Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
4. pro 2009

Tak jsem nakonec perníčky dodělala. Malá šla spát až v 9 😕 😕 😕 uspávala jsem jí 3/4 hodiny 🙄 No snad bude zítra ten režim lepší. Mít za celý den jen jednu hodinovou přestávku... to bych asi nedala 🤐

Zítra se chystám na část vánočního úklidu a zadělám těsto na linecké. Moc to neženu... času spouuuusta 😅

Brou noc

beruskaveruska
5. pro 2009

ahoj krásné sobotní ránko 🙂

hlásám, že dneska nebudu moc na příjmu neb se budu celičký den a MM věnovat cukrovíčku 🙂 a večer budeme mít návštěvu.

beruskaveruska
5. pro 2009

Berunce k včerejšímu svátku vče jen to nej... 🙂

beruskaveruska
5. pro 2009

Jituškám k dnesšnímu svátku také vše jen to nej ... 🙂

beruskaveruska
5. pro 2009

jo a včera jsem si též přinesla větvičky do vázičky tak jsem zvědavá zda do vánoc vykvetou. mám kočičky, barborku a ´třešen.

jo a už jsem konečně krásná 😀 holky zkrátila mi vlasy měla jsem je už k lopatkám a ted sotva na ramena a řádně promelírované a prostříháné a jsem volnější 😀

valentynka
5. pro 2009

krásné ránko 🙂

beruško děkuju 🙂

tééda až po lopatky joO, si tě nedovedu představit,ale ulevilo se coo ??
počkej až si budeš mýt vlasy, tak si budeš myslet, že jsi holohlavá 😀

Taky přeju vše nejlepší Jitouškovi k dnešnímu svátečku 🙂

endlessblue
5. pro 2009

Nazdárek tetinky koníkovky..!!!!!!!!!!
Můj milášek konečně ve 12 usnul.. tak snad to bude lepší než včéééra. 😀 Jsem doma až do úterka sirotek sirotčí, manža zařizuje na Moravě naše autíčko... tak tu válčíme s Juli samotinké ☹

Jinak páč jsem lempl.. tak také přeju všem všechno nejlepší k svátku, Baruškám, JItuškám... a vlastně všem koníkovkám...... bez ohledu na to, že máte svátek třeba v červenci 😀

Beruš.. já z tebe mám pocit, že pořád lítáš po kosmetikách, kadeřníkách, nehtíčkách...TO JE SUPER!!!!!!!! a mezi tím si střihneš svých 20 druhů cukroví.. a pohoda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Já se už týden chystám, že si nalakuju nehty na nohou.. a nějak mi to pořád nevychází. To že se už prakticky nemaluju.. o umytý hlavě by se taky dalo s úspěchem pochybovat 😖 mno.. zkusím se dát do pucu, než se manža vrátí.. ať ho tu nevítám opět jako strašidlo 😝

Holky, nemáte tip na nějakou dobrou komedii? Stahuju si z netu různý filmy, ale většinou je to hámotina!!! 😅

Teď valím na zadělání těsta na linecké.. a zítra to snááád upeču 😎

endlessblue
5. pro 2009

Jé a ještě jeden dotázek. HOlky, můj mobil mi postupně vypovídá službu a chtě nechtě si budu muset koupit novej. Ale na trhu je toho tolik, že mi z toho jde hlava kolem.. nemůžu si vybrat. Potřebovala bych nějakej normální, nemusí mít ani foťák, ani přehrávat hudbu. Zkrátka aby telefonoval (to by teda jako měl 😉 ) a dlouho vydržela baterka... jo, a taky nestál bůhví kolik tisíc. Nevíte o něčem??? 😉

endlessblue
5. pro 2009

Tak a už je ten můj drak vzhůru.. takže 60 minut a konec spaní...."panenko podsrpenská vidíš to??????!!!!!!!!!"

zajdla
5. pro 2009

Hojky.

Včechno nej Jituškám k svátečku.

Endi já jedině nokiu,jinší telefon bych ani nechtěla.

Byla u nás tchýně přinesla holkáma nám mikuláše.2 velké kabele ovoce a kokinek.Dokoce balíček i Lindušce. 😀

V pečení budu pokračovat v pondělí.Tchýně mi pošle recepty na nějaké cukrovíčko.

