Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
6. říj 2009

hlavně, že je to ok 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zirafik
6. říj 2009

okopčeno z mého alba: 3.10. 2008 kontrola na pohotovosti kvůli špinění, kontrola naštěstí ok, mimís má už 1,5 cm a krásně mu tluče srdíčko. 11.10. troška čerstvé krve, takže opět na pohotovost, UTZ- srdíčko ok, odpovídáme 8+5tt, tentokráte už hospitalizace, nasazen duphaston 1-0-1, ascorutin 2-2-2, klidový režim

týjovka, ono už je to přesně rok 😝 😝 😝

katalines
6. říj 2009

Ahoj holky moje,

Beru 😕 no hlavně, že je to ok, jen v klidu lež a nech se od manži rozmazlovat, vždyť si to zasloužíš 😉 😵

beruskaveruska
6. říj 2009

Jo holky MM má odpolední tak jsem tady sama NB mám v posteli a koukám na TV 😀

christla
6. říj 2009

Ahoj holky!
Tak na nás se všechno sype. Kája má od dnešní noci dost hnusnou rýmu a teploty. Nedělám nic jiného než jen odsávám. Kája nechce jíst, je mrzutá, spala by, ale nejde jí to. Venku jsme nebyly a já začínám být na prášky. 🙄 😔
Je mi Kájušky tak líto, neumím jí pomoct. 😢

zirafik
6. říj 2009

Chris a kolik máte teplotu ☹ ? A dává nějaký kapičky? Nám pomohl libenar a nasivin 😉

christla
6. říj 2009

Pavlí, po odečtu má 37,8.... Což je dost. V noci jsem jí už dala čípek, i když se nepřehoupla přes 38. nasivin dávám, ale zatím to nějak nepomáhá, ale tak je to první den.
Holky, já už kolikátý den jedu na doraz. Asi vám připadám, že si jen stěžuju, ale už je to fakt hodně náročný. A v noci mě Pavlí bohužel nikdo nenahradí. ☹
Ale kašlu na sebe, ale Káji mi je líto, jak trpí, chudinka. Manžel dneska koupil odsávačku na vysavač a ta je teda fakt dobrá!

jitousek
6. říj 2009

konečně to jede hurááá 😉

dneš den a pikuli (jak píše Beruška) 😀 já jsem chcípák myslela jsem že bude líp moc teda není slítlo mě to z krku na průdušky a řápu jak rozkřáplej hrnec 😒

Beru to jsou ty začátky těhulkování než se mimísek uhnízdí a všechno než si udělá pořádnej pelíšek a domeček ...buď hlavně v klidu nic netahej a pelíškuj koukni se na nějakou pohádečku filmeček zhajinkni si žádnej sexík a pohoda vše bude OK 😉 😵 😵 😵 😵

Chris u vás se to teda taky pěkně seříkuje ☹ snad bude líp hlavně ať je Kája brzo zdravá rýma to je mazec a to jsme zatím ještě extra velkou neměli .....hele a ta odsávačka na vysavač jak to vypadá a nebojí se malá vysavače ???Náš Míša řve jak tur když ho slyší natoš ho ještě odsávat 😖 no nevím ale chtěla bych vidět jak to vypadá a kolik to stojí????Díky 😉

christla
6. říj 2009

Jitu, malé ten řev vysavače nějak nevadí, ale samozřejmě u odsávání brečí, je to nepříjemné. Je to jakoby klasická odsávačka, akorát že na jednom konci máš takový zvon, který připojíš k tyči vysavače a na druhé straně je klasická odsávačka. My kupovali tu Nosátko a ta stála 260 Kč.

Jinak rýma je opravdu mazec. Holky, já jsem fakt na dně. 😢

christla
6. říj 2009

Jinak těch dsávaček dělají kolik drůhů- Teda bude to na jedno brdo, ale jako víc značek.

jitousek
6. říj 2009

k doktorce se mě nechce teplotu nemám kulíruju se čajema a sirpem ho tak snad proboha do pátku budu fit .....jo jinak u nás se dneska konečně začervenalo uuuuuffffffffff 😵 teda ale nějak jsem se zapotila představa mít dalšího sviště po roce a půl mě vyděsila .......nevím co se teda dělo no možná tím jak jsem nachcípaná tak se mrcha zpozdila jinak já jsem přesná teda mrcha je přesná jak hodinky a na den vím kdy vždy má přijít proto to zděšení 😉 😵 😵 😵

jitousek
6. říj 2009

děkuji za info Chris no asi by se Míša zbláznil strachy podle mě on má panickou hrůzu z jakého koliv odsávání i s hadičkama normálníma se perem asi ma zafixovanej v hlavně ten náš porod jak ho chudáka odsáli ze mě zvonem 😢 😔 😔 a všech přístrojů co dělaj kravál se bojí mixér lux papiňák no snad ho to brzo přejde Breburdíka našeho😔

