Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
27. lis 2009

šmarjáá...5 druhů cukrovííí?? Já ještě ani nezačala 😎

kremrolka01
27. lis 2009

čauky
endy no já vůbec nevím jestli začnu 😀 při mým tempu kdy pomalu nestíhám ani vyžehlit tak se už vidím jak po nocích patlám cukroví 😀 no ale aspoň ty rohlíčky jen tak pro vůni 🙂
u nás noc taky trága, usnul až v půl desátý, pak se ve dvě vzbudil, v postýlce ani za boha nechtěl být, tak cestoval u nás v posteli, skákal mi po hlavě, škubal vlasy, s přestávkama až do sedmi paráda 🙄

endlessblue
27. lis 2009

Peti.. já cukroví taky letos neřeším. Udělám rohlíčky, pak nějaký pracny, pak koule rafaelo a fertig 😀

Juli v noci spí ukázkově, ale ten den je trága. Teď zabrala asi na hodinku, ale už jí slyším, jak se tam pomalu vrtí. 😖

rintintyna
27. lis 2009

čau kočky, Heli díky jj švestky už tu holky psaly, ale vypadá to, že už zase zabírá psylium 😵 Ty brďo 5 druhů 😕 dáváš to zatím na mrazák, nebo aspoň někam do chladu? Já chci příští týden už taky začít, ale bála jsem se, aby se tomu do Vánoc něco nestalo, nooo maximálně to manžel sežere 😀 😀 😀 Holky neplačte, třeba až dítka odrostou, tak se ještě vrhnete na benjamínka 😉 Já jsem to tak kdysi měla v plánu, ale s takovým skluzem, to budeme muset mrskat pěkně za sebou. Nooo ale nakonec si říkám, že to asi taky po dvou stopnem, ale kdo ví 😵

endlessblue
27. lis 2009

Holky, koukám že nám tu začíná to vánoční přání. Mám tip.. jestli sháníte něco po domácku vyrobeného, jako z vánočního trhu... vřele doporučuju www.fler.cz Tam si ouplně ujíždím!!!! myslím, že lítat s kočárem po obchodech mi letos nehrozí. To je snad horší než coby břichatka v 9tým měsíci 😀

valentynka
27. lis 2009

ahoooj holky,

tak jsem šla s Filípekm ven a skočili jsme do Hypošky a měli v akci pleny 50% slevu na happy, balík č.4 stál 114,- je tam 42 ks, tak jem vzala tři balíky
ještě jsem koupial Filípkovi červenou čočku bio, no 500g za 60,-, fíííha ,ale co bych pro pusinku neudělala

pak jsem se stavila ještě v Lidlu, pokoupila jsem ještě nějaké jídlo a Filípkovi na okna dva obrázky sněhuláka a dědu mráze.

jinak jsem před chvílí dala věci do pytle vaku, mám 80x60cm a vešli se mi tam všechny věcičky co jsou Filípkovi malý, tak jsem ráda,že se mi vyprázdnila skřín a dvě krabice, ve kterých jsem to zatím měla.
jako ten pytel to je fááákt bomba, já je koupila 3ks nějak kolem 200,- ještě když jsme byla těhu tak na MMA

valentynka
27. lis 2009

Chris, no já dávám Filípkovi od začátku kaši lžičkou, takže bych přešla z té lahve na lžičku, je to pro ně lepší, nebudeš muset pak odnaučovat jídlo z lahve.

valentynka
27. lis 2009

heličku, už 5 druhů joo?
no já ani nezačala ☹

tak vždy po troškách dělám postupně vánoční úklid, když filípek spí a pak zase jdem ven nebo vařím a večer se mi teda už pak nechce,ale budu se na to muset vrhnout , pak to jde hned od ruky 🙂 jen se na to vrhnout 😀

já budu dělat linecké, vanilkové rohlíčky, pudinkové slepované máčené, kokosky, rafaelo kuličky, kokosové strojkové.
pracny mi bude dělat mamča

možná ještě nějaký receptík obšlehnu z MMB 🙂

jitousek
27. lis 2009

brý večír 😉 ,
dneska nestíhám od rána jsem v jednom kole měla jsem tu mamču na hlídání dotáhla jsem se slávou okna huráááááááá vejkladním skříním nazdar 😵 😵 😵 😵

a pak jsem vyluxla celej byt když byl Míša s mamčou na prochajdě a poklidila prádo vyprala záclony věšela no prostě do večera vystaráno 😎 😎

koukám že už se tu u Helíčků peče cukrovíčko 😕 asi přijedeme ochutnat 😅
já nepeču já prostě na to peču 😀 mamka moje i manžova nám vždy něco málo dá a nám to na ochutnání stačí maximálně si udělám vosí hnízda ty muluje ze všeho cukroví nejvíce a užrala bych se jich 😵 😵 😵 tak že u nás cukrovíčko tak 😵 😵 😵