Zítra stejně nemám čas.Ráno jedeme na ten lyžařský kurz s Lucinkou,pak k našim na oběd,ségra má 15 a pak na Mikulášskou nadílku do kostela. 😀

endlessblue
5. pro 2009

Holky, taky se vám stává.. že když jste doma samy... tak je na Vás to dítko závislejší?? Když je doma manža, tak si malá spokojeně hraje... dokonce se sama přesune na druhou stranu bytu a tam třeba něco vykrámuje a nás ani nepotřebuje... ale jakmile jsem sama..tak pořád lozí za mnou. Stačí abych šla na záchod a dítě mi u toho ječí za dveřma...jak kdyby jí vraždili!!!!!!!!! 😨

jitousek
5. pro 2009

Dobrý malosvátečně Mikulášský večer 😎
děkuji kpřáníčkám kdnešním jmeninám .......též přeji Jitulce val k svátečku vše nej nej nej 😉

te´d jsme uložili dítko a já si jdu dáchnout měli jsme tu od rána návštěvy manžovi rodiče praděda a naši tak že teď si jdeme udělat rodinné pohodlíčko ještě jdu poklidit nádobí a pak padla madla z umyvadla 😎 🙂

endlessblue
5. pro 2009

Teda tady to žije 😠

Mě ještě vedle huláká dítě, né a né usnout. Už začínám být zralá na Chocholouška, fakt. Ještě vedle sousedi mají nějaký děsný podlahy a stači že jdou přes chodbu a budí to jak malou tak i nás. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 S tím asi nic nenadělám... vyměnit podlahy za nějaký kvalitnější je asi nedonutím 😠 😠 😠 😠 😠 😠

valentynka
5. pro 2009

endy, jojo mi povídej o vlasech a úpravách 😀
jiank si představ,že nehty na nohou jsme si nalakovala poprvé od porodu, taky jsme se na to vždy chystala,ale nikdy nedochystala a o rukou ani nemluvě.
a pokud se mi nechce malovat, tak aspon zdravíčka si udělám,at nejsem tak vyblitá

jiank já miluju komedie slunce,seno .. a pak taky homolkovi,ty jsou nejlepší 🙂

Zajdi, tak at se Lucince na lyžáku líbí a hezky oslavte narozky 🙂

endy, jojo se záchodem to znám, já se prostě v klidu vy.. jen když spí.
jakmile zmerčí z pokoje,že jsem na záchodě, zahodí hračky a už se sápe po papíru ( záchdo je naproti dětskému pokoji)
jiank taky furt šmejdí za mnou kam se hnu,ale někdy si umí zahrát i sám,že si sedne a krámuje v té své bedně. nebo si vyhraje s fénem.
ale ted naštěstí to je lepší,že když odejdu z obýváku a on začne bručet, tak mu řeknu,že jsem v kuchyni a at jde za mnou a on příjde, u lednice se postaví a dělá na mě bubu, pak si sedne a leze po kuchyni a krámuje a pak zase jde za mnou,nebo jdeme spolu za ručičku,když potřebuju něco odnést a tak no.

joo a když je doma manža,tak stejnak furt chodí zamnou,takže nemám na chvilku stejnak klid, prostě něco zaslechne, nechá všeho, chytne manžu za prst a musí se jít.

joo jinak holkýý už umí Filípek krásně slézt z postele a gauče, přileze na okraj a už se točí nožičkama dolů

endlessblue
5. pro 2009

dítě spí a od sousedů slyším... dup dup dup... jestli se Juli vzbudí.. tak snad na ně cinknu, fakt 😠 😠 😠 😠 😠

endlessblue
5. pro 2009

jojo..s dítkama to je šichta 24hodin denně!!! Já už vážně dneska padám na drž*u 😝 😝 😝

valentynka
5. pro 2009

u nás dnes taky byla mamča a ségruša a pak jsme šli po obědě ven, Filípek si hodinku pospinkal v kočáru a pak jsme šlid o ambitu na čerta a Mikuláše.
Byli dnes v kapli a rozdávali dárečky,které rodiče donesli pro děti.
filípkovi se to líbilo a čertů se nebál, i když ho strašili, asi se divil co je to za lidi 😀
pak jsme si dali klobásku, manža svařáčka a já čaj,ale byla teda pěkná zima.
joo a poprvé jsem ochutnala trdelník, moooc výborné 🙂

endy, kurňa hurňa, že by ty zoubky a chudinka nemůže zabrat ??

endlessblue
5. pro 2009

Mno...kéž by to byly zuby... už by bylo na čase, že???? 😀 😀 😀 Zkrátka poslední dobou je totálně nespací miminko... ale přes den ani moc protivná není... řádí jak černá ruka, jen když je unavená tak kňourááá 😉

Hezkej den jste měli Val. Jéé, taky bych šla někam na Mikuláše. A na svařáčky a vánoční punče už se těšííím.

