Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
21. lis 2009

Ahojky.

YMy jedeme dnes ke tchánovcům.Kuknu večer.

Pavli malá se líbila vkládačka a zatloukačka. 😉

Zuzi to je mi moc líto. ☹

jitousek
21. lis 2009

dobré sobotní dopoledne,

tak u nás je zase sluníčkově asi půjdeme někam ven na okna dneska asi peču 😵

Pavli asi bych jí taky kopila nějakou vkládačku myslím že je to vděčná hra pro děti 🙂

Zuzi ach ju 😢 držím palečky ať toto období brzo překonáš ☹ 😉

valentynka
21. lis 2009

ahoj holky

chirs, tak gratulka od nás Kristýnce k půl ročku 🙂

Zuzi, to mě mrzí ☹

no s vkládačkou na 7 měsících nevím nevím, Filípkovi jsme jí koupila kolem 9měsíce a ted teprve jakž takž se mu začala líbit,že mu vyndám kostičky a on je tam dává, jsou to různý tvary,takže najdem největší otvor a tam je hází.
myslím si,že je na vkládačku ještě malá.
koupila byhc nějakou knížku pískací

christla
21. lis 2009

Ahojky, zdravím vás při sobotě.

Zuzi, moc mě mrzí, c prožíváš a vím, jak ti je.... 😔

Val, nám není půlroku, to je Týnce od žirafky!!! Nám bude už příští týden 7 měsíců......

pismenko
21. lis 2009

Ahoj bambulky 🙂
jsme sami doma, tatka nám odjel na oslavu narozenin a jedeme pro něho až zítra ☹

Zuzi, at je brzo lépe 😢

pismenko
21. lis 2009

Holky, nevíte, kde bych zjistila jakou nosnost má ta židlička z Ikei??na jejich stránkách jsem to nenašla a chtěla bych jí k mamce, ovšem ta nosnost by mě zajímala, než to pořídím 🙂

zirafik
21. lis 2009

Markét, já někde četla, že většina těch židliček má nosnost 15kg... ale odkaz, ani zdroj už si nepamatuju 😒

My měli tatínka na rajzu včera 😝

Holky, o těch vkládačkách vím, ale myslím až od toho jednoho ročku.. tip na dárek 😵

kremrolka01
21. lis 2009

čau holky, akorát jsem dožehlila a půjdu se ospršit a spát
Zuzi upřímnou soustrast ☹
Pavlí ahojky, dlouho jsi tu nebyla, jak pokračujete s babráčkem?
u nás v půl roce a pořád vede vše co má kola, takže auta, vláčky,... a balonky všech možnejch tvarů a velikostí, ta vkládačka je na pozdějc, ale třeba s těma kostičkama si hrál už dřív, takže do tý bych klidně šla, no co ještě mobil, kostky,... teď jsme pořídili plastové nářadí, tak to je taky velká zábava, chodí s kladívkem a všechno spravuje 😀

zirafik
21. lis 2009

ahoj Péti, už snad finišujeme s projektem... nicméně už máme třetího projektanta a asi čtvrtý projekt 😅 . Teď už to snad začíná vypadat tak jak jsme si představovali. Co vy???

Já přemýšlím o bazénku s balónky 😅 a mobil bude k Vánocům 😵

zuzanka26
22. lis 2009

ahoj holky,
my jsme měli včera rodinnou oslavu Sárinky narozenin, bylo to moc fajn, bylo tam hodně dětí i dospělých a Sárinka se velice rychle aklimatizovala, hezky papala dort a dostala spoustu hraček. Takže už máme byt zaházený krámama. 😖
Potom dodám nějaký fotky.
Jinak je moc šikovná, občas je tam už náznak vědomýho slova, opakuje, ťapká teda za ruce ale sama ještě nechce, ale to nevadí.

Jinak ta ztráta pořád strašně bolí a ještě asi dlouho bude, ale musím jít dál.

pismenko
22. lis 2009

Ahoj holky, dobré ránko 🙂

zajdla
22. lis 2009

Ahojky,pěný den.

Tady teda zataženo,ale stačí,když nebude pršet.
Včera byla pěkná mlha. ☹

Linduš včera odpoledne tak krásně baštila a dneska už zase zlobí.Doufám,že bude zase odpoledne baštit s chutí.

