Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
11. pro 2009

chris, Filípek začal lézt nějak na´9měsících, tak to má Kája ještě čas 🙂

christla
11. pro 2009

Val, no my cvičíme na tom malém overballu, aby se jako lézt naučila, ale nějak jí to asi hlava nebere, že by měla zapojovat i kolínka.... 😅

To tahání nervů strašně bolí, já si tím prosšla jednou a už nikdy víc! Já chdoila k takové babizně, ta mi ty nervy s takovou chutí tahala a pak mi ten zub stejně vytrhla! 😠

jitousek
11. pro 2009

Val chudáku se zubama a ještě před svátky hrůůůůzaaaaaaa 😖 a tu sádru to jsem ještě neslyšela do zubůůů 😕

jitousek
11. pro 2009

jo jo mám to dobře zařízený 😵 já bych to fakt nestihla a ani na to pečení nemám náladu někde po nocích válet těsta a péct 😒

jitousek
11. pro 2009

chris třeba bude lézt to je hnedka ani nebudeš vědět jak 😉

jitousek
11. pro 2009

jestli se ti už začíná vzpírat na ručičkách tak jí zkus ty kolínka podstrčit jako pod sebe 😎

jitousek
11. pro 2009

lepší je tomu nechat volnej průběh ona si na to přijde sama až ti poleze budeš ještě vzpomínat kam jsi jí položila tam jsi jí našla 😵

christla
11. pro 2009

Jitu, to jsem zkoušela, dávat pod ní kolínka, ale u toho se vztekala, tak jsem jí nechala být. Ona na to snad vážně přijde sama....

jitousek
11. pro 2009

určitě 😉 to mě věř 😵

valentynka
11. pro 2009

Jitu, on mi to tam dal prozatím,aby se ten zub jakoby léčil.
vzala jsem brufen a už to polevilo.

chris, ona na topříjde, chvilku to bude trvat a pak ti bude lítat jako torpédo🙂
ale jak píše Jiut, raději si eště na to lezení dva měsíce počkej, dokud je ještě v klidu, tak si ten klid užívej.
my furt lítáme po bytě za ruku, někam chce, v půlce se otočí a chce jinam,ale hned zase zpátky na to první místo 🙂
ted si už přileze, dojde, chytí se ledničky a vstane a pak běží po kuchyni.

včera běžel přes celý obývák a my s manžou jsmé ani nepípli,jak jsme byli paf a pak jsme se začli smát,když doběhl ke dveřím a filda z toho měl taky hroznou prču, zase běžel a ruce nahoru 😀

mě to naštěstí myslím vždy opíchal, už mám dva zuby bez nervů

valentynka
11. pro 2009

holkýý můžu vás poprsot někoho?

¨mrkněte mi rposím na www.ppl.cz na sledovánízásilek

tohle je číslo zásilky, aspon myslím,že to jde přes PPL
BO0115004205C

valentynka
11. pro 2009

mě to nejde načíst tu stránku, jak mi ted blbne počítač

za chvilku se jdu chystat odinstalovsat antivir a zkusit nový
bo fakt nemůžu plno stránek otevřít ani z mailu obrázky ☹

kremrolka01
11. pro 2009

val tohle je česká pošta - obchodní balík
http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-...
byla podána 7.12.2009

valentynka
11. pro 2009

kremrolko,děkuju.

paní mi psala,že to odesílala 4.12.,ale jde vidět, že to bylo až v pondělí 7.12.,ale stále to nepřišlo ☹

na tu stránku jsme se dostala,ale není vidět,kde se ted balík nachází že ?

kremrolka01
11. pro 2009

val Filípek je prostě šikulka 😵
já už taky čekám kdy začne pochodovat, teďka se pořád pouští a vydrží stát sám bez opory docela dlouho, hrozně se mu to líbí a řehtá se u toho a už i ke mně předevčírem asi tři krůčky ušel 🙂
včera mi brouček spadnul z postele ☹ usnuli jsme ještě ráno u kojení, jako zarážku tam měl polštáře a kójo polštář a pak mě akorát vzbudila rána a řev, no naštěstí sebou vzal ty polštáře, tak snad dopad měl měkkej a pak se jen svalil na koberec z těch polštářů, ještě že tak 😨

val užijte si oslavu, hrooozně to uteklo 🙂
manžílkovi od endy hodně zdravíčka, taky krásnou oslavu a Julince vše nej k včerejšímu svátku 😵

já už mám liencký, akorát neslepený, musím koupit marmeládu, mám akorát domací z blum a to by asi nebylo dobrý

kremrolka01
11. pro 2009

val zkus se zeptat na poště, když máš podací číslo, tyhle obchodní balíky chodí vždycky do druhýho dne

valentynka
11. pro 2009

jéé my taky přejeme Jůlince ke včerejšímu svátečku hodně zdravíčka a lásky 🙂

a manželovi at to pořádně oslaví !!