těší mě že už mám nezvykla brzo nakoupené dárky ještě v pondělí poladím s kámoškou jdeme do města manža bude hlídat tak že pak už jen zabalit a bude což u mě je faaaak nezvyk já jsem s těch na poslední chvíli den dva před štědrým dnem ještě něco zhánět a dolaďovat 😎

tak já teda kaši stále jedu s flašky 😅 a ráno sunar s flašky já myslím že to snad nevadí no tak bude závyslák ne na prsu ale na flašce až to bude divný utnu tomu tipec a bude 😵 😵 😵

kacena00
27. lis 2009

čau holky, pochopitelně, nádobí sem nestihla... pche no nic, sem stejně ráda, že spí socve míň, ale zato líp usíná, když nepočítám jeho šílenýá cestování po postýlce před usnutím, to mě bere vztek vlastně spíš vztečínečíček, oproti tomu co bylo v minulosti za usínání, je todle zlatoučkatý, paráda, bomba, begobájo 😀 a ten čas, kterej strávíme spolu je mnohem příjemnější než ty prořvaný hodiny, no ale to bych se öpakovala v tom že máme doma nejlepšího kočičáka co se kdy narodil a "chodil" pod sluncem 😀

jitu tak si už taky skončila s kojem, jak psala chris, co by za to daly nekojilky a nebo já když měl oproti vám jen necelý 4 měsíce, stejnak si to dotáhla daleko s těma problémama

chris, to je na hlavu že máte takový noce pořád...chjo, to mívaj spíš kojilky ale asi budeš vyjímka, potvrzující pravidlo...

val, jak ta kamarádka s tím kloučkem, ví už něco víc?

cukroví no comment..budu ráda, dkyž stihnu aspoň trochu poklidit, nehrozí mi, že mi cyrducha někdo pohlídá, maxim. michal na hodinu abych aspoň vYsála a vytřela a jinak mám asi smůlu..i když slíbil, že jako satisfakci za ty dva měsíce, kdy sme ho téměř neviděli s námi bude aspoň 5 dnů v kuse, haha, nevěřím ani 2 dnům, ale třeba se mýlím..

verunko, tak ještě ne???na jaře nezačneme? 😀 bane, já teď nevim, když je cyrda teď zrovna takovej ťuťun, tak bych se nechtěla potácet v blivajzovejch stavech si chci tu jeho ťuťunkovatost a pusinkovatost hodně vychutnat 😀

jo a to sem vám asi neřekla - navíc teď momentálně se vystavuju expozici lepekm, byla sem na té imuno a na vlastní žádost sem se rozhodla jít do 3-4 měsíční zátěže lepkem, a poté mě vyšetří na gastoenterologii, která spolupracuje s tou imuno kam chodim, takže teď si dávám rohlíky s máslem, mňam, chlebik s máslem, mňam a teď si půjdu otevřít kozlíka mňam 😀 😀

no a už je to dost dlouhý, tak to uzavřu tím, že vám posílám hudlana a jdu na to pivko 😅 😀

zajdla
27. lis 2009

Ahojky.

Tak já zatím dělám vánoční úklid.Dnska jsem udělala pokojík a ložnici.

Peču až tak 14 dní před vánocema.Mám za 2 dny hotové 4 druhy.Jedem den těsta a druhý všechno peču.Už se těším.Budu péct v nové troubě.Snad se to podaří.Ještě čekám na plechy.Mám je objednané.Snad brzo přijdou.

Holky nechci to zakřiknout,ale malá dneska krásně baští .Už dala i 180 ml. 😀 Snad jí to vydrží.
Lucinka už je v pohodě,tak snad to nechytne Linduš.

Jitu jestli myslíš,že je to snadné s flaškou odnaučit,tak u nás to šlo velmi těžce.Lucka je bez flašenky až od letošního léta.Pořád měla do toho kakao na noc.Pak jela ke tchýni,flaška se zapoměla po týdnu si na ni už nevzpoměla.To bylo zrovna,když jsem byla v porodce. 😀

jitousek
27. lis 2009

jeee Baru ty vždycky tak krásně napísáš že se v tom jeden krásně porochňá balada počteníško 😎

já se teda taky toho Míšova obdobíčka teď nejvíce užívám je to to nejhezčí co jsme zatím kdy měli a máme prostě je to sluníčko moje rozesmátý a žádnej pavián jen někdy no prostě už to neprožívám pobrečí si a jedeme dál 😵 😵 😵

