Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
20. pro 2009

jinak jsme byli ráno plavčit a pak jsme jeli k mamče na oběd a Filípek měl dnes poprvé smetanovou omáčku s knedlíkem 🙂 tééda šmakovalo mu a babča byla spokojená jak to dobře uvařila, že mu chutnalo 🙂
pak přijela ségra, a ve 4 jsme se vrátili, Filípek mi usnul po cestě,tak jsme ho svlékla a šoupla dopostýlky a ani se neprobudil.
manža zůstal doma, bo se učí na ty zítřejší zkoušky

pismenko
20. pro 2009

Val, knedlu jo 😅 😅 ??No ale mě sestřička říkala, že už jí taky klidně mám knedlík dát, ale mě to přijde takový divnýý..fakt zlaté kojení 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No už jsou to velké dítka, žadní novorozenci 😢 🙂

jitousek
20. pro 2009

nazdárek brrrrrr taky máte takovou kosu venku ??? My stále -13 přes den v noci -16
prej má bejt obleva no na vánoce by to teda jako mohlo vydržet ten poprašek 😒 ale ty mrazi jsou fakt veliký 😵

jinak připojuji se do řady gratulantů a Věrce přeji jen a jen samé zdravíčko pohodové těhulkování a už aby jsi co nevidět chovala to vaše breburčátko v náručí 😉 😵 😵 😵
posíláme pusinky s Míšánkem a pěkně to oslavte ju 😉

jinak náš Mša už taky baštil knedlík s majdou a moc mu chutnal měl jednou španěláky a jednou rajskou a olioval se až za ušima 😵 😵 😵

jitousek
20. pro 2009

já už bych ani nemohla kojit kdyby jste vyděli ty 4 klofáky asi by mě uhryzal bradavky 😒 😵 😵 😵

valentynka
20. pro 2009

Markét, jojo už jsout o velký děti 🙂
knedlík bude mít opravdu vyjímečně 🙂 ještě tedy zítra a pak dlooooho nic 🙂
v mrazáku mám nadělnaé polívky,
včera jsme vařila hovězí polévku s nudlema, tu miluje, tka má ještě dvě a ještě jsme uvařila rýži a udělala s tím hovězíma se zeleninou z polévky.

jitu, u nás taky zima šílená ☹

já teda ještě kojím, zhruba tak 4-5x, v noci ještě jednou, někdy 2x.
přes den už jen jednou, no prostě v noci a ráno a pak po večeři

Jiut, Filípek má 5 klofáků,ale nekouše🙂

pismenko
20. pro 2009

my máme 7 klofáků 😀

endlessblue
20. pro 2009

A my nemáme žádnej klofák 😀

zirafik
20. pro 2009

My 2 klofáky 😝

pismenko
21. pro 2009

Ahojky, dobré ránko všem 🙂

tak ještě dneska a zítra do práce a pak konečně prázdniny 🙂 🙂 🙂 už se neučí podle rozvrhu, takže se asi budu zlehka nudit, ale co už, že 😅 Taky jsme mohli mít ředitelské volno, ale to néééé 🙄 🙄 🙄

valentynka
21. pro 2009

ahoj holky,

Markét, zrovna jsme si říkala, jestli ještě chodíš do práce 🙂

zuzanka26
21. pro 2009

ahoj holky, jdu vás taky pozdravit a popřát vám hezké svátky, hlavně klid a pohodu !!!

poctivě vás dočítám, tak mi snad nic neuniklo.
U nás je vše ok, Sárinka pár dní po svých narozeninách začala ťapkat a teď za poslední dny už chodí doma krásně, přejde už klidně přes celý byt, chodí opatrně a úplně potichoučku, vždycky se leknu, když třeba sedím u počítače a ona najednou příjde 😅
Taky hezky povídá, nejlepší je slovo koukej, to mám nejradši. Prostě je s ní sranda.
🙂

zajdla
21. pro 2009

Ahojky,přeji pěkný den.

