Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
4. lis 2009

ahoj holky,

jsme zpět z plavání a dnes s námi byl i tatínek 🙂 a natáčel to na video, tak se pak musím mrknout, jsem zvědavá a taky dnes budem mít fotečky z potápění na to jsem ještě víc zvědavá 🙂

venku leje a leje, no hnus ☹

zajdla
4. lis 2009

JJ,tak zkus tu kaši na noc a uvidíš.

zajdla
4. lis 2009

Val tak dej pak odkaz,ať se pokocháme Filípkem. Ju. 😉

zajdla
4. lis 2009

U nás už taky leje a do toho hnusné větřisko.A to musím pro Lucinku do školky.Ach jo. ☹

zajdla
4. lis 2009

MY baštíme takto:3,6,9,12,15,18,22 mlíčko.

endlessblue
4. lis 2009

Nazdáreček.. tak Juli mi usnula až teď.. a to jde obvykle po 10té hodině.

Zajdli, Lucinka je princezna, fakt 😉

Val... jéé, fotky z potápění, jooo?? To se moc těším. Juli jde pod vodu tak jen na vteřinečku. Zatím pořád kelímkujeme 😀

valentynka
4. lis 2009

chris, já filípka vykoupu, obleču a hned jde jíst.
pokud je už hodně unavený,že už dlouho nespal, tak jdu dát hned prso.
jindy ještě tak 15 minut počkám a pak kojení pěkně už v klidu v ložnici ve tmě,aby ho to nerozptylovalo

zajdla
4. lis 2009

Endi díky. 😉 😵 😵

lucianas
autor
4. lis 2009

Zajdli mě malý spinká pěkně. Jen k večeru kouká, nebo pláče. Kolem té šesté hodiny většinou. Někdy mu to vydrží i hodinku, i dýl. Nevím nikdy, co se mu nelíbí. .... Lucince to moc sluší, je to kočka. .... ty už nekojíš? Nebo jsem to špatně pochopila?

Chris, hodně štěstí na kontrole. Fotečky nějaké přihodím. Ať se můžete pokochat. 😅

lucianas
autor
4. lis 2009

Zajdli, to papání máme dost podobné. V noci kolem půlnoci, pak ta třetí, šestá, devátá, dvanáctá, třetí, šestá, devátá až desátá. Někdy je to i častěji, když chce po dvou hodinkách. Ale to spíš jen přes den.

Val, na fotečky se těším.

kremrolka01
4. lis 2009

Lucinka je kočka 😵
my jdeme taky na focení, až se teda odboulíme, odškrábacujeme apod. 😒
pořád sháním tu vánoční čepici kdybyste někdo měl nebo věděl kde sehnat
luci tak to je brouček, že je tak hodný, oni k večeru už bývají většinou ukňouraný, u nás to bylo a je totéž
já teda koupu zásadně po kaši, tím, že jí nemá z lahve, ale lžičkou, tak bysme se mohli koupat znova 😀 , takže kaše kolem šesté, pak mu nechám slehnout, koupání v sedm a v půl osmý ještě prso a u toho usíná

christla
4. lis 2009

Tak holky s tou kaší to nejdřív vyzkouším a uvidím, jak nám to bude vyhovovat. 😉

zajdla
4. lis 2009

Luci já nekojím už dávno.Chytla jsem zánět a opět nic.Kojila jsem přes kloboučky a malá to moc nechtěla.Měla jsem doma i laktační poradkyni a nepomohlo. ☹
Luci s tím pláčem to měla Linduš taky.Akorát že řvala i 3 hodiny v kuse jak pominutá.Měla ty večerní koliky.Naštěstí už je to pryč.

JInak díky holky za pochvalu Lucinky.Teď si budu moc myslet. 😀 😀 😀

endlessblue
4. lis 2009

Zdravím a jen v rychlosti hlááásíím. Dnes máme za sebou 2x čuri čuri do nočníku, tak jsem zpokojená. Hovňouse jsem opět propásla 😀 😀 😀 😀 Konec závažných zpráv 😅

endlessblue
4. lis 2009

spokojená 😕

lucianas
autor
4. lis 2009

chtěla jsem vložit fotečky,ale nějak mi to hlásí chybu. tak uvidím. budu ještě zkoušet, jinak zítra.

Kremrolko, tak to asi u nás bude každý den. A zůstane,jak tak čtu.

Zajdli, aha. Já to nějak přehlídla. Já stále kojím, a ještě i odsávám. Dnes mi manžel donesl kloboučky, že je vyzkouším. Už mě bolí bradavky. Tak máme za sebou první pokus. Přišlo mi, že malý to ani nepostřehl, že bylo na prsu něco navíc. Snad to pomůže a bradavky se zklidní. Kolegyně z práce mi pak ještě doporučila chrániče bradavek, tak si pořídím i ty (nedřou o prádlo). ... po jaké době to přešlo, ten pláč? Ty koliky - to jako že jen ten pláč, nebo bylo k tomu něco navíc? Promiň, že se tak ptám, ale v tomto jsem opravdu laik.

