Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
25. zář 2009

jo a prosím chělo by to udělat nový seznam tel čísel nemám na všechny prosím 😉

valentynka
25. zář 2009

beruško, supééééééééér 🙂

ted tu budeš častěji , těším se na pokec 🙂

zajdla
25. zář 2009

Beru moc gratuluji ještě jednou. 😀 😵 😵 😵 😵

Zuzi to je mi moc líto toho vašeho pejska.Ach jo. ☹

Rinty gratuluji ke kontrole.To tak letí.To je hrůza. 😉

jitousek
25. zář 2009

Beru a kolikátej den jsi ? a Kolik že bylo to HCG??? 🙂

jitousek
25. zář 2009

se nemůžu dočkat podrobnějších informací

zuzanka26
25. zář 2009

ahoj holky
tak náš pes to přežil, zatím. Prořvala jsem celý den, manžel taky brečel ( a to je snad ještě horší), pejskovi vzali mu slezinu a pošlou nádor na rozbor, jestli to bylo zhoubný. Jeslti jo, tak má prý měsíc až rok života.
Vy kdo máte psa to určitě chápete, je to fakt jak člen rodiny, a neumím si to bez něj představit, i když jsem na něj mockrát nadávala.
snad bude dobře, ale moc dobrý vyhlídky nemá. Manžel to zvládá fakt dobře a Sárinka byla celej den smíšek, takže prdajs že by se stresy přenášely na dítě.

Berušce vše nej nej nej a už ať to roste 😉

pismenko
25. zář 2009

Ahoj bambulky 😵 😵 😵

BERU,moc moc gratuluju,je to fantastická zpráva 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Zuzi,naprosto s tebou soucítím,máme dva hafany a vím,že to musí být hrozný ☹ ☹ ☹ držte se 😔 😔

A jdu si pro radu:jak je to se zárukou na zboží zkoupené na netu??Mám přes net mikrošku a ještě nemá rok a už nefunguje 😝 😝 😝 nebo lépe funguje na dobré slovo a já nevím co s tím 😅 😅 dikec 😲

pismenko
25. zář 2009
zirafik
25. zář 2009

AHOJÍK kočandy 😉 ,

tak předně ještě jednou (již jedna byla - sms) velíká gratulanda berušce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ... mám moc velkou radost.

Zároveň soucítím se Zuzankou 😔 😔 ... mám pesana u našich a je to opravdu člen rodiny 😔 .. vůbec si to bez něj neumím představit a mamka... ani nemluvím 😔 ...

Jinak jsem se dnes viděla s Kremrolkou na For archu 😉 ... tak chlapi probrali cihly a my spíš děti 😀 . Kubík byl na hlídání u babičky, naše kočanda byla s námi, a tak jsme museli řešit kojo u stánku s klobásama 😀

Markét, zboží koupené na netu má samo také 2 roky záruku 😉 . Máš-li paragon, napiš jim mail a domluv se, jak budete reklamaci řešit 😉

zirafik
25. zář 2009

Beru, spoléhám na Tebe, že to tu dáš do pucu ... 😉 ... jo a smaž si to snž, nevypadá to dobře a vůůůbec se to k Tobě nehodí 😉

beruskaveruska
26. zář 2009

krásné víkendové ráno všem 🙂 🙂

ne ne ne snž tam bude až do srdíčka to je ještě na 3 týdny musím to vydržet 😀 , ale nevím jestli to vydržím 😝

no a jinak zde účast nyní bude hojná co??? já myslím, že se to tu rozjede, že nebudeme stíhat dočítat 😀 😀

jitousek
26. zář 2009

Dobré ráno 😉

u nás je slunečno akorád tu mám paviána 😠 řve a nic nechce 😠 😠 😠 teda respektive je otahanej na spaní ale prostě oči nezavře a tu papulu taky ne a bude ječet a ječet 😒

zajdla
26. zář 2009

Ahojky.

My dnes zakončíme sezónu grilovačkou.Domluvili jsme se s několika známýma a zapaříme i s dětma. 😀

Linda už krásně povídá a řehtá se. 😵 😵 😵

jitousek
26. zář 2009

haloooo kde jste kdooooo 😎

jitousek
26. zář 2009

beru měla jsi už v pase týdny já to viděla 😵 😵 😵 hehe no tak no tak 😎

valentynka
26. zář 2009

ahoj holky,

Zuzi, tak to je dobře, že pejsek zatím dobrý !§ držím pěsti,at jsou výsledky v pořádku a vydrží s vámi co nejdéle, je to krásný pes !