jinak co se tejče tej flaši vůbec si nemyslím že je to jednoduché odnaučit to fakt my dudáme i dudák s tím jak mu rostou zuby tak si ho vyžaduje i přes den 😔já vím neměl by ale on si zadudá a pak ho zahodí no tak co mám dělat no a ta flaška kaše z flašky je pro mě prostě asi pohodlnost a hlavně rytuál Míša je jedlík a když se dává jídlo přes den ze lžičky pomalu hučí jako piliňák mě se u té vlašky krásně zklidní zavře si očička napápne se a odnáším ho polospícího do pelíšku kdybych ho mordovla se lžičkou asi by mě pěkně hnal a vypískal ze hřiště 😅prostě si říkám že to pak zkončí člověk si musí věřit a hlavně bejt důslednej 😉 😵 😵 😵 😵se to kecá co 😎no tak že tak 🙂

jitousek
27. lis 2009

jinak s tím nekojením a nočním budačením nejni chris zase taková vyjímka kámoška co s náma byla v porodce tak taky nekojí od 2 měsíce jedou na UM a teď jí kočanda vytrapuje celé noce s flaškou prej po hodině cucá čaj mlíko no ráno to v ní žbluňká jak v rybníku když jí to nechce dát řve jako opice a prostě si to vyřve taaak já nevím 🙄 doktorka jí na to nic neřekla prej má vytrvat ha ha ha no snad prej zoubky že se klubou a jak si podudá dudáka od flašky tak se uklidní a spí no ale po hodině mě by mrsklo 😒 😠 😠 😠 😎

beruskaveruska
27. lis 2009

tak já hlásám, že záclony vyprané, závěsy též, udělala jsem adventní věnec, ale jinak bordel mám všude 😀 . zítra to dogruntíme a příští týden asi začnu s pečením, ale se mi letos teda fakt nechce 😝

už jdu do hajan já bych furt spala. Noc na dnešek - spánek od cca 23-6, pak asi 3hod. dopoledne po kouskách a pak pěkně 2 hodinky odpoledne a ted počítám, že budu do hodinky tuhá. no nejsem já zlátá??? 😀 😀 😀 😀 no a pak, že mi to těhu neutíká co??? 😝 😝

pismenko
28. lis 2009

Dobréééé deň 🙂

beruskaveruska
28. lis 2009

ahooooooj 🙂

tak my se chystáme na ta okna, ale počasí děs běs. Tak je olajznej at máme brzo hotovo a pečeme na ně 😀

pismenko
28. lis 2009

já se taky chystám něco málo podělat,ale Tom je v práci,tak to půjde horko těžko s tím malým drakem. nám lezou ty zuby jak houby jak po dešti, tak je to te´d u nás takové divoké 😝

christla
28. lis 2009

Dobré ráno!
Tak my jsme od 6,45 vzhůru. Někdo by řekl, že paráda, že tak dlouho spíme, ale opět noc co hodinu vzhůru. Včera večer jsem byla s kamarádkou na večeři. No samozřejmě se mi před desátou začaly zavírat oči, jak jsem nevysalá, tak jsme šly domů. řijdu, ptám se manži, jestli malá byla vzhůru nebo plakala, prý ne, krásně celou dobu spala, tak jsem si říkala, že paráda, že by takhle ještě pár hodin mohla vydržet, abych si odpočinula.
Holky já evím, jestli vycítila, že jsem doma, ale jen co jsem ulehla, začala se budit každou hodinu.
Fkt mě to zmáhá a unavuje. Já jí teda v noci jíst nedávám, protože mi můj mateřký instiknt stejně říká, že se nebudí hlady. en ci prostě cucne čaje, vezme di dudáka apsí další hoďku.....
dneska ráno třeba ani nesnídala, protože neměla hlad, takže hladová vážně není.
Co se týče té flašky, souhlasím s Jíťou.Ona se prostě u té flašky zklidní. Večr, jak je unavená, tak prostě lžičku nechce ani vidět..... Jsou to fakt trable. Nečekala jsem, že nás tohle potká. ☹

Co se týče pečení.... Ještě jsem nezačala a vůbec nevím, zda začnu. Já to prostě s Kájou nestíhám. Mám co dělat, abych kolikrát uvařila, protože si prostě vynucuje mojí pozoronost a když si představím, že mám péct s hučícím a vztekajícím se dítěem za zády, tak je mi ztoho blbě už teď. U nás to stejně nikdo moc nejí, pak se to válí na mrazáku.
No samozřejmě, že pár cukroví budeme muset upéct, ale absolutně nevím jak. Nebo zaúkoluji tchýni.... 😅

jitousek
28. lis 2009

Dobré ránko,
tak u nás je dneska zatažíno 😒 snad se nerozprší včera byl tak krásnej den sluníčkovej a to máme dneska rande s kamarádkou z práce jdeme kočárkovat 😎

zuzanka26
28. lis 2009

Ahoj holky,
musím taky reagovat na Chris. My totiž měli teď poslední měsíc naprostou krizi se spaním, protože se mi taky malá budila každou hodinu a já už nemohla, fakt vůbec!!!! Ale u doktorky jsem jí to řekla a ona mi poradila, že nemám na noc dávat kaši, protože je sladká a některý děti reagujou hyperaktivně na cukr. Tak jsem jí začala dávat maso-zeleninu jako v poledne a nechci to zakřiknout, ale fakt je to lepší. Nevím, jestli je to náhoda nebo jestli je to fakt tím, ale sice se budí, ale třeba až po 3 hodinách a to je pro mě úplnej zázrak. Dnes v noci se vzbudila v 1 a ve 4, pak teda zlobila, že nemohla usnout a pak spala až do 8!

