Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
26. říj 2009

Holky málá má v nose zlatého stafylokoka.Ach jo. ☹ Dokonce na 2 ++. ☹

evitkamalicka
26. říj 2009

caves kocky 🙂

beruskaveruska
26. říj 2009

Zajdluš už tě mám 😀
Kde se to bere Zajdi vid u takovým malých prdelek. co na to pomáhá anibiotika???

beruskaveruska
26. říj 2009

jo holky a to když si tam budeme psát tak to můžou číst jen ti lidé co mám v seznamu????

beruskaveruska
26. říj 2009

ty jo tak jsem vás pohledala celkem dost 😀

zajdla
26. říj 2009

Beru jj antibiotika.Ale nemusí pomoct. ☹ Bude trpět na rýmy atd. ☹

christla
26. říj 2009

Holky, já mám problém, mě nechce FB poslat na mail ten potvrzovací kód, abych se tam mohla dostat!

christla
26. říj 2009

Tak holky, většinu jsem si tam přidala, ale já nemůžu na Fb nic dělat, protože nemám potvrzený mail a FB mi prostě nic na mail neposlal, takže asi budu mít smůlu a budete beze mě..... ☹

christla
26. říj 2009

Tak bych tam měla být....

beruskaveruska
26. říj 2009

mě nic na email nepřišlo 😲

kacena00
26. říj 2009

mě ste se zobrazili na zdi ale na mail mi to taky nepřišlo... ale to není mlůj hlavní problém, ten je že se v tom nějak ztrácím a nevim, jak to udělat, aby ste se mi zpbraziliy všechny najednou a dalo se s váma kecat tak jako tady...uf, je to pěkně náročný...

beruskaveruska
26. říj 2009

já na to taky nepřišla jen jsem si vás roztřídila a hlavně mi to tam ukazuje kdo je s kým kamarád a co si píšou to je divné néééé 😀

pismenko
26. říj 2009

holky, koukám, že FB jede, já teď nemám časek, ale večer vás dočtu a zodpovím případné dotazy. jenom chci znovu potrdit, to, že diskuzi, ketrou bychom si případně založily, nikdo jiný číst nebude, ani z Vašich případných přátel na FB, které máte v seznamu.

pismenko
26. říj 2009

jo a házejte návrhy, pro název naší nové diskuze, pokud tedy chcete všechny ten přesun, ju??

zirafik
26. říj 2009

ahojík, tak já se dnes snažila prokousat tím FB a zatím jsem z toho trošku jelen 😅 ... něco se daří, něco ne 🙄 ... návrhy na název? Pokec koníkovských tet nebo Na Koníka8 atd 😉

zajdla
26. říj 2009

Já jsem z toho taky jelen.Večer nám to markét vysvětlí. 😀

beruskaveruska
26. říj 2009

též žádám vysvětlení koukám na to jako z jara 😀

pismenko
26. říj 2009

holky a co přesně nechápete ???

beruskaveruska
26. říj 2009

Markét já tzo psaní zpráv a vadí mi, že tam je , že ty si píšeš třeba s nějakou známou a mě se to tam ukazuje 😀

kremrolka01
26. říj 2009

no to mi přijde taky divný s těma zprávama
jaktože třeba vidim že ti Markét přála val k narozeninám? 😀 to si taky můžeš nastavit aby to vidět bylo nebylo
a taky to že vidím kdo s kým přesně kamarádí, fotoalba jsou tam taky přístupný, navíc tě tam najdou podle jména a příjmení... 😅 no já nevim pomalu tady je to bezpečnější mi přijde 😎

zirafik
26. říj 2009

péti, sice dotýčného najdeš dle zadaného jména, ale uvidíš jen profil. foto a jméno. Ostatní je skryto je pro přátele 😉 , teda pokud si to tak nastavíš. Já si alba fotek dala přístupná jen pro své přátele a myslím, že je to tak se vším ... i uzavřená diskuze je tam možná, ale to jsem ještě nevykoumala 😉