beruško, jasně, až bude srdíčko, bude změna pasu, tak jsme to dělaly všechny 🙂

zirafik
26. zář 2009

čusík busík! Tak venku nádherně, tak asi podnikneme nějaký výlet ... 😉

Holky, přemýšlím, že naučím tu naši holku samostatnému usínání a nějak se k tomu nemůžu dokopat 🙄 ... vzteká se v postýlce, tak jí dám do houpačky tam usne a pak jí přenáším 🙄 🙄

Beru, já nemyslela dát tam týdny, ale třeba.... ten výběr- ani jedno ani druhé 😅 . Takže na srdíčko jdeš zhruba v půlce října??

zirafik
26. zář 2009

budu moc moc držet palečky tomu vašemu červnovátku 😵 , jestli se nepletu 😅

christla
26. zář 2009

Dobré dopoledne!
Tak my jsme od včera u našich a budeme tu až do zítra, je to balzám na duši a hlavně na nervy... 😀

Zuzi, vím jak ti je, nám v červenci umřel pejsek. Psala jsem to tu..... Prostě běhala po dvoře a najednou se skácela k zemi, zastavilo se í z ničeho nic srdíčko. Táta se jí snažil oživovat, ale bylo to marné, byla hned mrtvá. Taky jsem to dost obrečela a ještě dneska vzpomínám, co jsme sespolu nadělaly blbin.Byla to moje holka. 😔

Pavlí, budete dneska výletit, jo? Já dokopávám už jakou dobu manžela, aby jsme jeli do ZOO do Prahy, tak snad to vypadá, že to teď v pondělí klapne. Se těším, ZOO mám ráda. 😵

Berušce jsem včera psala SMS, ale ještě jednou moc a moc gratuluji!!!! 🙂

christla
26. zář 2009

Tak, právě mi usnulo dítko. Dneska snědla už půl skleničky toho hotového příkrmu od Hami a pomalu budeme zvyšovat dávky a budeme vynechávat polední mlíko. Je to sranda, krmit malou, jsme pak obě zaflákané až za ušima, ale je to jedno.
Holky, když jste dávali takhle příkrmy ze začátku, u nás je dáváme myslím 2.týden, otevíraly vám děti už pusinku na lžičku? Kája jí někdy otevře, někdy ne.... Ale asi je to normální, co?

beruskaveruska
26. zář 2009

ahoj tak jsme se konečně doplachtili dom a jsem KO jdu se lehnout.

Jitoušku já jsem zkoušela jak kůn počítá a počítá přesně 🙂 4.6.2010 😀 😀 😀

dasulag
26. zář 2009

Ahoj. Omlouvám se, že Vám sem lezu, ale mám pro Vás zpávu od Lucky (lucianas) - mé sestry

Mé jméno je Daniel, narodil jsem se mamince a tatínkovi 26. září 2009 v 7,25 hodin. Vážím 2290g a měřím 46 cm.

Lucka i Daniel jsou pořádku. 🙂

beruskaveruska
26. zář 2009

Jé tak to obrovská gratulace 🙂 🙂

zuzanka26
26. zář 2009

nádhera, Daneček si pospíšil. Moc velká gratulace Lucince i Danýskovi. 😉 😵

christla
26. zář 2009

Ahojky!

Jéééé, Lucka má chlapečka, jo???? 😕 Si nějak pospíšil, ne?

Strašně moc gratuluji!!!!! 😕 😕 Je to takový prďolka maličky!!!!! 🙂

christla
26. zář 2009

Teď jsem se dívala k Lucce do pasu a on se měl narodit až 27.října. Dělo se něco? 😕

tevina
26. zář 2009

Luci gratuluju k Danielkovi 😵

Jinak jsem zkoukla fotečky ze srazu,moooc pěkný,určitě jste si to užili 🙂

My máme novinku,Adámek dneska začal chodit....koooonečně,už měl načase 😀

valentynka
26. zář 2009

beruško, krásný datum. - 4+6 rovná se 10 a rok 2010 🙂 to je magický datum 🙂

jéé a ted dočítám,že Lucianas už porodila ?, no to je teda šok coo, to si teda Daneček pospíšil 🙂
supééér, mooc gartulujeme a přejem hodně zdravíčka do života a mamince hoodně mlíčka 🙂

týbrdo, tak to o měsíc dříve, ona vlastně byla v 36tt a měla začít chodit na monitory, objednávala se přeci.
tak to bylo asi hoodně rychlý a nečekaný, asi jí prdla plodovka neee?
no jsme zvědavá na podrobnosti 😉

valentynka
26. zář 2009

ahoj tevi, tak to gratuluju 🙂

Filípek se už začíná udržet sám na nožičkcáh,sice asi tak 3vteřiny, ale podél vany už chodí.
už ted mám co hlídta, hrůůůza

tevina
26. zář 2009

jsem taky zvědavá 😕