Tady je pěkná zima.Včera jsem nebyla s Lindou ani venku.Lucku si vzala ségra na boby.

Uvidíme jak bude dneska odpoledne.Aspoň na chvilku se snad dostaneme. ☹

valentynka
21. pro 2009

Zuzi, tak to je Sárinka šikulka🙂
Filípek taky chodí potichounku

Zajdi, už se má oteplovat, tenhle víkend byl fakt hodně mrazivý, tady bylo večer -12, včera přes den -8, brrrr

christla
21. pro 2009

Ahoj holky!

Po delší době vás zdravím.

Dneska jsme byli s Kájou v poradně a máme 10 040g a 74 cm. Dostala poslední hexu, tak snad budeme bez reakce. Zuby žádné nemáme, ale dktorka jí dneska koukala do pusiny a říkala, že si myslí, že to nebude dlouho trvat a něco se vyklube.
Já jsem pořád taková nalomená, není mi dobře, snad za nějakou dobu se to upraví......

endlessblue
21. pro 2009

Nazdárek koníkovky, moc vás zdravím. Fičíme s Juli letos na poslední plavčo a od ledna nanovo 🙂))
Moc nestíhám.. vyrábím vánoční dárečky, ... dneska už jsme ozdobili stromeček 😉 😉 😉 😉 Máme ho dřív, páč hned 26 odjíždíme.. tak abychom si ho užili. Je moc krásnej, kdyžtak vyfotím. Jsou to třetí naše opravdové vánoce, první rok se jmenoval stromek Albert, loni to byla Božena a letos máme Čendu.... 😉

Zatím páček... večer nakouknu.. a pište jo??? Ať se to tu nefláká 😀 😀 😀

Jo a mimochodem.. jupíííí.. MARTIN CHODUR.... jupííííííí!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no nic. 😅

jitousek
21. pro 2009

endy jupíííííííí jupíííííííí taky jsme koukali 😉 😵 😵 😵 a představte si že to naše lumpidlo šlo spát v půl osmé a o půl deváté bečel až si vybulel že šel s náma do obejváku no chtěla jsem žehlit prádlo jenže s ním se to nedá páč mě leze po šňůře no tak že jsem neudělal nic 😒 ale zato byl hodnej a koukal a hrál si u televize jak na silvestra s náma do půl 12 😕 a ráno už v 7.30 strašendo ale pak jsme si ho vzali s MM do postele a usnuli jsme ještě do 9.30 😎

teda chris to jste pořádný na 7měsících už 10kg 😉to jsme měli teďka necelejch deset na 10 😎

Míšánek mě před chvílí majznul přes dva prsty kostičkou a už je mám modrý a dělá se mě tam taková sraženinka já myslela že se bolestí počůrám a on s toho měl ještě prču jsem mu hrozila tyty ty ....a on tytyty a smál se u toho .....no jo ještě s toho má prdlačku rozum 😒...ale v tu chvíli bych ho přetrhla chjo chjo ☹

teď se tu udělalo hezky tak asi ještěvyrazíme na prosincou sluníčkovou prochajdu jdem se strojit 😉

jitousek
21. pro 2009

veruuuuuuu krásné PF ko 😵 😵 😵 😵 ještě nemáme musím něco zplácat 😉

pismenko
21. pro 2009

Jj, krásné péefko 🙂 🙂 🙂

Chris, tak to je malá pěknej kousek 😅 😅 my máme 8150g 😕 😕

pismenko
21. pro 2009

A zítra už do práce nejdu heheč 😝 😝 😝 😝 😝

endlessblue
21. pro 2009

Jojo Chris.. malá papá krásně. Juli měla tuším na 10 měsících 9050,-.. ale zato jen 70cm 🙂

beruskaveruska
21. pro 2009

ahoj berušky já vůbec nestíhám

moc děkuji za gratulace k narozeninám užila jsem si je zdobením cukroví a tak.

jinak zítra jedu na kontrolu tak uvidím naší berušku už se moc těším

tak paaaa a já dočtu poctivě až mezi svátkama fakt nestíhám

valentynka
21. pro 2009

ahoojkýýý

Endy, to máte opravdu brzo,ale aspon si ho opravdu užijete, přeci ho nebudete mít jen dva dny že ??