kremrolka01
6. říj 2009

čau holky,
beru teda hlavně že je všechno v pořádku, ty začátky jsou nervy
ale měly jsme to tu hodně holek špinění - já, Markét si pamatuju taky, Pavlí
mně taky tenkrát napsal ascorutin, tak hlavně klid, nohy v teple, pusť si něco v telce a odpočívej
chris to je na budku, ještě rýma k tomu ☹ posílám ti aspoň trochu energie 😲
já mám teď taky doma maroda, Petr celou noc prozvracel, šel do práce, tam to zas proseděl na záchodě tak přijel asi v 11 domů a od tý doby chrápe, znáte chlapy, kontroluje životní pojistky protože je mu fakt na umření 😒
Jakoubek dneska usnul už před sedmou, tak jsem zvědavá kdy se vzbudí

kremrolka01
6. říj 2009

jo a s tou mrchou, tak mě první po porodu dorazila teprve minulej měsíc a teď taky čekám na další a zatím nic
holky co kojíte chodí vám úplně pravidelně? já jsetli se mám znepokojovat kdyby nedorazila

tevina
6. říj 2009

Ahoj holky,

Luci vítej zpátky a těším se na fotečky 🙂

Beru držím palečky,ale jak píšou holky,mně přijde že snad špiní každá těhule.Vzpomen si na mě.

jitousek
6. říj 2009

no kremrol mě do teď chodila já mrchuju od začátku konec 6 nedělí a nástup menzesů 😖 tak že žádné kojící leháro a měla jsem ji fakt přesnou i před těhu byla přesná jak Švícarské hodinky no asi se vymykám všem nooo ale u mě tak 😉 😎

valentynka
6. říj 2009

ahoj holky,

jitoušku, my jsme postýlku snížili už někdy na půl roce,protože ten náš čahoun to měl skoro pod prsa a manža se bál.

beruško ☹ co to čtu, fuj ty jsi mě vylekala.Hlavně,že je mimísek tam kde mát být a na srdíčko je ještě malý, to uvidíš za týden 🙂

valentynka
6. říj 2009

chrism, taky jsem dnes koupila odsávačku na vysavač a už jsme jí prubli a bylo to hned a bez dlouhého pláče a hlavně to bylo účinný 🙂

taky máme nosátko za 273,

noo holky kde je naše kačena a endy ???

endy psala,že koelm 23.9. by měli mít net a už je 6.10. a endy nikde ☹

jdu koupat,zatím papa

kremrolka01
6. říj 2009

no já jí právě taky měla na den přesnou 28 max. 29 dnů. tak teď už je to 31 a nic
nevim kam se nám holky poděly a Markét tu dlouho nebyla

zirafik
6. říj 2009

kuk holky, tak máme vykoupáno 😵 , manža v posilce 😠 a já čumákuju na ordinaci ... relax seriál 😎

Trošku rýmičku máme taky ještě pořád 😒 . Odsávám odsavačkou na vysavači, dáváme kapičky. Ze začátku pohoda 😎, malá byla v klidu, ale teď se vzteká a řve jak tůr 😖... sama to těžko zvládám 😝

Mrcha stále nikde.. už jí nemám od 7.8.2008 😅 ... taky trošku plašim, jestli nebyla nějaká nehoda 😅 (jednou byla, co si pamatuju 😝 )

zajdla
6. říj 2009

Ahojky

Beru tak odpočívej.Uvidíš,bude to ok. 😉

Ta rýma snad trápí každého ach jo. ☹

christla
7. říj 2009

Ahojky!
Teda, tak dokonce dneska strana 3, jo?
U nás noc následující: vE 22.30 se Kája vzbudila, tak jsem jí odsála a změřila teplotu, měla 38, tak jsem jí dalal čípek a vzala jsem si j k sobě do postele. Teplota naštěstí klesla a spali jsme celou noc, dokoonce jsem ani nemusela odsávat. Ráno jsme měřila teplotu a měla 36,7, takže dobrý, ale radši jsem zavolala doktorce. Ta mi řekla, ať přijedeme, že jí poslechne a že jí vezmou krev. Jedeme tam na 11, tak na nás myslete.

zajdla
7. říj 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Chris drřím pěsti,ať je krev OK a nemusíte antibiotika.Je dobře,že jste spaly. 😉 ☹

zirafik
7. říj 2009

Chris, tak hlavně, že ste se holky vyspinkali 😵 a u dr. držíme palečky 😉

beruskaveruska
7. říj 2009

ahojky tak koukám, že jsem na konci druhé stránky

Chris držím palečky at je vše v pořádku 🙂

zajdla
7. říj 2009

Beru to ty?dobré?

beruskaveruska
7. říj 2009

no po malé ještě trochu špiním, ale nosím vložku a ta je čistá tak já vůbec nevím proč to je?????? ☹

jitousek
7. říj 2009

dobré dopoledne no teda tady zase pěkná flákačka 😠 kdeee máme královnuuuuu a její zástupkyni a všeciiii 😵

jitousek
7. říj 2009

Beru to bude dobré uvidíš ten začátek je na pikuli mě zase tři měsíce bolelo porád břicho jako když to mám dostat blila jsem jak šakal no a pak od druhé půlky exémos hnus ....těhu jsem si fakt užila 😔

valentynka
7. říj 2009

ahoj holky,

tak u nás je nááádherně.
ted se filda probudil, nají se a pak půjdem ven.

Beruško, to je tím tlakem,jak sedneš na wecko,ale bude to dobré,t o se mimísek hezky zavrtává 🙂

Chris, taky držím pěsti,at to není nic špatného