Chris, vím, že je to náročný, hoooodně náročný a člověku to kazí nejen dny a náladu, ale u mě to bylo fakt že jsem neměla už sílu na nic, tak jsem se střídala s manželem, do cca půlnoci jsem spala jinde a pak jsme se vystřídali, aby se on vyspal do práce. Sice je to blbý, moc si sebe neužijeme, ale co by člověk neudělal pro dítě že??? 😅 Vydrž!!!!

jitousek
28. lis 2009

joooo souhlasím se Zuzkou je to náročné vím též o čem píšete parnamentní únava a nevyspalost je šílenost tohle období jsme i taky prošli

prostě se to musí nějak ustát jak píšeš Zuzi je důležitý aby Ti manža pomohl alespoň chvíli jinak se stoho sám člověk sesype každá hodinka dobrá kdy může člověk odpočívat všechno jde stranou i komíny prádla, bordel domácnost cukroví vánoce vždyť na tom nezáleží prostě důležitý je přežít 😉

pismenko
28. lis 2009

Karolínce přejeme vše nej k 7 měsícům 😵

Jinak Chris, ono je to fakt na palici,u nás je to taky jak na houpačce,ale všechno bude lepší a budeme na to vzpomínat, až je budeme v pubertě tahat v 10:00 z postele, aby nám šly s něčím pomoct 😀 😀

pismenko
28. lis 2009

Jo a máme už 5 den brutální sračku, sice jen tak cca 3x denně, někdy 2x, ale v čera to odneslo bodýčko, punčošky i tepláčky 😀 já nevím jestli o mám něják řešit, myslím, že je to od těch zubů ??? jinak baští normálně, tak asi to snad nic nebude ?? se mi stýská po těch králičích smradlavých bobíčkách 😅 😅

pismenko
28. lis 2009

a nechce si vůbec nechat vyšistit nos 😠 😠 😠 😠 se přiblížím a ječí jak pardál a prostě nenenenene....

tak konec pomlouvání dorky 🙂

pismenko
28. lis 2009

a dobrou chuť, pokud právě obědváte 😲

jitousek
28. lis 2009

Je karolínce přejeme s Míšou taky samé zdravíčko a aby už mamku nechala trošičku odpočinout 😉 😵 😵 😵

Markét my taky s nosem bojujem jen vydí nástroj na čičtění nosu tak řve a to ještě nic nedělám no ale co má člověk dělat já ho prostě musím lehce spacifikovat tím že ho malinko přilehnu na přebalováku a podržím ho za hlavu a nedá se svítit je to mučírna no ale když má plnej nos hebledů a neumí se ještě vysmrkat a hrochtá ho tak musí nastoupit mamka sadistka 😒 jak říká MM 😎 😵 😵 😵

jitousek
28. lis 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

to je pěknéééé někdo moc šikvně a krásně maluje 😎

christla
28. lis 2009

Holky, děkujeme ke gratulacím a já moc děkuji za slova podpory. Je to fakt na prdlačku. 😔
Lidi okolo mi říkají, jak ona může zlobit, že je jak sluníčko. Kolikrát si už připadám jak blbec, že si jen stěžuju a neumím si užít ty pozitiva tohodle období, ale ono to jde horko těžko.... 😒

Markét, ty jsi mě pobavila s tím, až budeme mít děti v pubertě.... 😀 Ono na tom ale něco bude!!

Markét, já si teda taky myslím, že Dorynka má ten průjem od zoubků. Pokud jí nic není, jak píšeš, nic jí netrápí a papá, tak to bude nejspíš k tomu.

christla
28. lis 2009

Zuzi, myslíš, že je možný, že by to bylo tou kaší? To je stejně paradox,protože člověk všude čte, jak je kaše na noc nejlepší, jak dítě zasytí a pak hezky spí..... Pche..... 🙄

beruskaveruska
28. lis 2009

tak okénka jsou čistá ten to jdu dogruntit a pověsíme záclony a závěsy a je hotovo. No do večera máme co dělat, ale zítra budeme vegetit koukat na načančaný byteček a zapálíme si první adventní svíčku a fertig 🙂