kremrolko,tak to už za chvilku udělá 5krůčku a pak už to jede, dodá si odvahy a bude lítat přes celý pokoj 🙂

noo to by z blum opravdu asi nebylo dobrý 😀

asi se pozeptám kde to je? právě, že do dvou dnů je to doma, možná mají hodně balíku česká pošta a courají se s tím ☹
s PPl by nebyl problém, jenže oni měli na výběr jen ČP

jitousek
11. pro 2009

no holky zase strana 3 jo 😉

dala jsem se do úklidu kuchyně čekám až mě uschnou poličky abych to mohla jít narovnat 😝 😵 😵 😵

valentynka
11. pro 2009

noo tj e teda bordel.

já taky uklízela, luxovala, pak prach, kytky, prádlo.

před hodinkou jsme ještě dala do papiňáku vepř.březnáka, dá si manžel až ted dorazí z práce a ještě to bude na zítra k obědu, jen uvařím rýži.
aspon mám zítra opráci méně, budu dělat chlebíčky a nějaký talíř obložený.
musím ještě pak nazdobit obývák.
dárky už mám zabalené.
manža ráno pojede pro dort a ještě nakoupit pečivo

beruskaveruska
11. pro 2009

ahoj krásný večer
zítra razíme s MM do města ještě dokouknout ježíška a máme vystaráno. dneska přišlo vyúčtování za elektriku vrací nám 3470 tak taky super dáreček 🙂

...tak já jsem kompletně dodělala skříně v ložnici a s letošním gruntováním končím 😝 už jen běžně setřu prach, luxnu, vytřu, vyperu a vyžehlím a fertig 😀

beruskaveruska
11. pro 2009

Val užijte si zítra oslavičku všchno nejj..... 🙂

zajdla
12. pro 2009

Prvnííííííííííííííííííííí????????????????????????????????

zajdla
12. pro 2009

Val tak ať zoubek přestane bolet.

Lucka už je bez teplot,tak už je v pohodě.
Ale Linduš má 37,7°C.Tak snad to nic nebude.Trošku pokašlává,ale nic hrozného. ☹

kremrolka01
12. pro 2009

čau holky, tu je pusto prázdno
manža hlídal, tak jsem byla s kamarádkou dokoupit nějakého ježucha a stavily jsme se nanáměstí na svařák na vánočních trzích, takže pravá vánoční atmosféra 😵

jitousek
12. pro 2009

ju ju pusto a prázdno pokračuje dál ☹

u nás napadl dneska poprašek sněhu hnedka to vypadá vánočněji 😵 😵

kremrol četla jsi ode mě IP ??? Už asi nemusíš opovídat páč jsem zburcovala okolí a už to vím 😎

evitkamalicka
12. pro 2009

ahoj kocky

berus gratulujem k dievcatku 😵

jitousek
12. pro 2009

něco mě uniklo veru beru čeká holčičku ?? už je to potvrzené??? já zase nic nevím 😉

valentynka
13. pro 2009

tak dnes 3.strana a ještě tu nkod nebyl ??

pěknou neděli defčátka 🙂

valentynka
13. pro 2009

Zajdi, tak zub celkem ok, ale furt tam cítím dásen po tom vpichu injekce,jakoby sem tam měla ještě kousek umrtveno, tak nevím ☹
včera jsme jeli ráno na pohotovost,ale bylo tam 6lidí a já neměla čas tam sedět celé dopoledne.
pak jsme jeli ještě nakoupit pití pro tchýni a pro dort.

Zajdi, jak je na tom Linduš?? už je to lepší ?

jitu, berušce zatím neobjevili pindíka u mimouška a tak si myslí,že to bude holčička.
i já tipuju holčičku 🙂

beruskaveruska
13. pro 2009

ahoj berundy teda nestíhám fakt 😀 😝 vůbec mi to nevychází jak si představuju 😀 myslela jsem si jak budu čučet na PC a na koníka a nejde to 😀

Jitoušku jo jo na 2 UZV za sebou nebylo vidno pindíka a má paní dr. gynekoložka je přesvědčená, že to bude Karlička 🙂

Val s těma zoubkama tě lituju ☹

No no Zajdluš tak co je s malou má ještě teplotky????

Evitko doufám, že se nikdo z nich neseknul začínám koukat po šatičkách 😀