Jinak kdo si do googlu zadá mou přezdívku tak mu hned vyjede, co jsem kdy napsala do všech diskuzí sem na koně (tady je to uplně otevřený) 🙄 🙄 🙄 .. a vzhledem k tomu, že mám tuhle přezdívku celkem profláklou, tak mě vyčuchá kdekdo 🙄 ... a už i vyčuchal a napsal do IP 😠

beruskaveruska
26. říj 2009

jak nastavím ten profil?????pro své přátelé

kremrolka01
26. říj 2009

jenže to je pak co psala Bára, že je přítel a přítel, že nemusí sdílet info stejný se svým kolegou v práci jako s náma 😀 takže stejně nechápu proč když mi někdo napíše zprávu vidí jí i ostatní přátelé a taky kam všude chodim, co jsem hrála za hry, jaký jsem si dělala testy atd. 😀
ale jako pokud tam funguje uzamčené téma kam nebude moct nikdo jinej než koho si určíme že tam může tak je to dobrý 🙂

kremrolka01
26. říj 2009

náš mladej má už půlnoc, jak brzo vstával, byl už protivnej a do koupání by nevydržel
to jsem zvědavá v kolik se vzbudí 😕

kremrolka01
26. říj 2009

to je naprd ta změna času a tak hezkej režim jsme měli 😠

zajdla
26. říj 2009

JJ dokonce to rozhodilo i Lucku.O půl 7 už byl budíček.A to jsem ji musela vždycky v 7,15 vzbudit.Ach jo.I Linda to má zmatené.Už spí od půl 6. 😠

kremrolka01
26. říj 2009

zajdi njn u nás to samé, Kuba taky od půl šestý 😠

valentynka
26. říj 2009

ahoj holky,

tak manža šel dnes v poledne do práce, pak přišla mamča a já pak šla ve 2 ven na prochajdu, filípek usnul hned na konci ulice asi po 2 minutách
domů jsme přijeli před pátou. byla jsme na námku, jsme si poseděla zatímco filípek spinkal a pak jsem šla do rosmanna, měli tam slevu 50% na kaši mléčnou s ovocem, tak jsem vzala poslední 4 krabice, jedna byla za 32,50, tak dobrej kup.

něco se dělo ve spořitelně, byly tam dvě policejní auta a byla tam páska, tak nevím

představte si,že jsme vykoupala filípka,oblíkla, dojedl polsední lžičku kaše a najednou se poblinkal, ale tak strašně, to jsme v životě neviděla, to bylo jak když pustíš vodu z kohoutku, chudinka koukal co se to stalo, mu to šlo i nosánkem tak jsem ho musela znova vykoupat,oblíct. Prso už nechtěl, to se dovracel, ale lahev s pitím si vzal a už spinká,chudinak můj malej. ted jsem to všechno umyla a vymáchala. nikdo se mu to nestalo ,snad to nic neznamenalo, možná byl přepap

rintintyna
26. říj 2009

čau kočky, Vy se budete někam přesouvat 😕 já jsem tedy zarytý odpůrce facebooku, takže by to bylo asi beze mě, ale tady taky někdy juknete ne?

valentynka
26. říj 2009

zajdi, tak to je teda pech s tím zl.stafylokokem.

jak jsme byla v porodce, tak právě tahle bakterie zoůsobila filípkovi tu infelkci impetigo.
můžeš být přenašečem ty, nebo kdokoliv jiný.
mě na to dělali všechny možné výtěry i z očistek,ale neprokázalo se to u mě.
pak to našli na vodovodní baterii.
tenhle staf. je pěknej sráč ☹
snad se z toho dostanete a bude dobře !!!!

jiank holky, prostě když něco napíšete někomu na jeho stránku-zeď, tak to prostě uvidí všichni přátelé,že jste něco té dotyčné napsali na zed, tak jako třeba já to přání markét a proto,že jsem klikla na " sdílet "

pokud budete vkládat fotky do alb, tak si tam při vkládání zaškrtnete,že chcete,aby ty fotky viděli ne přátelé. to znamená,že nikdo jiný je prostě neuvidí !!
ta naše diskuse by byla jinde.

a co se týče toho zveřejnování co si kdo dělal za testy a tak, tak to tayk nemusíte zvěřejnovat,vždy se to ptá,zda umístit na zeď a to nemusíte.

no snad se v tom nějak zajedete,
první chvilky jsou rozčarovaný,ale pak je to dobré 🙂