Taky mám radost,že to Chodúr vyhrál, bylo to jasný od začátku, i když včera jsme si říkala,že bych se mohla plíst, že šmajda se zdokonalil 🙂

joo a my už chodíem do dalšího kurzu, původně jsme si říkala,že nebudem chodit v zimě,ale myslím si,že to ničemu nevadí.
ted jsme byli v neděli a manžílek nám byl nastartovat auto a zatopit, bo byly ty šílený mrazy.

chris, tak at je brzy dobře !!
jste teda mackové, filda měl ted na roce 10,3 kg a 79cm 🙂
ale ona to vyběhá 🙂

jitu, to Filípek má taky radost, když s emi něco stane, že třeba zavejskám, tak se tetelí jak blázen 🙂

joo a ted před chvílí si hráli s tatkou s míčem a on ten balon vzal jednou rukou, je to balon velikostí jako fotbalový, no nechápala jsem, má hroznou sílu v těch rukou

my byli odpo taky na prochajdě, bo svítilo sluníčko a bylo hezky,ale když jsme šli už domů,tak už mi bylo lehce zima od nohou, to už bylo skoro 4 hodiny

já žádný péefko vytvořit nemůžu s tím mím ted posraným počítačem, ani mi to nejde otevřít v mailú ☹
ale děkuju endy 🙂

valentynka
21. pro 2009

beruško, noo to jsi moc hezky neoslavila, tak snad nějak dodatečně.

jiank mě ani nepřekvapuje,že nestíháš 😀 😀 s tvýma pečícíma aktivitama a návštěvama 🙂

zítra přeju hezké pokoukáníčko a nezapomen si říct o fotečku, už bude Karlička pěkně velká 🙂

pismenko
21. pro 2009

Karlička, to je tak nádhernýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵

zajdla
22. pro 2009

Prvníííííííííííííííííííííííííí.

Přeji pěkný den. 😀

zajdla
22. pro 2009

Včera večer jsem udělala vánoční výzdobu a vyžehlila ubrusy.Mám nachystané 2,tak snad to bude stačit.Ráno Lucka přišla do obyváku a byla unešená.Jsem zvědavá,co bude pak říkat na stromeček,když ji stačí jen pár vánočních věcí v obyváku.

Včera jsem domáčela poslední cukroví v čokoládě a mám hotovo.

Dnes jen povysávám celý barák,vytřené schodiště a kuchyň mám ze včerejška.

Večer vyžehlím,zítra utřu prach v obyváku a můžou být vánoce. 😀

zajdla
22. pro 2009

Nejhorší bude zdobit ten stromeček.Protože ho zdobíme až v noci a musím ještě zabalit dárky,tak toho bude moc.Zkusím dárky zabalit dnes,uvidíme jak budu stíhat. 😀

jitousek
22. pro 2009

dobré ráno já už taky straším 🙂

jitousek
22. pro 2009

poněvadž dneska pájdeme na poslední cvičení s besídkou stromečkem a koledama 😵

no a musela jsem si přivstat protože Míša včera opět večer řádil nechtěl spát a já zase nemohla žehlit tak že jsem přivstala a už je hotovo tak su ráda ....ale ještě mám mokré prádlo na půdě které bude tak možná zítra suché 😖 tak že ještě zítra to zkrámuju a bude na dva dny klid možná 😉 😵

jinak nevím jak budu zdobit stromeček chtěla jsem dneska večer až malej usne jenže jestli to bude jako včera a předevčírem tak prdlačku 😒 .........ale včera jsem si s ním šla v půl desáté lehnout a asi v deset zavadnul ale já už byla líná vztávat a usnula jsem taky no tak že si s ním asi půjdu lehnout a o půl noci se bude strojit strom 😎

jitousek
22. pro 2009

ježíš já píšu pájdeme =půjdeme 😵