Endy, tak to je krásný. Julinka je opravdu šikovná. Ještě vychytat toho hovňouse a bude to super.

zajdla
4. lis 2009

Nám ten řev s těma kolikama přešel až teď asi poslední týden nebo nanejviš 14 dní.Kroutila se u toho řvaní hrozně a pak prděla.POmohli nám až ty probio kapičky a vrátili jsme se k sabíku.

zajdla
4. lis 2009

Endi tak vidíš,jaká je malá šikulka.Za chvilku bude zvládat oboje. 😉

zajdla
4. lis 2009

Tak jsem chodila skoro 2 hodiny po venku v dešti.Linduš se krásně prochrapkala v kočáře,vyzvedla jsem Lucinku ve školce a k večeři si poručila pizzu. 😀

kacena00
4. lis 2009

hoj tak veru gratulírujeme!!!my to dnes vychytali tak z 50% to čurání, mladej je tAjemnej jak hrad v karpatech a kňourat začne až po.. a někdy ani to ne, ale kákoš sme zvládli dneska třikrát, hihi naposledy s tatínkem, tak se pýřil, jak to vychytal a že měl to tušení a poznal to na cyrdovi a tak 😀

chris, já taky kašuju a to přes flášu, má křížek- teda je prořízlá do tvaru křížku, prodávaj to tak v lékárně, zeptej se na to, mě se nechce špinit ani mě ani sebe, když je vykoupanej, naváíc kaši sme začly dávat, když byl ze lžičky nasratej a funguje to hezky, jednou sem si dovolila zkusit lžíci a byl zprasenej jak prase a já vytočená, protože u thoo samosebou vyřvával, flaškla ho dokonale předspánkově vyklidní 😉

kremrolka01
4. lis 2009

u nás se dudlíky nechytly, jen ty na dudání 😀 čaj z toho naprosto odmítá, kaši jsem ani nezkoušela, když papá lžičkou, pije z "kouzelnýho hrnečku" nebo jak se tomu říká 😀 prostě ten nevylejvací

veru no super a už ani neřve u nočníkování?

kremrolka01
4. lis 2009

my dnes káko vychytali, čurů jen dvě do nočníku a jedno na hrací deku 😀

pismenko
4. lis 2009

Ahoj holky,
dneska přišly fotky a jsou nádhernééééééééééé 😵 😵 večer snad stihnu něco šoupnout do alba.Jinak je u nás nálada na pedlačku(opět ex).zažádala o zvýšení z 2.000,- na 5.000,- a chce to zpětně od září minulého roku 😒

kremrolka01
4. lis 2009

jůůů markét tak to už se těšim 😵

valentynka
4. lis 2009

tak jsem zas tu 🙂

Zajdi , malá Lucinka je roztomilá 🙂
a ten babičin hafan velkej, je z něj určo unešená co ?

endy super zprávy z nočňajse 😀 😀 😀 😀

tak my od začátku lžičkujeme všechno, ted už jedeme v dětské lžíci a v poho, flašku jsme tenkrát taky koupila i dudana a je to tu nové, schovám pro další dítko 🙂

Markét, tý vole, to je teda jako ranec !!!
to jí snad nemůžou schválit, máte ted malé mimčo, možná tak o 1000 navýší,ale těch 5 snad nedaj !

na profi foto se taky těším 🙂

beruskaveruska
4. lis 2009

ahoj jdu na vás opět jen tak letem světem juknout 🙂

Markét to nemyslím, že by jí to rok zpětně navýšili, ale je fakt, že naše zákony jsou na .......a je nezajímá, že máte dalšího potomka. tak držím palce at to vyjde k oboustranné spokojenosti.

holky mě to fakt utíká já si šla lehnout ráno v 8 k manžovi a ve 13:30 jsem vylezla 😀

kremrolka01
4. lis 2009

beru to je krásné díky tobě vzpomínat jak jsme se jako těhulky měly blaze 😀 😀 😀 😝

valentynka
4. lis 2009

ahoj beruško,

noo tojsme zapoměla napsat.

Manželovi to přiklepli rok zpětně !!!!
splácel to nějak 200 měsíčně, takže opravdu to jde a ten rok zpětně jste mimčo ještě neměli, takže je možný,že mu to dají doplatit,lae že to navýší tak o tu 1000 a to nechaj doplatit.

mojí kámošky přítel platí na dvě děti desetiletý 5 táců.

záleží kdo bude u soudu a na jakou stranu to bude hrát 😒
tohel je prostě pak na palici,když ta bejvalka je nesoudná a chce po chlapovi všechny peníze.
vždyt se to musí brát tak,že když ten otec dá 5litrů, tak i ta matka že ? to je 10tisíc a to ta holka rozhodně nestojí, jenže takhle oni to neberou,což je v prdeli 😠

endlessblue
4. lis 2009

Jéé, já se taky těším na profi fotkýýýýý 😀

endlessblue
4. lis 2009

No téééda, já nakukuju..... jak to tady frčí a ono prdlačky ☹

To výživný mi přijde teda drsný!!!!!!!!!!!!!!!!!! I když je fakt, že já ve svém okolí mám člověka, který žádá na 15 měsíční dítě 3500,- 😖