Dneska dělám jen kuře.Uvidíme jestli s bramborem nebo s rýží.Svolám domácí radu a budeme hlasovat. 😀 Linduš bude teda hlasovat pro mlíko a ostatek se uvidí.

zajdla
22. lis 2009

Včera mě začalo pěkně bolet v krku,ale až večer a z ničeho nic.Tak si stříkám bioparox,snad to zabere. ☹

Lucinka baští léky na tu imunitu.Zatím to jí ráda,tak doufám,že jí to vydrží měsíc.

pismenko
22. lis 2009

Zajdi, já bych se s tím jídlem malé moc netrápila, Dora měla taky takové období.Já myslím, že ti prcci si řeknou, kdy mají hlad a kdy ne. ono se to srovná. 🙂

christla
22. lis 2009

Hezké dopoledne, přeji!
Tak my jsme od včera zase u našich, manžel šel kalit....

Zajdli, jak píše Markét, netrap se s tim jídlem tolik, ono to nemá cenu.Malá je heky buclatá, určitě nestrádá, tak jí nech, ať si řekne, kdy chce. Já to taky tolik řešila, byla jsem z toho na nervy, celá hotová, protivná, ale s tim nic nezmůžeš, prostě dítko si samo řekne a řekla mi to i doktorka. Říkala mi, aťmalou hlavně nepřejídám..... Je fakt, že co dostává příkrmy, jí líp. Ode dneška začínám s tím, že k obědu už dostane věrší dávku a už neodstane mlíko. Doteď si dala zeleninu a ještě vyžadovala mlíčko. Takže teď už dostane jen zeleninu a půjde spát a mlíčko dostane až k odpolední sváče a večer teda mlíčko s kaší.....

christla
22. lis 2009

Jo Pavlí, ty jsi se ptala na ty dárky....

No, já Káje zatím koupila takového mořského koníka, který hraje a je to na usínání, prostě taková ňu ňu hračka a chci jí koupit od Fisher Price takového šneka, do kterého se dávají kostičky různých tvarů - o tom jsi psala, a nebo jsme myslela ten mluvící hrnec. Taky se mi líbí ten mluvící pejsek, ale musím rozhodnout, co teda koupíme, neboť jedna ta hračka stojí okolo 700 korun.... Dostane toho fakt málo, stejně z toho ještě nemá rozum.....

zirafik
22. lis 2009

ahoja holky,

Chris, já pár věcí objednala.... spíš takové maličkosti.... ale řeknu Ti ty ceny to hrůůůza 😝 . Prostě jak je něco pro děti, tak si na tom šoupnem 100% marži (vždy oni to ty rodiče těm dětem zaplatí), nebo mě to tak aspoň připadá 😠 .
A jak se jmenuje ten mořský koník na usínání? ... Jo ten mluvící pejsek se mi taky líbí 😵 , ale ta cena.

Jinak já se taky snažím, abych jídlo do ní nenutila, když nechce ... nicméně pak je riziko, že si třeba v půlce cesty v kočáře uvědomí, že má hlad a je řev a řev až domu 😠 ... prostě je to vzteklina a jak to není rychle tak řve jako pavián 😠

Holky, blíží se konec roku, takže zápočty, zkoušky.... tak jsem zvědavá jak budu stíhat 🙄 🙄

christla
22. lis 2009

Pavlí, ten koník se přímo jmenuje Usínáček Dino a dělají ho v růžové a modré a po stisknutí bříška hraje takovu melodii.
Ceny jsou fakt hrozný i co se jídla týče. My jak kupujeme tu Bebu, tak to je 245 Kč za 400g balení a máme ho na 3 dny.... Oni prostě vědí, že ty rodiče to koupit musí, že ano.... 🙄

Co se týče toho jídla tak teda naše malá nějak nemá potřebu jíst..... Prostě se nenají a pak vydrží do dalšího jídla....

christla
22. lis 2009

Jinak dneska je teda u nás brutální dpopledne. Od 6 hodin nezavřela oči, takže si dokážete představit, jak to u nás asi vypadá.... řev, řev a zase jen řev....

zajdla
22. lis 2009

Díky holky za útěchu.teď zase baštila po 2,5 hodinách.Vypila 150 ml a te´d spinká.Doufám,že dlouho.Nespala celé dopoledne.Já se už těším taky na příkrmy.Doufám,že bude jak Lucinka.Ta zeleninu a hlavně polívky milovala.Teď už je to horší.Začíná si vybírat a vymýšlet.