Joo.. a dneska první den totálně bez kojení 😒 Takže jsem těch 11 měsíců nedotáhla až do ouplného konce.... malá se tak nějak odstavila sama.. pila míň a míň.... až nebylo nic 😅

pismenko
6. pro 2009

Dobré ránko,
po dlouhé době mrkám a všechny zdravím 🙂

Dora je od včera nemocná, asi zítra pojedeme k doktorovi, dávám jí Mucosolvan a kapu Otrivin,ale CHROPTÍ JAK MALÉ PRASÁTKO A KUCKÁ 😒 😒 😒 Caps 😝 Včera měla večer 38 teplotu, do toho ty zuby, takže paráda,ale noc v pohodě, akorát nemůže dýchat. Do nosu si sáhnout nenechá, přestane dýchat, zmodrá a ječí jak tur 🙄 🙄 🙄 takže odsávačka je na hraní,ale alespoň 2x denně se snažíme odsávat, ale má to dost v zadu, takže odsajeme velký prd.

jinak doufám, že jste všechny v pořádku i prťata a jestli zůstanu s ní doma, tak snad nakouknu častěji 😉

endlessblue
6. pro 2009

Nazdárek holky. Tak taky vás zdravím. Dneska dopolední uspávání parádička... ten můj milášek asi tušil, že jsem si na ní stěžovala.. tak zabrala a chrupká. Jen vedle sousedi opět asi cvičí spartakiádu... tak jsem zvědavá, kdy jí vzbudí.

Odpoledne míříme do nákupního centra. Musím neteřím a synovcovi koupit Mikuláše, juknu po dárkách a tak, no. Navíc má manža ve čtvrtek 30tiny, zatím nemám dárek a ani nevím co!!!! Půjdeme i s naší maminou, tak to bude snad dobrý. Jen se většího množství lidí bojím, aby malá něco nechytla 😖

Zdravím taky královnu... už jsem si myslela, že mám snad cink na oku.. když jí tu vidím 😉

Jdu si hodit do trouby rybičku.... Juli udělám krůtu s kedlubnou a bramborem.

Holky, my jsme asi nějaký fakt zamrzlý. Já Juli pořád krmím,.. absolutně nehrozí, abych jí dala do ruky lžičku ala "papej sama" 😀 Jen zkusím koupit ty kukuřičný sušenky, jestli by to chtěla sama baštit. NOčník taky snad vzdám. Ona ho ouplně ignoruje. Párkrát jsem to vychytala.. chválila jak blázen, ale už zase 4 dny ani ťuk. Sedímě na nočníku, hrajem si.. já pořád "udělej eeeeeee".. a prdlajz... sedí, kouká.... jakmile jí dám plínku.. do 5 minut počůráno!!! Chjo chjo chjo. ... no nic... šááák než se vdá. tak se to naučí 😝

endlessblue
6. pro 2009

Markét... nemocný dítě je fakt zabíračka. Sama vím... s Juli se ta rýma a kašel táhlo týden... a kašle jsme se doposud 100% nezbavili.. a to už je to měsíc a půl. Ale už kašle jen po ránu a pak při usínání.... takže zlepšení. Myslím, že solná jeskyně jí hodně pomáhá 🙂

Tak ať se brzo uzdravíte!!!! 😉

valentynka
6. pro 2009

ahoj holky,
tak jsme zpět doma z prvního plavání už mezi vlekými dětmi 🙂
bylo to super, Filípek teda jako na začátku natahoval,ale ustál to 🙂 a pak se mu to líbilo.
jen ta voda je tam už chladnější a u konce drkotal pusinkou, musím ho začít zvykat na chladnější vodičku,když se bude koupat.

