nemocnici, protože si prodělala 6 epileptckých záchvatů.

Holky, mě je z toho tak smutno, proti tomu jsem moje problémy nic. 😢

jitousek
17. zář 2009

no o srazíku polemizuji ale pro mě je teda Prágl poněkud nepředstavitelnej ........no jistě je to moje představa dááá se samosebou všechno ale nějak si nedovedu představit jízdu vlakem když jsme vlakem jeli k našim s kočárem i s manžou a Míša bulel když vlak houkal a to jsme jeli jen 10km natož do Práglu kde by cesta nejméně trvá Krakonošem 2h což je jediná výhoda tohoto vlaku bez přestupu a ještě jede až na ten Smíchov pokud ho nezrušili ale myslím že ne ..... autobusem to nepřipadá v úvahu a autí nemáme 😒 záleží kdy by to bylo no fakt by záleželo na Míšovi bych musela zkusit nejdříve jet někam tady poblíž aby mě pak neřval a hlavně teda nevím jak to provést s kočárem je těžkej jak kráva neskaladnej a jestli by tu celou cest vydržel sedět u mě na klíně no asi moc žádnej konfort a bezpečí táhnout sedačku nepřipadá v úvahu ....no a jesli by mohl a hlavně jestli by usnul ve vlaku v kočáře ???? No tisíc otazníkůůů ale na ten sraz bych strašně ráááda 😵 😵 😵 kdyby to bylo na jaře Praha je krásná z jara dolo by se i kočárkovat někde po parku no ale i podzim je v Praze krásnej ještě bude hezky nooo děfčata nevím nevím

jitousek
17. zář 2009

Chris to je hrůza chudák mimísek .... 😔

tanuki
17. zář 2009

mně by se čtvrtek taky líbil 🙂 ten cirkus má otevřeno až od 13, to druhé jak posílala odkaz Baruš má už od 10.. výhody cirkusu-koberec, ale celkově hrací prostor asi menší, to druhé je prostornější, ale má podlahu.

Chris, pořiď si něco na nošení! Je to fakt prima, miminka to mají rádi a do mhd je to k nezaplacení!!! Tady je odkaz na jedno z těch levnějších http://www.branakdetem.cz/ergonomicke-nositko-l...

Ach jo, ty epilepsie, to je hrůza

kremrolka01
17. zář 2009

no já myslím čím dřív tím líp, když se plánuje něco moc dopředu tak pak stejně každej postupně odpadává 🙂, nejlepší jsou hurá akce a navíc hlasí na příští týden krásné babí léto, takže se dá vyjet s kočárkem třeba i do parku 😉 jsou tam hned vedle Kinských zahrady

já teď o nosítku taky docela uvažuju, líbí se mi ergo, ale je to teda pálka ☹

zuzanka26
17. zář 2009

já jsem taky pro srazík, ale chce to spíš nějaký park, kde by bylo možný vyvalit tolik kočárků 😉

jitousek
17. zář 2009

ty nosítka jsou super ale ta cena teda uuuf ☹

máme doma nosítko klokánka koupila jsem myslela jsem jak budeme klokanit a prdlačky když byl malej bulel v tom bál se ani do šátku nechtěl (ten jsem na štěstí měla jen půjčený) za nosítko jsme dali 700 a je jen do devíti kil tak že už žádná sláva tenhle týden jsme s ním byli v krámě naproti Míšovi se to docela líilo sledoval frmol kolem sebe ale nevím jestli bych se s ním pouštěla do víru velkoměsta bez kočáru už je docela klacek na tahání a já mám krční páteř poměrně v háji a ruce teda od toho taky jsem ráda když ho můžu položit někam na zem do kočáru a tak a bude hůůůř kila přibejvaj a dítko roste tahat a nosit chce dost často 😖

kacena00
17. zář 2009

čau holky hlavně my v pátek odjíždíme na dovču s michalem a cyrdou, takže nejzašší je ten čtvrtek, ale to chodim plavčit, co středa? 😅

jitu, nechci nijak poučovat, ale hodně sem to zkoumala a zkoušela, ono se ty tzv. ergonomický nosítka a klokanky nedaj srovnávat..je to nebe a dudy, jestli chceš, tak se dá pořídit nositko bazarový, já si na jedněch velice slušnejch a spolehlivejch stránkách pořídila šátek, páčto ho využiju a nosítka se tam daj taky pořídit za mnohem lacinější peníz.

ale pozor, ta nosítka a klokanka, to je teda velkej rozdíl, klokanka stojí tak málo peněz a váha 9 kg jako hranice - to má svý opodstatnění- klokanka je dost příšerná záležitost, hlavaně pro dítě ale i pro toho co nosí

ta nosítka jak psaly holky - ergo, manduca, bondolino, meitai, liliputi apod. jsou dělaný uplně jinak než klokanky vůbec se miškovi nedivim, že v tom řval..

mezi nohama je to uzounký a dítě celou váhou visí za rozkrok, tak to musí bejt dost nepříjemný..navíc to ani není dobrý pro kyčle a pro tebe jako nosiče to taky není dobrý, protože narozdíl od těch tzv. ergonomickejch nosítek mají popruhy dost forový a pak se to zařezává...

já bych ráda nějaký bazárkový nosítko pořídila, ale co sem tak jako koumala, radši bych zašla do nějakýho obchodu a vyzkoušela si je...např holky na těch stránkách udávaly že manduca sedí spíš slovanštějším postavám ale třeba ergo je pro hubenější...

pak jsou nosítka který se nenacvákavaj do přezek a může to sedět jak mě tak michalovi- dost nosí ačkoliv on je statnější a ramenatější..- místo přezek se to zavazuje na způsob šátku, ale nepotřebuje to právě to šátkový vázaní, ale dítě do toho jen prdneš a šup šup zavázat a je to

kacena00
17. zář 2009

a hlavně gratuluju novýmu miminku a přeju mu jen to nej a nejlepčí, jdu kouknout na fotku, teda heli to musely bejt šoky a trochu i stres, to zase na tom není co závidět, jistě je supr, že sis ani nestačila užít tu bolest 😀 ale ten stresik...jako jestli porodim v autě nebo ne...vim o čem mluvim, já se toho dost bála, kontra po 3, sněžilom jak kráva, v protějším směru jezdili kamiony, silnice zasněžená...fuj

kacena00
17. zář 2009

jo a ještě ohl. srazu - v parku si zase nedámežádný kafíčko ani bumbání a co když bude pršet a nebo naopak bude velkej pařák? chce to řádně promyslet všechny alternativy, a hlavně aby ten park nebyl hned u silnice

kacena00
17. zář 2009

jé ten honzik to je ale fešák!!!

pismenko
17. zář 2009

tož to já bych si pořídila něco pro ty slovany 😀 😀 😀 😀

kremrolka01
17. zář 2009

tož já asi taky

kremrolka01
17. zář 2009

jinak srazík beru klidně i ve středu

kremrolka01
17. zář 2009

a gratulujeme Dorotce a Julince k 8. měsíčninám 😲

zirafik
17. zář 2009

tak to jsem ráda, že jsme alespoň v malém počtu předběžně domluvené 😅 . ... už jsem si myslela, že to zas vyšumí na prázdno 😝

Já taky nemám ráda když je to moc dopředu, neb jak říká Péťa postupně by spousta lidí stejně asi odpadla...

Luci, to je škoda, že nemůžeš... později budeš mít asi jiné starosti 😅

Jinak my máme manducu a jsem s ní spokojená... i když malé se někdy nelíbí, že je čelem ke mně 😅

Chris, o té holčině vím... je mi z toho taky smutno ☹