Už jsme po obědě.
Doumývala jsem poslední okna,vyprala záclony a už visí.Já to miluji vůni vypraných záclon.Krásně to provoní celý domeček.

JInak Linda dneska vstávala až o půl 9.Lucinka už o půl 8.V noci Lucka blindila než usnula..Asi se přejedla u tchýně.Ona ji nakoupí plno věcí a malá to hne spráská,aby to náhodou u ní nezapoměla.Ráno už byla v pohodě.A teď snědla oběd a dobrý.Možná je to i z těch léků na tu iminitu.Píšou,že může mít chvilku zažívací obtíže. ☹

valentynka
22. lis 2009

3.strana, ajajajajaaj ☹

ahooj holky 🙂

jsme byli včera na oslavě 50.naroz. Fandy kámoše z práce, byla prča, plno lidí, tancovali jsme a dnes mě bolí nohy a břišáky od smíchu
já šla domů po 1 hodině, když mamča volala,že se Filípekprobudil a brečí, no stejnak jsem byla už na odchodu, jen manžovi se nechtělo, ten přišel skoro ve 4, samozřejmě nalitej ještě víc, jenže neměl klíče,takže mě musel vzbudit abyhc ho pustila domů.
no takže ot byl anoc, cpát jsme šla ve 2,30, ve 3,45 budíček manža a v 6 budíček Filípek,takže ráno takový nic moc,ale dospali jsme se pak dopoledne

pak jsme se šli provětrat na prochajdu a k tchýni.

jdu dočíst, snad bude co 😉

valentynka
22. lis 2009

chris, promiň, já to spletla,ale napsala jsem správně že Kristýnka 🙂

vždyt jsem říkala,že si vás dvě pořád pletu ☹

já jsme taky chtěla dříve toho pejska mluvícícho,ale pak jsem od něj ustoupila a pořídili jsme toho robota tomáška, ten v obchodech stojí 870-899 a my ho pořídili přes net za 650,- z jednoho obchodu najednou s těma ostatníma hračkama.

kremroůlko, tak to taky budem muset koupit už nářadí 🙂

joo a holkýý, mě dneska vomejvali,až jsme pak brečela.
Filda byl v koupelně, přilezl za mnou, já šla na balkon dát lopatku a šla jsme zpátky a co nevidím.
On visel na umyvadle, pusinku na okraji a nožičkama na kýblu pod umyvadlem,který je ale zastrčený, takže tam visel jakoby kolmo,takže stačilo,aby se pustil rukama a letěl by hlavičkou na dlažbu.
jsem ho čapla, loupla mu přes plínu a vynadala, ve mě tak hrklo ☹(
a to přesně takhle se vzpíral na okraji stolu,že se přitahoval, něco se mu stát, tak mě odvezou do blázince snad.¨

to jsem neslyšela snad,že by 11měsíční dítě se takhle škrábalo po umyvadle a stole.
já v tom kýbli mám nějaký věco,hadry a houbičku na mytí vany, kartáče a tak, takže to budu muset zrušit.
jinak přípravky mycí a čistící máme všechny na wc nade dveřmi na takovém místě

kremrolka01
22. lis 2009

val 😕 to je lumpik, ještě že to dobře dopadlo, chce to mít oči všude
v tomhle období se kamarádky chlapeček opařil čajem, co byl na stole ☹ oni se tak natáhnout, vůbec nemají strach, Kuba se taky tak sápe po lince a po stole, úplně se zakloní, že mám kolikrát strach že musí přepadnout, hlavně pryč tyhle nebezpečný věci, horký čaje, kafe, nože,...
já měla dneska den blbec, Jakoubek protivnej, tatínek protivnej 😠 já ukoplej malíček na noze úplně fialovej, chjo chjo ☹
jdu okouknout Dina a Tomáška 😉
Pavlí my pořád ještě děláme projekt, je to fakt věda, mysleli jsme jak to půjde rychle a pořád se nám něco nelíbí
kdyžtak pak hoď na střechu nějaký obrázky, jsem zvědavá 🙂

beruskaveruska
23. lis 2009

ahoj krásný den přeji 🙂

musím vás taky pozdravit, ale nedočítám není čas 😒 tak pa pa mějte se fajn asi se tu pár dní nekážu.

zítra nám držte palečky jedeme do Prahy na ten screening páááá

zajdla
23. lis 2009

Ahojky.