endlessblue
6. pro 2009

Jééé Val...tak vy už chodíte do normálního bazénku, jo??? Téééda.
Juli bude taky s plaváním pokračovat od ledna. Ale to bude ještě pořád tenhle teplej bazének 😀

endlessblue
6. pro 2009

Holky v telce začínají dávat různý vánoční filmy. Já když to vidím.. tak se začínám těšit. Skoro se mi tetelí žaludek 😅

Asi z toho tetelení bude dneska mít něco Julinka. Chci jí koupit nějakej dáreček, mám zatím jen jeden, tak chci ještě něco koupit 😉

valentynka
6. pro 2009

Endy, noo tak snad nic nechytíte v tom nákupku ☹
a snad manžovi něco seženeš, je to vždy dilema něco vybrat a kort třeba když není moc peněz.
joo kdybych měla hafo peněz,tak kupuju mega dárky 🙂 nějaký ty masáže, wellnes pobyty ...

určitě Julince kup ty křupky,aby si to sama držela, uvidíš že jí to půjde dobře a hlavně se v puse úúúplně rozpustí, nehrozí žádný zakuckání a pak třeb aještě ty dětské sušenky od sunarky.

jiank Filípek ten už chce jíst sám,takže máme dvě lžičky, jednou se jako krmí on a druhou já.
ale když se v tom tou lžičkou matlá a řeknu mu dej do pusinky, tak si to tam dá,ale s polívkou to byl včera boj 😀 se mu zachtělo dotoho tou lžící plácat, noo moje nervy .. 😀

endy, no my jsme whirpool neměli moc teplý poslední dobou. mělo tam být 32st. a pak tam bylo 30 a poslední hodinu 28, to drkotali zubama jak divý.
a dnes teda vodička taky nic moc, lprý se mají zvykat na otužování, tak idedneška začínáme,aby nebyl choulostivej a hned ho něco neofouklo 🙂

jsem ted vyluxla a jdu vařit papání pro Filípka, zase mix s krutím masíčkem.

no já se ted musímrozhodnout co dáme Filípkovi k narozeninám a co k vánocům 🙂
chtěla bych mu ještě koupit to nářadí plastový, minule se mu to v dět.koutku líbilo

christla
6. pro 2009

Ahoj holky!
Tak vás zdravím při neděli.

My jsme ještě u našich, sle odpoledne už odjíždíme domů, do reality..... Zase za 14 dní sem jedeme.

Před chvílí jsme se vrátili z návštěvy, teď se Kája najedla a už je v postýlce, tak snad usne.

valentynka
6. pro 2009

ahoj chris, tak aspon jste byli zase v jiném prostředí a nebyl to takový stereotyp.

filípek ještě spinká, to čučím jak blázen,ale asi ho to znavilo 🙂

christla
6. pro 2009

Ahoj Val, jo jo, trochu jsem si odpočinula.

Jinak jako včera jsem dostala mrchu. Doktorka mi při poslední návštěvě gyndy změnila antiko a říkala, že po téhle, bych měla krvácet jen hodně málo. Holky, mě bylo včera tak zle, šla jsem si odpoledne s Kájou lehnout, musela jsem si vzít prášek na bolest. Večer bylo líp, ale dneska krvácím jako blázen.... Takže počítám, že při příští návštěvě mi dá zase jinou. Já mám to tělo po porodu nějaké rozhozené. ☹

jitousek
6. pro 2009

dobrý podvačer teda dneska to tu jede 😉

já jsem nějak chcíplá dneska celej den jsme zalezlí jak jezevci doma jelikoš leje a leje od rána a je vlezlo tak že jsme si šly s Míšou po O lehnout do velké postele a spinkali jsme skoro hodinku v pelíšku snad zítra bude líp a půjdeme ven 😎 ani nedělám žádnej úklid nechce se mě prostě nedělička neděle 🙂

endlessblue
6. pro 2009

Tak to má být, Jitu 😉

My se teď vrátili z nákupů... pořídila jsem "prd a vořech".. fakt.. nic nic nic... jen serepetičky, ale dárky žádný. Já na to musím mít klid a nemít Julinku sebou... to se nedá. 😕

Teď fičíme na koupání a krmení.. a až Juli usne.. doufám že brzo.. tak budu péct to linecké.. ale fakt se mi nějak nechce!!!!!!!! 😉