Beru tak držím na zítřek velké pěsti. 😉 A pak ,že se bude Veru nudit.Vždyť ona nemá čas. 😀 😀 😀 😉 😉

Val jj musí se na dětičky pořád dávat pozor.Já už se tohoto období taky děsím.Protože než si na to trošku zvykneš,co můžou všechno udělat.

valentynka
23. lis 2009

ahoj holky 🙂

beruško a to jsi psala jak tady na koňovi budeš pořád,že se na mateřské ukoušeš nudou a ono ejhle, není čas ani na dočtení 😀
na zítřek držím pěsti!! bude to v pořádku ! hodně štěstíčka

holky jojo, oči všude, je to hrozný.
kafe a čaj pijeme jen v jeho přítomnosti,že jako dopijeme a hned se odnáší a vždy je s ním někdo, pokud nevypijeme,tak to dávám na komodu,kam nedošáhne, takže přes den už sklenička s pitím vůbec nikde není,protože fakt ty ruce mají dlouhý a nebo si to něčím přitáhnou

ale ty jejich záklony,když se něčeho chytnou, ah joo, mě fakt vomejvali
ted ráno se zase chyntul za ohrádku z venku a už se po ní sápal.

joo a naštěstí už ho asi 2měsíce učím jak má slézat z postele nebo gauče a důrazně mu to říkám a ukazuju a on vždy štastnej že se mu to daří a že pak sám došáhne na zem nožičkama.
tak ted už mu říkám nožičkama nejdřív a on hned sune ty nožičky směrem dolů,ale samosebou,že nejdřív se chce vrhnout po hlavě,ale už se to lepší 🙂

ted bobánek usnul, já dosnídala a začalaa jsem napuštět stůl a židle v kuchyni leštěnkou

valentynka
23. lis 2009

3.strana, tak nás aspon posunu noo ☹

christla
23. lis 2009

Ahojky

Teda tady je fakt nějak mrtvo.

Val, teda, se mám na co těšit, když to čtu.... 😅

Já dneska první den nedala Káje po obědě mlíčko a evidentně jí to nijak nevadí, ale u oběda teda dělala strašné kraviny. Snědla pár lžiček a po to prskala, já měla nervy na pochodu, to je teda něco pro mě..... 😠

Zajdli, ještě se vrátím k tomu nepapání Lindy. U nás se třeba ráno snídá tak, že musím mít rozsvícenou lampiku, ona do ní kouká a papá.Kdybych jí zhasla, odmítá jíst..... 😅 Je to na palici, ale aspoň mi takhle něco sní.... Zkus to teba taky.....

Beruško, taky držím palce, ale neboj, bude vše O.K.

kremrolka01
23. lis 2009

jo chris bude hůř, až ti začne ze židle vylejzat apod. 😀
my jsme taky po o, já měla ze včerejška hovězí na houbách a Kuba králíka s mrkví a rejží, tak toho spucnul hromadu a za chvíli vyrážíme na procházku do města
dneska mi to vynahrazuje je moc hodnej, teda až na tu lampu, normálně mi povalil takovou tu stmívací stojací lampu když jsem mu dělala oběd, to byla rána, ještě že mu to nespadlo na hlavu 😖

jitousek
23. lis 2009

Dobré popoledne tak já dneska byla na ušním manža na zubním a babi hlídala 😎

venku je pěkná kosa asi se přes nás sune nějaká studená fronta jsou sněhové černé mraky ale zatím nic nepadá a snad ani ještě nebude musím dotáhnout ty okny už mě zbívají jen 2 v ložnici a bude hotovo 😵